Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hanus...juz Ty nie zaluj Ci powiem...tylko swoim pieknym Panem sie zajmij...szkoda jej...No wiecie co! Taki gosciu w domu...i to jeszcze pol Grek..... Jak będziesz narzekac to Ci go uprowadze...I tyle...hehehehe Oj Hanus Hanus....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu komp sie zawiesil ...co to za diabelskie sztuczki ?Przeca mowilem ze nie dmuchalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus...juz Ty nie zaluj Ci powiem...tylko swoim pieknym Panem sie zajmij...szkoda jej...No wiecie co! Taki gosciu w domu...i to jeszcze pol Grek..... Jak będziesz narzekac to Ci go uprowadze...I tyle...hehehehe Oj Hanus Hanus....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczała Ziomale:D:D:D...jak to tera..mówią małoaty ...zaciągając ...piffo...pod Mc Donaldem..w Rawie Maz.:D:D ale stronków...do czytania ....😭...ech..:D ...no to ja ide spać .....co se będe czytać :P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he...Zosia, jesteś the best :D no nie moge z was...wszyscy jesteście....:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek...eeee tam zaraz the best . To Ty jestes Debeściara Pani Inzynier.... Szanowanko skladam! [kwiat Kloss zadzwonilbys...a Ty tylko Gio i Gio....Jestem zazdrosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D i znów narobiliście.. i kiedy ja to przeczytam ? :) ale widzę, że tu chyba niezła zabawa była... (czy jest nadal?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki ide...Zegnam ozięble z domieszką ironii...hehehhehehehe jak na Diablice rasowa przystalo. PA! Moy MYLY PANSTWO.... 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu 😘 to ja grzecznie ide do lozeczka... ;-) bo jeszcze mi ta moja poloweczke zabierzesz... :-P i juz nikt mnie nie bedzie dmu.... upss!! :-O kochal....hahahahaha ;-) :-D Dobrej nocki pod luzkiem! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia...a wiesz ..że godzine temu..leciałem ...z prędkością światła..przez ..twoje miasto ..i nawet ..pomyślałem ..o tym ...ale ...nie znam nr.na rynne:D...musisz..mnie dać...namiary jakieś ;)...to następną razą ...się odezwe :) Kasiek...Ty jeszcze nie śpisz....:P...co to ...koniec ..oblewania ..inżynierki ???.e...;) Majorek...:D:D ..a wiesz...jak ostatnio byłem w Kaliszu ...to tam na rogu ...jednego domu...jest taki wielki ..transparent "SOLARIUM U MAJORKA" :D:D:D Gio... co sie porobiło ..? ...bo nie wiem ...w którą strone mam patrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam Zosie jak sobie popije :D (to \'ozieble\' bylo boskie). Ja tez ide spac, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony.. do kąta?? no wiesz... ;) Tygrysek - no prosze jak od rana pięknie wierszykami sypiesz (noo nie skomentuję tej perkusji.. ekhm ;) ) A nie masz nic na drzewie, pewnie jak większość, bo Wam dawałam jeszcze stronkę na której było sporo zdjęć, ale już jej nie ma.. więc innym (tym co później dostawali) musiałam jakoś to zrekompensować :D) hihih znaczy.. co tu.. się leje z jakiejś porządnej okazji... inżyniera nam przybyło ??? Kasiek - tak?? .. jeśli tak.. to gratulajszyn :D:D:D 🌼 🌼 i powodzenia w dalszych zamiarach studyjno-pracowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don Donaldo Duck>>...patrz zawsze przed siebie ...i nigdy nie oglądaj sie za siebie ..bo Cie z przodu ktos ..przejedzie..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja se jak Haneczka...z ta ciążą myslałam :D Kloss, noooo...to tylko przerwa w oblewaniu, jaki znowu koniec :D ale teraz to juz chyba czas na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia, akara 🖐️ i słodkich snów :D Kloss - coo ktoś mi nazwę podpierniczył ?? ;) Gio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no....odejsc nie moge, ani tym bardziej \"ozieble\" jak Zosia :) Majorek...nio, to ja jestem ten przybyły :D a fenju ci wery maczki...a ja tych zdjęciów na stronce nie dojrzałam twojej, bo mi sie otworzyć nie chciały...znaczy też mi zrekompensujesz, he? ;) dobra, zmykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam tylko jedno moje jest (nie licząc tego frontowego) :) i