Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość gość
do osoby wyżej .... ileś wpisów to nie powiedzonko tylko cytat z Biblii w którym też pisze że -,,...nie gryź ręki która cię karmi ...." Kradzież to kradzież i kropka . A monitoring prawdę ci powie wcześniej czy później. Gdyby to był wasz zakład pracy to tak chętnie usprawiedliwiałybyście złodzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co wszystko pozabierali wczasy pod gruszą,socjal to dziewczyna chciała se to jakoś wynagrodzić:)a moim zdaniem to każda kradnie na swój sposób i mogę się założyć że tak jest w każdym sklepie nawet byli regionalni nie byli święci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypraszam sobie !!! u nas żadna by sobie nie wzięła rzeczy skoro nie należy do niej. 7 przykazanie mówi nie kradnij. w domu mnie tak uczono i tak mi zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie raczej też żadna by nic nie ukradła. Co innego jeśli dali jakieś gratisy, które nie zeszły podczas promocji to wtedy dzielimy się i tyle. A urządzenie MDM muszą wrócić, bo to podstawa. Inwentury lepiej niech nie robią, bo to i tak nie ma sensu:/ Wiadomo, że wyjdzie fatalnie mimo, że powinny wyjść dobrze, bo jak te wszystkie ceny nie wchodzą to wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym WORK SERVICE też bez sensu zrobili, bo żaden zakład tak nie ma. Oni musieli najpierw podpisać z nimi jakąś umowę, bo pewnie przedstawili im taką ofertę, że polecieli na kasę, a teraz się martwią. Żeby dostać kasę to musieli spełnić jakieś warunki, czyli mieć te osoby z orzeczeniem, a nie mają i teraz szukają bo będą kary płacić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak u was z utargami? U mnie pomimo ze sklep zatowarowany az kipi to klientów brak i ciągle w porównaniu do zeszłego roku brakuje jesteśmy 30 procent na minusie. A jak u was? Tez - 30% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nawet się poprawiły, aż dziwne, co? Ale nie ma się co łudzić, jutro kolejna beznadziejna niedziela i obrót pójdzie na dół....te ich super wystrzałowe niedziele w rzeczywistości są totalną porażką i nie zdziwię się wcale, że firma do tych niedziel jeszcze musi dokładać (towar po "ekstra" cenie + pracownik + prąd). Pomysł wystrzałowy, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak byl u was kurier po te stare MDMY to jakies dane trzeba tam podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie wieze w tego smsa o kradziezy mysle ze to jest poprostu napisane jako przestroga ze takie beda konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie wierze w tego smsa to jakaś ściema a słyszałyście o tym że jak którejś wyjdzie - na kasie to trzeba bedzie ze swoich pieniędzy zaraz po raporcie dołożyć no nie mówie tu o groszach tylko chyba to ma być od 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
ta dziewczyna jak zgłaszała tą kradzież to napewno nie wiedziała że dostanie premie ,z tego wynika że premii nie dostała kierowniczka tylko dziewczyna która była z nią na zmianie jestem za tym żeby takie sprawy złaszać bo w końcu to nie są to nasze pieniądze a za sklep odpowiadamy wszyscy .wiadomo że magazyn nas oszukuje to jeszcze jak pracownicy zaczną brać co im się podoba to co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
nie piszcie że wielka pani kierowniczka tylko uczciwa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rozumiem ze jak klient zastawi reszte to też jest dla nas....??? u nas się zdarza że zabiegani i po 10 zł zostawiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wielki cyrki z tym work service....mamy sobie wyrobic orzeczenie o stopniu niepelnisprawnosci?? np. na kregoslup....a potem dzwigac zatowarowane na fuuuula ciezkie stojaki?? heheheee dobre dobre!!! mam gleboko w d...ze firma placi kare!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do niedzielnych promocji - przynioslyby wiekszy (czytaj jakikolwiek) skutek gdyby je przerzucic chociazby na sobote. Zrobic wystrzalowa srode i odlotowa sobote. W niedziele to sie powinno w domu siedziec a nie w pustym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjęłaś mi to z ust koleżanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POZDRAWIAM WOLSZTYN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Olsztyn-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POZDRAWIAM ŚWIDNICĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ŚWIEBODZICE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec piesni
Ciekawe ilu klientow przyjdzie specjalnie do sklepow dayli bg kupic,sobie zelki a moze ktos,skusi sie na specjalna promocje pilniczkow czy szczotek? Nie przybiegnie w niedziele tylko po mydlo z pompka za 5 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy byl juz u was kurier po stary czytnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i okazuje sie ze nie wszystko co tu pisza jest prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie mysle,hhhmmmmmmmmmmmmmmm a moja kierowniczka w czasie pracy potrafi kilka razy wyjść żeby zalatwic "swoje sprawy" a to zakupy,a to cos wysyla na poczcie,wiec jeśli na nia doniosę to tez dadza mi premie???????????czy tylko o złodziei chodziło?????????????;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystko jest prawdą czyli co nie jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystko jest prawdą czyli co nie jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez tak jest, kierowniczka załatwia swoje sprawy w godzinach pracy, lekarz, zakupy, pogaduszki u koleżanki... a jak ją proszę żeby wyjść z pracy dosłownie 5 minut wcześniej to jest wielka afera, premia nam się należy za donoszenie, jak stwierdziła to koleżanka wyżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
ktoś miał już stojak agugu jak poradziłyście sobie ze zdjęciem go z palety to jakaś masakra a oni chcą trzecią grupe śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123 ola
głupoty piszecie z tym donoszeniem dopiero teraz widzisz że kierowniczka załatwia swoje sprawy ,a co wcześniej tego nie było ? trzeba było odrazu zgłaszać a może liczysz tylko na premie za donoszenie a nie za prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×