Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Bry dzieeen :D czy wspominal, ze spotkanie przy winku zostalo przeniesiona z jutra na dzis??? jak nic popadne w alkoholizm ;) Amok -> dlaczego Ty dostrzegasz tylko slowa krytyki?? Kachni np napisala, ze reszta jest okey, a Ty juz ze wszystko zle... tak nie mozna!! rzadko kiedy sie zdarza, zeby jakas stronka byla w 100% idealna i piekna. Kachni -> kiedy naprawde!! dzbanek an 3 osoby wychodzil taniej niz 3 pifka :P Kluska -> dziekuje, jutro sie przejde i popatrze zatem, nie wiedzialam, ze tak mozna :) Mala -> wytrwasz w dobrym humorze do konca tygodnia, bo slonce Ci podladuje akumulatory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, no wlasnie dostrzegasz tylko slowa krytyki. Do Ciebie jak GROCHEM O SCIANE!!! :D Wiec ucinam temat 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ..siema z rana ..bo u mnie dopiero dzien sie zaczal .. Kazdy tu o swoich problemach to i ja .. Sluchajcie ..pocieszcie mnie ..powiedzcie co ja mam zrobic???? Santa od wczoraj miala juz 3 ataki ..co 6 godzin srednio .. Boze ..jaka męka ( dla niej ..nie mowie juz o nas ..bo to nie wazne w sumie ..!Ten paraliz przy ataku jest tak potworny ...cale cialo twardnieje jak kamien i wykreca ja we wszystkie strony ..i te drgawki ..doslownie utrzymac jej nie mozna ..! plus efekty specjalne typu ..slina , mocz ..!!! Nie chce jej uspic ..ale patrzec na to ..to koszmar ...!!! A leki nie pomagaja ..juz drugi zmienili a jest coraz gorzej ...! No to tyle ...co robic? Kachni ..a to mnie zastrzelilas ..!!!:D Jakbys jakis korepetycji potrzebowala wzgledem tego egzaminu co ma byc za dwa tygodnie to ..bez krępacji ..wal smialo...!!!! :D No i jeszcze (nie bylabym soba )...chyba nie pisze sie kurw tylko ..kurew...!!! .. Tak popieram ..ta pod znakiem miasta Krakow ..wyglada jak ..kurewka ..! Amok ... przyjaciele od tego sa zeby glownie ..krytykowac ..!:) Ci to tylko slodza ....to albo ..sie podlizuja , albo ..cos chcą !:D pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ..siema z rana ..bo u mnie dopiero dzien sie zaczal .. Kazdy tu o swoich problemach to i ja .. Sluchajcie ..pocieszcie mnie ..powiedzcie co ja mam zrobic???? Santa od wczoraj miala juz 3 ataki ..co 6 godzin srednio .. Boze ..jaka męka ( dla niej ..nie mowie juz o nas ..bo to nie wazne w sumie ..!Ten paraliz przy ataku jest tak potworny ...cale cialo twardnieje jak kamien i wykreca ja we wszystkie strony ..i te drgawki ..doslownie utrzymac jej nie mozna ..! plus efekty specjalne typu ..slina , mocz ..!!! Nie chce jej uspic ..ale patrzec na to ..to koszmar ...!!! A leki nie pomagaja ..juz drugi zmienili a jest coraz gorzej ...! No to tyle ...co robic? Kachni ..a to mnie zastrzelilas ..!!!:D Jakbys jakis korepetycji potrzebowala wzgledem tego egzaminu co ma byc za dwa tygodnie to ..bez krępacji ..wal smialo...!!!! :D No i jeszcze (nie bylabym soba )...chyba nie pisze sie kurw tylko ..kurew...!!! .. Tak popieram ..ta pod znakiem miasta Krakow ..wyglada jak ..kurewka ..! Amok ... przyjaciele od tego sa zeby glownie ..krytykowac ..!:) Ci to tylko slodza ....to albo ..sie podlizuja , albo ..cos chcą !:D pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... :D:D:D Wyklad o kurwach godny profesora Miodka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, szukalam info w necie, co by tu mozna bylo zrobic z ta choroba Twojej