Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Borewicz ..:D..a niech Cie .....Od dzis nowa ksywka ..?:D ..poslalam na smyka3 ..Trzewiki sie bardzo wolno otwieraja ..a potem trzeba powiekszyc ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Von Giovitta - ja tez poprosze i orzesylke specjalna i z gory dziekuje :D 👄 Hans 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot ka ..a na ktory adres ..margotk ??? Bo nie wiem czy cos sie nie zmienilo... Achaaa..tylko jedna uwaga ..( do tych co wyslalam ) Trzeba ogladac z daleka ..powiekszyc maksymalnie i stanac dalej ..Nigdy sie nie oglada obrazu z bliska ..tymbardziej ze sporo stracily na skanerze ..:D ..musze sie jakos bronic ..Potraktujcie to na luzie ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V a n G i o v i n e t t o :D Dostalam foty i walnelam ocene na sarne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Margotka :) Kach Van Giov...;) jeszcze nie widziałem ..bo musze ..z kontami się uporać,ale z rana ..tak gdzies kole 14 sie za to wezme;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..:D..odpisalam ..👄..jeszcze jeden mail zaraz bo cos zapomnialam .. Margot ..tobie tez ..na ten adres co podalam ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) I jak przeczuwałam mój Anioł w weekend zajęty kolejna gównianą robota na działce.. :0 (tym razem i w przenośni i dosłownie ;) ) A chciałam, żeby to był weekend we dwoje.. więc dałam sobie spokój :P O rozrubie na DarkElf nic nie wiem, prosze o szczegóły. Mała o to faktycznie, niech się Anioł dietuje, a według mnie Tobie taka dietka nie zaszkodzi :) Air masz szansę na śnieg :) Widzę, że mimo wyjazdu to i tak sporo rzeczy Cię zajmuje :) Ja tam zrozumiałam co i jak :) ale chyba pisałaś jednym tchem ;) Kachni 🖐️ co tam u Ciebie? :) Gio hmm nie wiedziałam, że masz taakie znajomości ;) :) I ja poproszę o Twoje dzieła :) Bore taak to dobra ksywka dla naszej artystki :) Komp dobry to najważniejsze :) Margot 🖐️ jak żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek ..>>a wiesz ..ze nawet ja nie wiedzialam ..ze to moj kumpel ..i tworczosc jego jest mi jakas bliska ..:D Podaj mi dzisiaj na Diablach na ktore konto mam przeslac ..a ja rano ci wysle .. .a teraz ..zmeczona ..tworczoscia ..rzuce swe zwloki ma łoze madejowe ..( chociaz na pare minut )..dopoki Santa znowu ..srania nie dostanie ..:D:D:D Kachni ..popisalysmy dzisiaj za wszystkie czasy ..jeszcze ci cos wyslalam ..dzieki ..👄 No to paaa...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. i zapomniałam :) Macie wszyscy pozdrowienia od Blixy :) Gio jest chyba pod nickiem, ale w razie .. dam Ci tu jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nie moglam sie dostac na o2 buuuuuuuuuuuuuu Gio - ja chcem, ja chcem :D dawaj obrazki do mnie Major - ja Ciebie rozumiem z tymi weekendami, mam ten sam problem, a za tydzien zobacze, jak Aniol przestrzega dietki ;) pozdrowionka lece do pracy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez kafe wczoraj nie dzialalo :( Fanaberia -> pewnie, ze pamietam!!! jaki tatoo?? jaki??????? Gio -> a ja??? JA POPROSZE takze Van Gogio :) hihihihi Mala -> 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam ludziska, pisze ze śmietniska :D 🖐️ Macie jeszcze to coś w sobie, co nigdy nie umiera... U mnie wsio w pariatku, oprócz zmiennej pogody ducha, bo raz chłodem a raz drugi ciepełkiem wieje..., jak to z gazami zawsze bywa :P:D Mykam, ludzi mi tu sie rodzą... bedzie ubaw 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestaniecie mnie ..przezywac..???:D Dzien Dobry .>>>...ale numer...:D...Sniles mi sie dzisiaj i ..prosze .. ..ja to mam prorocze sny ...!!! ..ale przyznam sie ze nie byl to mily sen ..(dla ciebie )..opierdzielalam cie rowno , ze ... olałes ..Diably ...! Mam pytanko ..To tera na smietniskach ..kompy maja...???:D Tygrysie , mala , majorek ..zaraz wskocze na konto przesle ..! Kachni , Margotka ..opinie odebralam ..dzieki ..