Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Dzień dobry kobitki Byłam wczoraj z moim mężem w kinie na Sex w wielkim.... i powiem wam że hmmm troche sie wynudziliśmy a poza tym strasznie długi był ten film i do dzis bolą mnie pośladki 😠 niby mąż mi je wymasował ale mi zawsze małooooooooo ;-) Szefowo jestem do usług ;-) zrobiby mała manufakturke . Sądzę że da sie na tym zarobić. Podbijemy cała Polskę Twoimi wyrobami . Musimy tylko jakąś nazwę wymyśleć :D PolishJLO :D Miumiu wszytsko będzie dobrze zobaczysz ❤️ pewnie tam na górze tak chcą żeby było i w swoim czasie i ty dostaniesz swój prezencik 🌼 Kurcze przez to kino nie wyspałam się a dziś muszę pozałatwia ostatnie sprawy związane z budową a tak mi sie nie chce 😭 i jeszcze tak HOT . Maryam odezwij się kochana !!!!!! ach ten Twój ukochany mąż chyba jeszcze nie możecie się sobą nacieszyć :D Całuski dla Was kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bysia 🌻 dziękujemy za buziaczki, kochana jesteś 👄 ja się jakoś nie mogę przekonać do takich sklepów, nie wiem sama dlaczego... wiem, że ciuszki można uprać i uprasować i będą jak nowe, ale coś we mnie jest takiego, że nie mam odwagi tam wejść :) może z czaasem to się zmieni, bo ciuszki rzeczywiście nie są tanie! natalie 🌻 fryzjer i mnie czeka, jak tylko przylecę do Polski na drugi dzień idę koniecznie! desperate 🌻 nie trać nadziei! uda się ! Jeśli nie teraz, to w następnym cyklu! 🌻 miumiumiu 🌻 sama słodycz u was, aż miło poczytać.... a zegareczek tyka, ale na ciebie poczeka, spokojnie... 🌻 JLo, Bysia, widzę, że zakładacie manufakturkę... super, jakbyście rozszerzały działalność poza Polskę, to we Włoszech macie przedstawicielkę ;););) hihi. Powiem Wam, że dzisiaj pierwszy raz się zdarzyło, że obudził mnie... mój własny Synuś ❤️ nie wiem dlaczego ale zaczął tak mocno kopać mi w lewy bok, fikać i skakać, ze się autentycznie od tego obudziłam... do tej pory czułam kopniaczki, ale nie do tego stopnia..! chyba naprawdę rośnie nam piłkarz! hehehe :D:D:D a to dopiero 25 tydzień, ciekawe co będzie w 38 tyg.. :D Miłego dzionka dla wszystkich babeczek, 🌻 Bysia, Natalie, Desperate, Ivoon, Miumiumiu, JLo, Aniaj, Ula, Kamcia, Maryam, Tula, Anna i reszta.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLO❤️ Bysia❤️ DeeDee ❤️ :) Obliczyłam, że staranko będę mogła uskutecznic juz ok 30 sierpnia :D więc zaciskam zębicha i czekam dzielnie... Może ten czas poświęcę na jakieś zadania ruchowe. Tzn poprawię kondycję...trochę sobie ćwiczeniami podreperuję figurę ;) Wiecie, że jak rodziłam synusia...fafanaście lat temu albo i lepiej :P to po wyjściu ze szpitala wyglądałam lepiej niż przed zajściem...na prawdę. Duże dziecko, wody, trochę stresów i jakoś tak wszytsko straciłam z nawiązką nawet... czytałam ile Wam powskakiwało na wadze, to do przezycia... I tak uwazma, że Kobietki w ciąży mają tyle urtoku, ciepła, wenętrznego światła, że ZAWSZE są piękniusie ❤️🌻 Miłego Dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo74
