Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

No tak mnie nie ma a tu sie wesolo dzieje..... jakies lizanie, erotyczne igraszki i panie z .... ogonkiem :P :D ladnie, ladnie, w koncu sie czuje jak pod diabelskim lozkiem :D tak trzymac!!! Kachni -> suknia jest cudna!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, dzięki za wsparcie :) Czyli nie tylko mi się tak okrutnie podoba :) (suknia) Ponoć się wprowadza do naszego magicznego mieszkania nowy koleś...czeka mnie wychowywanie :D A najlepsze jest to że mamusia i tatuś przyjeżdżają ocenić czy synek lat 25 może się wprowadzić, strasznie mnie kusi, żeby odwalić jakiś numer, dobrze, że akurat się umówiłam i wychodzę :D cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kluska, pzreciez napisalam, ze sukienki sa cudne! :D Tylko znajac zycie nie leza tak cudownie jak na zdjeciu przerobionym komputerowo... ech, niewazne :P Borewicz - az 3 x dostalam gre wstepna, czy to ma cos oznaczac? :classic_cool: :D :classic_cool: A tak poza tym, to sliczna pogoda za oknem, szkoda tylko, ze nie mam za bardzo czasu by isc na spacer. Ale to norma, jak tylko zacznie mi sie wolne - spadnie deszcze, snieg, grad i nie wiem co jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dzis na bilarda z przyjaciolmi!!!!!! juz sie nie moge doczekac :) Kachni -> pogoda cudna ale zimno okrutnie :) Kluska -> hahaha oj mnie by tez kusilo.... moze jednak zrob cos?? moze jakis hmm specyficzny balagan?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, porozczulać się nad sukienką zawsze można, nie ? A jeśli pogoda Ci się zepsuje, to po porstu będziesz sobie spać, potem bąblować w szlafroku do południa itd :) Też miłe, tylko nie na dłuższą metę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska - a pewnie ze mozna! :D Tylko pod tym wzgledem jestem niestety realistka (zeby nie powiedziec pesymistka), bo rzadko zdarza mi sie znalezc cos, co lezaloby na mnie super (tu i owdzie jestem niewymiarowa :P ) :D A bąblowanie w szlafroku baaardzo lubie i juz sie nie moge doczekac :D Choc na spanie nie narzekam, bo mam zasade: sen to podstawa i nie zrywam sie o bogwiktorej zeby sie uczyc :D :classic_cool: :D Tigre - milego bilarda :classic_cool: Wyłup wszystkich! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrrraaaaa!!!!!! Diably sie rozpisaly :D dzisiaj pozegnalam sie oficjalnie z moimi nauczycielami w liceum - z koncem stycznia rezygnuje z dodatkowej pracy za duzo papierow, niestety :0 zzylam sie z tymi ludzmi i mysle, ze oni ze mna tez tak sie zlozylo, ze mimo iz bylam dyrektorem to tak naprawde jedna z najmlodszych osob wsrod kadry niesamowite uczucie - wiem, ze oni mnie naprawde lubili i szanowali i ... sluchali moich polecen :D ;) to co dobre, czasami jednak musi sie skonczyc ... pozdrawiam serdecznie trzymcie za mnie kciuki, bo czeka mnie bardzo ciezki tydzien\' najwazniejsze, ze w sobote zobacze Aniola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..oczywiście że tak ...dzięki za tą info ...bo własnie wczoraj ..bawiłem sie poczta ..i nie wiedziałem ..czy wiadomości wychodza ..teraz wiem ...no ..to taka gra była ....tfu...ustawienia ;):D a..gdzie jest ...Van Giovitta...banany maluje ?:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema ...ema ..ma ..!!!:D Borewicz ..ja tez dostalam ..w wersji ..trio..!!! Jakie banany ...??? .. prezent dla moje Mamuśki ..malowalam na Swieto Babci ..( cos mi sie popierdzielilo z Dniem Matki ..ale nie wazne ..intencje sie licza..:D Kachni ..odbierz poczte .. O jakich wy kieckach gadacie ..??? Ja sie nie przylącze ..nie z tej branzy jestem ..Ostatnia kiecke mialam na wlasnym slubie .. Czy w ogole ktos pamieta co bylo dokladnie ..rok temu ..??? Moze bysmy jakas ..flaszencje ..wypili ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi...no to co wy chcecie ..reklamacji ..nie przyjmuje :P;):D Gio ..moja wypowiedź z wczoraj --->15.01] 22:52:P:D ale jednak ...jesteście nietoperki ..:P bo po nocach wychodzicie :D ino Tygrys i Kluska nie :)..ale to są ranne ptaszki ...(ups!)...jeszcze ktos se cos pomyśli :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..Ja tam osobiscie nie jestem żadna nietoperka tylko ..