Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

..qrde...ale miejsca zajołem :P Gio..wiem że czytasz ..ale nie możesz sie pisać ...więc ..dzięki za porady ...częściowoo zastosowałem ..ale ..chyba i tak ...swoje ..musze ..odsmarkać...zaraz..idem po piffko..i se na wieczór...grzańce robie :) pozdrawiam adminstratorom sieci...mówimy stanowczo!! precz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Zdrowie! 👄 A reszcie Diabelskiego Towarzystwa 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Zdrowie! 👄 A reszcie Diabelskiego Towarzystwa 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze swiatlo nie zapalone?? To cio jeszcze do funkcji budzika, dochodzi mi rola elektryka?? Oki... PSTRYK!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, to przepalona zarowka, zaraz ja wymienie i stanie sie swiatlosc :D Borewicz ----> mmm lubie grzance, umiem robic bardzo dobre :D :D :D Zosia ---> ❤️ 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio, a nie mowilam??? Zdolna jestem nieslychanie :D :D Oki doki to brykam, znikam, trzeba sie do wyjscia szykowac :D :D :D :D Nie rozrabiajcie beze mnie prosze!!! :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caluski najpierw dla tego co mi zaswiecil 👄 reszcie tez 👄 wlasnie bede niedlugo ogladac fotki :) siedzem przy darmowym necie :D :D bedem skanowac o rozdawac swoje...komu komu ??? :D Tyrysku...gratulacje za egzamin:) 🌻 Zosiu czesc :) Borewicz...to ja mam monopol na chorobska i nie smarkac :P grzanca kcem...profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Diabły, ja dzis świentuje dalej...jak tak dalej pójdzie to ja nie wiem kiedy tu do was dotre ;) Borewicz, co to za choróbska sie ciebie czepiaja?...masz racje, utop je i ugotuj w grzańcu...tym z rumem najlepiej ;) ja w niedziele bede grzańce pić w czeskim, niby chora nie jestem ale na wszelki wypadek ;) Zosia, pewnie ze na zdrowie ;) 🌼 Tygrys, widze ze sie specjalizujesz w elektyce również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa.........psi.........k!!! ups...sorki:D qrde...co za okropieństwo...zaraz se kupie podpaski pod oczy i tampony do nosa:D:D Zosia...dzięki :);) Tygrys...no to teraz możesz ...juz oblewać ...gratulacje:)..a na grzanca to i może wpadne do ciebie tez ..tylko ..pokaż palcem na mapie gdzie :) Zdiablona ...jak masz monopol...to obligatoryjnie stawiasz ...flaszke :P;):D Kasiek....krde...mówisz..że ...w niedziele ..po czesku będziesz śpiewać;):D...hm...może cie kontrolnie ...nawiedze...i sprawdze..czy ..znow..w chińczyka ..po całej sali gracie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, na zdrowie :D Wez sobie Diane 36 albo jeszcze lepiej Diane 37 (to lek najnowszej generacji) - od razu powinno Ci chorobsko przyjsc ;):D Zdiablona, ja sie pisze na zdjecia! :) Tygrys, no wiedzialam, ze zdasz!!! Congratulation!!! ❤️ :D ❤️ Kasiek, to co jak tak swietujesz, to moze w koncu i nam troche polejesz? :D Zosia 👄 na zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaa............................psi..........k!!! qrde! Margotka...wiem ...te diany to maja recepta:D:D ...qrde...nic nie widze.......co za okres..miec taki okres...grrrrr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję tym, którzy mnie zobaczyli, miło mi, że mnie jeszcze pamiętacie... Tigerku, rozumiem Cię bardzo i wiem, że gdy sie człowiek uczy - czy raczej uczyc powinien, to czasu nie ma. Poczekam cierpliwie aż się naumiesz i pozdajesz co trza! Moje egzaminy w marcu dopiero, ale materiału tyle, że strach sie bać. Zresztą przerazające jest to, że wynik egzaminu przesądzi o moim być albo nie być w firmie. Czyli żeby dostać umowę na stałe, musze zdać na minimum 4. Egzamin trwa 3 dni, pierwszego dnia piszemy 12 godzin, druiego podobnie, dzień przerwy i egzamin ustny. Jak nadejdzie czas uprzedzę przyjazne mi tutaj duszyczki i napiszę z prośbą o kciuków 3-manie:-) Z góry dziekuję za energie w poniedziałek:-d Margot, nie dostałam od Ciebie żadnego maila, podejrzewam, że odpowiedziałaś na moją prośbę odnośnie płyty, jeśli możesz spróbuj raz jeszcze cos podesłać:-) Akara, Wodniku, jak miło:-) Kofana, bratnia dusza znaczy sie;-) Nie wiem czy już miałaś czy będziesz mieć, ale w związku z tym mam dla Ciebie taką małą gwiazdkę, którą dla Ciebie spadnę;-) przygotuj listę życzeń i wyznacz godzinę. Ja ją spadnę a Ty wypowiesz życzenie gdy spadać będzie, ok? Mr Borewicz wielce dziękuję za życzenia, kwiaciarnię i stosy wysyłanych maili 👄!