http://wytworniatymbark.pl/projekt/2471/tymbark_zmyslowy_raj.html zaglosujcie na szefowa:D Bysiu pomyslimy nad nazwa i cala reszta.Powiem Wam , ze ja w ten sposob zbieram pieniadze dla moich pacjentow na zakup roznych rzeczy ostatnio kupilam im bumboxa , a teraz planuje zakupic akwarium.I takie swieta to najwieksze zyski dla mnie.Ale wiecie co jest mile ze ludzie przyjezdzaja po pocztowki specjalnie do szpitala.(a wiedza o tym przez poczte pantoflowa:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wszystkim Dziewczynkom za pamiec :) bardzo to mile... JLo-To Ty projektowals? sliczne i kolorowe :) Ja juz tylko zyje tym, zeby jak najszybciej sprawdzic czy z moim maluszkiem wszystko ok... w srode w przyszlym tygodniu mam miec robione usg i badane struktury plodu. Nie wiem czy wytrzymam i moze juz jutro namowie meza na prywatna wizyte i 3d usg..chce miec wreszcie dziecine na zdjeciu ;) Moze wiec tez jutro napisze czy to chlopaczek czy dziewuszka;) w koncu to juz 20ty tydzien :D dla wszystkich kochanym Pań :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! jak sie macie dzisiaj? mi jakos tak.. same wiecie jak to jest-2dzien @ czlowiek taki przymulony chodzi ;) u nas juz sie weekendzik zaczyna :) jutro znowu jestem zaproszona na pycha obiadek :) bysiu- ty tu mi nie mow nic o upale! tu o 21 jest +47 to sobie wyobraz ile jest w samo poludnie! :D popieram interes- szefowo tu idzie niezly biznesik rozkrecic :P deedee slonko dziekuje za pocieszenie, ale ja nie moge zajsc juz 2 lata, potrzebuje cos co mi pomoze. pobawie sie w te ziolka, odwiedze jeszcze kilku lekarzy i zobacze jakie sa jeszcze bezpieczne dla mojego jajowodu mozliwosci! nie poddam sie latwo- jakby co to moj bedzie musial do pojemniczka :P miumiumiu🌻 aniaj🌻 tula🌻 ula🌻 kamcia🌻 natalie🌻 ivoon🌻 maryam🌻anna🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczyneczki:) Brzuchatki nasze Kochane jak się czujecie w taki upalny dzień? załatwiałam z tata sprawy pogrzebowe- zamówiliśmy wiązankę, bo zmarł jego wujek a jutro pogrzeb :( a żeby było śmiesznie to w sobotę mega impreza z tańcami - 18stka mojej kuzynki:) kupiliśmy śliczne olczykii zawieszkę ze srebra z cyrkoniami w aparcie-mam nadzieję,że się jej spodoba:) dzisiaj czekają mnie jeszcze zakupy w markecie, bo jutro czasu nie będzie:) całuski dla Was wszystkich Kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA 84
czesc malenkie witam was wszystkie.a moj dwny pseudonim to przyszla mamuska:)CZYTALAM WAS CODZIENNIE ALE JAKOS NIE MOGLAM ZEBRAC SIE DO PISANIA.JESTEM Z WAMI NA BIEZACO RACZEJ ANIAJ JA tez jestem juz w 20 tyg jak ten czas leci prawda?ostatnie ba danie mialam mies temu i wtedy lekarz dal mi nadzieje na dziewczynke:) w obrazie 3d jeszcze mojej niuni nie widzialam,i tez bym chciala wiedziec co tam sie zmienilo jak urosla i najwazniejsze przez ten moment badania zobaczyc co moja gwiazdka robi:) jak sie czujesz pewnie brzuszek juz sie zarysowaj ja przybralam na wadze 6kg,i juz czuje sie jak mali slonik,jeszcze taka pogoda. DESPERATE ALE TY MASZ U SIEBIE GORACO OJOJ JA TAKIEJ TEMP SOBIE NAWET WYOBRAZIC NIE MOGE.U MNIE W SZCZECINIE DZISIAJ TEZ SLONECZKO DAWLO MEGA MOCNO ALE W DOMKU MOZNA ODPOCZAC.NA MOJE OKO TO BYLO ZE 100STOPNI:)BO UPOCILAM SIE KONKRETNIE.POZDRAWIAM