Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jaśnie Pani

Chrzest - ile dałyście księdzu...?

Polecane posty

Gość troche za pozno
niektore pewnie daly ze dwa razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w miejscowości do 50000 mieszkańców daje się 50 księdzu i 50 kościelnemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest cennik w kancelarii obok koscioła i za chrzest płaci sie 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etinet
Natka 900 -> ty bys nie dala 100 a my naimie xawus ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkaklotka
wiecej niz 50 zl bym nie dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ksiądz stwierdził niby żartem, że miłosierdzie nie ma górnej granicy...My daliśmy 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhhhhhhhhhh
50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhhhhhhhhhhh
A jak maja cennik to maja chociaz kase fiskalna? Jak nie to zglosic do Urzedu Skarbowego ze biora kase bez oddawania podatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie był ze strony księdza totalny absurd-\" Co łaska 100zł\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak chrzciłam Zuzie to dałam 100 Warszawa chociaż później sie dowiedzieliśmy ze oplata wynosi około 20 zł ale tego nam nie powiedział :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie dalam nic i nie dam
a ja nic nie dalam do nie lubie ksiezy :O wiara swoja droga ale oni i tak kasy maja za duzo i ode mnie niech sie niczego nie spodziewaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaratrusta
Zastanówcie sie po co wy chrzcicie dzieci co nie którzy...czytaja wam ewangelie od dziecka a wy nadal jestescie poganami..hehe co łaska chrzescijanie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie daliśmy ani złotówki.Wiem, że wszyscy dają i że niby tak trzeba,ale ja mam to gdzieś.Niech dają ci których na to stać!A księża i tak mają o wiele więcej kasy od nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katharina_2311
Witam! Czytając te wszystkie wypowiedzi jestem w wielkim szoku. Jaki cennik ja mam zamiar ochrzcić teraz swojego synka i nie dam więcej jak 50zł. Za ślub złodzieje wzięli od nas 1300 + pół ślubek u męża 400zł. Moim zdaniem ja już zapłaciłam za ten chrzest + komunia + bierzmowanie. A "On" wielkoduszny za miesiąc wyjedzie kolejnym nowym samochodem. W zeszłym roku ksiądz zmienił u nas 4 samochody za co? Za nasze "co łaska". Jan Chrzciciel też brał kasę za chrzest!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawde to zastanówcie sie po co chrzcicie te dzieci , z takim podejsciem , smiechu warte. Wi ekszosc z was nastepnym raem pojdzie do kościoła na komunie dziecka i tez beda wielkie pretensje ile i po co, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 7
Ago 70 Dzieci się chrzci po to by jak rozumiem włączyć je do społeczności kościoła. Po przez to włączenie dziecko staje się już pełnoprawnym chrześcijaninem. Dla czego więc mamy w ogóle dawać kasę za przyjęcie przez dziecko sakramentu? Apostołowie oddawali życie za to by chrzcić, do głowy im nie przyszło robić to za kasę.A ja muszę iść i dawać "legalną łapówkę" za chrzest do wielmożnego ks plebana. A to co dziś mamy to karykatura ówczesnego Kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki111
u nas ksiądz sam wyskoczył z kwotą 250zł no i tyle dostał, a na mszy jeszcze o ofiare się prosił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×