Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Gość kali84
Aga nie łam sie - bedzie dobrze,musisz niestety uzbroić sie w cierpliwośc i troszke wyluzowac. wiem latwo powiedziec,trudniej zrobic. jesli chodzi o ta Twoja kolezanke to na jej miejscu zmieniłabym lekarza - to nienormalne zeby pracowac w takim stanie. Olka skoro mąż zaczął leczenie to moze bedzie dobrze,najwazniejsze ze jest sprecyzowane co jest nie tak,najgorzej jak sie nie wie u kogo i co jest problemem.wiec juz jest krok do przodu. Mika przykro mi:( a zarazem gratuluje ciąży - super:).uwazaj i dbaj o siebie. to musi byc niesamowite uczucie zobczyc te upragnione 2kreseczki :) Basia w podobnym terminie powinnyśmy dostac @ :) , wiec dni płodne miałyśmy tez w zbiliżonym terminie. trzymam kciuki za Ciebie:) JLo Ty to prowadzisz nam tu zbiorową terapie - zero pesymizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, terapia niezła;) aga 25-tak ma być;) skoncentruj sie na sesji i reszta sama pójdzie.zreszta stres robi swoje a jak bedziesz miala zaliczenia to już w ogóle może się wszystko poprzestawiać.....mnie sie zawsze w czasie sesji wszystko sypało. olka,ktos przede mna juz ci pisal, ze przynajmniej wiecie juz w czym jest problem.nie trac nadziei! Mika, gratulacje;) Bysia...ja też pod 30 podbiegam;) poki co mam 29;) heh mamy te swoje latka;)jesli nam sie udało to bedzie to 2 porzadny cykl starań. a mnie zaczał boleć doł brzucha..i piersi...wiec jest dobrze;) okres płodny mam za soba, wiec powinno wszystko ustac a tu....niech boli:) ja badania robilam jakos w sierpniu, wtedy powiedzialam lekarzowi ze zaczynamy starania, odstawilam tabletki, zaczelam brac folik....no i teraz juz na dobre zabralismy sie do pracy. oby sie tylko udało. czego wam oczywiscie tez zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga25 ja dostaję okres jutro, więc teraz będziemy mieć zbliżone cykle :) kochana, my wszystkie tutaj znamy tu uczucie ogromnego rozczarowania i smutku, ale to mija, i kolejne nadzieje wtępują w nasze serduszka :) Mika - gratukacje!!! powiem Wam, że mnie widok małych dzieci już tak bardzo nie kłuje w środku, zwłaszcza odkąd bratu urodziła się córcia :) wiem, że będzie, co ma być i wtedy, kiedy ma być :) JLo, to Ty Pani psycholog jesteś??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już tam psycholog!:o Terapeutą jestem w psychiatryku :p -to na codzień się napatrze i wysłucham że pod koniec dnia mam już dosyć pesymizmu! Ja już nie wiem jak mój mąż to wytrzymuje- no ,ale chyba dobrze wybrałam :D on pewnie tez ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam dzis swoim pacjentom "dyskoteke'' no i wlaśnie wrocilam z baletów ;) Ci co najwiecej marudza tego wieczoru odpłyneli zero -''a ja nie moge '' czy ''nie dam rady'' no ale jutro wrócą do starych nawyków :o -norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
tez jestem:) JLo az mi sie tańczyc zachciało:).trzeba na dyskoteke iść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tula no i nie ma cie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! witaj desperate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!!! ;) no powiem Ci, JLo, że masz nietypową pracę :D to może powinnaś nam motta na każdy kolejny dzień wymyślać? :D wiesz, takie optymistyczno-starankowe ale odstresowujące, hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań mi tu z mottami wyjeżdzać :) kiedys pisałam pacjentom hasla na nadchodzacy tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