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku - gratulacje :) Wiedzialam :D Szam -> Ojej, a co to za egzaminy??? 12 godzin?:( O rety :( Juz teraz zycze powodzenia :) I na pewno bede trzymac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde...ale dzis frekfencja....zaraz bilety zaczne sprzedawać...bo miejsc brakuje juz :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam.....za pomocą mego..kompa...masz specjalne pozdrowienia od ..pani Ordynator...vel Gio :) no i oczywiście ...cała reszta...nie i o...becnych ..Danonków vel Diablic/ów..:D..mają pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, bo jak nie polewasz, to sie nie dziw, ze taka marna frekwencja! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot...co nie polewam...siedze jak ten gwizdek..z grzańcem..i co...nic...kompletnie nic..:D:D..nawet ..goździki utoneły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sacze Kronenbourga, alzackie piwo... takie sobie, ale z braku laku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, na szczescie juz po :D Czeka nas jeszcze tapetowanie w ostatnim tygodniu przed przeprowadzka... a potem robimy na Kafe parapetowke :D Twoje zdrowie J23 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Diably kochane, czy jest mozliwe zeby glowa zaczela bolec od sprzatania :-P. Bo ja tak mam i probuje sprzedac ta prawde zyciowa masazyscie, zeby to on sprzatal ale jakos sie nie chce przekonac do tego dogmatu. Hmmmm? :-P To jest problem, lubie jak jest czysto ale nie lubie sprzatac, :-) Pozdrowienia dla Wszystkich, A co Wy dzisiaj pijecie. Grzanca? A na bole glowy pomaga? Ostatni czytalam, ze na wszystkie dolegliwosci i bolaczki najlepsza jest woda. Dwie krople na szklanke wodki i wszystko przechodzi jak reka odjal :-P. Chyba nie sprobuje, bo skutki uboczne moga byc wieksze niz przyczyna. Bol glowy na kacu czy od sprzatania, i tak boli i tak. Tygrysek, ty cos wiesz na ten temat? Gio by pomogla ale jej nie ma :-( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czuj czuj czuwaj :) Tygrys ------> GRATULUJĘ :) zdolna dziewczynka :D Borewicz -----> pozdrówka :) Szamik, Akarka -----> no siostry wodniczki, to jest nas już 3 :D Akaruś ----> ja też się piszę na zdjęcia, mam nadzieję, że się koleżanka zgodzi na sesję :) i z powodu kotka też się cieszę :) Cała reszto dzikusków -----> 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa...............psi........k!!!!!!!! Margot..dzięki...ale mam nadzieje ..że poczekasz ..na mnie ;) Ewa....hehe...mnie sie bardzo ..podoba ..twoja recepta...dwie krople ...na szklanke:D:D...a grzańce to ja zapijam ...nawet..mi wyszły :) aaaaaaaaa...............psi........k!!!!!!!! Air.....czuwam,czuwam...jak żołnierz przy nieznanym grobie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, musisz sie troche postarac, zeby dotrzymac mi kroku ;):D AIR, Ewa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :D prosiem uprzejmie sie nalezy to dajem:) fotki bede dzielic jutro bo dzis mi czasu braklo:( Borewicz atk mnie zatkal ze pol dnia mi zeszlo zeby to sobie sciagnac:D ale to chorobsko to masz od mojej malej :D hihi, dzieki Diablice:) wiem ze to wasza pomoc :D bo juz mi ogon odpadal ze zlosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Wami i czytam i z daleka wszystkim sle mnostwo tualanek i przytulaskow itp. Ale znowu dola zaliczam i zamykam sie troszke...i nie odzywam za duzo...Wybaczcie Kochani moi. Zdiablona pamietaj o mnie przy dzieleniu.... PA Kochani (kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Seniorito i zaprzyjaznij sie z nami! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło :-) Trochę się boję diabelskiego chrztu przed przyjęciem mnie do szacownego grona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×