\"nocna raporterka \" :D Obierz e-mail ..tylko uwazaj nie wpadnij..na drzewo .. No,i jeszcze ..tez Ci zycze zeby cie ..Q...zwa ..glowa w Nowym Roku .nie bolala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...ja chce oczywista dzieło obejrzeć ;) Kluska...obejrzałam sukienke...całkiem wow :) srebrna najbardziej... Borewicz...dzieki za maile, te z miriam...ble :) Dzień Dobry...dzień dobry ;) Tajger...mistrzu bilardowy :D pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis z ciekawosci, przy pisaniu sciag, obejrzalam \"Wszystko o Miriam\", chlopaki sie rozbieraly i tyle :P Sam(a) Miriam jest oblesna i jak pomysle co ona ma w tych ... stringach to... :P:P:P A fe! :P Gio - odebralam maila :) I wyslalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Dzień miałam taki.. raczej markotno-melancholijny, roztrząsałam cały czas tą wieś i Anioła tam :) Aż tu nagle.. po 16.. hehe.. przyjechał :) Porozmawiałam z nim sporo, na óżne tematy, również ten.. oczywiście nie wprost a tak naokoło i delikatnie zapytałam ;) Miriam zobaczyłam tylko końcówkę - od momentu jak się unosiła nad wodą na tym.. czymś spadochronowym :) Wyglądało to wszystko dośc podobnie jak Kawaler do wzięcia w wersji odwrotnej ;) Kasiek - danwo Cię tu nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeen dobry :D Wczoraj na bilardzie bylo extra!!!! Generalnie wygraly skorpiony (przy moim baaaaardzo skromnym udziale), tj Przyjaciel i ja :D No ale ostatnia partie ja osobiscie wygralam :D A pifko szlo dzbankami (bo tak bylo taniej :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za oceny. Sam nie oceniam tej strony dobrze. I niestety chyba mam rację :) Jak wszystko co robir i to jest do d. Gio... Ta robota (strona) dla nikogo. Tzn dla mnie. Żaden zysk a raczej straty... Jak sama czytasz. Kachni... Nie mowie że nie masz racji. Z tym że... Czasami ta wyuzdana blondynka sie podoba a w ciazy nie... Czasami odwrotnie.... Cóż... Różne widzenie świata :) Mnie akurat podoba sie jedno i drugie. I Cienie a nie podoba sie Marzenka... Oczywiscie mówie o zdjeciach :) Fanaberia... Witaj. Życze Ci dobrego Nowego Roku. Nie miałem jakos okazji... Z okazji nowego życia też wszystkiego dobrego... Pozdrowienia dla wszystkich diabłów a zwlaszcza dla mojej ulubionej Diabełki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska, Majorek mam do Was pytanie. Obie bylyscie zarejestrowane w Urzedzie Pracy, tak?? Po pierwszej wizycie, na kiedy Wam wyznaczyli nastepna?? Bo ja dzis bylam, nic mi nie zaproponowali, a ponownie mam sie stawic 18 MAJA!!!! Dlaczego tak pozno?? Tez tak mialyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema z poniedzialku .. Amok ..jak cie czyms urazilam to sorki ..ale ja naprawde nie znam sie ..to znaczy .jesli chodzi o fotografie ..piekno dostrzegam w czym innym ..zjawiska przyrodnicze typu ..zachody i wschody slonca ..pejzaże ..itp..wtedy moge cos powiedziec .. A kobiety ..akty .. juz tyle sie naogladalam ze nie robia na mnie takiego wrazenia ..tylko kobiety i pozy inne ( chciaz uwazam ze juz żadna poza mnie nie zadziwi ..) Kachni ..pisze tutaj ..Dzieki za maila .. Wgralam grafiki ..wypakowalam do dokumentow i ..dupa mokra ..info..\" za duzy obraz ..za duzo kilobajtow \"... i co mam zrobic ! Pozniej cos skrobne .. kasiek ..>>.. zaraz cos wysle ..! Tygrysek ... gratulacje ..!! ja po wypiciu ..dzbanka piwa ..:D ..z reka na sercu mowie ..trafilabym we wszysko ..!!! Doczytalam sie ze nasza Margotka i S..choruja ..!!! NIKT ..nie zareagowal wczoraj ..na rocznice wydarzen na Diablach ..! Dla pozostalych ..pozdrowionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> a jak myslisz, czemu pod koniec coraz lepiej mi szlo i celnosci wzrosla?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam ;) Gio no i kurde zapomniałam coś napisać o tej rocznicy ... echh ;) ale tak właściwie to czego ta rocznica? bo jak spojrzałam na pierwszy wpis, to tam inne są :) Tiger ja nadal jestem a wizytę mam na początek marca.. hmm ta Twoja dosyć daleko... :0 ja się na tym nie znam, bo w tej kwestii początkująca jestem ;) a nie pamiętam, jak to u mojego brata było, ale chyba z miesiąc dwa tylko.. Jak coś będzie to oni będą do Ciebie dzwonić, ale w ogóle, to chodź tam często i ogłoszenia przeglądaj, bo o tych chyba nie informują.. nie wiem.. dziwnie troszkę :) Amok 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no i zapomniałam napisać. Stażu nie będzie (nie dla