Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Musika

Co jest teraz modne ??

Polecane posty

Gość Musika

Nie każdy wie co jest teraz modne :( Proszę was żebyście się wypowiadali na ten temat :) Może to komuś pomoże ... a może i nie :) nie ważne :P Słyszałam że teraz modny jest kolor fioletowy . ale nie wiem jak jest na prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllol
Moim zdaniem kolor zielony zgnily, fiolet, szary, czern. Szerokie wdzianka typu poncza. Buciki kozaczki gufrowane( nie wiem jaka jest ich prawidlowa nazwa) Eleganckie,szerokie materialowe spodnie,takie jakby zawijane. Olowkowe spodnice z podwyzszonym stanem. Rurki wsadzone do kozaczkow. Oficerki Krotkie plaszczyki zapinane na bok. Duze torby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllol
Moim zdaniem kolor zielony zgnily, fiolet, szary, czern. Szerokie wdzianka typu poncza. Buciki kozaczki gufrowane( nie wiem jaka jest ich prawidlowa nazwa) Eleganckie,szerokie materialowe spodnie,takie jakby zawijane. Olowkowe spodnice z podwyzszonym stanem. Rurki wsadzone do kozaczkow. Oficerki Krotkie plaszczyki zapinane na bok. Duze torby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek lat 80.
kolory szary, ciemny fiolet i ciemnożółty rurki i kimonowe długie swetry, krótkie kozaczki, duże torby, z resztą wystarczy wejść do h&m lub zary i od razu wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dobrze pamiętam tą modę
w połowei lat 80-tych nosiłam takie rzeczy jak teraz są w sklepach, żałować tylko, że nic nie zostało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helllolll
zakieciki z krotkimi rekawkami zapinane na 2 guziczki,szersze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micitanka84
udzielam sie a nie wiem jak sie nazywa... mentalnosc typowej "modnej" Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micitanka84
Modne sa dodatki stylizowane na meskie, kapelusze, krawaty, dlugie rekawiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikulinka 23
Sluchaj Miczi, Ty sie odwal od Hellollll, bo to ja:D ,a kazdy inteligentny sobie wydedukuje, o co chodzi.Lepiej cos opsiac niz podac nazwe, o ktorej nie wszyscy slyszeli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micitanka84
hehe, no dobra dobra lepiej mysl co jescze modne,Gwiazdeczko tego foruma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micitanka84
aa i jeszcze modne sa kabaretki i gorseciki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikulinka 23
a najmodniejsza to jez Glupia Miczitanka a zobaczenie Jej miny jak pyta o gorsety push up bezcenne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashionfanka
zaglądnijcie wszyscy do Fashion Magazine, chyba najlepszy magazyn o modzie ostatnimi czasy. Wyprzedza o pół roku banalne gazetki shoppingowe i przedstawia swiatowe trendy. już nie trzeba pytać nan forum co jest trendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tej zimy furore robi
odzież skórzana i skóropodobna - szczegolnie takowe spodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia000
ja też lubie być na topie jesli chodzi o mode. nie pytam na forum ale sama poszukuje nowych inspiracji. najczesciej w czasopismach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafagirl
leginsy , jeansowe mini , japonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashionmanka
jeśli chodzi o kolory to biel, czerwony, fiolet i niebieski;) motywy czekolada, blichtr, zimna fuzja, melanże:tweed, zew natury, gentelmen. źrodło: wiadome;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena2
To co się nosi. Jednak warto podpatrywac co jest na topie w modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashionmanka
a od kogo podpatrujecie? z magazynów o modzie wlaśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinni
wg mnie najlepiej podpatrywać po prostu...na ulicy :) zresztą nawet wielu projektantów przyznaje, że w ten sposób czerpie nieraz inspiracje...a kolory? fiolet wg mnie jest mega na topie, przykładowo tu http://www.schaffa.pl/produkt309.html zobaczcie czy nie fajna, oczywiście w dobrym zestawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashionmanka
to fakt ulica też jest źródłem moich inspiracji;) mieszkam w Krakowie i dziewczyny tutaj naprawdę potrafią się ubrać. ale nie kopjuję stylu innych;) a co do koloru to oszalałam na punkcie niebiebieskiego w połączeniu z czarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz znajdziesz tutaj
http://kobieta.wp.pl/kat,63034,title,Domina-w-lakierowanej-skorze,wid,9311795,wiadomosc.html?ticaid=15154&_ticrsn=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz znajdziesz tutaj
http://kobieta.wp.pl/kat,63034,title,Domina-w-lakierowanej-skorze,wid,9311795,wiadomosc.html?ticaid=15154&_ticrsn=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz znajdziesz tutaj
http://kobieta.wp.pl/kat,63034,title,Domina-w-lakierowanej-skorze,wid,9311795,wiadomosc.html?ticaid=15154&_ticrsn=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recznedzielo
Modna jest biżuteria ręcznie robiona ! Wire wrapping, malowana na drewnie,szkle,papierze, na glince, z perełkami,korale ,decoupage Można taką zobaczyć na http://www.recznedzielo.pl/index.php?me=8 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem - kolor szary, czarny, fiolet, czerwień spodnie rurki, szpilki, buty z dziurką na palce ;), duże torby, paski noszone w talii -na koszuli/bluzce/swetrze, marszczona cholewka w kozakach, atłasowe czarne spodnie -rurki, długie swetry, swetry a la kimono, płaszczyki z podwyższonym stanem (tego nie cierpię), ogólnie płaszcze, spódnice-bombki (ble) i ołówkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×