Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Ech, bo to tak jest chyba, że coś za coś...Starcie wzięło się stąd, że hrabia ogromną ilość czasu poświęca na swoje hobby, czasami po prostu coś mnie trafia, bo albo wyjeżdża, albo się szykuje, albo przegląda przynęty, albo godzinami ogląda kołowrotki w internecie, albo gada z sobie podobnymi na forum. Dodatkowo szlag mnie trafia, bo normalnie nie chce mu się dbać o siebie, nie ćwiczy, jeszcze przytył, a chucherkiem nigdy nie był, i generalnie gdzies ma to, jak ja się z tym czuję...cholera, strajk. Niestety energii na nas już Mu nie zostaje...tzn żeby mnie czasem czymś zaskoczyć, żeby się postarać... Czasem brak mi powietrza... Jak dojdzie już do takiego starcia przyznaje mi rację i się stara, aż do czasu, kiedy znowu coś... U mnie z babką do pogadania też ciężko, bo są, ale nie pod ręką, a telefony i smsy to nie wszytsko. Na szczęście mam bratnie dusze rodzaju męskiego, które przy okazji uświadamiają mnie w dziedzinie facetologii ;) Trzymajcie się ciepło, pocieszyłyście mnie, że ...nie tylko ja ;) A PMS to swoją drogą :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek -> kciuki zaciskam!! uda sie!! :) i czekam jutro na szczegoly :) Kluska -> pewnie, ze nie tylko Ty... nic sie nie martw, to wcale nie jest takie \"nie zwykle\", to co czujesz, to jak sie Hrabia zachowuje ❤️ Nina -> 👄 🌻 i uszka w gore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ide do pracy - wracam dzisiaj okolo 21.30 :( trzymcie kciuki, zebym wytrzymala w dobrej kondycji do konca dnia Dziewczyny - PMS nie trwa wiecznie ;) trzymcie sie cieplutko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidzę ciemnych poranków... dziś do szczecina przyjeżdża moja mama, na badania do szpitala, albo ją zastawią od razu, albo ustalą termin, kiedy ma się stawić na oddział...:( ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Klusia ---> ty to załapałaś prawdziwego doła dziewczyno. Dobrze, że Hrabia chociaż słucha co do niego mówisz i ma chwilkę refleksji. Może w końcu się za siebie weźmie. A tak sobie myślę, że mogłabyś mu wymyślić nowe hobby - wspólne. Na przykład basen, jogging, tennis, jakieś coś co by go zmotywowało do ruchu, a jednocześnie żebyście mogli ten czas spędzać razem. To jest wydaje mi się jakieś wyjście. Ja się dowiedziałam na zajęciach w ten weekend, że ze wszystkich przedmiotów mam zaliczenia i coła za miesiąc. Chcą nam iść na rękę i wszystko szybko pozaliczać żebyśmy się zajęli pracami mgr, ale wszystko naraz zdawać to koszmar jakiś :P Ale ja mam to na razie w tyle :P jadę w góry i przez tydzień nic i nikt nie będzie mi głowy zawracał żadną nauką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) (specjalnie dla Saszki ten naglowek :)) dla reszty (wcale nie gorszej) 🖐️:) dziewczyny, wszystko bedzie dobrze...chociaz jak sie mieszka z facetem to mozna sie czasem wkurzyc...ale generalnie mnie jest dobrze...moze jeszcze za krotko jestesmy razem ;-) Air- ja tez kcem w gory 😭 tez mam w najblizszym czasie mnostwo zaliczen przed egzaminami, :O jak przezyje ten tydzien i nie dostane zadnej paly to bede bardzo szczesliwa... na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeen dobry :) Lece w odwiedziny do brata do szpitala :) Air -> poradzisz sobie i wszysciutenko zdasz!! Kluska -> ❤️ Mala -> trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie bylam dzis u brata i Wam powiem, ze Pan Doktor to ma jakis, cholerka, szosty zmysl do przychodzenia wtedy go obgaduje ;) Znow sie pojawil znikad gdy o nim mowilysmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak Wam dzień minął :) O matko... musiałam wstać przed ósmą