Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

stanowczo chle, chle..... :) i buchachacha :D czy buhahaha?? chyba buchacha tak, tak ale zasada pisania przez ch \"zeby byl dluzszy\" dotycz tylko jednego slowa :P Mala, Tobie takze super dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie piekne sloneczko za oknem! Pootwieralam okna, by wiosenne powietrze wpadalo do mieszkania bez ograniczen. Pedze pozalatwiac sprawy, a jutro jestem na troche dziwnie zapowiadajacym sie slubie... Pozdrawiam wszystkie diabelki :) :)) :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo tak..wstalam o 10-tej , ..ale wcale nie wiem po co? Gdyby nie to ze Santa mnie wychlastala po \"buzi\"..bo jej sie lac chcialo..to pewnie bym jeszcze spala . Leje ...po prostu ..sciana wody ..ciemno , zimno a na dodatek zapomnialam wczoraj odslonioc zaluzje wiec myslalam rano , ze w nocy wstaje ..! Dzisiaj mam wolny dzien ..nareszcie ..ale wcale nie powiem zeby mi sie chcialo cos robic konkretnego .. ..wiec sie poszwendam i pozwiedzam mieszkanie ..moze cos ciekawego znajde .. Czy wy tez tak macie , ze jak w glowie jakis problem ..albo kilka na raz ..to najchetniej zamknelibyscie sie w jakims malym pokoiku i ..chcielibyscie tylko miec \"swiety spokoj \'...??? Bo ja tak mam .... najchetniej zostawilabym ten caly \"pierdolnik na kolkach \"..i sie gdzies wyprowadzila ..zeby mnie nikt nie znalazl .. Przyszedl mi czas na podpisanie nowego abonamentu na komorke .. ..cholera ..nie ma wyboru specjalnie w tej nowej promocji Plusa ..jedyne na co mnie stac za \"zlotowke \'..to Nokia 6610i ..z aparatem i radiem .. Ma ktos ten model ..? Dla moich ..\"fanow\"..:D...wiadomosc poufna ..numer zostawiam bez zmian ..! ..ide ..jakas kawe albo cos se zrobic ..bo jakos mi niedobrze ..a moze w ciazy jestem ..?...a myslalam ze juz mi nie grozi ... ..musze to przemyslec ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z braku maili od Was, odchodzę.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamanka ..dzieki ..poprawilas mi humor tym swoim ..\"fochem\"..!!!:) Nie przejmuj sie dzis 13 - piatek ..wiec ci wybaczam ..! ..a moze masz jakas blokade na koncie .. Ja to sie przyznaje ze nic nie pisze bo mam malo czasu ..ale zeby inni NIC ..to juz \"ponizej pasa \"..!:D ..Szam ..obiecalas jakies fotki z komunii Dudusia ..wiec ja czekam ..! ( a moze walnelam goopote i tej komunii jeszcze nie bylo? ) Buziaki ..i bez takich ..smutkow poprosze ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Ludzie ja umieram :P To znaczy chodzić nie mogę :) A to wszystko dlatego, że sobie kupiłam wczoraj Shape\'a z płytą z ćwiczeniami na mięśnie pośladków i ud. No i co genialnie zrobiłam? Rano wstałam i zaczęłam ćwiczyć z tą szaloną panią z płyty, która zapieprza jak mały samochodzik z wykopami i przysiadami. No i ja z nią, a teraz siedzę i nie mogę wstać, bo mi się mięśnie zagrzały :D a o 14 mam seminarium, na które chyba się będę czołgać :) Ale co tam, odpocznę kilka dni i będę ćwiczyć dalej, bo czuję, że są dobre i może będę ćwiczyć wieczorem, żeby w dzień móc się ruszać :) Pozdrawiam fochów i leniuchów i tych co mają wolne :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek ..nawet nie wiem czy cim wspolczuc czy sie smiac ..:D Patrz na swoja stopke ...rzucilas sie jak chart na ta pania z kaseta ..i teraz ..