Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość turbo22
Jak konczy ci się umowa to ci nie przedłużą.Będziesz dla nich wielkim problemem.Sądzę że cię zwolnią. Teraz wiadomo dlaczego pani F. nie awansują bo jest za tępa.Musi miec asystentkę bo sama sobie nie da rady.Pan J. zawsze dawał sobie radę sam.Nikt mu nie pomagał.Ale jak tu napisałaś jest to prawdą jak poczujesz więcej kasy to woda sodowa bije na dekiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibusia do turbo22
Po wręczeniu wypowiedzenia kazano nam spakować rzeczy, oddać fartuchy i koniec. W okresie 2tyg. wypowiedzenia zwolnione byłyśmy z obowiązku świadczenia pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibusia do nieznajoma108
Wiesz ja mam nadzieję że obroty po naszym odejściu spadły - miałyśmy wielu stałych klientów - zawsze chętnie pomagałyśmy, doradzałyśmy. Teraz na ulicy często spotykamy się z życzliwością tych ludzi - nieraz mówią że bez naszej trójki to nie ten sam sklep i owszem robią tam zakupy ale nie tak często jak kiedyś. Firma pozbyła się uczciwych i pracowitych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333
dziewczyny mam pytanko czy we wszystkich sklepach Schlecker w Polsce są kamery i ochrona, czy może jakiś sklep ma tylko ochronę albo tylko kamery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jak zwalniali.To nikt o tym nie wiedział było to szokiem dla wszystkich.Pierw zwolnił jedną a za tydzień następną.I tak pokolei.Byłyśmy tak wkurzone że wywalczyliśmy 2 dni na poszukiwanie pracy i resztę urlopu co nam się należało.Postraszyłyśmy kodeksem.Naśi klieńci też byli zdziwienie że tam już nie pracujemy a było ich bardzo dużo.Dzięki nam sklep miał dobre obroty.Teraz to słyszałam że już tak nie jest, narzekają na obsługę.Życzę wam dziewczyny powodzenia w poszukiwaniu lepszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibusia do turbo22
A jaki podali Wam powód zwolnienia? Długo już nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie musieli podać powodu.Ja sama odeszłam i tego nie żałuję.Mam za to teraz lepszą pracę, gdzie potrafią szanowac pracownika a nie tylko zastraszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje koleżanki zostały zwolnione.Jak wiem to nie trzeba podać przyczyny zwolnienia tylko wpisuje pracodawca że jest to za porozumieniem stron.Pozdrawiam was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiadając pracownikowi umowę na czas określony pracodawca nie musi podawać przyczyny wypowiedzenia. Ma on taki obowiązek w przypadku bezterminowej umowy o pracę (art. 30 par. 4 K.p.). Zwalniany pracownik ma jedynie prawo do płatnego zwolnienia na poszukiwanie pracy. Jego wymiar w przypadku dwutygodniowego wypowiedzenia wynosi 2 dni robocze. Powyższe wynika z treści art. 37 K.p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma do bibusia
Nio dokładnie zdecydowanie masz racje, kiedyś to był nie tylko sklep ale fajna atmosfera a teraz to jest tylko i wyłącznie sklep gdzie wchodzisz i zadnej atmosfery nie ma a tym bardziej ze ekipa sklepu nie jest na tyle adokwatna w żadnym temacie żeby coś poradzić klientowi:( ale coż mają samą wykształcona kadre kierowników że to im wystarczy a najgorsza robote i tak robi ekipa na sklepie:( samo życie i to sie nie zmieni hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibusia do nieznajoma
A wiesz dlaczego ludzie przychodzili? Dlatego że porada była najzwyczajniej UCZCIWA. Nie chodziło nam o "wypchnięcie" najdroższych rzeczy tylko o to by klient kupił i był zadowolony z zakupu i kiedyś jeszcze wrócił. ... No cóż ja w ten sposób pojmuję aktywną sprzedaż ;) Ale życie nie kończy się na Schleckerze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula12
niedługo to regionalni beda sprzedawac !! kiedys klijentka powiedziała do pani f ze jak sie niezna to niech sie nie wypowiada a mine to miał jak !!!!!!!!!!!!! ja mam umowe na stałe i niewiem jak to bedzie po macierzyńskim był ktoś juzw takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoosia
Słyszałam, że tak ponoć często zwalniają-całą ekipę.Pan TJ, jest spoko gość, ale ta babka, która była (jest?) jego asystentką (ta blondynka z niebieskiego fiacika ), to dopierooo.Zarozumiała, z niewyparzoną buzią i zero kultury.czasem nawet dzień dobry nie powie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zastępczyni Pana TJ... jak dla mnie to strasznie fajna babka, przynajmniej w stosunku do mnie jest strasznie w porzadku i jest miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-
witam słyszał już ktoś może kiedy będa jakieś podwyżki a może i premie hmmm hmm ?????? z gory dzięki za odp pozdrawima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka2009
