Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Elles ---> dzięki za zdjęcia, a po co wam było tyle marchewki? :) Tygrysek ---> no interpretacje bardzo obiecujące :) Ja myślę, że powinnaś tygrysa wybrać coby jakiś eksperyment genetyczny z tego głaskania nie wyszedł :P Kluska ---> ja też nie przepadam za Sylwestrem, bo niesie z sobą jakiś taki nakaz zabawy i wyjścia gdzieś. Dwa lata wstecz siedziałam też z Micholem w domku i było miło. Ale w tym roku czas wyjść w końcu do ludzi, ale też bardziej będzie to sylwester kinowy niż taneczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nic nie czytalam siedze w stolicy odcieta od swiata ;) jutro wracam do Lodzi, bo tam witamy Nowy Rok a teraz mam czas blogiego lenistwa :D pozdrowka i ja tez kcem zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nic nie czytalam siedze w stolicy odcieta od swiata ;) jutro wracam do Lodzi, bo tam witamy Nowy Rok a teraz mam czas blogiego lenistwa :D pozdrowka i ja tez kcem zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> :D dobra, wybiore tygrysa :) Kluska -> zatem zycze Ci slonecznego dnia i bardzo milego wieczoru :) Szam -> 🖐️ 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki...foty poszły,jak ktoś jeszcze chce ..to czekam jeszcze 5min;):P Daimon...:P reszte zjadłem :D Tygrys ...no! no! ...to miałaś sen, widze że interpretacja Igo ..podoba Ci się ...no tak ...byle by nie zagłaskać ..kotka hihihihi;) Kluska...olejki,wanna..hm.....no rewelka :):)...e a jakie jeszcze akcesoria??:D a..skoro już zmieniliśmy temat ..z gazowniczego na senny ..to jaki ja miałem dziś sen.uhmmm!!!! śniło mi sie ze pracowałem w NASA i wybrali mnie do lotu na marsa :) Sen był bardzo realistyczny ze wszystkimi szczegółami i detalami, cały proces przygotowywania do lotu, testy, powiadamianie rodziny o tym fakcie...rozmowa z Elą, która nie wiedziała czy bedzie wierna przez czas trwania lotu (rok) :P start promu, prawie jak w filmie Armageddon ;) ech....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem, tyle za zajechany jak kon szmaciarza :D Wolalbym jednak pracowac, niz byc na tym bezrobociu :) Jestem teraz na etapie instalacji sufitu. Czytam was, ale brak energi aby pisac na biezaco. Igo to co z tym zdjeciem, a wlasciwie z seria zdjec, ja tez pamietam ze ogladalem te zdjecia. O co tam chodzilo? elles, borewicz i gio, niezle z was gagatki :D Pozdrawiam was i pedze jak Igo, ale do sutereny. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Bore co za sen :) ciekawy :) fascynujacy ale jakos malo realistyczny (watek Eli) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hahahahahaha ale czad :D Dlaczego mi się nic nie śni? Podobno się śni każdemu, tylko nie wszyscy pamiętają, no i ja nie pamiętam i zazdroszczę zawsze ludziom gdy opowiadają takie fascynujące historie :P tak jak wy teraz :D Byłam na zakupach. Kupiłam alkohol - i nikt mnie o dowód nie poprosił :o :P hihi i kiełbaski, i produkty do sałatki :) A Michu nic nie kupił i się mną posłużył, ale mu chyba wybaczę bo dziś w pracy siedzi do nocy i jutro też nie będzie miał czasu, więc rozgrzeszony :P Za to nasz kolega piecze ciasto :) ostanio piekł ciasto drożdżowe i wyszedł mu taki zakalec, że Michał myślał że to jabłecznik :) mam nadzieję, że tym razem lepiej mu wyjdzie. No i nie mamy żadnych wybuchów ani nawet sztucznych ogni, może jutro jeszcze coś się znajdzie. Rodzice zostają w domu, będą kota pilnować, chociaż on już przestał na petardy reagować, bo od dobrego tygodnia dzieciaki strzelają to się zwierzak przyzwyczaił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Znudzony, nie zauwazylam Twojego wpisu :( 👄 Ty to jestes pracus i juz.... nie umiesz chyba nic nie robic?? Air -> a co, ostatnio musialas dowod pokazywac?? ;) tak Air\'ko wszyscy maja sny ale nie wszyscy je pamietaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony :D No.. to widzę ze Cie trzeba wywoływać do odpowiedzi to sie pojawiasz :P:D🌻 Dobrze ze instalujesz sufit, to będzie punkt odniesienia, bo coś nie widać podłogi końca :P:D Airek haha... a mi dzisiaj