Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Desperate swieta sie skonczyly pora wracac do roboty ;) A ja mam o dwoch dni spokuj nie mdli mnie juz i mam nadzieje ze juz zrobilam papapapapa.Dzis zaczynam 17 tydzien❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate 🖐️ miłego dzinka ci życze ...rany jaka ty młodziutka :D ja chce miec te lata....jak miałam 23 to rodzilam Gabi a teraz mam 31 buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ide sie kąpać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon gratuluje,super ale fajnie:) ja tez mialam taka blada kreseczke ale wiadomo ze to wlasnie oznacz fasolinke:) ja juz po pracy ale ciezki dzienposzlabym spac sle mam troche roboty obiad sprzatanie.ide cos zjesc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za gratulacje:) ale ja i tak jestem ostrożna....bo ciągle boli mnie brzuch więc mi się w głowie buduje, że @ przyjdzie :( mogą być za wszesne ;) ale z drugiej strony dodałyście mi ddddddddddduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużżżżżżżżżżżżżżżżżżżżooooooooooooooo nadzieji :) idę coś zjeści potem dołączam do desperate bo też mam ggggggggggggóóóóóóóóóóóóóóórrrrrrrrrrrrrrrrrrzzzzzzzzzzzzzzzzzzzyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyysssssssssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkoooooooooooooooooooooo prasowania :D całuski dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chcecie przepis na pyszną sałatkę? nawet jak nie chcecie to Wam napiszę:D SPOSÓB WYKONANIA:25 dag żółtego sera, wędzone udko z kurczaka,3 jajka ugotowane na twardo, 2 duże pory (tylko białe części), 2 małe ogórki kiszone lub konserwowe, pół puszki zielonego groszku konserwowego, 1 mały słoik majonezu, pieprz i sól. SPOSÓB WYKONANIA: Mięsko z udka obrać i pokroić w kostkę. Ser zetrzeć na tarce o dużych oczkach. Jajka, umyte pory i ogórki pokroić w cienkie krążki. Do naczynia włożyć mięso, ser, jajka, pory, ogórki i osączony groszek. Polać majonezem i delikatnie wymieszać, dodając do smaku pieprz i sól. Ja do niej podaję smażone białe kiebłaski, bo mój męzuś je uwielbia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon ja też tak mialam Brzuch mnie bolał piersi troche przeszły ale nie do końca. Cały czas myślałam że to na okres ale w sumie bolał mnie jakby odrobine inaczej i kuło mnie w boku. Pierwszy test miom zdaniem nie wyszedł i go wyrzuciłam a mąż go wyjął ze smietnika i mówi że słaba kreske widzi, drugi test -już byla taka mini kreska widoczna nawet dla mnie a trzecia to już całkiem gruba ale wyszla po dopiero 2 min. Życze II kresek :) W sobote mąz na budowie a ja ze ściera od rana latałam bo mialam syf w domu jak nie wiem. Az chyba przesadziłam bo podnieść się z kolan nie mogłam. A w niedziele pojechaliśmy na zakupy do tesco a potem na obiad do teściów bo mi sie gotować nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no panienki folaczam do starajacych al w sumie to powinnam juz nalezec do kobietek ktore zaszly w ciaze w 2008 :) dowiedialam sie 3 dni temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka mój to ciąle na ten test zerka:D mnie strasznie kłuje i w zasadzie tylko z jednej strony:( Kochanamisia witamy w naszych skromnych progach i gratulujemy fasolinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefowo- gratuluje- wow juz 17 tydzien! jak ten czas leci! juz niedlugo bedziesz trzymac swoje dziecie w ramionach 🌻 bysia- nie placz kobietko, nie wiesz, ze kobiety sa jak wino? :D taka manie starzenia sie ma sie tylko na zachodzie, tutaj ludzie do tego zupelnie inaczej podchodza ;) ivoon, salatka baardzo kuszaca :) zobaczysz, juz niedlugo beda 2 grube krechy na tescie ula- nie szalej dziewczyno, odpoczywaj, ok? ja tez do tesciow sie wpraszam jak nie chce mi sie pichcic, albo mam ochote na cos slodkiego :P cale szczescie sa tylko dom obok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kofanamisia nie kochanamisia ale wybaczam :) dziekuje i nawzajem wam wszytskim gratuluje a mam jeszcze pytanie jesli wynik beta hcg jest 350.19mIU/ml to ktoru to tydzirn ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skasowało mi sie po raz setny i nie zapisałam........