Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
to jak zabiora premie to az wstyd przyznawac sie ile sie zarabia....nawet kasjerka w biedronce ma wiecej jak kierownik u nas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumpelami?. Nie,nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z tymi kartkami jakimis wplatami kasy i kopertami na kase??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa 2013-09-04 18:24:07 będziecie miały tzw. wpłaty zamknięte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O bank Ci chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby zrobić wypłate zamknięta to musze jechać na drugi koniec miasta, a tak mam bank po drugiej stronie ulicy.... jak byla babka z worka to miałam 2 dziewczyny na urlopie i zadna specjalnie nie musiała przychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie, ze daja jakies materialy a nikt nie pokusi sie o infromacje po co i na co to, bo jakos jej nie dostalam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec pieśni
dziewczyny a skąd wiecie że mają premię zabierać ? Obowiązków masa coraz więcej telefon przy uchu a pieniędzy jeszcze mniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie bedzie najnizszy próg podstawa +premia za osiągniete cele.Wiec bedzie tak jak z tymi konkursami.Wypłata kierowniczki bedzie gorsza niz kasjerki w biedronce.Motywacja super!A po za tym na premie cały personel bedzie pracował więc co z tego ,że Ty sie wyprodukujesz jak ktos inny bedzie miał to w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HI.Robił już ktos zamówienie na nowym urzadzeniu MDE???Jak to wygląda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciekawe która z nas się zgodzi na jeszcze więcej obowiązków na głowie a jeszcze mnie pieniędzy??? Bo ja nie mam zamiaru...prędzej się zwolnię!! 1200 zł dostanę na rękę a 500 zł wydaję na paliwo że by tu do pracy dojechać...wolę wtedy iść na "kuronia" i w domu sobie spokojnie siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok to po kolei ....jakie wpłaty zamknięte ???? i skąd info o cienciu premi .... bo jesli tak się stanie to mi się bardziej będzie opłacało być na bezrobociu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widzę że ktoś rozważa jak ja...500 stow miej ...brak kasy na dojazdy wiec fakt kuroń lepszy....:) pozdrawiam koleżanki z podobnymi problemami:) ps. DAJCIE WIĘCEJ BODZIN BO NIEDŁUGO W SKLEPACH BEDZIE TAKI SYF ŻE ŻADNE GROŹBY NIE POMOGĄ............NIE MAMY NA NIC CZASU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy na nic czasu to fakt ale to dopiero początek ,bo jak wejdzie system komputerowy to nie wyobrażam sobie jak ja mam pracować z komuterem ,pilnować złodziei i obsługiwać klientów (tzn.kasować ale jeszcze proponować artykuły promocyjne ) ??? A jak będą wyglądać przemagazynowania,zwroty,uszkodzone,przeterminowanei inne rzeczy robione na MDE skoro mamy go odesłać i będziemy na.sklepie bez urządzenie .A jak będziemy wykładać towar co do któreo nie jesteśmy pewne gdzie wyłożyć? CZY KTOŚ TAM NA GÓRZE MÓGŁBY NAM POWIEDZIEĆ O CO W TEJ FIRMIE CHODZI BO MY CHCEMY PRACOWAĆ ALE NAM TO UNIEMOŻLIWIACIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bedzie zwrotów i przeterminów,odpowiednio wcześnie będą obniżone ceny o połowe ,żeby się tego pozbyc a te mega nadstany ,które nam zalegają na magazynach będą wystawiane na promocje środowe i niedzielne dlatego w najbliższej przyszłości czeka sklepy inwentaryzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mam rozumiec ze bedzie odbierał od nas kase konwoj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki konwój?? kase wkładasz do koperty zaklejasz wypisujesz druk wpłaty i idziesz zanieśc do banku...nie musisz czekać w kolejce!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w pracy prawdziwy skarb do 14 sprzedała wszystkie ogórki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nas to nawet bawi, zrobiłyśmy zawody sprzedałyśmy całą nive za 6.99 elsev zostało kilka sztuk i chociaż zakup nam się nie zwiększył to zrobiłyśmy 10000 więcwj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec piesni
Zazdroszcze z,tymi ogorkami u mnie ok 12 bylo jeszcz 5 zgrzewek ogorkow pieluchy zostaly tylko te najmniejsze i chusteczek jeszcz byll ale dostalysmy ivh b.duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zrobia inwentaryzacje to będzie katastrofa papiery 3 miesiące nie sprawdzane nadstanow tyle ze będziemy to liczyc 3 dni chyba.Masakra co się dzieje a tak na starych kierownikow się narzekało a byli sto razy lepiej o wszystkim poinformowani niż ci nowi teraz to jest pomylka jakas.No ale zawsze można kierowniczki o wszystko opiernicyc przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My przed pierwszą pozbyłyśmy się wszystkich ogórków co mnie niezmiernie cieszy bo mi tylko miejsce na magazynie zajmowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na zasiłku macierzyńskim potrzebuje zaświadczenie o wynagrodzeniu za miesiąc sierpień czy orientuje się któraś z was czy muszę dzwonić do Krakowa czy załatwię to w zusie bo ani tu ani tu nie mogę się dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz pewne jest ze premi nie dadza? ,jesli tak to ja juz podejme odpowiednia decyzje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec piesni
Dziewczyny czy wam tez caly czas nie wchodza zmiany cen ? Uu mnie ostatnie weszly chyba 25.08 i od tamtej pory zadna . A jak odpisac te konserwy ktore byly sprzedane zanim zaczely w,dobrej cenie wchodzic na kase ,ich na wydrukach od,promocji nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dzisiajszej dostawie dostalam nowych 5 stojakow!!! zatowarowanych po same brzegi. nie rozumien tego jak mozna tak to pakowac nie dosc ze w zaden sposob nnie mozemy tego sciagnac na ziemie to jeszcze to jest w polowie rozwalone bo ciezar na tym jak cholera lezy i jeszcze w transporcie to sie rozwala. sklep jest nie za duzy i doslownie niemam gdzie juz tych stojakow ukladac w tej chwili mam juz 13 stojakow!! na sklepie poza tym to co zamowione to nie przyszlo tylko przyslali mi 50 szamponow jakis nowych i 40 przeciwlupiezowych nie mowiac juz o elseve i o workach pan pomocny. oszalec mozna. niewiem jak u was ale kilkanascie tysiecy jest utopione w samych nadstanach u nas na sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy dostalyscie rozliczenie za miesiac lipiec bo u nas jeszcze zadna nie dostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos moze mi powiedzie o co chodzi z tym uzadzeniem MDM podobno kto niema jeszcze nowego robi na starym urzadzeniu tak jak do tej pory i wysyla przez kase zamowienie i czekamy az kurier przyjedzie z nowym urzadzeniem??? naprawde pogubilam sie w tym wszystkim jestem nowa osoba i nie kumam tego bo ciagle cos zmieniaja.prosze niech ktos napisze jak to faktycznie ma wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale Ci się nie dziwię koleżanko bo ja jestem"stara" i też się pogubiłam. czekam co będzie się działo na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×