rano.. czyli po siódmej z hakiem aaa ;) Rozmowa jakby nie wypaliła, bo się chyba pracodawca urzędzem pracy nie bardzo dogadali nie te osoby i nie te terminy, więc odbędzie się później. Nie jest jednak źle, poznałam parę osób itp ;) A chodziło o staż absolwencki w moim mieście. Kluska nie martw się, na pewno okaże się coś mało groźnego.. tak jak Ci pisałam z przypadkiem mojej mamy ;) Daimon a ja się nie mogę zdecydować zamieszkać u mojego, poza tym on tez ma do tego jakieś dziwne podejście ;) Właśnie mnie sunia molestuje :D żebym poszął już kolację robić hahaha ❤️ dla reszty Diabliczek Kochanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc robaczki ... Noo ..zaliczajcie te egzaminy ..bo chyba dawno zadnej balanżki nie bylo... Tygrys na bezrobociu ..tez sie pewnie nudzi ..poza klopotami z bratem ..ale nie ma tego zlego ..bo Pan Doktor sie pojawil na horyzoncie .. A ja dzis ..namalowalam sobie kolejny obraz (brazek raczej bo maly) .A temat ..wierzby zima na polu ..:D Akara >>..dzieki za fotke ..wygladalas rewelacyjnie ..A skad takie wlosy wymyslilas ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj bylo dobrze :D 😴 - dobrej nocy - moze wpadne rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :) a śnieg to z pamięci malowałaś? :) :P Fajnie wymyślasz, a czym malujesz i na czym? Mała jednak przeżyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek >...jeszcze siedze to ci odpowiem ..Ja maluje tylko z pamieci jak wene zlapie ..Dzisiaj malowalam plakatowka bo biala olejna mi sie skoczyla , ale wole farby olejne ..wiecej mozliwosci i ladniejsze kolory no i trwalsze .. najbardziej lubie obrazy zimowe ..i kwiaty .. Takie male hobby ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... :O jakbym kurna mogła to bym zaliczała.. ale dzisiaj facet sobie nie przyszedł.. i zaliczenie z prawa przełożył nam telefonicznie na dzień, w którym mamy egzamin z historii gospodarczej... Wściec sie mozna.. niedziela też cała zawalona, bo rodzinka nie potrafi zrozumieć ze cały dzień..hałasu w domu nie sprzyja nauce.. I nie wiem czy sie śmiać czy płakac.. :) Ogólnie to jestem troche skołowaciała i marudna dziś po 4h snu.. I gupawka od tego jest.. sposób na odstresowanie.. które mi sie już plamkami uwidoczniło pięknie na twarzy... Ide sie pochlastać... :O 🖐️ i pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles, smiac sie kobitko, smiac :) Gio -> jakie tam nudzi?? ja wlasnie mnostwo rzeczy do zrobie teraz mam!! I przypominam Ci o obiecanym mi wspolnym wypadzie rowerowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daimon - jestem rozczulona, jeszcze trochę i też mi się zachce 🌻robić Uczcie się, uczcie, póki macie do tego parę pod kotłem.... jak sobie pomyślę ile może ambitna bruneta to mnie mrozi..... Byliśmy w kinie w niedzielę: 2/4 na \"Eligzandrze\", 1/4 na \"Pamiętnik księżniczki 2\", 1/4 na Iniemamocni. Każdemu wg potrzeb i wszystkim się podobało. Aleksander fajny, tylko mięsa w domu zapomniałam wyłączyć i był kłopot z obiadem. I bardzo Was proszę, WYŁAZIĆ Z DOŁÓW, żadnego pójścia na łatwiznę, walczyć!!! Buziaki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach walczenia... Zapraszam na swoja strone... Może i zdjęcia nie najlepsze i strona nie taka... Ale wszystko sam zrobilem... Zawsze to coś... www.skenestudio.