Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
za lipiec rozliczeń brak...a miało byc szybciej i sprawniej bo do sklepu bezpośrednio.......sprawdzał ktoś w zusie czy składki są odprowadzane????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanki musimy dac rade jakos z czasem to wszystko sie pouklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no poukłada i pewnie bedzie sprawniej.....tylko ze za podstawe krajową jak tu czytam(i mam nadzieje ze to plotki) to niech sie uklada ale niestety już beze mnie bo po prostu nie będzie mnie stać na pracę w tej firmie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozliczenie za lipiec dostałam jakieś 2 tygodnie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja o rozliczenia dzwoniłam i powiedziano mi, że planują wysłać za lipiec i sierpień razem we wrześniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my dostałysmy tak samo w cholere tego towaru...a zeby sciagnac to z wozka musiałysmy prosic o pomoc z marketu i sciagali nam to wozkiem widlowym...paranoja normalnie...przeciez oni wiedza ze w sklepie pracuja kobiety...a gdzie zasady BHP...a nowe stojaki to ja im postawie przed sklepem bo juz pomysłu nie mamy...a z tymi KOLEKTORAMI smiechu warte....Kręcą tymi sms ze ciezko ogarnac...az jutro boje sie isc do pracy i czytac z rana nowe informacje...bo jutro juz wybuchne chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakimi KOLEKTORAMI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MDE znaczy..... a moje najbardziej załadowane stojaki stoją sobie jeszcze w mag. na wozkach bo nie jesteśmy w stanie ich zdjąć ...a rozpakowac do zera nie miałyśmy kiedy....niedługo dostawami zrobią z nas inwalidow i z zaświadczeniami nie będzie problemu........ :/ taka jest polityka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma towaru źle, dużo towaru też źle, my poradziłyśmy sobie same ze wszystkim bez problemu . A mr.house porozstawiane po sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
towaru dużo ok. ale jakiego? na co nam np.ćwierć paleta black energetyka? tony agrowity? nie można po kilka sztuk dać i kto sprzeda to domówi? chciałam zauwazyć,że za chwilę całe kartony np.suszonych moreli pojadą jako przeterminowane. nie szkoda kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ciekawe jak te przeterminy zrobimy jak MDM brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to ,że przydziały sa takie same na sklepy o duzej powierzchni i sklepy malutkie.Gdzie sie z tym wszystkim pomieścic???Sklep już jest tak załadowany ekspozycjami dodatkowymi ,że jakis koszmar.Przestaje to miec jakiś skład i ład.A pólki świecą pustkami.Kolorowka masakra jakas,pasty do zebów porazka(tylko colgate jest),szampony dziury takie,lakierów Taft na promocje nie dostałysmy.Obłęd.I robic zamówienia jak i tak przychodza tylko przydziały.I pytam jak robić utargi i zadowolić klienta???Każdy sklep ma inne potrzeby dla klienta.W jednym sprzedają sie super pieluchy w innym wogole itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas to samo, przydzialy, przydziały.... a faktycznie brakującego towaru brak, klientów z dnia na dzień coraz mniej... utargi spadają lepiej nie będzie,i u nas wciskanie towaru klientom na siłe nic nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już sie boje przyszłej inwentaryzacji!!!Zmiany cen nie wchodzą ,odpisów juz nie zrobimy(a przeciez jest masa towaru ,który nie wchodził po zmianie cen czy promocji) bo brak MDE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy sa przewifziane inwentaryzacje ?jak tu wyglafa inwentaryzacja zamykamy sklep czy jak jestesmy nowe a takich info mie dostalysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko do inwentury potrzebne są MDM, robisz je przy drzwiach otwartych- czyli przy normalnej pracy sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to tylko.....przy inwen. mdm potrzebny?? a reszta...zwroty,zw,przeter,uszk,odpisy,czy choćby metkowanie stojakow na ktore niema cenowek.....to urządzenie jest potrzebne non stop..... nie wspomne ze wraz z dostawą i pocztą ze zwrotami...przyjechał kurier po stare i nowe urządzenie.....więc to co na zwrot puki co leży.....i na pewno nie pojedzie jak sobie firma życzy...w terminie.....no przykro mi ale pewnych rzeczy nie przeskoczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam premie pozabierają,socjala nie wypłaca ale dziewczyny,mamy donosić jedna na druga czy aby ktoras nie kradnie............Wielka pani kierownik z jednego sklepu doniosła i zaraz premia ja obsypali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Super,nie ma co................................ A to ze złodzieje wynoszą towar??????????Nie ważne ważne czy my nie kradniemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no po tym sms to az mi sie smiac chcialo...nie ma to jak teraz LIZAC D....i od razu zglaszac o kradziezy....jesli juz przylapala to ok tez bym nie chiala z kims takim pracowac kto kradnie ale przeciez mozna bylo to inaczej zalatwic...nie zglaszac od razu i robic problemy dziewczynie a z siebie bohatera tylko miedzy soba to zalatwic...TAK MI SIE WYDAJE...no ale takie czasy ,premia jest BOHATER JEST ...i jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz będą dazyc do tego zebysmy same na siebie kablowały.Rozumiem jak złapała kogos na kradzieży to mogla to załatwić po cichu chocoaz z drugiej strony by nie zgłosila to przy inwentaryzacji poszlo by na wszystkie a tak wszystko na jedna pojdzie.Troche szkoda dziewczyny no ale jakby nie było odpowiadamy wszystkie za sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
