Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sroshka

Schlecker - praca

Polecane posty

ok z tymi bonami to może i się zgadzam ale to i tak bez sensu...moja koleżanka dostała za wakacje... .ja nie, a żadnego wniosku nie składała....a wszystko to jest popierzone jak dla mnie .. :/ a jeszcze trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KJK
WITAM !!!! NO I BYŁAM ... I OKAZAŁO SIE ŻE MAJĄ WOLNE STANOWISKO SPRZEDAWCY/KASJERA NA 1/2 ETATU. A KIEROWNIKA JUZ MAJĄ , A JEGO Z-PCE KIEROWNIK MA SOBIE WYBRAĆ Z SPRZEDAWCÓW ŻENADDA PO CO MI KAZALI PRZYJECHAĆ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biofiz: dodatek do urlopu jest tylko wtedy jak zlozysz wniosek o wczasy pod grusza... zdarza sie ze cos dadza jezeli w danym miesiacu ta osoba miala nadgodziny. kjk: skladalas cv o stanowisko kierownika czy o kasjera?? zastepce zawsze wybiera kierownik, jest nim zawsze osoba, ktora jest przyjeta na stanowiskow kasjer/sprzedawca. z reszta jak to na rozmowach kwalifikacyjnych bywa... jest wiele osob na dane stanowisko i to szefowie wybieraja kogo na nie dadza a kogo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KJK
słuchajcie wszystko sie zgadza co piszecie,ale ..... gdy dzwoniłam pod wskazany nr. tel. to rozmawiałam z jakimś panem? i on się mnie pytał na jakie stanowisko bym chciała iść pracować - gdy mu powiedz. że na kierownika to mi kazał przyjechać. i jeszcze mu pow. że jestem na wychowawczym! . także uważam że skoro już znależli kogoś na miejsce kierownka, to po co kogoś narażać na koszty i kazać mu przyjeżdżać. mogli chociaż oddzwonić. tak w ogóle to gdy tam weszłam to moje pierwsze wrażenie..... ale tu ciasno! tyle półek do zatowarowania! przejazd mieDzy nimi tylko na jeden wózek. i przyznam że... BRAK MONITORINGU BĘDZIE NIEZŁĄ OKAZJĄ DLA ZŁODZIEI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze wrazenie jest takie, ze sklep nie jest duzy... to tez zalezy jaki lokal wynajma i ile tam jest metrow... co do monitoringu... w kazdym sklepie jest wiec tam go tez zalozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babok
Do KJK - jejku jak Ty marudzisz!!! Siedź lepiej na wychowawczym i ciesz się macierzystwem - polecam!!! buziaczki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te.de
nie w każdym sklepie jest monitoring, ale skoro twierdzisz, że go w każdym założą-to po jakim upływie czasu, powiedz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babok
Masakra :):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibusia
Jeśli ktoś aplikuje na stanowisko kierownicze w tej firmie to radzę od samego początku domagać się monitoringu! Okazja czyni złodzieja - w moim mieście fama o łatwym towarze rozeszła się błyskawicznie co skutkowało jak wiadomo ogromnymi stratami. Duże znaczenie miał również kształt lokalu - dwa kwadraty połączone jednym rogiem - tam stała kasa. Przebudowywałyśmy chyba 2 razy. Bez rezultatu - takich zakamarków nie dało rady upilnować w pojedynkę i to przy najszczerszych chęciach. Wystarczyło, że weszło dwóch "klientów" i pozamiatane.... Walczcie o to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzekutor_2010
Niedługo siecią sklepów Schlecker zajmie się PIP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chytra
bzdury bzdury bzdury to co wypisujecie to nie prawda bajki!!!!!! firma jest suuper nic dodac nic ując..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 222
pracuje tu i jest tak czasem sa takie dni ze musisz zostać i niby ci je wydadzą ale nie licz na to bo i tak ich nie dostaniesz a jak jest ktoś na urlopie to masz nadgodziny płacone wiec ok wypłaty małe i jeszcze tyle roboty ze idzie się zajechać i dorobić garba hehe ale jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 222
z tymi bonami i premia co płacili to było niezbyt ciekawe każdy kto zobaczył swoja wypłatę dzwonił i co wzięli kilkadziesiąt złotych głupota a każdy myślał ze dostanie za grudzień większą wypłatę bo byl dość dobrym miesiącem a tu szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na podwyzke
a gdzie jakieś premie ???? podwyżki ?????????? powinni nam coś dać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na podwyzke
praca fajna choc mogli by podwyzszyc nam wypłate !!!! nie uważacie ???? pozdro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem teraz na macieżynskim i pracuje od dawna w Schleckerze czy mogłabym starać się o zapomoge jesli teraz nie pracuję??? Może któraś z was juz tak miała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama_77
Ostatnio byłam na rozmowie o pracę, i zaczynam niedługo :) Moje pytanie jak wygląda praca przy układaniu towaru myciu półek itp. Czy jest to coś strasznego czy da się wytrzymać, dodam że pracowałam w warzywniaku i wiem co to praca. Jeszcze jedno czy praca przy przygotowanie sklepu do otwarcia jest może jakoś ekstra płacona :) czy raczej na to nie liczyć, ile będzie do ręki przy brutto 700zł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anzela24
