Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

czesc to aj najpierw skomentujem co stronke temu bylo.... ja nikomu nie zazdroszcze emigracji...wrecz przeciwnie...bylam..wiem..i sie nie da poki sie nie liznie samemu...:( ja...coz ja..marne zwierze z ssakow...ale dobrze mi tu...zycie nie jest zbyt rozowe,wiec przychodze tutaj bo mi dobrze :) naczelnego wielbic bede (no czasami podokuczam) i was wszystkich tez :D hej Dakota ..a co oni nam wypominaja? :P sami tego nauczaja:D :D ja nic nie wiem :) aaaGio ja podaje zanim sie upomnisz...oczy piwne:P nogi troche krotsze jak do ziemi ;) niske podwozie mam temu siem miotla posilkujem :D miski...hm nie dorownam 75F :(stan konta w euro...zero jak mnie Diabli nie wezma to jutro sle fotki hihi,ale bede slac z nickow,czyli chyba nie ogladam sie kto chce a kto nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
znow ja zapalam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
nooooo !!!!!!! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tutaj rumor :D to lubiemmm:D::D :D ooo Wind witaj :D rozrabiamy?:) eh za powaznie sie zrobilo po tym wczesniej ,cza cos ...polac :)pifffko?komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, fajnie że znalazłaś...tysz se poczytam Kachni, ja tysz chętni twoją \"gębe\" obacze ;) LwicaBeasta, ba! toż tu same gaduły są...ledwo nowe wyro sie rozłożyło juz się natrzaskało 50 stron :) Znudzony...no to żeś Kasiastego zdemaskował... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jakos sie nie da rozrabiac bo jakies sekretne tematy leca ..nie elgancko bedzie chyba ......chyba zeby ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taaaaaak zawsze jap przychodze to nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka -> odpalaj :) Margotku -> co slychac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nic nie wiem i czytac nie jestem w stanie bo jestem wcieta i to porzadnie...i realnie..... Ciiiiiiiiiiiiiiiiii:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nic nie wiem i czytac nie jestem w stanie bo jestem wcieta i to porzadnie...i realnie..... Ciiiiiiiiiiiiiiiiii:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka, Ty to sie ciagle tym swiatlem bawisz i bawisz; a wezze te lape z wlacznika w koncu to moze i problemy sie skoncza ;-) :D. Haneczka-elektryk. Dziekuje pieknie wszystkim za komplementy :-). Ewa, ja zamezna, zreszta i tak wole latajacych Holendrow, wiec przywoz tego swojego azjatyckiego masazyste bez obaw :D. KAYA, buziaki dla Ciebie :-), kciuki bede trzymac. vat, ten Twoj to ni gotuje? My na zmiane, a jak obojgu sie nie chce gotowac to na miasto :-). kasiek, w czwartki sklepy sa zawsze do 21szej, ale glownie te na najpopularniejszych zakupowych ulicach :-). Gio, no jak od Ciebie ta szostka to wiem, ze zasluzona :D. AIR, jak to sie perspektywa zmienia ;). Ciekawe czy ja doczekam czasow gdy wstanie o 8ej bedzie szczytem moich marzen ;) (tak w sumie to wcale nie chce, w weekendy prosze mnie przed 10ta nie tykac :D). Lwica, kiedys Cie capne na gg, tylko nie wiem kiedy, mozliwe, ze wczesniej pogadamy twarza w twarz jak do Kwidzynkowa zawitam w tym miesiacu ;-). mala, wypoczelas sobie? Co Cie wlasciwie strzelilo w ten kark? Szlag Cie trafil? ;) Czesc Margot. wind, a co? Chcesz sie zalapac do jury? :D znudzony, co Cie wlasciwie smieszy? Nie moglam sie doczytac. Kachni, czyzbys poszerzyla wiedze ostatnio, ze Ci tak te zeby madrosci wylaza? ;-) Ja jutro ide do dentysty, bo oprocz schrzanionego zeba (7ki bodajze) mam tez 8ke ktora nie wylazla do konca i napiera na 7ke 😠, widocznie madrosci dla mnie zabraklo i tak utknela w polowie drogi ta 8ka ;-). Zdiablona, tia... emigracja to nie bajka, lecz coz zrobic... Zosia, a co dobrego pilas? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wind...eee, zaraz tam sekretne...choć faktycznie, towarzycho zbiera siły na weekend chyba :) co do kuchni azjatyckiej...czort wie co w tych naszych potrawach jest...niby z krówki...a kto to wie napewno... ;) Zdiablona, u mnie sie nie doszukasz emila to podajem kasiek_g@poczta.fm , nio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyklego Bolsa z Pepsi. Bols...cwiartka w ciązy...ale kolega postawil nastepna w cizy...to ile to jest na dwoch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozesz...w morde jeżozwierza...kto powiedzial ze nikogo nie ma? tutaj zawsze ktos:D ino czasem spiom:D Zosia...Ciii...bo sie4 wyda ze ja tez... eee...Akarko ..pofruwamy na...wiatrakach???plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona .......Zosia piana w szorta ..moze by tak Pomalowac w kolory maskujace i w kacie postawic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, duzo slychac :D A u Ciebie? 👄 Zosia :classic_cool: Chyba pojde za twoim przykladem ;) :D :classic_cool: Akara 🖐️ :D kasiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz niedlugo bedziemy mogli pic za moje 3 tauzenty :D :classic_cool: Jak to znudzony powiedzial - plodna jestem ;) :P :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....hahaha..bo my z Zosia...żesmy sobie tańczyły...wokół choinki..jeszcze nie rozebranej ..i tak sobie spiewałyśmy...!hahaha:D:D:D ..laska ..laska..laska ..gitara....:D ..end.raz..end..dwa..end..trzy ..:D ..kolanko..kolanko..stopka..:D ..autostop..autostop..kolanko..rączka..bum..end ..cyk..! :D ..samochodzik..samochodzik...:D ..idzie kotek ..raz ..dwa ..trzy..!!!:D:D:D ...czy ktos z tego ..cos rozumie ...???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziewuszki..komu ogonki dzis wiazemy? :D ooo Wind spoko malujemy...pijana w szortach....:D Zosiu daj mi te szorty co tak mocno intrugujom:P Wind a gdzie zgubiles Wiatra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nikt nie zrozumie ....Napitych kobiet nawet Chrystus nie pojmie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, ty chyba w tym samochodziku ladnie wcisnelas na gasssss :P:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona, mozemy fruwac, na kazdym skrzydle jedna wiedzma, na wstepie proponuje w nastepujacej kolejnosci: Zdiablona, akara, Zosia (wyjatkowo z Margot, bo sie sama biedula nie utrzyma po tym Bolsie) i Gio. Wind bedzie dmuchac (z racji nick\'u) zeby lepsza jazda byla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatra nie widzialem juz dawno ....moze te szorty to jej zostaw co bedzie taka Gooola w kacie siedziec ......no i wiesz Gola kobieta ubrany facet to prawie akademik ...a to przeciez porzadne wyro :).....czsami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheheheheheheheheheehheeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!! kolanko, stópka, bum end cyk! Bylo tak jak Bum....cyk, cyk - bylo!!!Hahahahahaha! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot -> u mnie stara bida :( Ucze sie na koncowke sesji (za tydzien ostatnie starcie, oprawka kolosa), oprocz tego boli mnie osemka ktora mi rosnie, mam spuchniety caly ryjek :( A, i kupilam sobie sukienke na polmetek :D Akara -> Powodzonka jutro u dentysty... :) Moje osemki tez rosna na raty! Tak jakby sie rozmyslaly, ze jednak madra nie bede :P Czy moge miec pytanko kosmetyczne, powiedz mi jakbys nalozyla na mojego ryjka roz?:) Mam zamiar sie urozowac na impreze ale nie wiem jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wind..>>>..ale my calkiem ..trzezwiutkie ..tanczylysmy ...A Marysia ..corcia Zosi nam spiewala..! ..a w ogole ..to tylko w ..necie pijemy ...w realu ...nieee..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie wiem...a kogo Wind ma dmuchac? Ja sie utrzymam. A gdzie ma sie trzymac...tzn utrzymywac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×