Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niepewny i nieufny

Czy nie urażę kobiety pytaniem o liczbę byłych partnerów seksualnych?

Polecane posty

Gość wampirzyca25
TYlko o nich marzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 350 hps
I będzie kolejny do kolekcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wampirzyca25
Ja nie kolekcjonuje :)tylko 1 miałam:)(25)to był podszyw:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie i tak sie puszczacie
dlatego atakujecie porzadnych facetow, bo wiecie, ze oni wola porzadnej dziewczyny, a wy byscie chcialy miec porzadnych mezow, ale nie dla psa kielbasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dostałam
trochę mnie nie było, przychodzę i co widzę? Jad i złośliwość. Czy wam naprawdę zrobi się lepiej jak wygłosicie jakiś sąd, w którym kogoś zbluzgacie, umniejszycie, zakwalifikujecie jako gorszych od siebie? Czy od tego będziecie bardziej wartościowi? Wstyd panie i panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Witajcie:)PO 1 nigdy nie spałam z żonatym facetem lub z takim który ma dziewczyne -Unikam ich jak ognia..Najwazniejsze jest by nie myslec jak dziwka:)I jestem zawsze wierna facetowi z którym jestem:)Po prostu lubie sex bardziej niz inne kobiety , ale i tak uwazam ze co było a nie jest nie pisze sie w rejestr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klucznik__
Twoj nick jest adekwatny do Twojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.....
autor watku cos sie nie pojawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
To nie zadawajcie głupich pytań:(bo póżniej bedzie rozczarowanie...Jednak faceci wolą byc oszukiwani....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzifkaZaDarmo => kto woli, ten woli. Co najwyżej wiele związków by nie istniało gdyby kobieta się od razu przyznała :P. Więc sądzę, że to raczej kobiety wolą kłamać niż faceci być oszukiwanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinikahxc
faktycznie zgadzam sie z ost wypowiedzia Apostoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinikahxc
wiecie co moze faktycznie nie ma znaczenia dla faceta ile mezczyzn miała dziewczyna i moze faktycznie lepiej nie odpowiadac na takie pytania moze lepiej przemilczec sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika77
hmmm zapytac mozesz,ale wypominac pozniej- ani sie waz!!!tak wiec jesli jestes typem zazdrosnika,dreczyciela lub upierdliwca,to nie pytaj wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Halinikahxc=> wiesz, jak jest. dla niektórych ma znaczenie, dla innych nie. Sądzę, że raczej dla większości facetów ma. Można to różnie uzasadniać. Chorobami wenerycznymi moralnościa itd. Osobiście uwarzam, że jest to kwestia hardware\'u, czyli spuścizna genetyczna po naszych małpich, stadnych przodkach. Wiesz lepsza samica=samiec więcej znaczący w stadzie etc. Kobiety z przeszłością taki mechanizm selekcji godzi w miłość własną. Ze niby czemu, że niesprawiedliwe, ze chujostwo etc. Można powiedzieć prawdę, można przemilczeć można kłamać. Z tym, że ja np. lubię wiedzieć z kim mam do czynienia i w przypadku kiedy dziewczynka kręci, albo nie chce odpowiedziec, to sobie odpuszczam. Zresztą najczęściej nie trzeba nawet pytać. Interesujacą kwestia jest, że sporo rzeczy widać na pierwszy rzut oka jak ktoś umie patrzeć :P. Wracając do meritum. Można skłamać. Tylko co jeśli to się wyda? Mnie szlag by trafił na miejscu, gdyby po paru latach wyszło kłamstwo. Po prostu nigdy bym już nie uwierzył tej kobiecie. I wkurwił się że zmarnowałem z nią ileś tam czasu. Kłamiesz w jednej sprawie skłamiesz i w innej (jestem człowiek słownym i honorowym i wymagam tego od innych - takie moje małe zboczenie). No i chcesz coś ugrać kosztem faceta - w koncu to jego ideały jakkolwiek durne by ci się nie wydawały. Vika77=> otóż to. Wyrzucanie jest durne i świadczy o braku klasy. Jak coś nie pasuje lepiej się w ogóle nie wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsd
Apostoł Nienawiści - jest prostsze rozwiazanie. Niech kobiety zaczna sie szanowac, nie beda musialy wtedy klamac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci mogą szalec a kobiety nie????mam czekac na księcia do 40?POtem założę topik MAM 40 LAT JESTEM DZIEWICą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Stary. Nie tędy droga. Niech każdy robi co chce. Kurwi się, ćpa, zachlewa. Jebie mnie to. Kimże ja jestem, ze komuś mówić co robić. Ale niech ponosi konsekwencje swoich wyborów i nie łże. Za Chiny ludowe nie chciałbym mieć dziewczyny, ani prostytutki, ani ćpającej teraz czy w przeszłości. Jeśli jakimś cudem jakiejś pannie udałoby mi się skłamać to, jakbym się w końcu dowiedział (a w długim okresie czasu po prostu nie da się nie wysypać) chyba przełamałbym własne zasady i pociągnął laskę z płaskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uważam że ludzie
powinni się dobierać pod tym względem-tzn. osoby "wielopartnerowe" z takimi samymi i "małopartnerowe" z podobnymi. Ja miałam mało facetów mimo starczego już wieku :) (27)i też nie chciałabym kolesia który miał 50 babek. Taki koleś dla mnie to śmietnik, a przecież są tacy faceci i takie kobiety. Jak im nie przeszkadza to niech szukają ludzi o takim samym braku wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abssi
ja siebie szanuje - nie chodze do lozka z facetami, ktorych interesuje jedynie moja seksualnosc. Wybieram za to takich, z ktorymi mozna porozmawiac na interesujace tematy, i ktorzy nie traktuja mnie jako worka na sperme, ktory koniecznie musi byc czysty, bo jeszcze Panski Czlonek moze sie zabrudzic i zohydzic. Ale traktowanie kobiety w kategoriach partnerki do rozmowy i zycia, traktowanie jej jako czlowieka,a nie dodatek do narzadow plciowych jest widocznie wyzszym niz Wasz poziomem. Zycze dorosniecia. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja tam z kolei widzę, że to co nadeszło wcale nie lepsze. A może i gorsze... Kobiety bez kobiecości, faceci bez jaj, cały ten syf i pierdolnik: dragi, hiv, durniejące społeczeństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinikahxc
Mam pytanie do Apostoła pisałes ze sporo mozna zobaczyc na pierwszy rzut co miaęłs na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nawet nie wiem jak Ci to dokładnie powiedzieć. Cóż, dobrze kumam ludzi. Pewne rzeczy są po prostu wyryte (przy najmniej dla mnie) na ludzkiej twarzy. Alkohol, dragi, seks, w znakomitej większości wypadków tak właśnie jest. Do tego dochodzi jeszcze sposób mówienia, wykształcone nawyki i odruchy, formy zachowania. Jasne ludzie próbują kłamać, ale w większości widać jak łżą. Kiedy czlowiek kłamie wręcz wibruje ponieważ przekazywana treść jest niekoherentna z wykształconym wzorcem. Wyjatkiem jest osobowość wieloraka, ale to juz inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Kazdy jest inny.....ja mam tak ze im bardziej faceta lubie tym mniej ciągnie mnie do sexu z Nim..Mój facet czekał 2 msc na sex.Na szczęscie On nie mysli tak jak Wy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo najważniejsze to
się odpowiednio dobrać, wtedy nie będzie takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Alleluja. Ale tu właśnie chodzi o to, że panie chcą się źle dobierać - klamać albo pomijać pewne fakty tylko po to żeby być z gościem, któremu przeszlość kobiety może nie pasować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apostoł ja się z tobą nie
zgadzam, że to tak widać. Chyba że większość ludzi tego nie dostrzega. Bo ja znam tak wiele par, gdzie np. kobieta udaje anioła wcielonego przy swoim chłopaku, a za jego plecami...I są to związki wieloletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
A co TY myslisz ze na czole mam napisane z iloma spałam???To wszystko jest żenujące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zdziwiłybyście się :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Po prostu nie każdy potrafi, nawet jeśli bardzo chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×