IVOON zalatwianie pogrzebu to malo przyjemne zadanie.prezent dla 18latki:)napewno jej sie spodoba ja bym byla zadowolniona:) miumiu trzymam kciuki juz od teraz od sierpnia dzialaj ile bozi sily dala.ja o swoja wiktorie walczylam dlugie 3lata.pozdrawiam BYSIU to ja na ten film sie nie wybiore nienawidze dlugich filmow i moj tyleczek tez tego nie znosi,a mala wiktoria wtedy mie kluje w lewy bok. ty juz szczesciaro konczysz wasza budowe ja czekam na pozwolenie i ruszamy w sierpniu a 16go moj slub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA 84
POZDRAWIAM ROWNIEZ CALA RESZTE WASZEJ BRYGADY:)KAZDA DZIEWCZYNE Z OSOBNA .JA IDE COSIK ZJESC BO MALENKA SIE DOMAGA:)PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ponownie Basiu-przyszla mamo :D Tobie to dobrze, juz wiesz, co tam w brzusiu siedzi ;) choć do konca to jeszcze zaczekaj, bo przy wczesnym rozpoznaniu płci to moze jeszcze Wiktorek pokazac co mu uroslo miedzy nogami :D Ja juz wiem, ze jutro nie pojade na dodatkowe badanie, bo ten lekarz po urlopie jest tak oblegany,ze nie mam zamiaru dusic sie w kolejce jakies 4godziny (ostatnio..2 lata temu.. czekalam 3godziny:D) porazka! ale dobry sprzet i jego operator , wiec ciezarowki sie pchaja ;) ide wiec sobie spokojnie na badanko w srode, zobaczymy co mi moj gin powie..jak nie zaspokoi mojej ciekawosci-ide z marszu do tego innego;) A dzis grzalo, oj grzalo!!! szczegolnie grzeje na poddaszu gdzie mieszkam..ale nie poddaje sie :) Moj brzuszek tak jakby teraz szybciej rosnie, ale czuje sie calkiem niezle..choc troszke malo czuje nadal te ruchy...moj Maly Filipek juz sporo wierzgal w tym okresie...no ale coz..moze bede miala spokojne dziecko tym razem ?:D Spokojnych snow Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA 84
aniaj moja niunia mam nadzieje ze wiktoria( bo lekarz powiedzial ze moze jest to chlopczyk z malym ptaszkiem:)) prawie wcale sie nie rusza naprawde poczulam ja moze z 5 razy i to tak bardzo bardzo delikatusnie,i to mnie przeraza.ale uspokoje sie u lekarza jak powie ze wszystko jest oki. moj lekaz tez jest oblegany w zasadzie to zawsze trace tam z misiem duzo czasu,ostatnio 3 godz wczesniej 2.ale jest jedynym lekarzem ktoremu ufam,on sprawil ze jestem ciezarowa:) teraz mam wizyte w srode:)zobacze mojego aniolka ostatnio tak plakalam ze lekarz nie mogl jej zmierzyc i zbadac bo tak sie ruszalam:)ale to bylo piekne jak machala do mnie. dobranoc mamusie i przyszle mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA 84
to wizyte mamy tego samego dnia:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Oooooooooooooooo kogo moje oczka widza Basia:) Ciesze sie ze wszystko jest OK u Ciebie i Malej:) Ja juz nie spie od 5.30 ale leze sobie jak krolowa w lozeczku;)a jak! Wstajemy kochane liste podpisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sie podpisze pierwsza Szefowo;) Takie mam slabe cisnienie dzis, ze musze sie slabej rozpuszczalnej kawy napic! mam nadzieje,ze nie zaszkodzi? predzej chyba zaszkodzi jak sie przewroce :D Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bysia Wa-way
