Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Daimon -> ja podrywac?? nenenene to lekarz sie o mnie dopytywal, wlasnie sie dowiedzialam, ze chcialby u mnie lekcje ang brac :P :P :P Ja sie tylko usmiechalam :) Majorek -> miesko :( tzn kielbasa z grilla, bigos, kawa, herbata tzn kuc go bede tylko raz za to b. bolesnie -> punkcje mu zrobia :( a tak go same ....-gramy mu robia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuję Ci Gio :) ja wiem, żę to brzmi głupio \"co to jest biotyk?\", ale wiesz ja polonistka jak widzę anty-...(coś) to ciekawa jestem anty-...(co?) no to się chciałam dowiedzieć co to jest ten biotyk co go trzeba czasami anty- :D rozumiesz mój pęd do wiedzy :) Daimon ---> dziękuję że też chciałam uczynić zadość mojemu pytaniu :) Majorek ---> fasolka frażoletka to jest taka fasolka w puszce firmy Bonduele, ona nie jest w strączkach tylko już wyłuskana, taka mała, zielona i ona bardzo dobra jest. Taka jak groszek zielony, tylko że fasolka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuję Ci Gio :) ja wiem, żę to brzmi głupio \"co to jest biotyk?\", ale wiesz ja polonistka jak widzę anty-...(coś) to ciekawa jestem anty-...(co?) no to się chciałam dowiedzieć co to jest ten biotyk co go trzeba czasami anty- :D rozumiesz mój pęd do wiedzy :) Daimon ---> dziękuję że też chciałam uczynić zadość mojemu pytaniu :) Majorek ---> fasolka frażoletka to jest taka fasolka w puszce firmy Bonduele, ona nie jest w strączkach tylko już wyłuskana, taka mała, zielona i ona bardzo dobra jest. Taka jak groszek zielony, tylko że fasolka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pokręcony dzień ... Z samego rana zerwałam się żeby polecieć do gina po receptę. Dopiero co zmieniłam przychodnię, więc ryzyk fizyk....więc pan był całkiem całkiem, receptę mi dał, ale...ewidentnie i uparcie namawiał mnie na dziecko :) Bardzo to zabawna sytuacja, kiedy słyszę : skarbie, powinnaś się już starać o synka albo córeczkę...hahaha :) Potem wykład na temet badziewności naszego panstwa, w którym młodzi ludzie nie moga sobie na dzieci pozwolić i cicha nadzieja, że może rodzina zrzuci się nam na bobo :) No uśmiałam się po pachy :) Potem bieg do pracy, i kombinowanie : jak zwolnic się wczesniej, żeby zdążyć kupić składniki na tort i przynajmniej zacząć go robić, zanim wróci hrabia...No i udało się, hrabiemu coś wypadło i zdążyłam urwać się, wyciąć z biszkoptu serducho i zrobić torcik :) Co prawda na koniec dnia dowiedziałam się że mama ma skierowanie do szpitala na doagnostykę....może to i dobrze, bo już od dawna coś ją boli i lekarze snują takie domysły, że tylko siąść i płakać, albo się śmiać... może...żołądek...albo kręgosłup, albo... wątroba....uch. Na szczęście oddział jet w szczecinie, więc mimo że będzie leżeć poza domem, to będę się mogła zakręcić :) Całuję, trzymam kciuki za wszytskie Wasze sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej- witam wszystkich! w końcu to forum chodzi po ludzku...!!! Miałam już straszne wizję, a wgóle to myslałam, że topic wcieło... 