👄:D Kachni ..Baleron jest cudowny ..i nawet spi w identycznej poscieli jak moje w lozku Kaski !!!:D.. i te boskie ..oczy .. A ja dzisiaj mam cholerna robote ..w piwnicy ..czyli \"odgruzowanie .. ..a potem dla relaksu dokoncze malowac czerwona roze , ktora wczoraj zaczelam .. Nooo.to milego i ..dlugiego... Zajrze jeszcze .. kolo 14 tej ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobotni wieczor czas zaczac, wiec razem z najlepsza kolezanka \"uderzamy na miasto\" :D Milego wieczora wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Tygrys.. taa sobotni wieczór przy kompie \"szczyt marzeń\".. no cóż.. jak tak dalej pójdzie.. to chyba nie poczuję, że jest/był karnawał.. :0 Mała rozumiesz mnie, jak dobrze.. bo myślałam, że może przesadzam czy coś :) Gio :) chyba to opierdzielanie i do niego dotarło, a może nawet i jemu się śniło i dlatego się pojawił ;) haha.. To nie był proroczy sen a telepatia :D Maila dostałam, ale za dużo nie moge ocenić.. bo nie mam w czym przejrzeć porządnie obrazów ;) - od ostatniego formata nadal nie zainstalowałam jakiegoś programu graficznego ;) a przeglądarka pokazuje tylko w oryginalnym rozmiarze ;) Dzień Dobry oo żyjesz jeszcze :) na śmietnisku.. hmm.. ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ...i o flaszke pytam:D Majorkowa..nie narzekaj, nie jest źle ..pomyśl sobie ..że tak to byś siedziała ..z Aniołem/Diabłem ..jak go zwał, tak zwał, ale czule traktowała ;)..i byście się miziali do siebie, szeptali czułe słówka, baraszkowali gdzieś po kątach ;) ....a nie daj boże w łóżku;) ... jeszcze wam by sie zachciało gdzieś wyjść, potem by trzeba było wracać,...zobacz ile to zachodu w tym !!;) ..a tak co?! nic!! ...kompletnie nic!! luzik se siedzisz...pyk pilotem..a tu co? ..też nic ! ..więc dalej siedzisz ..i co? . .pyk myszka, no ...i zobacz ile to czasu i energii zaoszczędzone;):D;) no a..Tygrys ...męcz się męcz;) D/D...święta idą ..czy coś zapiliłeś;) że ludzie Ci sie rodzą..?? qrde podziel sie newsami ..a nie tak ..miotła Nika żesz odgarnoł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello :) Słomiana jestem w ten weekend, hrabia do domu pojechał...przyszła przyjaciółka i pół dnia zleciało :) Potem pogaduszki via internet i drugie pół. Z tych kalkulacji wynika, że trwa teraz trzecie pół, ale co ja poradzę :) Mam zamiar napisać dwa zaległe listy...wykąpać się...posłuchać muzyki i pośpiewać, póki nikogo w domu niet :) I w ogóle relaksik :) Wczoraj miałam chęć się gdzies pobawić, ale nietstey jestem tak wybredna, że cięzko mi znaleźć miejsce ...trudno. Wyzyłam się słuchając głośnej muzyki (sąsiedzie, to zemsta za disco polo). spodobała mi się piosenka obsesion, co jest dziwne, bo ja zazwyczaj słucham starszej muzyki, nowsza wpada jednym uszem a wypada drugim :) Całuję Klusyńska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :D Borewicz -> Slabo mi sie zrobilo po tym mailu z \"Miriam\" !!! :D To bylo pokazane w telewizji?!?!?! :D Kluska - a ja ci zazdroszcze tego luzu! Ja niby tez w domu siedze, ale egzamin mam w poniedzialek, i to z takich kosmosow, ze glowa mala! :(:(:( Zyc nie umierac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matkooo..Borewicz ...!!!:D...no i teraz nie moge sie skoncentrowac .. ..na niczym ...oczy mialam takie rozbiegane ze nie wiedzialam czy na dół ..czy na góre sie patrzec ..normalny \"oczopląs \" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bore hahaha :) :) jak zwał, tak zwałł - raz jest tak z nim, z raz tak :) ładnie mi tu wszystko wyklarowałeś :D:D tylko, że.. ja tak prawie codziennie;) ;) i chciałam trochę odmiany :D:D Kluska ;) ważne, że Ci się miło czas mnoży :D Kachni a jakie to kosmosy ? :) Gio ;) :) O Miriam: http://www.gazeta.pl/tv/1,47060,2485870.html ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...a Wy co ..nietoperki jesteście że po 22 wychodzicie :D:D fakt..nie ma co ...Miriam jest obleśna ...a fe:P!! Van Giovinetta...tylko ...nic