witam tez jestem kierowniczka sklepu skonczcie pisac pierdoly to praca jest super tylko terz eba sie starac jak w kazdej pracy ..A co do regionalnych moj jest naprawde super.a P.Joywiak tey jest bardyo mily trzeba cos z siebie tez dac a nie tylko chciec...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula12
a ty anka 2009 to nie dziwię się ze pracujesz w tej firmie i nie marudzisz bo po twojej polszczyznie nie zawiele masz do powiedzenia i wykształcenie też byle jakie i do okulisty sie udaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula12
o podwyżkach można zapomnieć dalej trwa kryzys !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKA 2009.Pierw moja droga trzeba poczytac co tu każdy napisał a nie od razu krytykowac.Nikt tu o pracy źle nie pisze tylko o okręgowych.Jak się z takimi źle pracuje to co mamy zrobic.A po to jest te forum by każdy mógł się wypowiedziec.A co do podwyżek to zapomnijcie jest przecież kryzys ekonomiczny, a Schlecker wciąż stawia nowe sklepy bo jest przecież biedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ! pracuję w schleckerze juz prawie rok ! co do zarobków zatrudniona osoba na pół etatu ma 600zł na reke ! niby ! bo dostaje czasami po 560, 550zł !! oszustwo na maxa ! za nadgodziny nie płacą wogóle, albo czasami, ale i tak nie tyle co trzeba ...:/ ........ wymagają bóg wie czego ! a sami od siebie, potrafią tylko straszyć, i kontrolować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moolat
do\;biofiz. To czemu nie pójdziesz do PIP-u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibusia
Ja kiedyś wypracowałam zupełnie przypadkowo jakąś godzinę więcej - co wynikało z grafika (przełom miesiąca) i dostałam upomnienie. Tak firma dba, żebyście się nie przepracowywały heheh A co do oszczędności i kryzysu - szkoda że w sklepie gdzie pracowałam nie zainwestowano w ochronę wcześniej - no ale cóż- firma bogata i stać ją było najwidoczniej na kilkutysięczne miesięczne straty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie zycie, robią z ludzi debili i tyle, robisz a nie wiesz tak naprawdę za co, idziesz do bankomatu a tam zonk ! niby taka porządna firma, temperatury lodówki trzeba zapisywać, mycie podłogi itd.a nawet podstawowej pensji ci nie płacą.. :/ chore trzeba szukac innej pracy, z uczciwymi ludżmi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula12
a może po prostu poinformować kogo trzeba w tej firmie jak sie zachowują regionalni jak nas traktuja czy to znaczy ze mamy byc poniewierani bo oni sa nie tykalni !!! hallo o co tu chodzi nam dają upomnienia a my co nie możemy napisac odpowiedniej adnotacji !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że można tylko "trzeba mieć jaja" a nikt ich nie ma , każdy jest mocny w gebie a tak naprawdę się ich boi...powkurza się przez chwile i nadal robi swoje:/a to najgorsze co może być !! napisz coś, ja jestem zdecydowanie ZA ..... !!!!!!!!!!! dajcie znać to coś napiszemy czekam na odpowiedż !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TERMONIA
Czy wiecie coś o nowym podziale regionów ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda 25
Co wy za bzdury pleciecie!!! F. jest w porządku kobietka. A podwyzki sa ja sama ja dostałam wiec nie wiem o co wam chodzi z tym kryzysem . Wystarczy sie postarac a nie marudzic na wszystkich dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda 25
Wiadomość do biofiz : ja tez pracuje na poł etatu i mam dużo więcej i za nadgodziny tez mam płacone a skoro ci praca nie pasuje to ja zmien a nie narzekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ruda 25 : narzekam bo może ty masz szczęście i tobie płacą !! mi ucinają, a wręcz kradną !! za ksiązeczke z sanepidu do tej pory nie dostałam zwrotu, za wniosek o niekaralności też nie, za nadgodziny nie płacą, za urlop tym bardziej...więc nie najeżdzaj na mnie, bo nie wiesz jak jest w mojej firmie, i co tutaj się dzieje...ktoś ma szczęscie, drugi go nie ma, a co do tego żeby się zwolnić owszem myślę o tym, bo ile można być oszukiwany, ja nie jestem jakimś mujrzynem, żeby robić za darmo, owszem dziewczyny ze sklepu są ok, nawet bardzo, dogadujemy się, warubki też są fajne, czystko, ciepło, ale to chyba nie tylko o to chodzi, nie sądzisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda 25
Oczywiście to co nie umiesz sie upomnieć o swoje nie masz wydruków co miesięcznych a fakturę wzięłaś za badania na firmę ? Dzwon do Krakowa niech ci oddadza, a skoro godz ci się nie zgadzają sprawdzaj i dzwon do swojego kierownika regionalnego! do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×