oderwiemy sie od robienia tescików i ciągłego zastanawiania sie:) ja mam isć w przyszły weekend na dyskoteke ale mój mężczyzna stwierdził ze "to nie jest najlepszy pomysł,bo tłoczno,dym papierosów i ze skoro jestem w ciazy to nie powinnam chodzic w takie miejsca"... ehh... ale go wzięło:) MY TEZ CHCEMY HASŁA NA NADCHODZACY TYDZIEŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a ja mam pytanie z serii intymnych. Czy macie ochotę na seksik przed okresem??? Bo ja niestety nie bardzo :( na szczęscie Misia mam wyrozumiałego... ;) No i dodatkowo jestem taka zołza przez te kilka dni \"przed\", że święty Boże nie pomoże - szerokim łukiem mnie lepiej omijać i bez kija nie podchodzić :P a jak jest u Was w tych tematach, kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo - prze-gło-so-wane :D Musisz się zgodzić :D Czekamy jutro na hasło dla nas, staraczek ;) hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musze teraz o was poczytac, zebym wiedziala co, kto i jak ;) mam 22lata i to moje drugie staranka. w zeszlym roku sie udalo, niestety byla to ciaza pozamaciczna, prawy jajowod pekl i musieli go usunac :( ale glowa do gory jeden jest. moge zajsc w ciaze tylko co drugi miesiac i styczen jest wlasnie tym miesiacem :) dzis moj 16dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate czyli Droga \"Gotowa na Wszystko\" :D Będzie dobrze! najważniejsze to nastawienie, my już to wiemy, przynajmniej na tym topkiu :) no i witamy serdecznie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
Oj Tula!!!!!!!!!!! jak mi sie zbliza @ i w trakcie to lepiej uciekac do schronu:). mój mężczyzna zawsze wie po moim zachowaniu, że zbliza sie @. i zawsze jest wtedy bardzo wyrozumiały,a ja tak wrzeszcze na niego.. biedny:(... okropna jestem:) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
Desperate tak, tak witamy:) :) to trzymamy kciuki za styczeń;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta nasza nowa kolezanka bardzo mi sie podoba!A wy nasze "stare ''bywalczynie wiecie dlaczego??? No prosze TULA odpowie :) OK, moze wymysle na jutro haslo na nadchodzacy tydzień :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tula- u mnie jest dokladnie jak u ciebie.jestem zla i czesto kloce sie z moim bez konkretnego powodu ;) ale on wie ze taka jestem w te dni i stara sie mnie nie draznic :P a jesli chodzi o sex w te dni-to nie lubie za bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że niby ja..? do odpowiedzi..? tak z nienacka..? ale prze Pani, ja się nie zglaszałam! tak sobie rączkę tylko podniosłam, bo chciałam koleżance pajęczynę na suficie pokazać..... :D :D :D no bo fajna jest Zdesperowana, od razu widać :D no JLo, a jak u Ciebie z humorkami \"przed\"??? teraz Ty do odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny;-) mogę się przyłączyć?? poczytałam Was troszkęi gratuluję tym, którym się już udało, a tym które jeszcze czekają życzę z całego serca powodzenia;-) my też dołączymy do grona szczęśliwych mamuś...zobaczycie;-) jestem świeżo upieczoną mężatką po 30stce (nie śmiać się ze mnie ;-D ) i w tym cyklu zaczęliśmy starania...czekamy na owulację, a potem wyniki....;-) pozdrowionka dla Wszystkich -)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
Tula poprostu gadałas i dlatego Cie wzięła do odpowiedzi!!!!!!!!!!!:) Ivoon (witamy) Ty przynajmniej masz męża:) :) widze ze chyba wszystkie męzatki obrócz mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon! dobrze trafiłaś :D mamy tu rosną grupkę bardzo ciekawych osóbek (jest nawet organizatorka wieczorków tanecznych, jakbyś była zainteresowana) :D :D :D ja też już po trzydziestce :D a ślub sopiero w planach, ale w tym roku :D ale wiecie, jak mówią \"życie zaczyna się po trzydziestce\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha KALI, chyba pomyślałyśmy o tym samym :D ja tez przed slubowaniem :) ale że zegar cyka (tylko mi, Misio ma jeszcze dwójke na przodzie :D), to wzieliśmy się do dzieła :D (no może i gadałam! czasami lubię pogadać :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×