Kochane moje podpisuję listę i pakuję torbe bo dziś jadę do Gabryni ale chyba wrócę bo "kocham " moją teściową i dłuższy pobyt napewno mi pomoże ;-) Jeśli zostane to tylko i wyłacznie ze względu na Gabi :-) Odpoczywajcie i nie przemęczajcie sie a reszta dziewczynek niech pracuję na małymi cudami:D {kwiatek]❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja kawka nie zaszkodzi ale podobno lepiej pić parzoną w ekspresie bo zdrowsza niż rozpuszczalna i dużo świństwa zostaje w filtrze. U nas wczoraj straszny upał w słońcu prawie 50 st. w cieniu ponad 30. Prawie Majorka. Miala być burza w nocy ale tylko się pobłyskalo, za to dziś ciepło ale pochmurno. Cały dzień spędzam w koszulce i w majtkach bo wysiedzieć nie można. Jak ktoś dzwoni do drzwi to lece ubierać spodenki męża:) Po lekach mam mniej skurczy tak ok 4 na dzień i to z godzine przed następną dawką. Przeszo mi też kołatanie serca i trzęsące ręce. Podobno organizm sie przyzwyczaja. Dalej spędzam dnie na kanapie. Moj mały czasami tak kopie że już mam dość, spać nie mogę bo zaczyna ok 10-11 i kończy ok2-3 w nocy. Niektóre kopniaki są aż bolesne. Ale ma też takie dni że kopie sobie tak normalnie że właściwie nie odczuwam tego bo już się przyzwyczaiłam. Ściskam mocno i życze powodzenia wszystkim starankom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lista podpisana :D Basia 🌻 oj dłuuugo Cię nie było ;) leci ten czas, co? nie martw się, że mało czujesz dzidziusia, u każdej z nas jest inaczej, ja pierwsze ruchy poczułam dość wcześnie i to od razu były kopniaczki, a w większości dziewczyny podobno czują najpierw bąbelki czy motylki. U Was na pewno wszystko jest w porządku, najważniejsze to się nie martw na zapas! ❤️ szefowo-królowo! dobrze jest sobie poleżeć w łóżku, prawda.... w końcu Ty tu rządzisz!! :D:D:D aniaj, ty się nie przewracaj, silna bądź! Upały zabierają siły, wiem to po sobie - u nas od ok. 2 tygodni jest 37-39 stopni codziennie, chociaż przedwczoraj zaczęło troszkę wiać i temp spadła do.. ok. 33 stopni. Czuć różnicę :P hehehe chociaż to na szczęśćie nie to samo co u desperate... 48 stopni!!! Buziaki dla wszystkich kobitek obecnych dziś na kafeterii i tych wczasująco-urlopujących! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Laseczki:) też podpisuję listę:) Szefowo Ty ranny ptaszku:) Bysiu baw się dobrze i odpoczywaj Kochana:) Ulka nie daj się skurczom:) Basiu witaski:) Desperatka , Miumiumiu, Tulka, DeeDee i reszta - miłego weekendu:) mykam na pogrzeb a potem na pazurki :) p.s. u nas w nocy były 2 porządne burze, a teraz leje jak z cebra :( caluski dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście kochane :) :) :) U nas wszystko w miarę w porządku. Jagódka miała dzisiaj nad ranem pierwszą czkawkę, a na początku tygodnia próbowała się już przebijać przez skórę mojego brzuszka... ❤️ nie ma piękniejszego widoku ❤️. Z newsów, to pogodziłam się jako tako z Tatą Jagódki.... nie jesteśmy razem ani nic takiego, ale chociaż zaczęliśmy rozmawiać... zajęło nam to bagatle 4 miesiące... Jak zobaczył zdjęcia z USG to miał lzy w oczach, a na do widzenia pocałował swoją córcię (czyli mnie w bruszek).... dziewczyny, te upały te ciężkie są, co? Ja od rana to się pocę jak myszka :D a już u naszych koleżanek z zagranicy, to .... ho ho... a właśnie... dawno nie było u nas MARYAM..... CO TAM U CIEBIE KOCHANA?! ODEZWIJ SIE!!! 