😠 napisze w skrócie... witam nową koleżankę KOFANĄMISIE ---> wole napisać drukowanymi żeby sie nie pomylić :p jesli chodzi o bete to każde laboratorium ma swoje normy i musisz mieć je podane na wyniku...no i oczywiście gratulacje 🌼 na kiedy termin w takim razie ???? desperate świeta racja z tym winkiem i kobietami :D ivoon jestes w ciazy kochanie gratuluje jeszcze raz ❤️[kwiatek❤️ Byłam dziś u mamy i okazało sie ze mój brat ma półpaśca a ja sie z nim widziałam w piatek. Jak myslicie jak juz przechodziłam i półpaśca i ospe to chyba raczej nie powinnam sie zarazic ..prawda???? 🖐️Ulcia nie przesadasz z tym wysiłekiem nie wolno ci tak sie przemeczać zwłaszcza że miałaś wcześniej plamienia...no żeby to mi było ostatni raz 😠 Tulcia jak zakupki ???? maryam kochana odzywaj sie do nas ...czyżby znowu burza piaskowa??? zapamietasz a co z Tobą...? jesteś juz w Polsce ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon bo to kuje wlaśnie z jedenej strony. Ja miałam owulacje z lewego jajnika bo bolal mnie jak cholera i potem klucie tez było z lewej. I obiecuje że już więcej nie biorę się z a takie porządki chociaż niedługo przez okna świata nie zobacze bo myłam je chyba jesienią bo na Boże Narodzenie nie było pogody a potem już nie moglam. o dziś 19 tydz. sie rozpoczyna Moja waga stanęła w miejscu i cale szczęście Bo już się bałam że będę wyglądać jak wielka kula. Jem normalnie a waga od tyg stoi w miejscu. Za 2 tyg w środe mam i ść do lekarza i może koniec z luteiną:) witamy nowe forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kofanamisia znalazłam cos takiego NORMY DLA PIERWSZYCH DNI PO OWULACJI (DPO-dni po owulacji) Dni po owulacji Zakres hCG inmIU/ml 10 DPO ---- 5 - 50 12 DPO ---- 10 - 100 14 DPO ---- 20 - 200 16 DPO ---- 40 - 400 18 DPO ---- 70 - 800 20 DPO ---- 140 - 1600 22 DPO ---- 180 - 3200 NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży w licząc od daty ostatniej miesiączki (LP-last period) 3 LP --- 5 - 50 mIU/ml 4 LP --- 5 - 426 mIU/ml 5 LP --- 18 - 7,340 mIU/ml 6 LP --- 1,080 - 56,500 mIU/ml 7 - 8 LP --- 7, 650 - 229,000 mIU/ml 9 - 12 LP --- 25,700 - 288,000 mIU/ml 13 - 16 LP --- 13,300 - 254,000 mIU/ml 17 - 24 LP --- 4,060 - 165,400 mIU/ml 25 - 40 LP --- 3,640 - 117,000 mIU/ml kobiety nie w ciąży:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ulcia i tak trzymać..:D a z wagą to jest tak że ona zacznie ci powoli rosnąć wiec spokojnie nie ciesz sie tak :p Kurcze ty juz 19 tydzień rany ale ten czas leci :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie to, ale w necie masz duzo interpretacji bety. ciąża: 1,2-3 tydzień 16-156 2-3 tydzien 101-4870 3-4 tc 1110-31500 4-5tc 2560-82300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uporałam się z prasowankiem:) teraz myślę co by tu na kolację upichcić :D Ulka Ty to nie szalej tak Kochana, szlaban na takie porządki!! z tego co mówisz to u mnie się zgadza, kłuje mnie z prawej strony i z prawego jajnika była owulacja :D jesooooooooo to wszystko na serio się jakoś logicznie ujkłada czy ja tylko sobie to wyobrażam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo, Bysia, Tulka, Maryam, Zapamiętasz sprawdźcie maila :D do reszty niestety nie mogłam wysłać, bo nie mam adresików :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie mogę otworzyć :p po awarii nie mam wszytskich programów jeszcze :p zaraz coś z tym muszę zrobic 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj super, IVVON, dzięki! już to kiedys widzialam, ale zawsze mnie to smieszy :) na przyklad fragment \" rób tak przez 5 lat i sprawiaj wrażenie ZADOWOLONEGO Z ŻYCIA\" ha ha ha :D BYSIA, zakupki sie nie udaly - wszystkie te rzeczy w realu wygladaly duzo gorzej niż w sieci, no i te rozmiary! ja przed ciązą nosilam 36-38 (zanim przytylam przez ostatnie pol roku to w ogole nosilam 34-36, ale to juz inna sprawa). W kazdym razie jak zakladam ciuch ciazowy w rozmiarze 40, to kurdę na kilometr widac, ze CIEŻAROWA idzie... a ja chcę wygladac seksi, zeby te ciuszki podkreslaly moj