🌼 Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dobrego weekendu :P ja spadam do pracy i do rodzicow pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) W końcu udało mi sie zwlec w miare wczesnie z wyrka....ufff! Moj pies kochany mi w tym pomogl, gdyz uparcie piszczal i wydawał różne wzdechnięcia i wydechnięcia (hi, hi), które miały dać nam do myślenia, że chce na dwór. jak już sie podniosłam i zeszłam to juz zostałam :) Poklikam sobie do was, bo nareszcie Kafe chodzi- wczoraj była porażka! Tygrysku- no, no, no! Takie \"korepetycje\" dla lekarza i z lekarzem.... fajna sprawa :) Jak przystojny...to można go pouczyć :) Cieszę się, że u brata wykluczają coraz to więcej wstrętnych śmieci. daimon :) majorek- oj uśmiałam się na tym : zanim się rozbudzę to potrafię zasnąć - che, che! AIR- fasolka jest mniam! Miałam kiedyś taki przepis na sałatkę z kilku wersji fasolki, wędlinki i pikantnej zalewy - pycha! Kluska- temat bobaska to dla mnie temat rzekaaaa.... Moja pani doktor jak mnie widzi to ciągle puka się w czoło, wypomina mi moje latka i zachęca, i nawija... Co ja poradzę na to, że mimo 29 lat (ups!!!) u mnie zero instynktu, zero! Chyba mam to po mamie, ona mnie urodzila jak miala ....37 lat! Nie, nie będę czekać tak długo, ale jak na razie temat dla mnie nie do realizacji... A zauwazyliscie kochani ile teraz naroslo tematow na KAFE o planowaniu ciąży? Ciąża w maju, lipcu, sierpniu.... Ja i tak ciągle widzę kobitki w ciąży albo już z wózkami- więc jak to z tym niżem demograficznym jest? Może to tylko tak na dolnym śląsku? Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego , karnawałowego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Diableta!!! Wszystko coscie napisaly przeczytalam :) lece zaraz na basen, taka super pogoda, ze wyjde wczesniej i czesc trasy sie przejde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 dzien dobry:) wiosna ! normalnie ..czuje si jak niedzwiec...wstaje rano a tu wiosna ...zima przespana:) Czytalem,czytalem co tam u was..:) Trgrys,a mówilem zez bratem bedzie ok.::) no to skoro ...mamy juz wiosne to chyba na rowerek sie wybiore..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim - chwilkę nie zaglądałam i już trzy strony!!! Pozwolicie, że najpierw się do nich odniosę (począwszy od 4.1 godz 21.49): Air -śnieg w Zakopanym spoko, asfalt czarny albo z błotnistą bryją, ale na nartach jeździć się da. Byłam wczoraj w Bukowinie Tatrzańskiej - wszystkie wyciągi chodzą, wszędzie biało, ludzi mało, obowiązujący język - rosyjski. Mała - ja myślałm, że odwrotnie, to ty jesteś postrach lekcji otwartych... ale jakoś byłam zupełnie o Ciebie spokojna i kciuków nie trzymałam, bo to byłaby nadgorliwość. (to miał być komplemet, a nie niechęć) Tygrysku - Brata Twojego ode mnie nie pozdrawiaj, bo już chyba i tak przez nas ma czkawkę..... cieszę się bardzo, że czarne scenariusze odpadają.... Czsem trzea podżyć emocjonalnie, żeby złapać z najbliższymi \"świeży kontakt\" Kluska, Akara - zdrówka w Nowym Roku Gio - nic nie powiem na temat w.u.czonych tekstów nie do powtórzenia, bo czasem są nie do powtórzenia. A z ki m byś się hajtała? Tsunami - dostaliśmy komunikat od jednego z biur, że ich oferta dalej aktualna, tylko dadzą info od kiedy wznowiają loty. Hotele aktualne oprócz jednego, który zniknął razem z kierownictwem, obsługą, główną księgową i jej rodziną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina -ja nie pamiętam, ale nie dawaj się depresjom, potem wyjść z tego ciężko... ja bym chciała się ze swojwj wdostać, ale nie daję rady.... i tak dobrze, że już chce, bo dotąd to mi było obojętne... Ale jak masz w planach babski wieczór i dzień gospodarczy - to chyba wszystko w porządkku. Tygrysku - czy doktór jest zodiakalnym lwem czy prawdziwym tygrysem??? daimon -extra buźka w pióropuszu!!!! Chyba się wybiorę po krzakach pobuszować... może znajdę coś do jedzenia dla roboków dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez cudnie