🌻 MIUMIU - jak zaczniecie skuteczne staranka pod koniec sierpnia, to będziecie mieć potem w domu Byczka :D byczki są fajne ;) no i zazdroszczę Ci baaaardzo tego szczęścia z M!!! to jednak jest podstawa! BYSIA - podziwiam, że wysiedziałaś mimo wszystko tyle w tym kinie... ja bym nie dała rady :P albo by mnie pupa bolała, albo bym po prostu zasnęła :D DEEDEE - ja też planuję zakupy w ciuchlandzie dla Mojej Małej! Wiadomo, kilka podstawowych rzeczy to będzie nowych, pewnie dużo też dostaniemy od moich przyjaciółek i rodzinki, ale całą resztę zamierzam kupić w lumpeksie... ANIAJ - trzymam kciuki za USG! :D mam nadzieje, ze sie dowiecie już, jaka płeć! No i... stawiam na dziewuszkę :D DESPERATKA - te Twoje filmiki... he he :) IVOON - kurczę... u mnie też dzisiaj pogrzeb, ale nie pójdę :( Moj kolega z LO mial wypadek samochodowy, dachował i niestety.... :( taką miałam pechową klasę w tym liceum.... to juz kolejna osoba :( BASIA - witaski! ULCIA - ❤️ Miłego dnia Kobitki! lecę pracować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia, miłego wczasowania z Gabi i resztą, Ty też się oszczędzaj i korzystaj z lata!! Ula, super, że się lepie czujesz, leż i odpoczywaj, już mało ci zostało do rozwiązania!! Pogłaskaj brzusio od ciotki DeeDee ❤️ Trzymajcie się ragazze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście szybsze ode mnie! nie zdążę napisać, a już się pojawiają nowe dziewczynki dzisiaj! 🌻 Tula, baaardzo się cieszę, ze się pogodziliście z tatą Jagódki! Może się zmieni na dobre, pocałował CIę w brzuch... 👄 życzę Wam szczęśćia z całego serca!!! ❤️❤️❤️ cierpliwość cierpliwość cierpliwość.... ivoon, pogrzeb to zawsze przykre chwile.... Ok już zmykam 🌻 papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe..Tula- oby Cie przeczucia nie mylily, bo nawet nowe imie wymyslilam jak to bedzie coreczka- Anastazja :D i nawet mąż wybredny nie protestowal :D tyle ładnych zdrobnien... co najwyzej bedzie Anastazy :D Tula- piekne pogodzenie sie .....:-) ale milutko :) Dla reszty Sloneczek ciezaroweczek i starajacych sie moje ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA 84
szefowo jejku jak ty wczesnie wstajesz ja to budze sie o piatej jak mij maz wstaje do pracuni chwile z nim porozmawiam przypilnuje czy dal wiktori buziaczka,onwychodzi a ja dalej spie i dzisiaj wstalam o 10 44 WSTYD,toz to grzech tak dlugo spac:)milego dnia pa kawka ,tez od czsu do czasu japopijam najczesciejto w gosciach,aby przy stole nie zasnac. bysiu zazdroszcze jednak troche sie u tesciowej odpoczywa np obiadow nie musisz robic co?mazury ja tam nigdy nie bylam tylko morze baltyckie zwiedzam bo blirzej,godzinka jazdy autkiem.odpoczywaj duzo i dbaj o swoje dzieciaczki ula widzisz juz lepiej sie czujesz a jeszcze troszke i bedziesz miala swoje dziecatko,i te nocki nie przespane:).moze to dziwne ale ja bym juz chciala miec swoja balbinke:)kochac przytulac wychowywac calowac boze jak