suni, jeszcze nie znalazlam, ale bede szukac dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... Wyczytalam tu i owdzie, ze pies podczas ataku nic nie czuje (???) Tylko po prostu nie panuje nad swoim cialem... Trzeba tylko pilnowac, by nie przygryzl sobie języka. Zbliżający się atak można przewidzieć - pies jest zwykle nadmiernie pobudzony, zachowuje sie jakby był w wielkiej euforii, biega po całym domu. Atak może być spowodowany nadmiernymi emocjami - zbyt duża radość, skarcenie i nakrzyczenie na psa, obcy ludzie w domu etc. Po ataku powinien dostac czopek, np. luminal. No i terapii lekami nie mozna przerywac... Przyczyny są podobno 3: albo genetyczna, albo starzenie się pieska (czyli tez jego mózgu), albo jakiś uraz. Ale to pewnie wszystko juz wiesz... Rozumiem Cie doskonale, ze ciezko Ci patrzec na cierpienie swojego przyjaciela, rozumiem tez Twoj problem i niestety, gotowej recepty chyba nie znajdziesz... :( Wyobrazam sobie jak sie szarpiesz... Ja chyba jeszcze wzielambym psa na jakies badania, zeby ostatecznie potwierdzic... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupełnie nie wiem co się u Was dzieje, ale ściskam Was mocno i serdecznie!!! Nawet jeśli rzadko tu zaglądam, to nie myślcie, że o Was nie myślę!!!❤️ Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po wczorajszym koszmarnym dniu . Kachni , tygrysk ..dzieki ...👄 Jestem naprawde wykonczona ale ..udalo sie przerwac ataki ...(narazie) Po wcorajszym moim pisaniu miala jeszcze dwa ..o tyle niedobrze ..ze podczas swiadomosci na stojaco .. Kachni ..to ze mozna przewidziec to ..prawda ale tylko jesli ataki sa w duzych przerwach i pies zaczyna powoli normalnie sie zachowywac ..A Santa jest taka calay czas ..w szale ... Bylam bez niej u mojego lekarza ..zrobilam jej szybko dwa zastrzyki w domu i ..konska dawke luminalu i Mizodinu .. Meczace jest to ze ona ..prawie nie chodzi ..ciagnie tylne lapy i przewraca sie ( skutek lekow) ..i tak bedzie do niedzieli .. 2 razy dzienie po ..6 tabletek .Doslownie co pol godziny musze z nia na dwor wychodzic ..bo pije kubly wody i sikac chce ..a na schodzach sie przewraca ..jeszcze gorzej z wchodzeniem ..a wazy ponad 40 kg..! Lekarz podejrzewa tetniaka albo jakis guz w mozgu ... Badania nic nie dadza ..bo i tak nie ma na to leku ..leczacego ..tylko to co bierze jest po to aby czestotliwosc byla jak najmniejsza . To tak z grubsza .. Moze sie zdarzyc ( juz ma na to zadatki )..ze jesli wystapi calkowity paraliz łap.. decyzja bedzie nieodwolalna .. tego sie boje najbardziej ... Po kazdym ataku jest taka kochana ..szuka nas wszystkich ...sprawdza czy maluchy w komplecie ..zreszta one siedza przy niej jak trusie ..wpatrzone ..co sie z nia dzieje ..! Od dwoch dni ..zadnej nie umyla i nie wychlastala ozorem od gory do dolu ..i tego im brakuje ..! No to narazie .. Bede zagladala w miare czasu ...bo mam teraz co robic .. Szamanka .... stesknilam sie za Toba ...Moze znajdziesz czas na jakas kawke .. Tygrysek ..zorganizuj cos ... tez masz teraz wiecej czasu ....! Mozna by gdzies na dwie godzinki sie spotkac ..poplotkowac troche . Tylko my z Warszawy jestesmy ..:)(chyba) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tygruniu i Gio❤️ na kawe. łaj not. dajcie znak, to się jakoś zorganizuję see UU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Od poniedziałkowego wieczora jestem już w Łodzi u Anioła :) Wczoraj oczywiście pojechałam do niego do pracy zobaczyć się z resztą ferajny :) Tak z nimi wariowałam (przez większy czas tylko z dwoma, bo mój i 4 byli w terenie :) ), że zwaliłam sobie na głowę jakiś głośnik ciężki ;) który na szczęście nie uszkodził zębów a tylko troszkę wargę ;) (bo uderzył mnie nad ustami) :P Mój oczywiście o tym jeszcze nic nie wie ;) A wersja oficjalna miała być taka, że wyciągali ze mnie informacje :) (na temat mnie i Anioła i rzekomych zaręczych haha) i że długo się opierałam :) ;) ;) Gio póki widzisz, że warto o nią walczyć, to walcz ❤️ 🌼 Kluska 🌼 Tygrysek 🌼 Kachni 🌼 Mała 🌼 Szam 🌼 Amok 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, Szamcia -> taaaaaaaaaaaaaak!!!!!! Ja mam kombinowac?? dobra, cos sie wymysli, Gio Ty przed ndz nie dasz rady?? Gio -> trzymam kciuki za sunie, bo chyba nie wiele wiecej moge zrobic :( a moze?? daj znac jakby co ❤️ Majorek -> zdolna jestes nieslychanie..... Dobrze, ze zeby cale... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 0 0 LAT ...🌻 100 LAT ..Niech zyje ..zyje NAM ..!!!! 🌻 .....................T Y G R Y S E K ....................................... 🌻🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻🌻 Wszystkiego ..naj ..naj ..naj ..!!!!! ..reszta w e-mailu ..:D👄 Tygrysek ..ja teraz nie moge , ze wzgledu na Sante ..ale po 25 tym .. ..juz pewnie tak ale najlepiej dla mnie chyba w sobote albo w niedziele ..Jak nie bedziecie wrazie mogly to sie dostosuje ..ale w tygodniu najwczesniej po 18-tej ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze uda sie zostawic te wiadomosc nie mge sie dostac na formu Tygryniu - stooooooooo laaaaaaaat, Solenizantko :D ;) reszta - 🌻 ide spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryskówna ❤️...🌼 Szybkiego znalezienia pracy, zawrotnej kariery, fury, banderasa na własność, wycieczki dokoła świata, zdrowia oczywiście, radości i szósteczki w totka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dawno mnie nie było, działo sie działo .............. a dzis ktosik ma urodzinki wiec Tygrysku wszystkiego naj spełnienia marzeń duzo zdrowia i samych radosci na codzien. dla reszty buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś białawego leży na chodnikach. Na to coś pada deszcz. Jest zimno. Wieje wiatr. A ja niestety muszę pokonać to wszytskie przeciwności i dotrzeć do mojego biura [chlip chlap] Życzę słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a to sorki Tygrysku za urodzinowe, moga byc inne :) lezy sobie snieg u nas na ulicach, wczoraj bylo smiesznie, bo panowie z komunikacji juz zanim spadł snieg posypali sól na przystankach.. to chyba po to zeby nie było ze znów byli nie przygotowani. I tak po kilku dopiero godzinach spadł snieg a powierzchnia byla juz przygotowana.. pozdrowienia z nad kwusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam zimowo! zasypalo Karkonosze, zasypalo.... Zaraz musze zejsc i odsniezyc moje autko...czas sie wybrac z domu na zakupy, bo lodowce to juz tylko swiatlo :) wczoraj mialam mega ekstremalne przygotowanie do dzisiejszej jazdy samochodem, bo musialam pokonac prawie 100 km po .... lodzie! Jakos nikomu nie wpadlo do glowy by przed 7.00 wyjechac i posypac czyms to dziadostwo, w zwiazku z powyzszym jechalismy sobie w ogonku, 30-40 km/h .... faaaajnieeee Pozdrawiam serdecznie i zmykam walczyc ze sniegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zdam