Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

Gość bogdanbmw
Sklep który jest ozdobą Rynku uruchomili w połowie Grudnia 2009r. Ale niema szans,aby wypracował nawet w najlepszym miesiacu,na czynsz,płace,i media.Zysk jest przez najblisze miesiace wykluczony,a może i lata,bo konkurencja ma poprostu niższe ceny.Więc pytam powturnie,po ilu latach znudzi sie Panu Schlecker dopłacać do działalnosci? Czy zna ktoś przypadek zamkniecia w Polsce Schlecker-a z powodu nie rentowności??? Jestem za tym by było dużo ładnych sklepów,ale myślałem że prawa ekonomi są nieprzebłagane...Jak Oni to robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babok
do neisi Umyślne a świadome niszczenie towaru, to jest różnica nawet w samej definicji. Nie każdy potencjalny klient jest świadomy tego, że jak otworzy dany towar to go niszczy, więc robi to nieświadomie. Ponoć klient - nasz pan, to my - konsumenci zostawiamy u Was nasze pieniążki.... :) Ale to nie jest największy problem sieci Schleckera..... Nienawidzę wręcz, jak wchodzę i już czuję na sobie wzrok ochroniarza. Idę dalej. A on za mną. Boję się wziąć nawet artykuł aby przeczyczać jego skład czy cokolwiek innego znajdującego się na opakowaniu, żeby nie zostać oskarżoną o kradzież. To jest naprawdę straszne, czuję się tam po prostu osaczona i szczerze, nie chodzę już do Schleckera, wolę przepłacić nawet. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Nie polecam podawania adresu e-mail bo potem można dostać ze 20 e-maili od jakiegoś dowcipnisia...Czy wiecie że w 1987roku Panistwu Schlecker porwano syna i córke? Porywacze dostali okup w przeliczeniu na Euro jakies 5 milionów! Czy wiecie że w Niemczech w 1998 roku Sąd nakazał firmie Schlecker zapłacić na cele harytatywne 2 miliony Euro? Za co ? Za nieuczciwe praktyki wobec pracowników! Czy to prawda że w Śremie zwinoł się Schlecker z ulicy Mickiewicza ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Nie tylko pracownicy są powiadamiani w ostatniej kolejności o zamknięciu sklepu.Ale też własciciele lokalu! Mimo piecioletniej umowy najmu! Brak testera na sklepie swiadczy o niekompetencji kierownika,lub jego pazerności.Doświadczony handlowiec w branzy kosmetycznej nie przyjmie parti towaru bez testera! Jeśli chodzi o stanowisko kierownika w sklepie schlecker to jest zabieg czysto tytularny! Dla ambitnych i naiwnych... Co to za kierownik co uzupełnia towar na półkach? Kierownikiem się jest aby wykonywać czynności istotne,a nie nadrabiać brak personelu! Brak monitoringu w sklepie w dzisiejszych czasach,to nieporozumienie! Podgladanie zachowań personelu przez lornetke to kpina z inteligencji...W czasach gdy można zainstalować kamerke i poprzez internet nadzorować prace w wielu sklepach jednocześnie! Sam fakt że są kamery dyscyplinuje personel i zapobiega kradzierzą! Bardziej uzasadnione jest podwyszenie wynagrodzeni za prace niż wkarkulowanie strat z powodu kradzierzy w koszty sklepu ! Pozatym kto z was chce się narażać złodziejaszką? A potem jeszcze w wolnych chwilach włuczyć po Sądach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Personel sklepu nie jest od tego aby dochodzić się z klientem czy miał prawo otworzyć produkt! Obowiazkiem kierownika jest nie wykładać towar,a zapewnić testery! Powiedzenie że klient ma zawsze racje i klient to nasz Pan,jest równie naiwne jak tytuł kierownika w sklepie Schlecker. Klient ma prawo pomarudzić,ale ma obowiazek wykonać polecenia personelu,lub nie włazić do sklepu...Tylko właściwie oplacany personel,rokuje nadzieje na prawidłowy rozwuj firmy. Bo inaczej w firmie zostana nieudaczniki życiowe i naiwniaki co beda pracować za tytuł kierownika! Przecierz to tak dumnie brzmi w kontaktach na płaszczyzinie prywatnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babok