Do Kama_77-gdy przygotowujecie sklep do otwarcia,to przez dwa tygodnie jest sporo pracy,od rana do wieczora, za kazda godzine masz placone. Mycie polek,w pierwszy dzien,przy 4-5 osobach zajmuje ok.3,4 godziny,ukladanie towaru,robienie ekspozycji zajmje dni kilka.Wszystko da sie przezyc,a pozniej,po calej ciezkiej pracy jest sie takim dumnym z siebie,ze zrobilo sie kawal dobrej roboty. Do ona 222 - bony,w kazdym zakladzie pracy sa opodatkowane,tak wiec w styczniu kazdemu odciagneli za nie z wyplaty.Jednak 19 % to nie jest duzo(np.przy 200 zl zabrali 40zł).Ciezko Wam dogodzic,nie bylo bonow-zle,sa bony-zle ,bo odciagaja podatek.Ja bardzo cieszylam sie z bonow,bo kazde pieniazki sa potrzebne,ale czytajac to co wypisujecie,co wysluchuje do innych kobietek,ktore pracuja w firmie,powinno ich nie byc.Nie potraficie nic uszanowac,i zawsze wam malo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_80
Mam takie pytanko niedługo zaczyna m "przygodę" z tą firmą man nadzieję że te negatywne wypowiedzi się nie sprawdzą :) jak wygląda sytuacja w śląskich sklepach, z kierownictwem itp? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babok
Zawsze od kwoty brutto należy odjąc 33 %, czyli przy 700 zł brutto - 33% to jest 469 zł. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-
do majka 80 w jakim ślaskim mieście masz zacząc pracować ????? co do kierownictwa da się wytrzymać :)) do ona 22 jak w grudniu bon dostałas to nie narzekałaś ??? wszyscy się cieszyli z faktu ze dostali ok 300 zł bonów a jak z wypłaty styczniowej zabrali 50 zł to wielkie chalo.... Tak jest w kazdej firmie z bonami w styczniu zabieraja podatek..... co do podwyżek do też bym się ucieszyła.... ale nie jest najgorzej....... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_80
Mam nadzieję że zacznę, ponieważ byłam na rozmowie i osoba z którą rozmawiałam powiedziała że na pewno oddzwoni najpóźniej w niedzielę a tu cisza, chodzi o Dąbrowę Górniczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie ciągle wam mało... w tamtym roku nie było bonów i jakoś zyłyście, w tym roku dostałyśmy srednio z bonów po 160 - 200 zł na rękę... to dla was źle???????? bo jak dla mnie bomba... ale fakt - narzekać tylko potraficie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felutka
Do " neisi" witam czytam to co tutaj piszesz i muszę ci powiedzieć, że ty chyba nie masz na co narzekać bo ja pracuję w Schlekerze prawie 2 lata, regionalni są zadowoleni z naszego sklepu z obrotów obiecują podwyżki ale jakoś nie kwapią się aby je dać mimo, że kierowniczka ciągle o to walczy więc jeśli możesz to powiedz mi co zrobić aby podnieśli pensję i mam pytanie czy podwyżkę dostałaś w formie premii? i jeśli to nie tajemnica to chciałabym wiedzieć ile dostałaś. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi, jak reagujecie na widok, jak klient użyje na sklepie produktu, który nie jest testerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felutka
Do " neisi" U nas kiedy ktoś otwiera coś co nie jest testerem i jeśli któraś z nas to zauważy to grzecznie zwracamy uwagę, że tego się nie otwiera i zazwyczaj słyszymy odpowiedź to jak mam sprawdzić jak pachnie np. dana perfuma, lub jaki kolor ma puder itd. no i tutaj zaczyna się problem bo przecież nie naszą winą jest, że nie do wszystkiego mamy testery i zazwyczaj kończy się tym, że klient nie kupi nic chyba, że ( bo takie sytuacje też miały miejsce ) klient zapewni cię, że na pewno coś z danego asortymentu kupi. A jak jest u was?? Czy dostałaś w końcu aneks do umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez jest tak jak u was... ale powiem ci, że gadałam z policjantem. powiedział mi, że jeżeli cos takiego ma miejsce i klient nie chce kupic produktu, to mamy prawo wezwac policje, bo to jest umyslne niszczenie towaru... fakt, klienci nic na to nie poradza ze nie mamy testerow do wszystkiego, no ale wiele razy spotkalam sie z sytuacja ze kllient czegos tam nie chcial kupic bo widzial ze to było uzyte... tak zle i tak niedobrze. aneksu jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdanbmw
Witam W moim miasteczku otworzyli Schleker-a. Towar i ceny mają spoko,ale klientów jak na lekarstwo! Jestem pewien że nie sa w stanie zarobić na czynsz,media,i pracowników. Czy jeśli schleker nie ,,wyrobi'' na siebie to czy zamkną go? Jest to ładny sklep i zdobi moje miasteczko,ale niema szans na siebie zarobić,bo silną ma konkurencje! Co się dzieje z takimi punktami co nie zarabią na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie troche uplynie zanim zamkna... jezeli to nowy sklep to jeszcze kupe czasu uplynie zanim wszyscy ludzie o nim uslysza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×