Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytalinka

158cm czy moge nosic krotsze spodnie do kostki?

Polecane posty

Gość pytalinka

jestem niska mam tylko 158cm wzrostu, czy dzinsy o prostej nogawce (nie rurki zwezane) takie do kostki zeby było widac buta beda mi pasowac czy mnie skroca? oczywiscie szpilki. do tej pory nosze lekko rozszerzane ku dołowi zachodzace na but ale mam juz ich dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaviiiiiiii
tzn chcesz chodzic w za krotkich spodniach? czemu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalinka
nie w za krotkich ale takich zeby nie szurały po ziemi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profa nacja
Masz 158cm wzrostu a chcesz miec optycznie jeszcze mniej???Taki fason nie jest dla ciebie!Powinnas nosic spodnie ciut dluzsze zachodzace na buty zebys wydawala sie wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalinka
no własnie takie teraz nosze ale chciałm cos zmienic doradz mi jakie jeszcze moge ubierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te a te ate
a mi to sie nie podobaja krotsze - bo zawsze bym sie czula jak w za krotkich.... musza zachodzic za buty jak dla mnie... a moze sprobuj wszechobecne rurki w kozaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalinka
nie ma szans mam krzywe nogi i xle bym sie czuła wiem ze chodza tak takie koślawce ale jak to wyglada... musze wymyslec cos innego, mam nadzieje ze cos mi doradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profa nacja
Tylko nie rurki w kozakach!Potwornie cie skroci taki zestaw.Noga jest wtedy dzielona na pol-do kozaka i od kozaka a ty na pewno przy takim wzroscie nie masz dlugich nog wiec odpusc sobie skracanie ich jeszcze spodniami w kozakach.Proste nogawki sa jak najbardziej dla ciebie.I pamietaj nogawki MUSZA opierac sie na bucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te a te ate
dzinsy rybaczki - i kozaczki na obcasie???? mysle ze ta wersja nie skraca chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalinka
ok czyli musze zostac przy tych swoich dzinsach pomimo ze juz nie moge na nie patrzec!hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profa nacja
Ktos zaproponowal jej rurki wkladane w kozaczki a nie jeansy do kolan tzw rybaczki.Rybaczki sa ok ale zalezy jakie masz nogi bo to ze jestes nie wysoka to juz wiemy ale jeszcze pozostaje kwestia budowy ciala.Niezbyt dobrze wygladaja odsloniete (rybaczki)potezne lydki i opiete masywne uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze nie. ja mam 2 mniej i z własnego doświadczenia w szukaniu krótszych spodni (w sensie długość 7/8 3/4 itp.) powiem że żadne z nich. dzielą sylwetkę i skracają strasznie nogi zwłaszcza 7/8 (tylko dla wysokich). całkowicie spodnie nie dal niskich. ktoś tu dobrze zaproponował rybaczki do kozaków takie grube tweedowe lub wełniane są teraz na topie. jeśli na nie sie zdecydujesz pamiętaj żeby były idealne dopasowane. szersze, pumpy, alladynki odpadają powinny być dopasowane w kolanie i pod nim niestety ja mam tylko 1 parę która udało mi sie znaleźć żeby kolano wychodziło w odpowiednim miejscu. but powinien się zaczynać tam gdzie kończy się nogawka spodni bo pokazanie jeszcze kawałka nogi stworzy kolejny podział a tego musimy unikać:) widziałam fajne w dziecięcym dziale tylko nie wiem jakiego sklepu chyba zary niestety w większości normalnych kolano wychodzi mi pod kolanem :P:P co wygląda fatalnie:( inna propozycja to grube krótkie spodenki + grube rajstopy ale mówisz ze nie lubisz swoich nóg wiec raczej odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz chude nogi i w miare proporcjonalnie dlugie? bo jak tak to wszystko prawie pasuje, oprocz takich bledow jak podwijane jeansy w polowie lydki (okropnosc!!!) do butow na obcasie swietnie rurki wygladaja, ale jak sie wstydzisz... proste tez beda ok, ale takie krotkie do kostki - nie da rady raczej, lepiej zeby opadaly na buta albo wrecz go zakrywaly. na lato to luzne spodenki konczace sie tuz za kolanem. piszczel wyglada wtedy na dluugi i jest super ;) a moze sprobuj najnowszej mody czyli spodni szerokich na calej dlugosci z lejacych materialow? ja mimo to ze niska to dobrze w takich wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×