\" cierp cialo ..jak ci sie chcialo..\"! :D ..ja tez musze cos zrobic ze swoja d.... bo tez mi sie z deka zagrzala przez zime ..! Powinnas chyba juz wyjsc z domu ..bo czolganie to raczej wolne przemieszczanie ..:D Pa.....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kurcze.. miało nie być wczoraj i dziś prądu u Anioła od 8 -15.. i co? jak widać :) Ani wczoraj ani dziś. No to olałam kompa, bo myślałam, że padnie w każdej chwili. Poza tym wymyśliłam sobie na wczoraj niezłe zajęcie - robiłam porządki u Anioła :D hehe głównie to duuzo zmywałam to wycierałam i układałam ;) ale dzięki temu wyczyściłam jedną otwartą półkę z naczyń, które mnie drażniły i nie pasowały (że ułożone w cały świat już nie wspomnę) i wsadziłam je do szafki. Niestety takich półek jest więcej - prawie wszystkie - i w szafkach też najpierw trza poukładać żeby coś :) - i tu mi bardzo pasuje określenie którejś z Was pt odgruzowywanie mieszkania ;) A do tego jeszcze w środę nie było netu, bo ANioł zmieniał neostradę i musiałam poczekać aż dostanie nową umowę i sięna nowo zarejestruje :) Nie przejęłam się tym \"przymusowym\" odpoczynkiem od kompa, bo jak wiecie promieniowanie monitora jest szkodliwe, a zwłaszcza dla takich małych jeszcze nienarodzonych :) No a skoro już to wspomniałam to :D:D taakkk, macie rację;) Jestem w Ciąży :D:D 🌼 Gio wahadełko ;) taak młoda krew ;) ale wiesz.. ja je tak szybko do kompa nie zagonię;) wystarczy, że teraz sięprzy nim ze mną męczy :D Ja niedawno podpisywałam nową umowe, ale telefon był dla brata, więc siętym średnio interesowałam, ale ten model też brał pod uwagę.. ale w koncu wziął sony-ericssona - nie wiem czy to dobry wybór - w sumie bajerów podobnie ma do Twojego.. Kasiek musi być fajnie :D Kluska no ładnie.. :0 Ja Ci proponuję nawet wyprać firanki i zasłonki, to się szybciej smrodu dymu pozbędziesz.. Asia niezła z Ciebie maniaczka konkursowa :D, no własnie.. co tam miałaś na tej prezentacji? :) Air hmm kurcze.. ja myślałam raczej, że absolutorium to taki stan (jak abiturient w liceum), że już po egzaminach, ale jeszcze przed obroną itp ;) Hmm uroczystość :) nawet ciekawie.. a co to za dyplomy, skoro jeszcze tyle przed Wami ? ;) Fajny taki wieczór z mamą :D Haha ćwiczenia.. :) wiesz.. ja raz tak sobie poćwiczyłam z programem na 2jce - 15 minut tylko dla Ciebie - czy jakoś tak - i tam było z 5-10 minut ćwiczeń, ot takie pykanie skakanie z nogi na nogę itp.. i nog do góry (do tyłu) wyrzucanie itp.. takie lekkie i przyjemne.. a na drugi dzień... miałam niezłe zakwasy.. nawet w tyłku :D:D Elles niezłe to skojarzenie.. taa krwiopijcy :D (ja im dam ;) ) - tlena jeszcze nie odpalałam, jak skończę tu (coby prąd nie zniknął zanim napiszę posta :) ). Tygrys dwie rozmowy, no nieźle :) Mała hmm mogę się domyślać, co to mógł być za zabieg :0 Nina powiem Ci, że ja też tak zostałam wychowana.. i boję się własnie, że nie znajdę się w tym \"wyścigu szczurów\" i tym co opisywałaś (bo ja jeszcze szukam pracy i tego nei znam).. Niestety przykre to, ale miałaś okazję się przekonać co do pewnych osób :0 Szam no coś Ty... :( nie wolno Ci.. Ja ostatnio coś tam chyba śmiesznego podsyłałam (a zdaje się, że i do Ciebie) :P Ja ostatnio przez te ciągłe rozjazdy to nie bardzo mam czas na maile i odpisywanie