alkoholu nie sprzedali :P Zakupy zrobione, byliśmy w reserved, tym razem dział męski :):) Fajerwerki też już są, flaszki też :D bedziem strzelac z ogródka a potem pewnie filmy, olejki, cudawianki ;) w sobote bedzie E=mc2 :) A co do snów to my mamy jakiś codzienne :D Tygrysek, ja go tak troche w niepewności w tym śnie trzymałam :D Niech se nie myśli, zem już jego :P:D:D:D hehe.. a jak byliśmy dziś w reserved to pani mnie za żone wzięła :P;) O Szamka.. :)🌻 Borewicz Ci macha łapką ;) i przy okazji marudzi.. ze mu całą czekolade wrąbałam :P:D Pozdrowienia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> no właśnie chodzi o to, że zawsze mi sprzedają :P Tylko dwa razy w życiu mi się zdażyło, że musiałam dowód pokazać, ale to było bardzo dawno temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha...:D:D:D... Borewicz >>..oto moja interpretacja Twojego snu :D W NASA sa łebskie chlopaki wiec szybko doszli do wniosku ze Ciebie opłaca sie wysłac ..na Marsa , bo beda mieli na Twoj lot \"paliwo\"..za friko ..!!!Twoj poziom \"zagazowania\"..jest wystarczajaco duzy zeby ..odpalenie rakiety było jak ..z procy ..!!!:D A jesli chodzi o wierność Elles ..to ...:D..zupelnie nie widze problemu ..!!...no chyba , ze ..wiesz cos o czym Ja ..nie wiem :D Przeciez MARS to planeta .. f a c e t ó w ...!!! ..czyzby Elles miała jakieś ..wąty co do twojego..HOMO...??? ..czyzbys był ..HOMO - NIEWIADOMO ???:D Prosze o konkretne sprecyzowanie Twojej płci ..przed stratem , bo ...przeciez cos musze wpisac w raporcie do ..Znudzonego...! czekam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no widze gwarno sie zrobiło i seksistowsko wreszcie :) odcieło mnie od neta jakieś wirusowskie dziadostwo, bez neta jak bez reki ;) jutro bedzie masakra bo trza wskoczyć w buty na obcasach, popelina normalnie :) Borewiczostwo...a cóż to za marchewki ze zapomniano o mnie przy wysyłaniu zdjęć? :P Znudzony...odpocznij, sufit nie zając nie ucieknie ;) Igo...czesc Wszystkim diabłom życzenia (przykaz ;) )...bawcie sie szampańsko szczególnie jesli w domu i w duecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, ja też w domu i w duecie, jakoś nie odczuwam potrzeby świętowania wybitnego tego, że będzie nowy rok,...będzie tak samo zimno, szaro i ponuro...O wiele bardziej cieszy mnie nadejście wiosny :) Poza tym, wskakiwanie w buty na obcasie i kiecki w moim przypadku byłoby tak sztuczne, że o zabawie nie byłoby mowy...a chyba o to chodzi, żeby czuć się dobrze i swobodnie...więc wybieram wannę :) Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska...od kiecki sie wykręciłam, jeszcze mi tego brakowało :) grunt to dobre nastawienie... mysle ze bedziesz sie bawiła dobrze w wannie nawet...;) brej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ...hahahaha no nie moge ..to David H ..przy tobie to naciągaczka :P:D:D co do Homo ..to wiadomo:D ..ale wiesz jak to z kobietmi ;) same nie wiedzą czego chcą ..;) np. zapytasz o coś dając dwie możliwości ..to nie powie Ci, ktorą wybiera..tylko że nie wie :D..albo wymyśli trzecią ..tylko nie do zrealizowania :D:D:D Kasiek ..hejka :) qrde wydawało mi się że tobie tyż posłałem ale oki, jak się da to jutro wyśle :)..a tak swoją drogą ..raz w roku niech was szpilki kłują ..skoro nas krawaty piją ;) a co to ..wszyscy się oddalili ..zrobić sobie odnowe biologiczną ;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuu..goraczka mnie zzera , spac nie moge wiec wrocilam do kompa .. Tigre ..cus wymysle ..w starym roku ..!:D Borewicz ..>>..kobiety nie sa dziwne i Elles ma racje ..bo na przyklad .. 1) Pytasz sie ..gdzie chcialabys zebym polecial ..?..na jaka planete ? ..na Marsa czy na Wenus .. odp.nie wiem ..ale..wolalabym zebys zostal na planecie Ziemia !:D 2).Pytasz sie ..gdzie chcesz isc do kina czy do teatru .. odp..sama nie wiem ..chyba wolalabym posiedziec w domu .. I tak jest ze wszystkim .. I to jest wlasnie piekne ..trzeba miec wlasne zdanie ..:D Dwie opcje faceta do wyboru to ..stanowczo za malo ..! a najgorsza jest tylko jedna , czyli ..zero wyboru ..! Elles..tak 3maj !!!:D Dobranoc Kaczorze Don Donaldo .. Wracaj na stare smiecie a nie tu jakies loty kosmiczne po obcych landach ..:D P.S..a co to za David H.. moze chodzilo Ci o C...