Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Dobra ,dobra ,ostatnio jak dmuchalem to pozniej policyjnemu musialem paszport z reki wyrywac ......Zdiablona ..zostaw Zosi te szorty bo na mnie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie wiem...a kogo Wind ma dmuchac? Ja sie utrzymam. A gdzie ma m sie trzymac...tzn utrzymywac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja oficlanie sie chcialam ze wszystkimi przywitac:) w sumie nowa jestem na tym forum wiec...dobry wieczór @ll:) to faine miejsce,faini ludzie tu sa...bedzie fainie:D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz babo placek ....satelita mi padl i posty nie dochodza ....cholerne latajace pierdoly komunikacyjne .....HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze coo??? Zosia jest znowu w ciazy??? olaboga!!! :-) :-D sama nie wiem.... czy dobrze zrozumialam... :-O ale, moje panie (i panowie, no, oczywiscie... ;-) ) tez sobie polalam zdrowo...!! hehe... a co pijemy wlasciwie..?? bo ja szpryce..hihi :-D Kachni! dostalam twoja g... ;-) Tak jak myslalam - slodziutka! :-) Pozwol, ze Cie ucaluje!!! 😘 😘 😘 Tygrysiu --> Ty wstreciucho jedna!! hehe.... ;-) Ale masz odpuszczone, bo tyleee znowu niespodzianek dostalam...!! :-D Dzieki! Chyba sie znowu schl.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tak bez szortow? A Wind dmucha...co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi nie wiadomo o zadnej ciązy na dzień dzisiejsz Hanus....a skad Ty wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no ? ico mowilem ze z tego dmuchania beda problemy teraz juz mi ciaze przypisuja ......>satelita sie maprawil >tylko sie cos dzis opoznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona szorty zwinela ,kazala mi dmuchac i sie narobilo ....Nie dmuchalem ......daje slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym wiedziala to bym tak blisko nie stala i dmuchanie by mnie ominęlo....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wind - hahahahaha :-D :-D :-D na pewno dmuchales i to zdrowo... przyznaj sie :-P No, Zosienko, pisaales przecie sama na poprzedniej stronicy, ze pilas piwko (bodajze) w ciazy.... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciaza? Dmuchanie? Matko swieta, toz to Sodoma i Gomora pod tym lozkiem dzisiaj :D. Teczowka, Ty sie 10 razy zastanow zanim sie w to zdemoralizowane towarzystwo wlaczysz :D, jeszcze mozesz uciec :D. O, nie, Zosia Cie za nogawke zlapala, za pozno :D. Witamy wiec w naszym diabelskim gronie. Kachni, a masz moze jakies zdjecie na ktorym glowki nie przekrzywiasz? Ja mam tylko Twoje z przechylona glowa, wiec nie jestem pewna czy sie nie myle, ale zdaje sie, ze masz dosyc pociagla buzie? W takim razie radzilabym nalozyc roz na policzki poziomo - to zaokragli Ci troche twarz. Usmiechnij sie do lustra i naloz roz na najbardziej wystajace czesci policzkow, pociagnij go poziomo w strone ucha (tylko nie nakladaj za duzo, bo wyjdzie nienaturalny efekt; skoro nie uzywalas rozu do tej pory to najlepiej pocwicz przed impreza, nie na ostatni chwile, i dla upewnienia obejrzyj sie w lustrze z profilu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjdzie sobie lekko wstawion laska i od razu co? Co tu sie dzieje w ogole? Wind...hm...to jakis huragan chyba bo nic nie poczulam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Borewicz niech robi dochodzenie :) I to szybko bo jak sie zina dowie to to nie bedzie zaden wind a sajgon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus...cos Ty....ja piwko w ciązy...nie piję prawie piwa ...a wciazy? Hanka pilas przyznaj sie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli juz to \"Ocean Breeze \"delikatnie i milo ...ale to naprawde nie ja .....Borewicz!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to .... czyzbym sie zalala...??? :-D Czytalam przed chwila kochanie, ze pilas bolsa w ciazy.... :-O a to nie pifko jest?? :-( to ja juz nic nie rozumiem... beeeeeeeee 😭 a juz sie tak cieszylam, ze bedzie nowy dzidzius pod luzkiem... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co nam J-23...sami dojdziemy... Nie boj sie Wind... nikt nam dziecka w brzuch nie wmowi...hehehe. Nawet Diabliczka Haneczka :D Tym bardziej ze diablice nie sa wiatropylne...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha...gadam z Zosia na GG...ona mślała..ze ..Wind ...to kobieta...hahaha:D:D:D...bozszse...poplakalam sie ...cala uroda mi splynęła...!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margociu, nie zalamuj rak... to tylko ja...... Twoja haneczka... :-O ;-) ale... lekko wstawiona i bardzo.... rozochocona... hihi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewno ze kobieta tak samo jak Kopernik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka...hehehehehehe! No tak ...Cwiartka w ciązy...to wiecej niz cwiartka....to w piersiowce ...jest a Bols to wodka...polska lodka Bols ..hehehehehehehe..... Wind...sami dojdziemy hehehehehe bez Borewicza...znow aferke wymyslilam...hehehehehe! No nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi, czyz to nie pocieszajace, wind, ze nikt Ci dziecka w brzuch nie wmowi? :D Buhahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy sie ha ha cie w diabelskim duchu a mnie pot oczy zalewa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa..... Zosienko! To juz wszystko rozumiem...(ale ja durna!) :-( .... no i wojne rozpetalam...o nic... hehe... :-O eeeeeeeeeee....... szkoda, ze nic z tego.... dmuchania nie bedzie.... hehehe :-O :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no...ide bo musze rano wczesnie wstac...moja corcia ma bal przebierancow i ma totalnie infantylny stroj prosto z USA..rozowy (Barbie z Jeziora Labedziego\") Musze jej fryzure zrobic. Poza tym bede w predszkolu foty pstrykac...Podesle wam swoja...rozowa Barbie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka, to nie tylko Sodoma... to Sodoma i Gomora 2 w 1 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×