na te bardziej tekstowe i pisanie osobistych :) no jak już dodę do kompa.. to za dużo jest do roboty ;) i mało czasu (znaczy staram się go ograniczać teraz) ;) U mnie poprzednie dni zimne i brzydkie, wczoraj nawet sieburza przetoczyła (na szczęście niezadługo) ;) a dziś jest szansa na cieplejszy dzień chociaż właśnie słońce za chmury zaszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo..majorek ..:D..wiedzialam ..wiedzialam ..wykrakalam... mialam nosa , czuja ..szosty zmysl i intuicje ..!!!! :D No wiec ..G R A T U L A C J E ...i od kompa ..biegiem ..w tyl zwrot ..! Tylko jeszcze poprosze jakies namiary , wiecej danych ..kiedy mam zakladac ....\"nowa ..tajna ksiazke \"..dla malego diabelka ..!!! ..bedzie \" swieza , mloda krew \"..nasz rod nie zaginie ..\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :D dzięki :) Według moich wyliczeń za ok. 5 miesięcy - więcej nie wiem, bo to usg się nie odbyło.. I uciekam juz na dwór, na słoneczko :) 🖐️ Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest slonce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moge isc na rower :D w koncu!!!!! Air -> hihihi jak sie udalo doczolgac na seminarium?? Gio -> zapewne bede smigac pod Twoim balkonem :D Majorek -> GRATULUJE 👄 :D Szam -> o nie!! ja dzis chyba cosik wysylalam i na pewno takze do Ciebie!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJOREK!!! 🌻 GRATULUJE!!!!!!!!! 🌻👄🌻 Cudowna wiadomosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek...no! :D i super ;) z moich obserwacji (znajomych) to rocznik 2005 to bedzie wyż demograficzny :) Gio...też bym się zaszyła w kąta jakiegoś a święty spokój to chyba coś nieosiagalnego :0 a z telefonem to ja już wole na karte, przynajmniej coś mnie ogranicza a czasem to nawet jakiegoś bonusa dostane od szanownej Idei ;) a Saszka narobiła zamieszania i nam chrapki na zdjęcia i znikła...zdjęcia napewno super, ale wolelibyśmy się przekonać osobiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kongratulejszyns Majorek :) Mam sklerozę, więc zapytam, czy Ty jeszcze studiujesz, czy pracujesz, czy może jedno i drugie ? No i w ogóle czy mieszkasz z Aniołem swoim ? Bo coś o sprzątaniu ostatnio wyczytałam... Aniołkodiablątko, czy diabloaniołek będzie, hę ? :):):) Cmokam i idę się relaksować po cięzkim tygodniu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek - no wiedziałam wiedziałam wiedziałam :D Super bomba, gratuluję :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Gio - no wiem, wiem, że stopka mądrze radzi a ja taki głupolek. Ale wiesz, ta pani tak pięknie ćwiczy i tak lekko się rusza, więc pomyślałam, że też tak mogę :P jak widać, nie mogłam :D hehe Tygrysek - no doczołgałam się, ale miałam problem żeby wejść do autobusu, a na uczelni jeździłam windą :) Ale już trochę rozchodziłam i jest lepiej, a jak będzie rano to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstajemy spiochy!!!! slonce piekne za oknem!!!!!!!!!! Gdzie wszyscy balowali?? hę??? Saszka, dziekuje za zdjecia, zaraz bede ogladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim Oj, nie miałam pojęcia że takiego zamieszania narobię, sorki, się poprawię (albo nie, nie wierzcie w moje obietnice, bo ostatnio mi wychodzi wszystko tak jak z tymi zdjeciami...). Majorek, ekstra !!! Kurcze, ja