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywam tu i czytam Was... Tylko jakos sie tak porobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, jak się nie ujawnisz, to buźki w piuropuszu ze specjalną dedykacją nie dostaniesz - a poprawia humor, mała rzecz a cieszy. Ja też bardziej czytam niż piszę, bo nic wielce optymistycznego na horyzoncie nie widzę i nie chcę podtruwać.... Ale przynajmniej moę się do kogoś odezwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Gio a na czym malujesz? zwykły karton czy też masz coś bardziej fachowego :D W ogóle to masz super te artystyczne hobby (to ma być w liczbie mnogiej ;) ) Elles trzymaj się u nie ucz za dużo, bo Ci mógł potem tego nie przerobi i nic nie skorzystasz ;) :P I się nie chlastaj ;) Saszka no no niezły kinowy wypad :D Śmieszną masz stopkę :D Amok miło Cię tu widzieć ;) A co się porobiło.. może Ci ulży jak sobie tu popiszesz? Dzięki za dres w wolnej chwili z chęcią stronkę obejrzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie kilka godzin popracowalam (calkiem przyjemnie i nie ciezko :P) i juz jestem z (s)powrotem (cholerka jak sie to pisz??) :) Brata juz wypisali ze szpitala, wykluczyli wiekszosc \"swinstw\" i co sie okazalo?? Prawie na pewno to wszystko przez.... cholesterol duzoooo za wysoki...... W kazdym razie za tydzien bedzie mial jeszcze jedno badanie i sie powinno juz wszystko wyjasnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) 1. w pracy zmieniają mi zakres obowiązków i to mocno, więc jestem wykończona, ale przynajmniej jakieś perspektywy się pokazują 2. Hrabia zgrzeczniał i dziś kupił mi piękne kwiaty, oraz wyniósł śmieci bez poganiania :) 3. poszukiwana WIOSNA, cechy charakterystyczne : ciepłość, słoneczność, długodniowość, zieloność...... całuję, klucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek :) z powrotem :P Oo jak cholesterol bardzo za wysoki i wykluczyli większość świństw, to dobrze :) Kluska Ty jesteś na tym stażu tak? Hmm powiedz, co zrobiłaś, że dostałaś od swego kwiaty? ;) :P Do wiosny jeszcze daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ..pisalam wczesniej ale oczywiscie wyslac nie moglam ..bo serwer dal ciala ..[wkurzona ] Chyba przestane wchodzic na ta kafeterie bo za duzo zdrowia mnie to kosztuje i czasu zeby cos przeczytac czy popisac z wami .! ..moj piesek ma takie srańsko ze ..robi dalej niz ustawa przewiduje .z wiatrem :D...a ja od dwoch dni spie w ubraniu i tylko sie zrywam i w srodku nocy na trawnik lece ..Stoje jak ten smutny palant i tylko sie rozgladam ..zeby mnie jakis ..nocny napalony-nawalony ..nie zgwalcil ( pomarzyc dobra rzecz ) :D:D:D Z moja Santa coraz gorzej ..co prawda ataki epilepsji nie sa tak czeste ale za to lek na ta chorobe juz jej tak wątrobe rozwalil ze ..to sa efekty ..biegunka ..i co tu robic ??? Jedna wielka męka ..dla wszystkich ..majorek ..ja maluje na plotnie ..kupuje gotowe zagruntowane plotna w sklepie !Karton sie nie nadaje ..Maluje tez na sklejkach drewnianych , ktore wczesniej trzeba zabiezpieczyc podkladem olejnym ! Cholerka ..tylko farby takie drogie ze nie mozna sobie poszalec na duzym plotnie i walnac jakiejs abstrakcji , wiec maluje raczej na malych powierzchniach . W sklepach \"wszystko po 5 zlotych\"..sa super ramki ze szklem wlasnie z wkladem ze sklejki .. ..i to niezla kombinacja ..na moja kieszen ..:D pozdrawiam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> moj tez to mial i inne pieski z osiedla, to podobno jakis psi wirus zoladkowy... ucaluj w nosek swoje malenstwo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, no nie, nie rób nam tego, cierpliwości. Może wysyłaj posty mniejszymi kawałkami - bo faktycznie cholera bierze, jak człowiek długi tekst straci - a tak, to tylko część... Z farbami olejnymi też mam do czynienia - to znaczy wiem jak pachną i świetnie gruntuję płótna (maluje moja mama, ona gdzieś kupuje obciągnięte blejtramy) :)) Żal psiuni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×