Tak się zastanawiam, dlaczego inne sklepy nie mają takich problemów. Np. w Rossmanie czuje się lepszy komfort.... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mają, ale o tym nie mówią :D :D zwróc uwagę na to, że w rosmannie pracuje 6 pracowników i 3 ochroniarzy hehe, wiec mają łatwiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_002
Jestem początkującą pracownicą tej firmy :) nasz sklep został otwarty jakiś czas temu i już zdarzyło się kilka drobnych kradzieży, co zrobić jak się doprosić monitoringu bądź ochrony kiedy regionalny mówi żeby poczekać aż sklep się rozkręci, jeszcze jedno pytanie ile Was zamyka sklep tzn, czy jedna osoba czy może są dwie? Jestem ciekawa :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuj ę w tej firmie 3 lata.Monitoring będzie może po roku lub jeszcze póżniej.Jak złodzieje pozamiatają towar na 2-3 tys.Gdy obroty będą rosnąć , a złodzieje będą się panoszyć.Sklep zamykamy pojedyńczo ,bo pracujemy w pojedynkę tylko w dniu dostawy zamykamy wszystkie trzy.Pozdrawiam i życzę przyjemnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuj ę w tej firmie 3 lata.Monitoring będzie może po roku lub jeszcze póżniej.Jak złodzieje pozamiatają towar na 2-3 tys.Gdy obroty będą rosnąć , a złodzieje będą się panoszyć.Sklep zamykamy pojedyńczo ,bo pracujemy w pojedynkę tylko w dniu dostawy zamykamy wszystkie trzy.Pozdrawiam i życzę przyjemnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_002
:) taka duża firma a na monitoringu oszczędzają, co robicie jak widzicie złodzieja który kradnie a jesteście same na sklepie? reagujecie czy raczej puszczacie to mimo oczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewax
Monitoring zakłada się w sklepach,które przynoszą dochód i nie są przewidziane do likwidacji. Po co robić koszty skoro może się okazać że sklep z dnia na dzień trzeba oprużnić? Bez odszkodownia dla właściciela lokalu,taka konstrukcja umowy najmu lokalu...Ludzi do pracy w całej Polsce jest bez liku! Zawsze ktoś się znajdzie chetny pracować za tytuł kierownika jako ful serwis,kosztem własnego czasu i rodziny...KIEROWNIK to brzmi DUMNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupowa
"Jak złodzieje pozamiatają towar na 2-3 tys.".... ha,ha,ha Czego złotych czy euro? U nas w magazynie jest monitoring i co z tego. Niedawno była inwentaryzacja i tak brakuje artykułów mimo ze powinny być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas monitoring jest od otwarcia i fakt, jak nie mieliśmy ochrony to straty były niesamowite... potem dali nam ochrone, ale tez walczylysmy o to pare dobrych miesiecy... dopiero teraz widać jak ludzie kradną, mamy pare jak nie parenaście kradziezy z policja na miesiąc :) jezeli widzisz ze ktos kradnie, a jestes sama to udawaj, że tego nie widzisz, ze wzgledow bezpieczenstwa :) potem mozesz nagrac zdarzenie na plyte i isc z nim na policje, oni juz namierzą sprawce :) u nas bylo pare takich sytuacji, sama chodzilam z nagraniami na policje i zawsze zlodzieja namierzyli :) co do jakosci nagrań... fakt, przegladanie wyglada tragicznie, ale jak nagrasz filmik na plyte i odtworzysz na komputerze to jakosc nagrania jest prawidłowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ''GRUPOWA''.W Polsce obowiązującą walutą jest złoty.Jeśli pracujesz w handlu to powinnaś to wiedzieć.Monitoring w magazynie i braki towaru????Na złodzieju monitoring nie robi wrażenia.Przeważnie są to 2 lub 3 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ''GRUPOWA''.W Polsce obowiązującą walutą jest złoty.Jeśli pracujesz w handlu to powinnaś to wiedzieć.Monitoring w magazynie i braki towaru????Na złodzieju monitoring nie robi wrażenia.Przeważnie są to 2 lub 3 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krista3d