to lubię być w ciąży, normalnie ci zazdroszczę :) :) I nie wolno mi wąchać niemowlaków :) Takie male to fajne jest, szkoda tylko, że tak szybko rośnie... wyraźnie mówi co chce i co mu jest a nie takie jakieś potem jak urośnie to nie wiadomo o co chodzi. Air, wiesz, przypomniało mi się jak na wyjeździe były zajęcia animacyjne i jedna laska ćwiczyła tak, że w końcu podeszłam do niej i mówię w żartach, że przepraszam,że się wtykam w nie swoje sprawy, ale się jutro nie ruszy jak będzie tak ambitnie pracować - a ona mi na to z usmiechem od ucha do ucha że na co dzień jest instruktorem aerobiku i bardzo sie cieszy, że nie wypadnie z formy :D A mnie bolało od samego patrzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie bylo posmigac :) A teraz sie szykuje na imprezke do kolezanki :D takze mowie juz papapa i do zobaczenia jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :D Nadal mnie boli, może nawet bardziej niż wczoraj bo do naciągniętych mięśni doszły zakwasy :P Śmiejcie się śmiejcie ze mnie, byle byście tylko moich błędów nie popełniali :) A teraz coś super ekstra :) Skończyłam dzisiaj studia :) Mam wszystkie wpisy, więc mam wykształcenie wyższe niepełne? jak to się nazywa bez obrony? :P A z jednych zajęć, co się nazywają kultura języka polskiego dostałam celujący :) hahahaha niestety do indeksu nie można wpisać celującego, bo się oceny kończą na bardzo dobrym, ale mi pan wpisał 6 i w nawiasie (bdb) mam nadzieję, że się w dziekanacie czepiać nie będą. Jestem więc dzisiaj szczęśliwa i pełna optymizmu :D a z drugiej strony zmęczona jak pies :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - wiedzialam!!! Gratulacje :) a teraz spadam do pracy :( sprawdzanie prac maturalnych nie jest moim ulubionym zajeciem :0 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No AIR to się właśnie nazywa absolutorium, kiedy ma się wszytskie wpisy i czeka na obronę. Ale teraz przyjęło się, że rozdanie dyplomów nazywają absolutorium. U mnie jakoś krótko trwał ten stan, do na ostatnią chwilę gromadziłam wpisy, bardzo dużo wtedy pracowałam i w ogóle zapomniałam złożyc indeksu, żeby mnie do obrony dopuścili...:D ale wszystko się dobrze skończyło :) Buziaki w ten deszczowy poranek ( zimna zocha???? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Majorek- GRA-TU-LA-CJE! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Rozrosna sie diabelki- a co! Z tego co pisalas, ze to juz 5 m-c to chyba juz brzuszek widac :) ? Ja powiem tak po cichutku...w sekrecie...ze ja to lubie dzieci...ALE CZYJES :) Jakos tak mam...nie wiem czemu.. U mnie w rodzinie kobitki dosyc pozno rodzily, wiec i mnie pewnie grubo po 30-stce dopadnie instynkt :) Ale np. chcialabym byc w ciazy...tylko bez \"etapu koncowego\"...kobiety w ciazy sa dla mnie najpiekniejsze na swiecie! A co do wyzu demograficznego...cos w tym jest, bo od kilku m-cy non stop widze kobialki z brzuszkami, albo z maluchami w wozkach :) Bylam wczoraj na tym dziwnie zapowiadajacym sie weselu...i bylo dziwnie, ale na szczescie mielismy fajna paczke ludzi i nawet karaoke bylo! a dzis pije tylko zielona herbate, bo najadlam sie wczoraj weselnych pysznosci, pilam sporo dobrego wina i musze dac troche relaksu mojemu ukladowi trawiennemu ;) U mnie tez leje...Zimna Zoska sie sprawdza... saszka- dziekuje