raport sniezny ze stolicy,...... pada cholerstwo i pada, slisko na ulicach wczoraj tez bylo oczywiscie.... brrr ja chce wiosny!!! nie chce sniegu, zimna i wiatru.... a poza tym to staram sie nie dac chorosbku, wiec wolalabym cieplo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze....to i ja potwierdzam ..Stolica zasypana ..i zawiana ...!!!:D A co za tym idzie ..karetki kursuja jak szalone ... Tygrysek ..mam cos dla Ciebie ..podpisane z data ..19.01.2005 ..zgadnij co Ci namalowalam? ..teraz schnie..takie male co nieco .. jak bedziesz bardzo ciekawa to seskanuje :D Pozatym ..Santa ..prawie nie chodzi ..Skombinowalam szeroki pasek i zakladam jej pod brzuch ..i tak ..na łeb na szyje ..schodzimy po schodach ..fakna impreza ..wracam mokra jak kot ze spaceru.. ..na trawniku kilkanascie orlow w sniegu ..super.. I tak co godzinke .. Czesc mag_a , Nina28 ..no ..dawno was nie bylo ..teraz trzeba nadrobic ..:) Dla pozostalych ..pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Oczywiście wczoraj zapomniałam powiedzieć, o czymś ważnym, że.. przez tamtą poprzednią noc ładnie nam śnieg spadł i wczoraj w końcu nastała prawdziwa zima.. tej zimy... ;) ;) Tygrysek ❤️ wszystkiego najlepszego Tygryniu, samuych radości i dużo miłości 🌼 🌼 A wczoraj odkryłam, że mam tam siniaka ;) Mag_a opowiadaj :D Nina niezła ta podróż :0 Gio oglądałaś może film \"Babe - świnka w mieście\" tam jeden piesek miał (chociaż chyba nie tylko w tym filmie) niesprawne tylne łapy i miał tył ciałka \"umocowany na dwóch kółkach\" .. może uda się i Tobie coś takiego dla Santy? ;) Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak : piździ, wieje, że ułaaa! wyszłam z psem na spacer to musiałam bokami iśc co by mnie nie porwało, a nie należę do chudzinek ;) Nie wychodzę już z domku! Psu założę pampersa czy co.... Nic mi się nie chce....popisałam troche raportów, trochę dokumentów przewaliłam, ale żeby było widać efekty to nie.... Dostałam dziś masę reprodukcji, które zamówiłam 2 tyg temu- sa boskie! Polecam stronkę www.vide.pl - to dla maniaków , którzy kochają malarstwo, kolekcjonują reprodukcje... Teraz muszę sobie kupić kilka antyram i heya- szaleję z zawieszaniem :) Będzie ładnie i przytulnie w moim domku....la, la, laaaa No dobra- spadam do porządków, bo coś mi lekko za wesoło- czy jak? Pozdrawiam wszystkie diabołki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak : piździ, wieje, że ułaaa! wyszłam z psem na spacer to musiałam bokami iśc co by mnie nie porwało, a nie należę do chudzinek ;) Nie wychodzę już z domku! Psu założę pampersa czy co.... Nic mi się nie chce....popisałam troche raportów, trochę dokumentów przewaliłam, ale żeby było widać efekty to nie.... Dostałam dziś masę reprodukcji, które zamówiłam 2 tyg temu- sa boskie! Polecam stronkę www.vide.pl - to dla maniaków , którzy kochają malarstwo, kolekcjonują reprodukcje... Teraz muszę sobie kupić kilka antyram i heya- szaleję z zawieszaniem :) Będzie ładnie i przytulnie w moim domku....la, la, laaaa No dobra- spadam do porządków, bo coś mi lekko za wesoło- czy jak? Pozdrawiam wszystkie diabołki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) i o zime pytam..bo co napada...to znika:P Kach,Gio ....kurw,kurew,kurwów....hahaha....:D:D:D...no oralnie się popłakałem ;) znikam ...idzie ksiądz...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×