na dworzu.... chodzilam tylko w sweterkowej bluzce i kamizelce :) Oczywiscie wlosow po basenie nie wysuszylam :P Saszka -> a qrcze nie wiem \"co\" Pan Doktor jest, ale sie dowiem :) Tzn wiesz, bratu cos jest, ale nadal nie wiadomo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌻 Trzymac kciuki za mnie i Margotke :P:) cały miesiąc zawalony... :O Nic nie czytałam i nie wiem kiedy poczytam :( Tygrysek.. z tymi lekarzami.. to mozna sie wkurzyć.. zresztą już nic nie bede mówic. ❤️ i miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam zawalone najblizsze 3 tygodnie, prosze bardzo ladnie o trzymanie kciukuff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziś w wieczór mam wolna chatę :D Mama na weselu się bawi, a brat na nockę do pracy ;) :) :) Air aacha to już wiem :D czy aby ona się własnie nie nazywa strączkowa? ;) czy pomyliłam? :P Kluska no ładnie, nie wiedziałam, że teraz taka pro-dzieciowa akcja ;) Dzisiaj mama mi mówiła, że podobno w Wawie mają dawać (ale mają a czy to będzie..) 5tys za dziecko ;) Wiesz, moja mama też miała z rok, czy dwa lata temu coś takiego, najbardziej jej się przed Wigilią nasiliło, nic nie mogła jeść, bolało ją coś.. i lekarz też różne diagnozy stawiał po kolei i w końcu wyszło, że to trzustka. Dostała leki i do wiadomości co ma jeść jak a czego i jak nie jeść. Oliwerka 🖐️ Mała Tobie również miłego z rodzinką :D Nina moja siuńka też mnie dziś obudziła.. ona w sumie w domu często to robi ;) chociaż i tak to już jest późnawa godzina :) No tak.. bo niby się obudziłam, ale jeszcze jestem śpiąca bardzo.. i czasem zamiast dojrzewać w wyrze do wstania.. to mi się przykimać potrafi :D W Łodzi jest duży niż demograficzny i ja sama to zauważyłam po liczbach, jak się w liceum uczyłam ile tam mieszkało ludzi to było ze 100tys więcej niż teraz podają. Tygrysek taak pogoda dziś boska :D ale i tak w zimówce chodziłam :P J23 niedźwiedziu ;) i jak rowerek był czy nie ? :) Kachni :D Saszka hmm rosyjski?? ciekawe rzeczy piszesz.. ;) A co to za roboki? ;) ;) Elles tylko nie ucz się cały czas ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosyjski, ukraiński itp. bo święta - i w związku z tym wolne - mają dwa tygodnie po nas. A u nas w górach w pierwsze dni stycznia zawsze pustawo było, więc górale z otwartymi ramionami przyjmują. A biedne towarzycho do nas nie przyjeżdża, więc wszyscy są zadowoleni. W Bukowinie byłam na szkoleniu, gość wieczoru opowiadał o: wspinaniu na elewacje wieżowców, wspinaczce w Wietnamie na skały wystające z morza (dwa tygodnie mieszkali na łodzi z powodu braku skrawka poziomego lądu - miejscowi również mają wioski na łodziach, bo ląd mają tylko w wersji pionowej). Najciekawsza opowieść była o nieodwiedzanych górach na Alasce - zdjęcia można zobaczyć - warto! http://www.pza.org.pl/wyprawy/galeria.php?g=alaska&n=1&nav=1 pokrótce: awionetka wysadziła ich na lodowcu i przyleciała po nich za miesiąc, z czego dwa tygodnie spędzili na wspinaczce w ścianie(3 osoby).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciagle sie mi geba smieje :D Wszystko mnie cieszy :D Troszke chotycznie pisze, ale wypilam 2 piwka i wlasnie gadam po nag przez skype ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka ;) no tak górale zarabiają :D faktycznie ciekawe z tymi pionowymi lądami :D Tygrysek hehe ja tez tylko nie popiwkach a po wódeczce babskiej, zrobiłysmy sobie z siąsiadkami (z jednego mieszkania) babski wieczór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wróciłam własnie z babskiej balangi! Miło było, że uła! wytańcowałam się, wybawiłam.... jak wróciłam to wciągłam chińską zupkę- okropieństwo straszliwe ale tylko to miałam do jedzenia :) zaraz lulu idę, tylko ten dym papierosowy z włosów zmyję- fuj! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen dobry!!! znikam na WOSP :D Have a nice day :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tigra ---> ja też jadę na WOŚP serduszko już mam bo mnie pod kościołem złapali :P Pogoda jest super, trochę wieje ale słońce jest. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja juz po pracy :D tyle, ze jutro mam zap* diskonaly :( - najpierw lekcje od 7.50 do 12.30, potem pewnie maly obiadek, a potem o 13.55 odbieram materialy maturalne i od 15.30 \'pisze\' maturke znaczy sie - moj dzien pracy skonczy sie jutro okolo godz. 22.00 podobnie mam we wtorek (dla wszystkich niezorientowanych pisze, ze pracuje jeszcze w liceum dla doroslych) zatem pewnie w srode padne :0 a dzisiaj jest piekny dzionek, wiec na godzinke sobie wyjde na spacerek niewielki tylko cos przekasze ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dopadł mnie jakiś dół. Nie wiem jeszcze, czy mam powód, czy nie, może to tylko PMS...cholera, jak mi źle, samotno i smutno. Hrabia mnie denerwuje, nie mam z kim pogadać, a nawet jeśli mam, rzadko kto rozumie rozterki bycia z kimś ponad 8 lat.... :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kluska ---> ja rozumiem twoje rozterki, bo z moim Micholem jestem 7 lat i czasami też mamy starcia, a ja się zastanawiam po co mi to wszystko, przecież mogłabym być sobie sama, nie musiałabym się denerwować jego fochami :P Więc rozumiem doskonale, że nawet po 8 latach macie problemy z porozumieniem. Wiem też, że potem wszystko wraca do normy i jest znowu wspaniale i cudnie i w ogóle the best, do następnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Padan na pyszczydlo ze zmeczania, nie mialam nawet kiedy usiasc czy zjesc... a poniewaz ja bylam na rajdowej wersji orkiestry, to wolna chwile spedzilam przy motorach i samochodach wyscigowych :D Troche zmarzlam, wiec jestem juz po goracej kapieli i mam kubas pelen pysznej herbaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Padan na pyszczydlo ze zmeczania, nie mialam nawet kiedy usiasc czy zjesc... a poniewaz ja bylam na rajdowej wersji orkiestry, to wolna chwile spedzilam przy motorach i samochodach wyscigowych :D Troche zmarzlam, wiec jestem juz po goracej kapieli i mam kubas pelen pysznej herbaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tak dodać do tych latek jeszcze 10? Widocznie dzisiaj taki dzień, bo mam takie same myśli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie piszcie mi o tych smutkach z facetami bo ja MAM TO SAMO! Wprawdzie u mnie to dopiero 5 lat, ale.... dziś mam mega PMS, agresywnośc 10...brrr! Uciekam do łazienki, poleżę w wannie może mi przejdzie... Ale tak naprawdę to brak mi tej bratniej, babskiej duszy.... Same kumpele, ale gdy człowiek chce tak od serca pogadać...to echo.... Czuję się dziś fatalnie....dopadło mnie wieczorem i trzyma, a jutro kolejne dni pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Trzymajcie jutro koło 9.30 kciuki za mnie - mam ważne spotkanie.. ekhem.. coś jak rozmowa kwalifikacyjna, ale o szczegółach to jutro po fakcie - nie chcę zapeszyć :P Dziewczyny duża buźka 👄 👄 dla Was ;) Tygrys hehe w Łodzi też rajdowo było ;) w Tvp 3 oglądałam. A ja mam jakiś durny katar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×