brzuszek, a nie żeby go tuszowały jakimś bezkształtnym workiem :( no nic, to nie jest ostatni sklep w tym mieście :P marzy mi się taka seksowna mamusiowa sukienka, jak Ci dzisiaj pokazywalam, ale jej w tym sklepie nie było. ILE MOZNA CHODZISZ W DRESIE, co nie? :D Laski, dzisiaj się najdłam truskaweczek :D MNIAM! prosto z espanii :D IVOON, ja miałam jak Ula - ostatnią owulacje z lewego jajnika, i potem w okolicach @ i nawet długo po tym, jak sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy, to mnie bolał ten lewy jajnik - do tego stopnia, że ja GUPIA myslałam, że może mam jakas ciaze pozamaciczna czy cuś :P wiec mysle, ze to kolejny dobry znak! na @ boli caly brzuszek, a przed pozytywnym tescikiem tylko połowa - a przynajmniej tak przyjmijmy na potrzeby naszego topiku, hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja po wizycie u gin. w końcu prywatnie i nie żałuję wręcz przeciwnie. Zamiast kazać mi przestać myśleć o dziecku i nie schizowac po prostu kazał mi zrobić hormony i wtedy jak to on powiedział \"zaczniemy ingerować\" cokolwiek to znaczy. więć zrobilam szybko dziś badania, w poniedziałek znowu wizta, na której zrobi mi też usg tego bolącego cyca. czuje sie lepiej i gorzej..miałam głupia taką cicha nadzieje ze powie mi ze jestem w ciązy hehe no ale trudno. oby teraz poszło z górki i niech sobie ingeruje byle ze skutkiem :) dobranoc Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Dziewczynki! Ja juz wyprawilam meza do pracki i teraz mam wladze do 19:) Ivoon kurs zaliczony:) Tula jeszcze sobie cos znajdziesz seksownego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany dziewczyny nie mogłam zasnąc ..ale sie męczyłam ...aż do 3 nad ranem :-( Mam ochotę na spanie teraz dopiero a zaraz ma koleżanka przyjechać i bedzie cały dzień :-o naszczęście tez jets w ciąży wiec chyba jak powiem ze muse sie przekimać to sie nie obrazi :p Gotuje żurek z jajeczkiem i kiełbaską ale nie wiem co na drugie :-( Tulcia kupisz sobie jeszcze coś fajnego , może w tym sklepie co ja ci podałam namiar :D Kamcia super ze wzytsko oki u gina. Zrobisz badania i zobaczymy co tamw trawie piszczy :D Szefowo jak Twoje samopoczucie ???? mdłości wróciły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA, kochanie, łączę się w bólu - ja spałam dzisiaj jak susel, poza pobudką nad ranem w celu wiadomym, ale odkąd wstałam, to zółądek mi się przewraca na drugą stronę, a zaraz musze jechac na spotkanie do klienta.... co do ciuszków, to dzisiaj robię napad na sklep z używanymi ciszukami u mnie na wsi - zobaczę co tam dają, bo nigdy tam nie byłam, a może coś fajnego się znajdzie, kto wie :) milego dnia, kochane laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu ja dołączam się do Ciebie, też mi się chce spać okropnie, mimo, że całą nockę przespałam wtulona w mężulka:) Byśka robię na obiadek takie fajne placki ziemniaczane:D chcesz przepis?? Tulka udanych zakupów:D Kamcia będzie dobrze dziewczyno:) Szefowo co u Ciebie? pozdrowionka i całuski:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon, moje wielkie gratulacje :) widze, ze juz nawet masz zachcianki hihi Jedz kochana, bo jak Ci zaczna sie mdlosci to koniec!!! Ja dzis zaczynam 8 tydzien i dokuczaja mi przeokropnie :( to bardzo bardzo niemile :( Dzis mialam badanie na czczo i zanim doszlam do osrodka mialam ochote kilka razy puscic pawia :( te ktore to przechodzily i przechodza wiedza o czym mowie :( W sobote wybawilam sie z mezem na weselisku, bylo naprawde super! a dzis tez tylko chodze stękam i najchetniej bym spala :) czuje sie okropnie, kiedy to minie.... Jedna dobra rzecz, ze w koncu dostalam swoj zwrot podatkowy i moglam kupic sobie krzesla do jadalni :P a mężowi wymarzony film hehe Buzka Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie narazie cisza zero mdlosc:) Mysle ze juz sobie poszly i chyba wiem do kogo;) Ja chodze caly dzien glodna bo jak tylko zjem to po 5minutach odczuwam ponownie glod.Juz nie wiem co mam jesc a byly dzis juz danio ,tosty ,pizza ,flaczki,pomidorowa nie liczac slodkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×