Trochę mi się nie chce wierzyć w to zanoszenie tych nagrań na policje. Jestem ciekawa czy te nagrania zanosisz w godzinach pracy czy po? Tylko nie pisz mi ze w sobotę po pracy, a jak masz wtedy płacone czy ci wtedy płacą normalnie czy jak za nadgodziny? To namierzanie przez policje zawsze skuteczne nawet jak złodziej przyjedzie z drugiego końca Polski to zaraz go policja namierzy??? Co do nagrywania na komputer to gdzie to robisz używasz własnego czy jest jakiś firmowy ? My na sklepie nawet fax-u nie mamy a co dopiero komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do krista 3d: jezeli widze ze cos mi zginelo a zadna dziewczyna nie sprzedawala danego produktu, to przegladam monitoring. jak faktycznie ktos cos ukradl to nagrywam i ide na policje. ide tam w godzinach pracy, tak samo jak na zeznania. nie zdarzylo sie jeszcze zeby nie namierzyli kogos, wiadomo ze to byly glownie osoby z naszego miasta. a co do komputera to przegladam filmiki na swoim, jak dla mnie to nie problem. dzieki temu kradzieze zmniejszyly nam sie niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Wiem gdzie podziały się testery,oraz część skradzionego towaru ze sklepów! Zanlazłem je w super rewelacyjnej cenie na Allegro! Sami zobaczcie! Już za 30% ceny półkowej można je kupić...Zachęcam do pracy w Schlecker,zwłaszcza w nowych punktach bez monitoringu,zapewnia to odważnym i przebojowym perspektywe szybkiego zarobku...I Ty możesz zostać Janosikiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_002
do bogdanbmw Czy mogę o sprecyzowanie "Zachęcam do pracy w Schlecker,zwłaszcza w nowych punktach bez monitoringu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Do Nowa_002 Witaj jest to sarkazm... Bo wystarczy,aby nowa ekipa sklepu była nie uczciwa,a do pensji sobie ,,dorobią'' ile zechcą. Stwarzanie takich sytuacji prowadzi do patologii. Chyba że sklep ma ubezpieczony towar? Ale to jest wszystko na krutką mete! Aby wszyscy dobrze się czuli wystarczy stworzyć normalny klimat.(Monitoring,ochrona,conajmniej dwie osoby na zmianie) Może w Niemczech gdzie nie ma skarzenia społecznistwa socjalizmem,ten system ma sens! Znam wielu Niemców są nieprzyzwoicie uczciwi!!! Ale między innymi dlatego że stać ich na uczciwość! Zarabiają tyle że nie muszą dokraść! A w Polsce tylko Ryba nie bierze... Jeśli coś ma błędne załorzenia,to z reguły nie ma racji bytu. Jeśli pensja była by uczciwa to pracownik miałby motywacje,aby sie pilnować,by jej nie stracić! Z kad są te wszystkie testery na Allegro? Z kąd są te rewelacyjne ceny na zestawy kosmetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bogdanbmw co do schleckera w niemczech... oni maja gorzej niz my... gadalam z jedna paniu, ktora pracowalam tam 10 lat. byly akcje, że napadali je z bronia. wiec nie mow mi ze tylko w polsce ludzie kradna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felutka
Do " bogdanbmw" wiesz co tak czytam sobie te twoje wypowiedzi i po pierwsze popraw gramatykę, a po drugie widzę ze zupełnie nie masz pojęcia o czym piszesz. Ja pracuję w firmie Schlecker ponad 2 lata i nie miałyśmy monitoringu od razu ale starałyśmy się zapobiegać kradzieżom mimo tak niskich stawek, pokazałyśmy złodziejaszkom, że to my jesteśmy górą a nie oni. Po pół roku walczenia z kradzieżami ( wychwyconymi i zgłoszonymi na policję ) dostałyśmy ochronę i monitoring. Fakt, że na początku nie zrobiło to na nich wrażenia, ale im więcej kradzieży było wyłapanych tym bardziej złodzieje przestali kraść. I nie mów mi, że Niemcy są uczciwi bo polak jak chce to też potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Wiem że moja gramatyka jest do kitu,ale nikt nie jest idealny. Przedkładam treść nad gramatyke. W Niemczech 90% napadów to robota obcokrajowców zwłaszcza ze wschodu. Normalny Niemiec jest ,,rihtig'' (ślepo współpracuje z Administracją,Policją,wszelką władzą) W każdym narodzie bywają wyjatki,ale one tylko potwierdzają regułe. Skoro personel sklepów jest taki święty to z kąd na Allegro tyle towaru w cenie niższej niż koszty produkcji? Powiedzmy sobie szczerze- kradzierze i przywłaszczenia...Nie twierdze ze personel kradnie,ale brak zachowania odpowiednich procedór powoduje pokuse...Jeśli jedna osoba otwiera i zamyka sklep napewno ma wiekszą pokuse...Niż gdyby robiono to w dwie osoby.Tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdanbmw
Do Felutka Upomonanie mnie że moja gramatyka jest nie poprawna to z Felutki strony niekompetencja. Felutka napisała tu cytat; ,,bardziej złodzieje przestali krasć'' Niesamowicie gramatyczne zdanie! Jak można bardziej przestać???Pozatym pragne zauwarzyć,że w moich zdaniach gramatyka jest celowo zmieniona,aby budować tak zwane napiecie... Natomiast moja ortografia jest rzałosna,o czym wiem,ale porzestało mi to przeszkadzać.Myśle że Filutka nie odrużnie gramatyki od ortografi,lub sie pomyliła,wiec zarzucanie mi że nie wiem co pisze nie jest chyba z jej strony trafne? Pozatym gratuluje uczciwej postawy,która zredukowała poczynania złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k7n6
wsółczuje wam zachłystywać się tymi zarobkami, o ile tą głodową jałmużne tak można nazwać. schlecker opływa w luksusach a WY jesteście na utrzymaniu RODZICÓW. OTRZĄŚNIJCIE SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingolschtat
Witam ja tam na tą prace nie naezekam i na zarobki tez nie ale pech chcial ze jestem na chorobowym i podobno moge sie czuc juz zwolniona,trudno a tak mi sie podobało;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bogdanbmw widac, ze twoja ortografia jest do kitu, no ale cos trudno, czepiasz sie felutki, ze cos zle napisala, a wyjąles zdanie z kontekstu... czytaj facet ze zrozumieniem!!! felutka ma aksolutna racje i zgadzam sie z nia w 100%. co do pensji, nie sa rewelacyjne ale wyzyc sie da. z reszta jak komus sie to nie podoba to niech poszuka innej pracy. ja tez pracuje w schleckerze prawie 2 lata i jestem zadowolona i nie zamienilabym tej pracy na zadna inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdanbmw
Do Neisi Witam Cię. Nie tylko wyjołem zdanie z kontekstu,ale nawet nie zacytowałem pełnego zdania. Bo chodzilo mi oto,że krytyka ze strony osoby która popełnia tak kardynalne błedy gramatyczne jest,jak walka złodzieja ze złodziejami...Jeśli nie dostrzegasz w tym zdaniu błedu gramatycznego,to praca w Schleker daje Ci ogromne perspektywy rozwoju,zwłaszcza intelektualnego...Podziwiam ludzi którzy potrafią pracować dla ideii,zamiast za pieniadze! Tylko chyba ich życie jest nieco pasożytnicze...Bo ktoś przecież musi na nich pracować!? Żeby Oni mogli chodzić do pracy dla relaksu w glorii chwały,bo być kierownikiem brzmi tak dumnie!!! A jeśli ktoś chce całe życie pracować na pół etatu,to fajne takie kool...Przez przypadek w handlu i to w kosmetykach pracuje od ośmiu lat,wiec nieco widziałem.Jeśli masz rodziców lub męża któży na ciebie pracują,to nie jest dziwne że Schlecker jest O.K. A co bedzie z emeryturą? Kto i jak nazbiera na Twoim funduszu pieniążki? Owszem istnieje opieka spoleczna i zasilki,ale czy to jest Twój cel ? Owszem możesz napisać książke pod tytułem: ,,Radosne dni pracy w Schlecker'' ale czy to ktoś kupi? Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bgdanbmw po pierwsze to nie jestem po podstawowce wiec nie rob ze mnie tępej blondynki (nie obrazajac blondynek:) ) po drugie nie pracuje na pol etatu a po trzecie utrzymuje sie sama, nie mam meza i nie utrzymuja mnie rodzice. z reszta nie wiesz nic o tej firmie, wiec po co wypowiadasz sie wogole w tej kwestii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×