Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość haneczka rumcajsowa
o zesz ty!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
wsciekne sie chyba.........!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
gggrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
gggrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
gggrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
gggrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
gggrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
gggrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiaterku --> dziekuje za slicznego kwiatusia, juz sobie wzielam :-D 😘 Tobie tez milego dzionka zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... i juz sie uspokoilam, no! ach, jak kobiecie niewiele do szczescia potrzebne... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Haneczka :) Z Ciebie to dopiero temperamentna kobieta :D Każdą stronkę z takim rumorem otwierasz :D Tygrysek, jak zwykle mnie z łóżka zrzuciłaś tym hałasem :D ja Ci mówię, że Ty się doigrasz ;) 👄 Zosieńko, witam serdecznie, dawno się nie spotkałyśmy :) pozdrowienia dla Taty ❤️ wind, no ślicznie posprzątałeś :) (żebyś potem nie mówił, że kobiety nie doceniają Twoich starań ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taaaaak facet sie stara a co w zamian dostaje ?...jedynie szyderstwa...Dzieki bardzo .....A moze komus jajeczniczke na boczusiu ?Super sprawa jada ja ze 5 razy w roku dlatego uwielbiam ale sie podziele ...Kto chce ciapa ? I chlebus razowy prosto z piekarenki ?:):):):) ..Jezu ale zglodnialem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witammmm:D ja kcem jajeczniczke,byle nie za scieta byla :D ale mnie wywialo wczoraj:P za to dzis mam dobry humor :D czymcie lapki...cos waznego dzisiaj mam:)potem powiem czy sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siup.....jajcarnica dla ciebie ....nie z zzzzzzcieta .Po co scinac jajecznice ? lepiej se jaja na twardo ugotowac ;) Czlowiek sie tak nie na miesza :)...Ale ,aleeee Zdiablona gdzie ty mi uciekasz ....zamentu wczoraj na robilas i znowu drapaka dajesz ?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Wind siem ...urznelam i nie moglam trafic w litereczki:( :D :D :D ty se jaj nie gotuj :P :D ale co sie nadmuchales wczoraj...;) kurna znowu dobre mnie minelo :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D zaraz zaczne brykac krzywo ;) kolega z pracy kupil wczoraj nowy woz toyote corolla :) no i wlasnie przyszedl do nas, zeby to oblac... hihi koniaczek mam, calkiem sporo go dostalam :P chcecie lyczka?? :D :D Dakota ---> sie nie boje :D :D :D alkohol budzi we mnie odwage :P Haneczka ---> to dobrze, ze doszedl :D chce obaczyc :) Wind ----> to nie kara, kaze Ci ktos sprzatac czy cio?? zyj w artysytcznym nieladzie jak ja :D dziekuje 👄 za kwiatka :D a nie zrobilbys mi jajecznicy z serkiem zoltym?? bo mieska nie jadam :P Zdiablona ---> trzymam :D nawet sie napije z ato cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dosc ze na zadymiarza wychodze to jeszcze dmuchacza :) Dzieki bardzo Zdiablona ....:) Jaj nie lubie gotowac z szacunku dla mioch braci ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajeczniczka jak marzenie :D Tygrysku koniaczek ? proszem bardzo...nie ma to jak zaczac rano :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artystyczny nie lad mi nie wychodzi .......jestem tylko facetem ;) Koniak skoro rano????.........Ciap ......masz troche jajcownicy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio, koniaczek dali, pic kazali, 4 facetow ja jedna.... hehehehe wiec go sobie po lyczku popijam :D Wind ---> ale bez mieska??? jakto facet nie moze byc w artystycznym nieladzie??? wlasnie Wy macie do tego zdolnosci przyrodzone :D Zdiablona ---> hihi dobry poczatek jak na piatek 13 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie jaj na podlodze:):):):):):).......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie nazywa po naszemu nie lad kontrolowany i do tego sa potrzebne zdolnosci NADprzyrodzone ....A miesko wyjadla Zdiablona i to \"palcyma \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czynastegoooo nawet w zimie jeeeest wiooosnaaaaa czyyyynastegooooo :D :D Tygrysku hehe ales mi polala :) :D jajecznica na podlodze? :O cza wylizac :D a nie przatac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wind..nie palcyma zarlam ino mordom :P :D lubiem miesko...no co ja na to moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ich z oka spuscic na chwile... juz chleja z samego ranca!! :-D No.... to ja tez po kielonku poprosze... a co mi tam! W koncu pije juz trzeci dzien :-P Jajowa? na boku? ja tez zdziebko chcem! ;-) 🖐️ Dakota, Zdiablona - macie slodkiego buziaczka.... 😘 Tigerku --> obacz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahaha oj jak mi sie skojarzylo.... hehehehe ja.... niczyjich... jajeczek... wylizywac nie zamierzam ;) :P :P a na pewno nie na ziemi......... hahahahahaha :D :D :D cio to alkohol robi z diabla.... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!!!! widzisz Dakota jak ja mam przes..... adzone?? hihi ;-) znowu sie dobijam z halasem!!! wwwrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie!!!! widzisz Dakota jak ja mam przes..... adzone?? hihi ;-) znowu sie dobijam z halasem!!! wwwrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×