ja na nia czekam deedee ale upaly ,ty to juz pewnie przyzwyczalona jestes:)ale i tak siedz w domku w cieniu,buzka ja wszoraj bylam nad naszym jeziorkiem i normalnie wszlam do wody po same cyce.bo plywac nadal nie umiem,moze dzisiajmaz znowu zorganizuje dla mnie taka rozrywke,bo sama w domunudze sie okropnie. udanego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Lasencje Brzuchate i Niebrzuchate :P No więc...nie zaczyna się od no więc....ale niech tam... :P Tulcia ...❤️ bardzo się cieszę (tfu tfu, żeby nie zapeszać) :D, że jakoś Ci się pomalutku układać zaczyna z tatusiem Jagódki :) Faceci to wieczne dzieci i trzeba dużo cierpliwości i wyrozumiałości, ale... ten pocałunek córeczki :P bardzo mnie rozczulił. Może jeszcze bezie przepięknie, może jeszcze będzie normalnie...taralalalala....:) 🌻 Acha...Tulcia...co do byków to masz 100% racji...ja i mój M jesteśmy bykami :P więc jakby...Boże jak bym chciała :D:D:D Bysiunia...mam nadzieję, że u teściowej troszkę odetchniesz...budowa daleko, teściowa pewnie upichcić potrafi...a Ty jak Królowa.... 🌻 wypoczywaj... ja też do teściowej jadę...ale to jeszcze troszkę... Ona jest taką muzułmańską teściową, kochaną, wspaniałą, mądrą, ciepłą i serdeczną... Aha i nie nosi chustki :P jest nowoczesna :P Bardzo jest kochana kobietka :) A Królowych jest wśród nas więcje...co nie JLO ??? ;) nDobrze Ci laska, a ja 5.45 budzik....:O No nic jeszcze mój czas na Królowanie nie nadszedł :P AniaJ...ładne imię i ta córcia...:) mmmmm jak fajnie...Anmastazja....czy to Nastak jest też??? ❤️ DeeDee..gorąco u Ciebie Kochanieńka, my wczoraj mieliśmy przedsmak...prawdziwych upałów, a Ty w tym jesteś... Można się niby przyzwyczaić no i klima... :P ale tak mądrze dozowana załatwia wszytsko :) Ja jutro mam Babskie spotkanko...jakby któraś reflektowała to...zapraszam...na mailika info...podam adres :) A co... O 15 zaczynamy, miejsca dosyć...M zabezpiecza imprezkę od strony kulinarnej, a potem wybywa....:) Tak więc.... miło mi będzie :) Całuję Kochane Desperate ❤️ Ivoon ❤️ Maryam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia ale fajniutkie wieści :D strasznie się cieszę, że się układa - tatuś robi postępy i będzie coraz lepiej Kochana:) Miumiumiu my z mężulkiem też jutro balujemy na 18stce kuzynki - impreza prawie jak wesele - na sali, całonocna z DJ (ludziom to na serio odwala) dzisiaj się dowiedziałam, że za 2 tygodnie mam egzamin z awansu zawodowego - chyba zwariuję ze stresu do tego czasu :) ale z drugiej strony jak będzie po wszystkim to staranka na luzie będą :) my marnujemy jeszcze jedno jajeczko - 3 @ powinna być pod koniec lipca więc w połowie sierpnia do dzieła :D Miumiumiu nasze dzieciaczki urodzą się w tym samym czasie - z niewielką róznicą ok 2 tygodni Kochana:D (innej opcji nie ma, bo w sierpniu nam się uda Laseczko :D ) buziole dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA 84
aniaj ja to chyba normalna nie jestem matko ja napewno normalna nie jestem.ja musze kogos namowic zeby urodzil za mnie,ale to tylko moje marzenie,ja zwymiotowalam tak reaguje na krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×