helooooo...dziewczyny....szkoda?????.......sorry....ale....oszukiwała nie wiadomo jak długo swoje koleżanki udając jedną z nich.....KRADŁA!!!!! a wam szkoda dziewczyny???? ja żyje z moimi dziewczynami jak w rodzinie ...ale gdyby kiedykolwiek(odpukać) taka sytuacja miała miejsce....zachowałabym sie podobnie i to nie ze względu na premie ale za oszustwo rownież wobec mojej osoby!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa dobra kradła ale nikogo nie zabila,wiec bez przesady..A wy to takie świete niby jesteście????Z reka na sercu??????????.Mogla ja zwyczajnie postraszyć ze ma sama odejść albo doniesie,sama by odeszła,,,A teraz laska ma nagrzebane w papierach,a z drugiej strony nie wiadomo,moze raz ukradła może robila to notorycznie!!!!!!!!!!!!!!!! Jest takie powiedzonko--kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamien,słyszał kto już je?????????????Na pewno,ja wiem ze bym nie doniosla i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wypisujecie .Jak kradła to należała jej sie dyscyplinarka i koniec gadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak sie zachowacie jak u was by byla taka sztuacja obudzcie sie a zala inwentura to na kogo bedzie na wsyzstkie bo nie wiadomo jak dlugo to trwalo yastanowcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łudzcie się ze inwentury wyjda ok....Bajzel maja w papierach na gorze,polowa na kase nie wchodzi,a oni kaza na siebie donosić.Pozabierac premie,z*****c sklepy bublowatym towarem,ale co tam najważniejsze zebysmy MY nie rozkradly interesu,bo przecież jak cos zle to nasza wina,nie??????????????Od dwóch dni nie robie nic innego jak czytam te p******e smsy,zamawiam,odmawiam kuriera,nagrywam się na p**********a poczte w komórce....Jacie można krecka dostać!!!!!!!!!!!!!!!To ma swoja nazwe już od dawna w kodeksie pracy---MOBBING słyszał ktoś tam o tym na gorze i to jest kur.... karalne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za to właśnie się każe a kradzież w prokuratorze ha ha ha dobre,jak ukradniesz za 200zl to tylko cie policja "spisze" i tyle,sady i prokuraturator maja ważniejsze sprawy na glowie niż jakies gówniane skradzione kosmetyki czy farba ze sklepu Dayli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten sms o przyłapaniu na kradzieży pracownicy. To wielka nagonka , nie są w stanie ogarnąć to chcą zachęcić kasą(premią uznaniową) aby skłócić personel-gdzie kontrole po zamknięciu-zmianie-??? stare powiedzenie ..."okazja czyni złodzieja.." Tej dziewczynie kończyła się najprawdopodobniej umowa na okres na zastępstwo urlopowe i widziała jaki jest burdel no i???? stało się,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny spokojnie!!! Tej co kradła to należało się, po co cały ten hałas nie wiem w ogóle. U nas też jedna była kradła i nawet zgłoszone to było na policję a policja przekazała do prokuratury....Myślałam że ta cholerna złodziejka dostanie za swoje ale okazała się cwana i zanim ruszył proces oddała pieniądze i nawet sprawy nie było, a teraz się z nas śmieje... Pamiętajcie, to wszystko już było, za Antona też byłyśmy pierwsze na liście złodziei....żal....szkoda tylko że nikt nie reaguje na zgłoszenia dotyczące złodziei z zewnątrz, a tych jest masa, a przy aktualnym obłożeniu sklepów coraz to nowymi zadaniami i przy obecnej liczbie personelu będzie niestety coraz więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam zwroty tak bez urządzenia czyli policzyłam wszystko ręcznie i kwotę wpisałam do książki przychodów i rozchodów. Przecież w każda dostawę wysyłamy oryginał do księgowości więc sobie zaksięguja te kwoty. Ale ogólnie bez MDM nie da się żyć:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten sms o kradzieży to chyba jakaś ściema albo podpuszczanie.Kilka lat temu przyłapałyśmy z koleżanką złodziei.Była policja,była sprawa w sądzie a premii nie dostałyśmy .Praca bez MDM to jakaś katastrofa.Jestem starym pracownikiem,ale pewnych rzeczy nie da się ogarnąć bez tego sprzętu.Dostałyśmy nowe cenówki i nowy towar i trzeba to prawidłowo porozkładać.Mam nadzieję,że to tylko okres przejściowy do pracy z komputerem i zmianą oprogramowania.Może za kilka dni będzie już normalnie.Pozdrawiam i przyjemnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obyś miała racje i oddadzą nam MDM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×