Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
a słyszałyście o dodatkowej pracy związanej z tym żebyśmy chodziły w czasie pracy po najbliższych restauracjach i szkołach żeby wciskać nasze produkty spożywcze? hehe:) ogólnie to współczuję kierownikom sklepów bo mają teraz tyle na głowie, że masakra;/ a tu dojdą jeszcze komputery, dodatkowe szkolenia itd. a podwyżek brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie wysyłac dane z 2 sprzedawanych produktow...jakie szkoly resteuracje.....o co kaman....bo ja takich wiesci nie mam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga firmo kierownikom pozostawionym samym na zmianie.(to mus brak godzin na obsade 2 na zmiane) zaczyna pomalutku brakowac czasu na obsługe klienta.....tym bardziej na obsługe o podwyższonym standardzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,dokładnie. Mamy chodzić po różnych instytucjach i wciskać im pasztety i konserwy, bo "jak się chce, to wszystko można sprzedać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały czas tylko słowa "im więcej z siebie damy, tym większe podwyżki" hehe:P a o klimy w sklepie doprosić się nie można;/ ostatnio w sklepie miałyśmy 38 stopni i popsuły się 2 konserwy;/ kiedy oni w końcu zrozumieją, że aby mieć spożywkę trzeba mieć klimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby sprawdzić te wszystkie wydruki z workami za 2 miesiące to niestety trzeba zmarnować całą niedzielę wolną bo w poniedziałek nie jesteśmy w stanie tego zrobić od rana a wydruki za sierpień i arkusz "zgarniam premie" trzeba razem z tym wysłać:-( zamiast spędzać czas z rodzina będę liczyć ile sprzedało się worków Pan Pomocny. KOSZMAR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a drukowała już ktoras z drukarki to??? długo to się drukuje???? i rozumiem ze z 2 drukarek trzeba czy z jednej tylko za okres 2 miesięcy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa 1 mi wyszło 5 rolek za czerwiec i 6 rolek za lipiec... kasa 2 wyszło 5 rolek za czerwiec i 6 rolek za lipiec... Drukuje w miarę szybko zajęło mi to jakieś 1,5h ale trzeba doliczyć zwijanie tego świństwa czyli wychodzi ok. 3h na jedna kasę... ja zaczęłam drukować od 10.00 a skończyłam krótko po 15.00 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo co wy tam znowu drukujecie bo nie jestem w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na raportach miesięcznych z 06 i 07 szukamy konkursowych worków Pan Pomocny :-* JAZDA NA MAXA!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Was Bóg opuścił.A zapłaci Wam za to ze w wolny dzień bedziecie to robiły???Niedługo na nocki(za darmo) bedziecie przychodzic drukowac żeby na rano dane były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci ,którzy to zlecaja niech sie zastanowią czy mamy zwiekszać sprzedaz i zajmowac sie klientem czy skupiac sie na drukowaniu i potem szukaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My niczego nie drukujemy.Brak danych i tyle.A na drugi raz niech mówią zeby sobie prowadzic wykaz sprzedanych artykułów.Zreszta na paragonie nie masz wyszczególnionych kodów danego produktu a z tego co wiem to do promocji wedrowały tylko niebieskie worki więc bezsensu wasza robota.dziewczyny dajcie spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ja mam czas tracic jak i tak nie wygram tego konkursu szkoda czasu papieru i prądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja napisalam na tej kartce iz nie posiadam zadnych danych odnosnie sprzedazy workow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez dostalam smsa ze trzeba wybrac 2 produkty ktore moga okazac sie atrakcyjne dla klienta i kazdemu propoowac zachecac do zakupu nie musza to byc akurat produkty z aktualnej promocji tylko jakis produkt z calego asortymentu tak za ok 10 zl lub drozszy. i na koniec napisac ile sie sztuk sprzedalo w iedzxiele a ile za caly miesiac. tylko niewiem czy pisac smsa ze np nic sie nie sprzedalo z tego co bylo oferowane. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas sprzedaż w niedzielę to wielka porazka.Komu oferować towar ? Ludzi jak "na lekarstwo".4miesiące i niedziele daremne .Max 20 osób:(Ale co sie dziwic marketów wszedzie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie to co jutro oferowac??? 2 Produkty z kasy(sms od reg.) czy towar Szałowe niedziele.Może zamknę drzwi na klucz i poki ktos czegos nie kupi to go nie wypuszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że niby mam zmarnować 22 rolki na jakieś durne worki? To oni takie informacje mieć powinni a nie my... ja nawet takiej ilości rolek nie mam na sklepie a z tego co wiem to na magazynie też nie mają... a skąd macie informacje że tą kartkę to w poniedziałek trzeba wysłać, ja ją dopiero w czwartkowe popołudnie dostałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B U R D E L jeden wielki to jest nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za Niemca jednak tak nie było. Porządek jaki był taki był ale jednak był !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćówa ze Schleckera
Za Antona to był jednak RAJ na ziemi, nawet bez klimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaak naprawde za antona był raj ciekawe????to cofnijcie się pare stron do tyłu co wypisywałyście na antona a teraz tak wam szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam tylko kartkę z konkursu sierpniowego dotyczącego średniej sprzedaży a o workach żadnej informacji nie mam;/ przyszło wam to pocztą czy normalnie w dokumentach z dostawy? totalna porażka z tym wszystkim;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe na jakiej podstawie ogłosili wyniki konkursu o sprzedanych chusteczkach EURO skoro nie mają danych bo im system padł;/ i jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności konkursy zawsze wygrywają te same sklepy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że z tym konkursem na chusteczki euro jest coś nie tak... worków policzyć nie mogą a chusteczki policzyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny macie dobrze!!!Nasza reg.każe nam wybierać 4 produkty i sprzedawać.Jej zdaniem wszystko się DA!!!!!Mam polecić klientowi produkt jak odmówi to co?polecić drugi,trzeci a może czwarty kupi.Porażka.Ja osobiście omijam sklepy w których próbują wcisnąć mi jakiś towar.Na wymioty mi się zbiera jak widzę ciągle te same wyniki konkursów. A co można odpowiedzieć na głupie pytanie"co podobało się w konkursie?". Nic innego jak dać głupią odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do poprzedniczki.Mamy tę samą regionalną.Dostaję torsji na myśl o wciskaniu kitu klientom.Już mamy takich,którzy wyrażnie zaznaczają, że kupują tylko to co potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M.D. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ciągle coś mamy na kasie i proponujemy.Jeżeli towar żeczywiście ma swietna cene to oki,ale jak cos obniża o 1zł albo 2 to kapa Jak Wam dziś poszła sprzedaż wybranych produktów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×