Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość KieroSklep
Jezeli chodzi o fundusz socjalny,kazdemu pracownikowi w ciagu jednego roku przyznaja maksymalnie 2razy zapomoge laczna kwota przeznaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaKieroSklep
...łaczna kwota przeznaczona na jednego pracownika to około 750zł na rok,od tego roku beda również bony sodex w okresie Sw.Bożego Narodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333
do belka 77 - nie ma co słuchać-czytać tych opinii.Ja powiem szczerze że to wszystko zależy do jakiego miasta się starasz o pracę i na jaką kierowniczkę trafisz. Jeśli to będzie duże miasto to o.k -z godzinami nie powinno być problemu gorzej jak na mniejsze miasto i gdzie jest mniej dziewczyn na sklepie,wtedy to będą prawie same popołudniówki a z doświadczenia wiem że matka woli rano pracować a po południu być z dzieckiem no ale może się mylę...Co mogę doradzić to jak w każdej pracy początki są trudne a potem leci jak z górki.Mnie to praca bardzo się podoba jest dużo pracy ale nie ciężkiej bardziej powiedziałabym odpowiedzialnej,czas leci że nawet nie wiesz kiedy a już powinnaś wychodzić do domu, a pensja jest mała i owszem ale jak przeliczysz sobie ile godzin pracujesz np.masz 20 godzin tygodniowo (miesięcznie wychodzi około 80godz.) i zarabiasz ~550zł. to przy całym etacie czyli 168godz. zarobiłabyś około 1200zł. czyli nie jest wcale tak mało  trzymaj się i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333
o widzę że jednak są tu jeszcze "ludzie" którzy nie czyhają na kłótnie bardzo wam dziękuje za odpowiedź pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robercik_27o2.pl
witam.Chciałbym nawiązać do pseudo regionalnego na tym forum. Może wspomnisz coś człowieku o tym ze ludzie przychodzą do pracy na 8 godzin np...a płacone mają za 2godz!!!!!!! dlaczego tak jest??!!! skoro stac właścicieli na straty związane z ciągłymi kradzieżami!!! to może by tak było normalnie płacone kobietom coooo???????!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belka77
do 333 bardzo dzięki za słowa otuchy.faktycznie na razie mam same popołudniówki ale 'młody' ma zawsze pod górkę...i pensja jest bardzo dobra jak na tyle godzin.zawsze na przedszkole będzie:)po za tym po 5 latach już dość miałam siedzenia w domu.mam nadzieję że dam radę,bardziej do fizycznej pracy jestem przyzwyczajona i muszę się przestawić.trzymajcie kciuki!pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felutka
Witam wszystkich:) Ja pracuję dla tej firmy już ponad 1.5 roku i muszę powiedzieć że wcale nie jest tak źle jak piszą. Fakt jest zapieprz przy dostawie, ale to i tak jest nic w porównaniu np. do biedronki w której też pracowałam, a jest nas tylko 3 plus ochrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-
witam ja też pracuje w tej firmie już przeszło rok. I nie narzekam , wiadomo że przy dostawie to idzie się na pracować, ale nie jest tragicznie. choć nie po gniewałabym się gdyby podwyższyli wynagrodzenia :)) pozdrawiam wszystkich pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felutka
Do " mała" masz rację co do wynagrodzenia nie są chętni na podwyżki a już nie mówię o premiach trzeba dobrze zapracować aby choć jedną dostać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babok
Podwyższą, jak najniższa krajowa pójdzie do góry - w styczniu...2010 roku.... hi hi hi :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabela 789
Dziewczyny czy któraś może mi powiedzieć ile zarabia kierownik w schleckerze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-
Witam jak widzę ---- mirabela 789 ---- nikt nie odpisuje na twoje pytanko,ja niestety nie jestem kierownikiem i ciężko mi napisać, ale myślę że nie jest \\źle.... POZDRAWIAM SERDECZNIE PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felutka
Do mirabela 789- nie wiem jak jest w innych sklepach ale ja mam 1950 brutto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robol
1365 złociszy??? Kierownik??? To nie chcę wiedzieć ile zarabia zwykły pracownik, zwany dalej "robolem" bez obrazy oczywiście... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty
witam, mam pytanie pracuje w schleckerze niby wszystko ok choć, zastanawiam się nad wymogiem pełnych butów na płaskim obcasie..... Nie rozumie tego , chyba jak mają wymagania to powinni nam dać zakup odpowiednich wymaganych butów. Czy tylko ja tak myślę czy jest też ktoś taki ????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp. na buty
