Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Wind..nie palcyma zarlam ino mordom :P :D lubiem miesko...no co ja na to moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa co mi tam! juz nie zapalam :-( niech sie inni pobawia latarkami :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee znow switalo zgaslo ?? czy tez mnie wzrok zanika po koniaku?? Wind cos Ty dorzucil do tej jajecznicy?? grzybki jakies?? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!!!! widzisz Dakota jak ja mam przes..... adzone?? hihi ;-) znowu sie dobijam z halasem!!! wwwrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!!!! widzisz Dakota jak ja mam przes..... adzone?? hihi ;-) znowu sie dobijam z halasem!!! wwwrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!!!! widzisz Dakota jak ja mam przes..... adzone?? hihi ;-) znowu sie dobijam z halasem!!! wwwrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!!!! widzisz Dakota jak ja mam przes..... adzone?? hihi ;-) znowu sie dobijam z halasem!!! wwwrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Haneczko :) ej Tygrysku :D ty juz nie pij;) bo wylizesz wszystko wszystkim :P :D ja tu w biurze jestemi siem gapiom na mnie bo wyje ze smiechu...ja zawsze obrazami widze :D pyszny widok ...Tygrys na podlodze.... :D ....wylizuje...jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka ---> nie obaczem teraz :( bo zostawilam wlaczonego outlooka w domq i tam mi sie wszystko sciaga, wiec nicio z serwera nie sciagne :( Nio ladnie, jeszcze mnie z piciem poganiaja, ze niby ja za wolno :P Juz polewam wszystkim, a cio weekend czas zaczac :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona ----> ja tez wpracy i kwicze przed minitorem :P i tyz obrazami widze ale powiedzialam, przeciez wyraznie, ze NIE BEDE nic wylizywac, wiec w moim obrazie to Ty sie po podlodze... ee.... tarzasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzz, co tu siem dzieje!!! wczoraj dmuchanie.... dzisiaj... jaj lizanie!! hahahahahahahahaha .... a niech to, w banie! :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lizem...no i cio:P :D a tarzac tyz siem lubiem :D ale Winda nam wywialo :( pewnie nie chcial byc lizany:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje - weekend sie zaczal, trzeba sie napic, coby go jakos przezyc... :-D no to zdrowko, brzdek! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wind z nam nie wytrzymal.... jakie glupoty mi teraz przychodza do glowy..... :P skojarzenia to przeklenstwo.... a ja mam ich pelna glowe... hehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Tygrysku...skojarzenia sliczne masz :D aaa zaraz pora Znudzonemu pobudke grac :Dbo za dlugo bedzie spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona ----> Znudzony to sie dopiero spac kladzie, wiiec nie ma cio mu grac, chyba, ze mu zasnac nie damy... no to myk Ty na miotle ja na swoje widly i dawaj teleportem do Kanady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Tygrysku 11 - 6 to mi wychodzi 5 czli jakby rano piata chyba ze ja cos nie ten...;)... koniaczku za duzo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiak??? A moze masz racje, bo jak ostatnio robilam pobudke, to Znudozny mowiill, ze dopiero sie spac kladzie... nie wazne ktora, odpalaj silnik lecimy!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrymmmmmmm....wrrrrrymmmmmm....cholera zacina siewrrrymmmmmmmm buch....mrmrmrrrrrrrr no usz mozemy leciec :D bierz koniaczek co tak z suchym pyskiem bediem leciec ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ..jajcarze...!!!:D...poprosze 6 jajek na bekonie ..letko..ściętych...! ...ale sie wczoraj ...obśmialam ...!!! ...żebyście wczoraj ..Zośke ..widzieli ..jaka miala mine ...jak jej powiedzialam ..ze Wind ..to facet....!!!.:D ..a ona se tak frywolnie ...względem tego...dmuchania...wodze fantazji...popuściła...!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore, ale zaczekaj, lykne jeszcze kawki, wlasnie ja zrobilam :P oki koniaczek w lapce, lecim hehehe widly odpalaja bez problemu, wiuuuuuu i juz gotowam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, jajek juz nie ma zostaly .... wylizane ;) :P bierz miorle i lec z nami budzic Znudzonego, a cio se spac bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosz, ilez to stron natrzaskaliscie od samego rana sodomo-gomorczycy :D I ja mam znowu to wszystko czytac? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo czesc Gio :D lecisz znami? jeszcze troche i idem do ataku :) mam zamiar w samo poludnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigreee..mnie tam dwa razy ..powtarzać nie trza...!...:D ...wiec ...zawijam ..kiece ..i leceeee..!:D ...zaspiewamy MU...Znudzony...pobudka wstać..pobudka wstac...koniom ..wody dac...!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogole donosze Wam, ze przekroczylam 3 tauzenty :D:D:D Wieczorem flache/y :P stawiam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Gio i Margotka... i uwazajcie... bo tu z samego rana chlanie, na miotlach latanie i jaj lizanie... :-D ech te diablice! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka ----> nie \"masz\" a mozesz lub chcesz :D Napij sie koniaczku z nami, humorek Ci sie poprawi :D Ciiii, patrzcie Znudzony tak slodko spi, trzeba go jakos z lozka wycignac zeby Anielicy przy tym nie obudzic :D To ja go za jedna noge, Zidiablona za druga a Gio i Margot, popychaja glowe i raz i dwa i trzy...... eeejjj no dziewczyny... (ups chcialam napisac ciagnac ale ..... buhahahaha nie mogem ;), pchac ..... tez mi jakos....... buhahahaha) wyrzucamy Znudzonego szefa z lozka!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot... nie, no... to ja juz nigdy nie otrzezwieje?? :-O Ale produkujesz, a niech Cie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×