Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

Obiecałam,że wkleję badania : Przed zajsciem -toxoplazmoza -cytologia -cytomegalia -rózyczka -szczepienie na wzw b -wymaz z pochwy na paciorkowca typu b -tarczyca-tsh,ft4,ft3-bardzo wazna przed,poniewaz znaczna nadczynnosc lub niedoczynnosc niesie duze zagrozenie dla dzidzi A w ciazy -morfologia,a pod koniec ciazy z płytkami -mocz -cukier,glukoza --próby watrobowe -czystosc pochwy -elektrolity -anty-hbs -owa to to samo chyba co wr -krzepliwosc-aptt,inr,pt -anty-hcv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka to dobrze, że pamiętałaś żeby brac kwas foliowy. qrde mam brać 3 razy dziennie ide wziąć drugą tabletkę..z tą moją sklerozą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Majek ;-) Julcia staram rok z przerwami ok 9 miesięcy. Tzn staram sie nie mozna tego tak nazwać. Nie obserwowalam sie. Bedzie to bedzie. Bylo mi wszystko jedno. Nie liczylam dni płodnych i nie obserwowalam owulacji. To moj 2 cykl gdy zaczęłam sie obserwować. Różnie to mozna interpretować... Jak myslisz robic badania czy jeszcze chwilke poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flawia jedna na dobe starczy :D Ładnie sie obserwujesz wiec moze poczekaj jeszcze ten cykl i drugi i jak sie nie uda to sprawdz :) ja slyszalam opienie, ze w pierwszej kolejnosci zrobic badanie nasienia bo jest tanie a czesto to jest wlasnie powodem, zolnierzyki sa czasami za wolne, za malo ruchliwe. Ale ten cykl wiesz ze masz owulacje i mam nadzieje, ze sie uda i dopiszesz sie do tabelki obok mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flawia ja biorę 3 tabletki, bo tak mi kazała lekarka. Duphaston zaś mam brać raz dziennie przez 2 miesiące od 15 do 25 dnia cyklu. Najlepiej zrobisz idąc do lekarza:) badania możesz sobie zrobić już, bo do tego lekarz nie jest Ci potrzebny, gdyż zwykle ich nie zlecają. Chyba,że chodzisz na ubezpieczenie to wtedy lekarz da Ci skierowanie na badania, albo jak właśnie większość da skierowanie na toxo i morfologię. A najważniejsze są toxo, cytomegalia, tarczyca, cytologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze zaczyna sie od badania partnera, ale on sie chyba na to nie zgodzi ponieważ ze swoją byla partnerką mial dziecko tylko ona poroniła i dlatego twierdzi ze problem tkwi we mnie. Badanie nasienia kosztuje 100 zl. Jeszcze poczekam z tymi badaniami. Owulacja w kazdym razie jest i to juz jest plus. Myslalam ze cierpie na cykle bezowulacyjne. Jeszcze co mnie niepokoi to wlasnie brak sluzu wysoko płodnego. Ale podczas staranek sluzu jest duzo szczególnie gdy dojde pierwsza podczas gry wstępnej :-D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flawia* znajoma na innym topiku napisała,że jeśli kobieta traci ciążę zaraz na początku, to znaczy,że plemniki nawaliły a jeżeli w późniejszym czasie to komórka jajowa..Więc niech Twój facet tak się nie wymiguje, bo może akurat w plemnikach leży problem. Leczenie składa się kilku zastrzyków, no ale musi zam do tego dojrzeć. miejmy jednak nadzieję,że wszystko jest ok i następnego @ nie dostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez to napisałam o tym dojściu ;-) wy tez tak macie dziewczyny? Sorki za to pytanie ;-) Majek cytologie mialam robiona w październiku 2 grupa. W porzadku wszystko. Lekarka Powiedziala ze mam ładne duże jajniki i kazała sie starać... Jestem osoba przy kości moze miec to jakis wpływ na płodność? Wg mnie nie bo ameryka dawno by wyginęła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedowaga powoduje problemy z plodnoscia. a nie wieksza waga, ja tez wcale mala nie jestem, rozmiar 42 mam lub 40 i lekarz mowil ze wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka biorę 3 tabletki dziennie. W ciąży brałam 1 i 2x witaminy a później same witaminy raz dziennie do tego sorbifor, bo miałam anemię i asmag forte, żeby skurcze nóg nie łapały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka z tym rozmiarem spodni to moze pożyczysz mi jakich fajnych spodni bo 42 to moj rozmiar ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo widzę,że wszystkie jesteśmy w jednym rozmiarze:D:D:D zamówiłam dzisiaj te piżamki z allegro i tam napisali,że L to 44/46 tak sie boję,że utopię się w nich...ale mamy numeracje w polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flawia ja dopiero w 4-5tyg jestem to ciazowych ciuchow nie mam :) Za chwile koncze prace i zmykam do domu :) Moj chlop juz mowil, ze robi dzis dla nas kolacje. fajnie mam z nim :D a po kolacji jakis filmik obejrzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym już móc do3mać Ci kroku:) a tu jeszcze muszę czekać..Już nie mogę doczekać się kiedy zmienie moja część tabelki:) mam nadzieję,że te piżamki jednak będą dobre, bvo na ciążę mam inne:) daj znać co dobrego chłop Ci ugotował tym razem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek nie wiem co moj chlop dzis robi, ale napewno cos dobrego :) Tylko juz teraz nasze kolacje sa bez wina... musze jeszcze cos zalatwic i zmykam do domu. milego weekendu wszystkim zycze :) Majek dolaczysz mi niedlugo i razem bedziemy sobie zygac :) pozdrawiam Flawia a Ty dzialaj w weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chyba ja sie podlacze do tego topiku , chociaz z tym staraniem to my mamy :co ma byc to bedzie wiec nie wiem czy bede pasowala tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka hihi, będzie śmiesznie ale zanij ja zacznę to Ty już pewnie będziesz kończyć, o ile w ogóle będzie Cię zbierać:D Słońce... witaj i wskakuj to tabelki, jeśli masz ochotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu wrześniowa mama 2007, kochana czekam cały czas na pierwsze wieści o waszej ciązy, sama to przechodziłam i musze przyznac, ze to najpiekniejszy okres w moim życiu życzę powodzonka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka mozesz mi powiedziec jaka jest szyjka po owulacji? Bo wczoraj byla nisko miekka i otwarta a dzisiaj jest wysoko twarda i chyba zamknieta. Taka malutka :-) a czy moze byc tak np ze owulacje mialam wczoraj a skok nastąpi przykładowo jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie wiem co to za tabelka Majek , ale bede tu zagladala i trzymala kciuki za Was ( i troszeczke za siebie ;) ) moge jedynie napisac , ze 1 miesiac mamy w plecy , nie udalo sie , ale probujemy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam ochotę dołączyć ale nie wiem czy mnie przyjmiecie bo tu dyskusja trwa na całego ja się staram od poprzedniego cyklu ale nie udało się:( choć wszystko wskazuwało na sukces, temp była wysoka okres się spóźniał zrobiłam test i lipa:( a potem dostałam okres i trzeba próbować dalej ale przestałam mierzyć temp bo nie chcę żeby to było wyliczanie kiedy się uda a kiedy nie, teraz się kochaliśmy prawdopodobnie w dzień owulacji i i tak się nie udało:( nie robiliśmy żadnych badań więc nie wiem czy możemy mieć dzieci czy nie, na razie próbujemy jeśli się nie uda kilka cyklów to moze pomyślimy o badaniach ale jeszcze wierzę że niedługo się uda i będę mieć swoją dzidzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×