własnie to wysyłałam w ramach rekompensaty :D (czysty przypadek :) ) nie martw się - ja mam teraz taką sieć, że nic mi się nie chce otwierać ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek ktos tu musi trzymac dyscypline,:) akarka ja pisalem o takich niektorych smiesznych dla mnie sytuacjach hi hi Teczówka skoro oficjaline to wlaz pod lozko, bo my tu wszyscy pod lozkiem siedzimy i czuj sie dobrze i probuj za nimi nadazyc bo ja nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Drogie Diably, Drogie Diably, Pora wstac Pora wstac, Starczy tego spania Starczy tego spania Szkoda dnia Szkoda dnia ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu znow sie fajnie bawiliscie a mnie nie bylo :( Czy to mozliwe, ze moj net nie lubi mrozu?? Bo wczoraj znow fiksowal :( Gg mi dzialalo falami, tzn 10 minut jest 20 nie ma :( Poczta sie sciagac ani wyslac nie chciala A stronki ladowaly sie kolo pol godziny, a kafe nawet dluzej, wieck wieczor skonczylam wyciagnieta na lozku z ksiazka :P Ale mnie harce opuscily, buuuu, kiedy robimy w koncu jakas porzadna imprezke, cio??? :D Air ---> do 8 powiadasz?? hmmm w takim razie minuje Cie budzikiem weekendu, bo ja mam zamiar dluzej spac :D Akara ----> starania prozne nie bylo, skoro sie gruba warstwe snu przebily i chociaz troszke Cie z niego wybily ;) Ewa ---> o 7 mam zaczac?? jesli tylko zostanie mi dostarczony laptop z satelitarnym laczem nie ma problemu :D Mail dotarl?? bo outlook dziwne rzeczy wczoraj wyczynial :( Haneczka ----> masz syna??? zdjecie da sie obejrzec?? :D ps doszedl mail?? :) Hans ----> echem, chcilam Ci tylko przypomniec, ze byles w moim miescie!!!!! :P Kasiek ---> :P dzis Ci zatyczki cichutko wyjelam hehehehehe do 12!! skandal :P Kaya ---> kciuki zacisniete, ale powiedz za cio??? zadne potajemnie jedz ptasie mleczko otwarcie :D Majorek ---> to nie wierszyk a piosenka byla :P a perkusja jako podklad muzyczny, przeciez bez muzyki spiewac nie bede ;) Mala ----> nic straconego jeszcze sie spotkamy :D daleko do siebie nie mamy :D ❤️ Margotka ---> :D dzis masz wolnie, tiak??? wiec WSTAN KOCHANIE ;) zaleglosci w czytaniu czas nadrobic :D a potem moze wypijemy za moje 2000??? :D Teczowka ----> witaj pod lozkiem :D 🌻 :D Znudzony ---> :D ech te roznice czasu, nawet Cie obudzic nie moge, to o ktorej polskiego czasu wstajesz?? Zebym i Ciebie mogla bym pieknym glosem z lozeczka zgonic?? ;) Nio, nie zapominaj, ze masz jeszcz piekny ogrod i zabawny zwierzyniec w nim :D Ja tam staram sie byc soba i nie nie udac, wrrr nie lubie pozerstwa :P Dobrze mi sie wydaje, ze to Ty brales cichy slub bodajze w Bieszczdach?? :D Zosia ---> ale narozrabialas ;) chicialam tylko delikatnie przypominiec o sobie gdy bedziesz zdjecia slac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepło Witam! Hej Poranny Rozbrykany Tygfrysku! Jasne...ze bede pamietac...Na razie lece je robic... ;) To pędze...acha..baterie....mam kupic...acha...no dobra spadam do przedszkola..Papapa Milego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy spia albo dzieciaki do szkoly wyprawiaja a ja znowu sprzatam sam samiutenki :(.......Co to kara jakas czyt ki diabel !? Zeby nie bylo posprzatalem i odchaczam sie w grafiku Milego dzionka wam zycze .Dzisiaj bedzie zabiegany dzien .....trzeba walentynki zorganizowac dla kolezanki malzonki :) 🌻 🌻 🌻 ....To dla was te kwiatki cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam diabolki :-) kasiek --> ;-) a ja juz myslalam, ze tylko mnie takie rzeczy do glowy przychodza... :-O fajnie, ze nie ja jedna dalam plame... (zawsze daje...) :-) Tygrysia --> pewnie, ze przyszed, dzieki!.... napisalam wyzej... ;-) A zjdatka synka wysle, jesli chcesz obaczyc... :-) sa wieksze niz moje.... i synek tez wiekszy...hehe :-D Zosia --> nie zapomnij tych baterii!! :-) Za oknem sypie jak diabli....hihi, straszna sniezyca.... gdzie ta wiosna sie podziala??? bbrrrr :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
dobijam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
dobijam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
gggrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×