Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

hihi:D:D do pudełka z zabawkami ją wsadziłaś?:D:D biedna chyba jest głodna, bo łapki pożera:D:D:D a spineczkę gdzie zgubiłaś?:> już jej zakładaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho głucho... Julka nie wiem czy to zdążysz przeczytać czy już nie,ale życzę szczęśliwej podróży i 3mam kciuki,żeby wszystko było w porządku!!:) daj koniecznie znać co i jak:) będę wdzięczna jeśli zapytasz się tego lekarza także o mnie, ale w sumie mam jeszcze dużo czasu, więc jak nie teraz to następnym razem:) 3maj się cieplutko i uważaj na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny bylam u lekarza po wnikliwym badaniu na usg wyszlo, ze moja macia jest dwurozna. nie ma zdanej przegrody Mam taka jak Ty Majek i dzidzia jest po prawej stronie, ma 2mm i bije juz serduszko, lekarz mowil ze to 5-ty tydzien. czyli dosc szybko pojawilo sie w pecherzyku :D juz niby sie ta macica powiekszyla i w ogole... ale lekarz mi powiedzial, ze mam lezec, zrezygnowac z pracy i brac duphaston. powiedzial mi Majek, ze kazdy stres lub wyziebienie organizmu, przegrzanie lub zmeczenie bedzie u mnie powodowalo skurcze macicy co nie jest dobre dla dziecka... mowil, ze dlatego powinnam lezec i sie relaksowac i brac duphaston. nie czytac glupot w internecie itp :) szczerze stwierdzil, ze daje mi 70 % na urodzenie tego dziecka w terminie ale wiecej bedzie wiadomo na usg za 4 tyg jak bedzie zarodek mial juz 4cm. mowil tez, ze kazda ciaza zwieksza szanse na donoszenie kolejnej bo ta macica sie poszerza...wiec Kochana u Ciebie powinno byc wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski alescie popisały szok :P nie wiem czy przeczytam taką ilosc :P:D:D Julcia glówka do góry i niemartw sie niczym na zapas bo napewno wszystko bedzie dobrze 🌼 Majek gdzie sie podziewasz? Co z tą kafeterią sie dzieje? cos jakby z czasem były jakies problemy bo tematy zamiast sie podnosic do góry to spadają na dól.... My dzis mielismy nawet całkiem udaną noc, ale humor mam do d... az mi sie nie chce zadnych swiat :(:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej MaMani dlaczego masz taki humor? Ja wlasnie wstalam, pije kawe a chlop pojechal z moim tata na zakupy :) ide dzis do dentysty sprawdzic zeby, zeby byly wszystkie zdrowe, robila ktoras z was zeby w ciazy? w pierwszym trymestrze podobno wolno , prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka bo sie wczoraj pokłócilam z siostrą... a dzis jak sie z tym przespalam, poplakalam sobie troche i przemyslalam to dotarlo do mnie ze nie do konca mialam racje a teraz czekam zeby siostra wrócila ze szkoly bo musze ja przeprosic... Glupio mi jak cholera :(:( Moja siostra tez taka narwana jak ja i zamiast pogadac spokojnie to zaczelysmy krzyczec a sprawa nie warta jest nawet najmniejszych nerwów a co dopiero takiej awantury... No nic. Czasem tak bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula ja nie robilam bo bylam przed ciaza u dentysty i mialam wszystko ok :) a teraz by sie przydalo isc ale.... Jula tu nie tyle chyba idzie o zeby co o znieczulenie ze w ciazy podaja ci na twoje wlasne ryzyko, ale z 2 strony od niewyleczonych zebów mozesz dostac stanu zapal;nego i różnych powiklan- nawet sepsy :-/, wiec w ciazy z tym nie ma zartów! Mania mi wląsnie przegryzla kabel do USB :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Julka skoro serduszko już bije to G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼Ę U mnie dopiero w 10 tyg zaczęło bić. Strasznie się cieszę,że wszystko jest w porządku:) dziękuję,że się dopytałaś. Zastanawia mnie jedna rzecz, bo pisałaś że masz przegrodę a wczoraj,że masz tak jak ja, to co się stało z tą przegrodą? Na zwolnienie już musisz iść? Jak masz brać ten duphaston? Pytałaś o poród? spokoju mi to nie daje:) Co do dentysty ja chodziłam od 2 trymestru. Robiłam zęby ze znieczuleniem, bo jestem histeryczką a takie znieczulenie jest miejscowe, więc w niczym nie szkodzi dzidziusiowi:) Na pewno nie możesz się prześwietlać. Lekarz mi mówił,że najbardziej groźny dla dziecka jest pierwszy trymestr, wtedy szczególnie trzeba uważać. O ząbki musisz bardzo dbać, mnie tak się posypały w ciąży,że co poszłam do dentysty to miałam nową dziurę do łatania. Na kiedy masz termin wg lekarza? tak jak masz w tabelce? MaMani co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze jak mam jakis problem z osobami bliskimi to o tym rozmawiam, nie mam wybuchowego charakteru wiec sie nie kloce. Rozmowa= jakis kompromis :) ogladam moje fotki z usg. 5-ty tydzien to dosc szybko sie serduszko pojawilo co? troszke mnie zdziwil ten lekarz tym co mi powiedzial, bo mowil ze wszystkie badania mam zrobic PRZED 12 -tym tygodniem a nie teraz !!! mowie mu, ze przeciez w ksiazkach, na stronach internetowych pisza, ze trzeba robic na poczatku ciazy...to on na to, ze mam nie czytac bzdur bo to nie jest potrzebne teraz, ze mam czas... powiedzial, ze np we Francji ludzie o toxo nie slyszeli, ze w uk pierwsze usg w 17-tym tyg i jakos i tu i tam sie dzieci zdrowe rodza i ze nie mam byc nadgorliwa. Nim do niego weszlam to rozmawialam z kilkoma ciezarnymi jedna w 6-tym miesiacu druga w 8 i go zachwalaly jaki to on super i ze kolezanki chodza. W sumie ten lekarz ma baaaardzo dobra opinie, jest znany u mnie w miescie i w ogole...tylko mnie teraz zaskoczyl tym co powiedzial odnosnie tych badan. Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja tez mialąm toxo robione w polowie ciazy. Na poczatku tylko takie ogólne badanie krwi i nic wiecej... Manie bylo widac dopiero w 8 tyg. wiec twojego maluszka faktycznie szybko :) Ale to tez pewnie kwestia tego ze twoj doktorek ma dobry sprzet do usg Julka a jak czujesz bedzie chlopczyk czy dziewuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia co bedzie... moj chlop mowi do niego po imieniu juz i jest to meskie imie hehe Ty czulas co bedziesz miala? chyba za szyko jeszcze u mnie na jakiekolwiek przeczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj doktorek ma sprzet i gabinet 1 klasa to mu trzeba przyznac, zmierzyl malenstwo dokladnie, powiekszyl i powiedzial wszystko, nawet mi wydrukowal i opisal co gdzie i jak :) tylko z tmi badaniami mnie troszke przestraszyl... a nie zaszkodzi malenstwu jak pojde do innego np jutro i znowu zrobie usg ? To nie naswietla jakos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja od poczatku mówilam ze mam dziewczynke... mowilam jeszcze ze ejst sliczna i grzeczna... 2 pierwsze rzeczy sie sprawdzily :D:D:D:D a jakie imie wybraliscie? tzn imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja też miałam na początku tylko krew i mocz, a potem dopiero wszystkie inne badania, także nic się nie martw. A dzidzia widziałam w 6 t.c. Ale jestem ciekawa czy nam się uda w ty miesiącu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kasika1
hej mam pytanie do Ciebie, to Ty jestes na dwudziestokilku letnich mamusiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kasika 🌼 jak tam maly juz wstal? Julka mysl pozytywnie!!! Gdzie ten Majek spioch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze tyle sie napisalam i wszystko zniklo. przepraszam ze nic nie pisalam ale komp nam sie popsul,naprawia dopiero po swietach,naszczescie maz mi zostawil laptopa:) Julka-ale fajnie ze juz wydzilas swoja niunie,teraz duzo odpoczywaj a napewno wszystko bedzie dobrze MaMani-napewno z siostra sie dogadasz,wystarczy spokojnie pogadac,trzymam kciuki dobra kochane lece z synkiem na spacer potem napewno sie odezwe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z ta kafe jest nie tak... normalnie dziala jakby chciala a nie mogla :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Julka jak mozesz luknij na moj wykres ;/ calkowita lipa tempka spadla ;/ Mam urawnie glowy w pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek bo lekarz wczesniej nie byl pewny czy to przegroda czy dwurozna bo na zwyklym usg dopochwowym ciezko to stwierdzic... teraz jak juz wiedzial ze jestem w ciazy to mnie pomeczyl troszke :o Termin podal na 10,08 chyba nawet ze stresu nie pamietam :o :( Mam brac duphston 1tbl dziennie no i mam nie pracowac...mam za stresujaca prace wg niego a jak pisalam czoraj kazdy stres powoduje skurcz w takiej macicy, wyziebienie, przegrzanie czy wysilek... wiec jak wroce po siwetach do uk to powiem, ze ide na zwolnienie lub sie zwalniam, nie wiem jeszcze.dla mnie sprawa jest jasna- dziecko jest wazniejsze od kariery i go nie poswiece. a u Ciebie jak ginek stwierdzil ta dwuroznosc??? na usg czy mialas inne badanie? no ja mam zdjecia- w pecherzyku jest taka mala kropeczka i widzialam na monitorze jak sie ruszala- lekarz mowil, ze to serduszko tak bije :D fajny widok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na usg sprawdzała. Ma dobry sprzęt z tego co zauważyłam i może dlatego od razu stwierdziła dwurożność. Czytałam w necie,że można to sprawdzić tylko badaniem hsg, no ale widocznie nietylko skoro mam piękne zdjęcie w domu z takim sercem.Julka idź na zwolnienie, bo jak się zwolnisz to nie będziesz miała żadnych świadczeń. Może wróć do Polski na ten okres, bo zawsze to przy lekarzu będziesz i będzie ok:)Duphaston przez całą ciążę musisz łykać? Ciekawa jestem kto to będzie czy chłopczyk czy dziewczynka:) a co powiedział odnośnie bóli brzuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×