( Coperfield )?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... :D:D:D hhaha co racja to racja :D To nie wiem to rzeczywiście często mówie, ale później jest i tak rozwinięcie... :D No.. super przykłady.. :) A my sobie siedzimy.. Borewicz gra w Colina McRae Rally\'ego ;) I mi tu złorzeczy ze jest w plecy z czasem, przegrywa, odrywa maski, wjeżdza w drzewa.. łapie gumy i takie tam... (kierowca od siedmiu boleści :P) :P:D a ja sobie kompa czyszcze... i jeszcze dużo mi zostało, ale kiedyś trzeba to zrobić.. :) Kasiek, heeejjj :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha a ja już wiem ..co Znudzony ..szykuje w tej piwnicy ..trzecie łóżko nam ;):P:D:D na Nowy Rok!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwerka
Juz wiem gdzie sie podziewa " znudzonycenzura " Witam wszystkich chyba czasami do Was dołączę! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!! Pa1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bedę częściej niż myślałam! Pozdrowienia dla wszystkich co śpią - mnóstwa diabełków i aniołków pod łóżkami... Pa! Do następnego spotkania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! ale się zerwałem :D:D no ale to tylko dla tego ..że muszę iść po kutrke, odebrać z czyszczeia :):P Oliwerka ... no to jak już wpadłaś ..to zasady są taki ..że Pani redaktodowa Gio czeka /i my wszyscy też na kilka słów o Tobie ..np. nr.konta/stan/- pin ( to dla tego że wszyscy mamy mierne wyniki w lotto ) :D rozmiar stopy,biustu,poziom humoru i cholesterolu.?????? ;):D:D Gio.. hihihihi... David H czy jak ją zwał ..no to jest ta wróżka ..słynna na wszystkie teleaudio :D;)..dobra, dobra już latać nie będze ... w dziśiejszym śnie byłem obrońcą kraju,przed najeźdźcami..a moją armią byli wędkarze z jakiegoś jeziora(lokalizacja nie znana) ..ale mam sny :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Borek ---> ja też odebrałam dzisiaj kurtkę od czyszczenia. Miałam ją zabrać 29 ale jakoś mi dzień wczoraj szy całkiem uciekł i się wszystko sypło o 2 dni :) hehe ale za to teraz jaka jest piękna, ogniście czerwona (znowu) :P A ja się już szykuję do zabawy :P Miszkanie posprzątałam, żeby w nowym roku było czysto, włoski umyłam, a teraz idę prasować żeby nie trzeba było p[rasować jutro bo wtedy cały rok przy żelazku spędzę :P Znacie jeszcze jakies takie przesądy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ..Airkowa hihihihi:D...chyba oboje się dziś zerwaliśmy z łóżka za wcześnie ..bo walimy literówki :D:D aż miło \" dla tego, kutrke, czyszczeia, to zasady są taki, Pani redaktodowa Gio, latać nie będze, w dziśiejszym . ..dzień wczoraj szy, Miszkanie posprzątałam\" kawe rano ..trzeba pić jak widać ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do J23-NewBorewicz ! Ciekawość pierwszy stopień do piekła!... Ale nie bedę taka...coś Ci powiem... Kobietka spod Wrocławia, lat 3... parę itd. Kawę piję rozpuszczalną ze śmietanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa.... :D I co Borewicz.. uratowałes świat wędką? :D Czy tylko jeziorko? :P:D hhaha.. a najfajniejsze jest to.. ze jak już napisałes o tych literówkach.. to nadal zakręcony jak słoik... nie wiedziałeś co tam jest źle... :P:P:D:D:D.... No.. mi sie dzisiaj śniło, ze mieszkałam w wieżowcu.. i spałam z różnymi osobami, które sobie potajemnie właziły przez okno i kładły sie do mnie w wyrko..a ja nieświadoma ze to nieznajomi.. sie przytulałam przez sen ;):P hehe.. Airek ja nie wiem jakie są przesądy i jeszcze posprzątane nie mam... :P Jak wróce z psem, to sie pewnie wezmę ;)🌻 Oliwerka.. :) Tobie też wszystkiego dobrego w Nowym roku i wpadaj kiedy chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do J23-NewBorewicz ! Ciekawość pierwszy stopień do piekła!... Ale nie bedę taka...coś Ci powiem... Kobietka spod Wrocławia, lat 3... parę itd. Kawę piję rozpuszczalną ze śmietanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×