teraz nie maluj....hahahaha...bo Ci banany będą wychodzić..a nie słoneczniki ;):D:D:D Kachni ..mam nadzieje że nie ..bo co by na to powiedzial ..ojciec Rydzyk :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz :D:D:D Zobacz jak zgorszyles towarzystwo! :D O ile jeszcze sie w ogole da :D Gio - doczytalam, ze Twoje suczki maja \"trudne dni\"! A moj pies z kolei nosem ora po ziemi na kazdym spacerze i swira chce dostac! I ciagle cale watachy psiurow laza samopas w poszukiwaniu erotycznych rozrywek! A ja sie pytam - czy to nie za wczesnie na psie amory??? Czy ta wiosenna pogoda im czegos we lbach nie popzrestawiala??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - a takie kosmosy ze mi sie odechciewa wszystkiego :P Kompletnie nic z tego nie kumam, a w poniedzialek mam egzamin! 3 pytanka na 30 minut! :D :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..mowisz \"trudne dni ? \".... \"tragiczne ..\" :D Miesiac wczesniej sie zaczelo .. Biedna Sheila ..juz jej sie kregoslup wygial ..5 dni non stop wozi na pleckach swoja ..zboczona siostre ..Sambe .. Santa sie slini ..klapie zebami ..i juz jest bardzo zmeczona ...3 ma do wylizania ..oralnie ..wiec od rana do wieczora ..tylko ..seks i seks .. ..a wieczorem ..zebym nie zapomniala tematu ..jeszcze Borewicz ..końska dawke ..dowala ..!!!:D I jak tu w takich warunkach ..wene zachowac na odpowiednim poziomie .. ..kiedy cała reka ..drży ...:D:D:D ..tylko czlowiekiem jestem ..no nie ..?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz...bez komentarza ;););) Ano, zjadłam z lodówki wszytsko co się nadało (ćwiczyć zacznę od poniedziałku, albo od marca, jeszcze nie wiem;) :D pomalowałam butelkę farbami olejnymi (ciekawe, co z tego będzie) posprzątałam i nabałaganiłam od nowa pogrzebałam w necie i znalazłam tak piękną sukienkę, że mi szczęka opadła...jak będę kiedyś brała śluba, to w takiej właśnie ! Może już zrobię zbiórkę na forum ? Sukienka może wisieć w szafie....:):):) http://allegro.pl/show_item.php?item=39272378 no sami zobaczcie ....kapuczino, czekolada, bordo, zieleń....ach i och :) to jak, lubicie ciocie Kluche ? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e...no towarzystwo ..wcale nie jest zgorszone ..toż ja im nic nowego nie pokazałem ..no ...dobra...Miriam sie pokiełbasiła ..i kiełbaske ma :D:D No widzisz ...Kach ...a trza bylo wczoraj oglądać ..program na TVP1 o ..Tytanie..to byś nie musiała sie dziś ..martwic o kosmosy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bore my nie żadne toperki ;) :P Kachni ;) ja raz widziałam taką watachę z 7 psów biegnąćych za jakąś suczką... Jakby co, to powiedz.. że musiałaś Tytana zobaczyć.. i dlatego.. nauka .. poszła w las ;) :P Gio ... łleee blee... jakie okropieństwa opowiadasz.. to chyba gorsze.. o Borewiczowych zdjęć ;) :) ;) Ciocia Klucha mniam .. ;) ;) :P Mmm sukienki całkiem całkiem :D:D A ja akurat znów idę na wesele (w kwietniu) i powoli zastanawiam się, co włożyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska - > te kiecki sa faktycznie sliczne! :D Ale to trzeba miec: a) talie osy b) zgrabna pupe c) ksztaltny biust etc, etc, etc... :D Wygladac trzeba jak ta modelka :D Poza tym jakos nie wierze, ze ona sie tak ladnie z przodu uklada! :P Borewicz - kurna, nad Tytanem pracuja spcjalisci z mojej \"przyszlej\" dziedziny wiec troche racji w tym jest :D Gio - alez masz seksownie w domu! :D Pozazdroscic! Wysylam Ci obiecanego maila, a pozniej drugiego! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'bry... Kachni, nie wyglądam jak ta modelka, ale mam jakoś tak 90-64-86, więc jakoś bym się w to wcisnęła :P Przeglądałam sukienki, bo zaczęłam się zastanawiać, w czym bierze się cywilny ślub, skoro maxymalnie rozdmucvhany jest kościelny i są miliony sukieniek, myślałam że na cywil też...no i pomyłka, ciężko znaleźć coś skromnego i gustownego. Ale to na razie dywagacje na przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×