mnie), już kogoś przyjęli - we wtorek.. - a mnie kazali kurna czekać nie wiem na co, trochę to chamsko wyszło, ale powiedziałam kierownikowi urzędu. Jadę dziś do Łodzi, niedługo Anioł mój po mnie przyjedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde zeżarło mi posta :| Tygrysek, tak to normalne, w każdej chwili możesz iść do urzędu do informacji dowiedzieć się o jakąś ofertę. Ale tzw potwierdzanie gotowości do podjęcia pracy jest raz na kilka miesięcy. Staraj się o staż, bo urząd sam z siebie to ....no. cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Was wszystkich jakas..pomrocznosc jasna ogarnela ..??? To ja tu lece na zlamanie karku ..po calym dniu ciezkiej pracy ... ..a wy ... Kachni .... jak tam ...opijamy ..?:) ..zaliczylas ? Tygrys ..ty na wlasna reke szukaj roboty ..bo na U.P nie ma co liczyc !!! Tak jest prawidlowo ..poniewaz oni ofert nie maja ..! A juz dla ludzi z wyzszym wyksztalceniem i tytulem ..zapomnij ..! kluska ..gdzies doczytalam twoje wymiary ..nooo jak na kluske to ..pozazdroscic ..raczej jestes cienki makaronik \"rosolowy\" majorek ..pewnie juz wyjechala .. Margot ..jak to przeczytasz to ..czekam na partyjke ..Kuruj sie ...! AMOK .... ty to jestes ..rodzynek ??.. masz melodie do tego malkontenctwa ..Wyluzuj ...zycie jest piekne samo w sobie ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> szukam, szukam :) Majorek, Kluska -> ale jak ja mam sama cos znalesc, kiedy na tej tablicy sa ogloszenie ale nie ma pracodawyc, to co robic?? kogo sie pytac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, jest tam taki dział jak pośrednictwo pracy, tam sie zgłaszasz z numerem ogłoszenia :) Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam :) Amok Wydaje mi sie, ze jesli robi sie stronke w internecie, to trzeba byc przygotowanym na rozne opinie, zarowno dobre, jak i zle :) Od tego w koncu strony w internecie są, żeby je oglądać, ale same dla siebie.Nie uwazam, ze CALA stronka jest do d. Dales nam linka, ja zerknelam i oceniam! Nie mam w zwyczaju myslic oczu i chwalic czegos co mi sie nie podoba :) Akty mi sie zwyczajnie nie podobaja, a zwlaszcza zdjecie \"wprowadzajace\" do dzialu \"Akt\". Wybacz, ale ta panienka wyglada jak kurwa, tirowka jakas. I stoi jeszcze przy tabliczce mojego ukochanego rodzinnego miasta. Troche to glupio pomyslane i srednie wrazenie robi. Conajmniej jakby Krakow byl miastem kurw :P No wybacz, ale takie wrazenie mam! Zaden akt jak dla mnie to nie jest. A Marzenka... wyglada jakby ja ktos do tego wypinania tylka zmuszal silą... :P Tyle komentarza w kwestii aktow. Reszta moze byc! :) Gio Jak juz mowilam, dzis pisalam pierwsza czesc, egzamin oralny za 2 tygodnie :D Tigre Znam ja te wymowki ze sie pilo wiecej bo taniej wychodzilo, tia... :classic_cool: Cala Reszta Diablow 🖐️ :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie sie moge dostac na kafe wczoraj myslalam, ze mnie cos trafi :0 jestem, na razie jeszcze zyje ;) ale mam taki zachrzan w tym tygodniu, ze nie wiem, jak dlugo bede miala taki dobry humorek :D pozdrawiam wszystkich bez wyjatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... Taki jestem. I już. Myśle że na zmiany w moim wieku jest trochę za późno. A poza tym. To nie malkontenctwo tylko realizm :) Kachni... Fakt. Masz racje z tym zdjęciem (panienka przy tablicy). Było traktowane w ramach dowcipu ale jak widac kompletnie nie czytelnego dla innych. Marzenke wyrzuciłem w ogóle bo i mnie sie nie podobała mimo ze nikt jej nie zmuszał do wypinania się a raczej przeciwnie ;). W innych sprawach trafilas w samo sedno. Poza tym... Ta stronka naprawde jest do niczego. Ale widać na nic lepszego mnie nie stać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... Taki jestem. I już. Myśle że na zmiany w moim wieku jest trochę za późno. A poza tym. To nie malkontenctwo tylko realizm :) Kachni... Fakt. Masz racje z tym zdjęciem (panienka przy tablicy). Było traktowane w ramach dowcipu ale jak widac kompletnie nie czytelnego dla innych. Marzenke wyrzuciłem w ogóle bo i mnie sie nie podobała mimo ze nikt jej nie zmuszał do wypinania się a raczej przeciwnie ;). W innych sprawach trafilas w samo sedno. Poza tym... Ta stronka naprawde jest do niczego. Ale widać na nic lepszego mnie nie stać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×