Wiem o co chodzi z tymi butami,niby o nasze bezpieczeństwo,bo coś ciężkiego może nam spaść na nogę i L-4 murowane :P Jak tak chcą to ok,ale niech nam je kupią,a tak poza tym to masakra w taką pogodę,stopy kiszą się jak ogórasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diewczyny mam do was pytanko.Czy u was jest też tak gorąco jak u nas.My mamy 30 stopni na sklepie.Nie idzie pracowac w takich warunkach.Poprostu masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Emilii
Jest i to strasznie,mamy jakiś mały nawiew i to wszystko.W innych sklepach porządne klimy a u nas... ach szkoda gadać.Po kilku godz pracy wyglądamy masakrycznie :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felutka
Witam wracając do tematu " BUTY" to dla mnie też jest głupotą nosić pełne obuwie w takie upały. Ja osobiście noszę klapki a jak wpada kontrola to szybko zmieniam na adidaski hehe, bo po całym dniu kiszenia stóp to masakra. A co do klimy na sklepie to u nas jest tylko mały nawiew i to wszystko więc otwieramy drzwi od sklepu niby to nic ale zawsze coś. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krucha26
Hey! Dzisiaj wysłałam moje CV do Schleckera bo niedługo go otwierają w moim mieście. szukam nowej pracy bo teraz pracuje po za moim miejscem zamieszkania i szukam czegoś na miejscu. czytam wasze opinie i chyba są podzielone pół na pół. interesuje mnie wynagrodzenie. czy rożni się w jakim mieście się pracuje(małe czy większe)? chciałabym pracować na cały etat a jak czytam to są rożne odpowiedzi,z góry dzięki za odp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być może pracownik
Hej, potrzebuje informacji na temat pracy w starachowickim schlekerze, pononoć potrzebują parcowników i zastanawiam się nad wysłaniem CV. napiszcie coś proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibusia
dziewczyny czy w waszych sklepach zdarzały się zwolnienia pracownic ? jeśli tak to z jakich powodów? oczywiście nie chodzi mi o własne rezygnacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiec
------- DO BIBUSIA ------ z Tego co słyszałam to sie zdarzają zwolnienia, z powodu słabych obrotów w danym punkcie!!!! albo z powodu kradzieży,...... DO KRUCHA 26 Jeśli chodzi o wynagrodzenia to nie jest ważne w jakim mieście czy wsi wynagrodzenie wynosiło kiedyś 700 brutto teraz chyba podwyższyli na 800 brutto..... I jest to praca na pół etatu zdarza się tez 3/4 etatu i praca na 25 godz tyg. ...,.... Raczej nie przyjmują na cały etat.- tylko kierowniczki na całym etacie są.. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim zainteresowanym pracą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma***
Witam! Jasne że są zwolnienia..wszystko i wyłącznie zależy od kierowniczki, np. jak coś jej nie przypasuje to wystarczy że robi jeden telefon do frąckiewicz i lecisz za byle co, nawet za coś czego nie zrobiłaś niestety...teraz tak to działa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma***
Poprostu mówiąc jednym zdaniem- nie ma że boli!!! Także laski uważajcie na to co robicie itd, jeżeli zalezy wam na pracy to postarajcie sie i to grubo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibusia
Kradzieże kradzieżami, obroty nie są najgorsze, ocena sklepu dobra - a tu niespodzianka - cały personel do wymiany łącznie ze mną. Inwentura zła i do-wi-dze-nia. Grom z jasnego nieba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...pilne
Witam czy ktoś coś wie o wizytacji Schlekerów i gdzie oni już b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bibusi
Ty żartujesz?a kto jest Twoim regionalnym i w jakim mieście?ale numer z tym to się jeszcze nie spotkałam współczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibusia
Są już oficjalne oferty pracy na nasze stanowiska - więc zwolnienie jest pewnie kwestią kilku dni. Eh... Regionalni też czytają forum :) A oni też podlegają władzy wyższej... niestety a bezrobocie w moim mieście sięga 17%-20% chyba....eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1988
witam była dzis na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko kasjer prosze powiedziec jak dokladnie wygłada to stanowisko pracy czy ciezko jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×