Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

noooo... i po co ja w ogole cokolwiek zaczynalam...???? heheheehe... tera jeszcze mi foty beda moze kazaly wysylac.... coby obaczyc.... beeee :-( :-P :-O ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak pusto był tak teraz pełno tutaj i przytulaście się zrobiła 🖐️ :D:D:D Mogę i ja posłuchać?? :)... nie będę sie śmiał ani udawał że słucham :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze wcale nie??? :-D hihi :-) eee, chyba se cos poleje.... :-D bo zaczynam goopoty chrzanic... hihi ;-) Ktos chetny na czerwone, polwytrawne?? i salatka grecka tez juz gotowa... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka!!!! Lobuzico jedna ale mnie w maliny wpuscilas na topicku o nickach !!! Mow za kare co dostalas!!! Od wczoraj nie moge sie doczekac! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, ja ,ja !!! 🖐️ Lubie czerwone siorpac przez słomke :D I moge pójść do tej Grecji po sałatke :P:D:D Jak już trzeba ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz odpisuję, bo mi światło zgasło :( jak się je zapala? witam wszystkich pięknie :D i cio robimy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka, oczywiscie, ze bedziesz musiala wysylac zdjecia!! :P a za winko dziekuje, ja dzis stanowczo nic z procentami nie pije ;) Zosia ---> czesc :D Dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dziewczyny...:D...ale sie ...tajemniczycie:D czesc Dobry...milo widziec miedzy kobitamy;) widzisz ... Twoja strata...dzisiaj foty wysylalam:P nie dostaniesz...zgadnij czemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka - :D jeszcze dziś nic nie ten..;) no i dobrze, bo tak przy niedzieli może nie wypada :P nas interesuje, ale z samej ciekawości co to jest (prawda Tiger?) - ale poczekaj lepiej na akarkę :) (kurna.. zapomniałam już o tym, że posta napisałam, a okno z hasłem się z 15 minut nie odpalało..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak idę spać :( jutro po raz pierwszy od dwóch tygodni do pracy i po Tatę do szpitala bawcie się dobrze ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ----> wyspij sie zatem dobrze, a Tacie duzo zdrowka podsylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cze Tiger...:D Major 🌻 Zdiablona 🌻 dzieki za reszte fotek Kogo tu mamy jeszcze...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki juz jestem... przytachalm zaraz dwie butle... coby starczylo dla wszystkich, bo widze, ze i Dobry zajrzal i Zosienka i mala... hhihi :-D Ale sie szykuje popijawa! :-P Zosiu na topiku o nikach?? ja Ciebie? ja nic o tym nie wiem.... :-) ;-) zaraz musze obaczyc.... No to jak...? mam zdradzic zanim akara przyleci czy jak???? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Seniorita...to sa raczej foty od zdiablonej....kurna....hehe :D :D :D moze maila tez se zmienie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ile się tu działo przez te 15 min (albo inny czas :) ) hmm sałatka.. - dzięki, przypomniałam sobie o kolacji do zrobienia i zjedzienia.. akurat sałatka właśnie :D Winko półwytrawne.. no ok, ale żeby nie było zbyt.. cierpkie :P mała +30 do ostatniego numerku w linku ostatniej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko, twardym trzeba byc a nie mietkim, wiec czekamy na Akare :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadaj bom i ja ciekaw [trzesie się cały] :D:D:D Tu moja szlanka jest ;) nie macie pretencji że tak wiadro nazywam, co? :O :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nooo, zaraz wiadroo.... oooo !!!! :-D Ales ty pazerny, Dobry.... :-P dobry do czego...? do picia chyba...hehe :-P a masz, polewam Ci ile wlezie!! :-D zobaczymy cio z tego.... wylezie.... :-D no, kurna! to juz nie wiem.... chyba nie zdradze nic, bo jednak akara powinna wiedziec pierwsza.... :-O Jezuuu!! ale bedzie numer, jak sie potem okaze, ze to takie g.....o hihi, a ja tu tak znowu namieszalam!! :-O 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka, spokojniem bez nerowo prosze :D wez sobie chlusnij winka, to od razu Ci krzyki i placze przejda :D i czas czekania na Akare milej uplynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
pstrykam bo znow nikt nic nie widzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
pstrykam bo znow nikt nic nie widzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczka rumcajsowa
pstrykam bo znow nikt nic nie widzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz\" :-) teraz mozemy jechac dalej! :-P no to wio! na zdrowko! ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×