za przepiekne zdjecia! AIR- kolejna plytka z cwiczeniami? Nieee no to ja cie juz mega-podziwam za upor i konsekwencje! Widzialam tego SHAPE i nawet mialam kupic, tylko....musi mnie ktos w glowe stuknac i kazac cwiczyc! Pozdrawiam Ide sie relaksowac na fotel z kolorowymi czasopismami i herbatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nina - jestem teraz na etapie \"Nigdy więcej ćwiczeń\" :D Ale chyba mi minie :) Kluska - no właśnie, tak powinno być, absolutorium jest wtedy, gdy się ma zaliczone wszystkie przedmioty. Ale nasze absolutorium jest 5 czerwca, a ostatnie zajęcia 11 czerwca, więc jaki w tym sens? Pewnie chodzi o to, że tych wszystkich wydziałów jest tyle, że trzeba je wszystkie w czasie zmieścić i to tylko tak symbolicznie się organizuje. Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pozdrawiam :) ostatnio mało czasu siedze przed kompem, gdzieś tam żyć nosi :) tu impreza , tam wyjazd ... Majorkowa ...ha! to jednak nie był ten lekarz ..od oczu ;):P:D to Gratulacje🌻, szczęśliwego donoszenia i rozwiązania :) Airka ..to super że juz oddałaś prace :classic_cool: Saszka ..dzięki za zdjęcia i te i te ;) pozdrowienia dla Wszytskich :):) cholera ... nie mam weny do pisania tego posta płodziłem 1h:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Ludzie, diably i anioly. Rewelacja majorek w ciazy, hura. Powiekszy sie nasze grono, brawo. majorek wydzielimy dla twojego bobaska miejsce pod lozkiem i bedzie nasza maskotka :D Szam ja sie kategorycznie nie zgadzam na twoje odejscie. A zreszta wyslalem ci e-mail i nie masz wiecej pretekstu aby odejsc :D Przez tydzien rozbieralem stary strumyczek i budowalem nowy w moim ogrodzie. Anielica nakupila wiele wieloletnich roslin, tak wiec bylismy bardzo zajeci i prawie nie siadalem za komputerem. Mialem leciec na jeden dzien do NY, lecz szef mnie zawolal i powiedzial ze spotkanie odwolane. Myslal ze sie zmartwie, ze mi zalezalo na tym aby tam byc, lecz go wyprowadzilem z bledu :D elles jak sie zmobilizuje to zrobie jakies zdjecie tym ptakom i wiewiorkom i ci wysle. Goraco wszystkich pozdrawiamy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam!!!! bylo extra, wesolo, fajnie i w ogole och i ach ;) a zaraz chyba bedzie mega burza... aha, wydaje mi sie, ze moge mignac w dziesiejszym odcinku \"Na dobre...\" jako pielegniarka... jak taki gosc bedzie biegl korytarzem,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurna Tygrysek! Dopiero teraz przeczytalam o tym epizodzie w \"Na dobre...\"!! Ogladalam, ale nie wiedzialam, ze TY tam bedziesz...buuuu :( Jakos tak za bardzo sie dzis wczulam w ten szpitalny serial...za duzo zlych wspomnien na temat OJOM-u...... Mojego D. nie bylo to sobie pochlipalam troszke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka, nie masz czego zalowac, mignelam jako zielona plama w tle, nie do rozpoznania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam dzis na wspanialym spacerku okroszonym kiscia bzu :D uwielbiam bez :D bedzie mi pachnialo w pokoju (a nawet w calym domku) Tygrysek - a ja nawet nie ogladalam dzisiaj filmidla - pracowalam ciezko :0 chyba sie odpreze... sprawdzajac prace klasowe :D ;) no to papatki niedzielne P.S. wszystkim Zoskom wszystkiego naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×