Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

hej lalki :D:D Co tu takie pustki? wszystkie się obijacie??:> U nas juz po świetach... od jutra szara rzeczywistość :D:D Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Cale swieta nie mialam neta :( i nic nie pisalam, chciaalm sie pochwalic ze @ do mnie na razie nie przyszla i nic sie na nia na razie nie zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) i ja melduję się posłusznie:) urządziliśmy sobie z mężem święta bez komputera. W Wigilię wzięłam laptopa i zaniosłam do szafy:D pojechaliśmy do teściowej i wzięliśmy sobie 2 dupozjazdki:D (jabłuszka) mieliśmy iść pośmigać,ale mąż stwierdził,że wieczorem ,żeby obciachu nie było:D mnie tam nie przeszkadzało,że stare pryki na dupozjadkach by jeździły:D na spacer też mieliśmy iść, ale jak mój chłop wziął się za montowanie nowego zlewozmywaka to skończył jak oglądałam wojnę i pokój:D tak więc jedyne gdzie poszliśmy to na Pasterkę:D dzisiaj rano pojechaliśmy na zakupy do jyska, bo reklamowali taką fajną komode:) idealną na malutkie ubranka:) oczywiście już jej nie było, została jedynie z wystawy i zamiast nam ją sprzedać to kazali sobie zarezerwować. Tak więc zrobiliśmy i 3 stycznia po nią pojedziemy:) nie śpieszy się nam aż tak bardzo,bo jeszcze dużo czasu jest:) a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany :) nareszcie cos tu napisalyscie :P Echh ja tez bym poszlą na sanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani mnie też padło:P idę sprzątać pokoje, bo jutro goście przyjeżdzają na Sylwestra:) jak skończę to się odezwę:) Buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwus80
Witam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jestescie?? Majek wracaj!!! Julka! Kasia, Slońce i cala reszta!!! Wełna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) Gratuluje Mamani 🌻🌻 czy to prezent od Mikolaja (6.12)????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam dziewczyny :D:D to raczej prezent pod choinke... wiecie co? niewierzylam ze sie uda w tym miesiacu. Normlanie nawet nie mialo prawa sie udać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany,wchodzę i patrzę,przecieram oczy i co ja widzę?! MaMani serdeczne gratulacje🌼 ale super! bardzo sie cieszę. Majek wcale nie wiadomo czy bedziesz ostatnia , pewnie ja bede hehehe takze nie przejmuj sie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooo Wełenka:):) hej:) to chociaż Ty poczekaj na mnie:P widzę,że sprawdza się że ten topik jest szczęśliwy:) ja to już się nie mogę doczekać kiedy się Wam pochwalę, ale pewnie jeszcze sobie poczekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lalki :D:D Majek to zamiast czekać to wiesz co trzeba robic :P:D:D Welenko dzieki za gratulacje. Mam nadzieje ze juz niedlugo nasz temacik zmieni swoje oblicze :D:D Czekam na was laski 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez trzymam :) dokad sie wybieracie na sywestra? my chyba nigdzie :( ale coz w tym roku maz wybiera miejsce akcji.ech... co za los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My do łóżka z pilotem do tv :D:D A moze to i lepiej ze tak wyszlo :D:D Za 2 lata zaszalejemy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani 3maj dotąd dopóki nie powiem Ci,że już:> oby tylko pomogły:) a jak nie to reklamację złożę:P Wełna ja zostaję w domu sama, bo mój chłop pracuje:( wróci pewnie ok2 w nocy, więc wtedy już będę spać. Teraz jak Zakopane znowu tętni życiem to mój mąż będzie mało co w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze, a myslalam ze tylko ja nie bede szalec :) chcialabym byc teraz w Zakopanem , rozmarzylam sie....a najbardziej podobalo mi sie w knajpie o jakze wdziecznej nazwie owczarnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo:) pracowałam kiedyś u właściciela tej knajpy:) byłam barmanką:) knajpa nazywa się Watra, może tam też byłaś:) ten facet ma dużo punktów w Zakopcu...w owczarnii pracował zaś mój kuzyn:D był kelnerem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watra byc moze ale na 100% nie wiem,to taka dwu pietrowa?blizej Gubałówki? a czy twoj kuzyn ma moze ksywke "Pudzian"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie:D:D Ta knajpa jest nad starą dyskoteką "Wierchy" teraz jest tam "Blue Star". Idziesz do góry Krupówkami i zaraz nad światłami:P co do kuzyna to chyba nie ma takiej ksywki:D on tam krótko pracował. Teraz do Irlandii wyjechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani dziewczyny pytają się Ciebie na topiku czy naprawdę jesteś w ciąży a Ty sę nie odzywasz... nononono.... jeśli to prawda to WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!! BAAAARDZO SIę CIESZę , NAPRAWDę :) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ będzie mi raźniej chociaż do 6 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie wiem gdzie i nie bylam raczej :) jedzenie macie super,po powrocie musialam przejsc na ostrą dietę zeby wrócić do siebie hehehe na szczescie sie udalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×