Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

a u mnie dzisiaj leczo ugotowalam caly gar i bede jadła na obiad śniadanie i kolacje bo je uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitkax
a ja mam dostać w środe okres:( i chyba dostane- a tak bardzo chcialam dzidzi Brzuch boli w dole bardzooo mocno- mam taki cały obrzmiały i mam zgage No i temperature mam 36,9 -wcześniej była wyższa Chyba nici będą, a tak chcieliśmy:( a to juz drugi miesiąc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyneczki:) i ja się melduję, późno, bo późno, ale lepiej teraz niż wcale :) po rozwywkowym weekendzie (w sobotę 18nastka, wczoraj byliśmy nad wodą) dzisiaj od rana biegałam-zapłącić AC, do urzędu po termin egzaminu, do księgowej i do okulisty :) jak mi zakropoła pani dr oczy to wszystko widziałam mega wielkie :D a o trafieniu w klawirze nie było mowy :D z dna oka wyczytała uwaga...............nadciśnienie tętnicze ( a do tej pory \"leczono\" mnie na niedociśnienie :D ) normalnie jaja jak berety :D teraz siedzę w kuchni i pichcę spagetii bo moja męża se zazyczyła taki obiadek :D pozdrowionka dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA 84
Czesc dziewczynki pisze do was ze szpitala.przyjeli mnie wczoraj,mialam dziwne skurcze przez 4dni.szpital to cos okropnego zle sie tu czuje.z dzidzia wszystko oki.odezwe sie jak bede w domku,bo teraz pisze z komorki a nie wiem ile to kosztuje.pozdrawiam.basia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA 84
Czesc dziewczynki pisze do was ze szpitala.przyjeli mnie wczoraj,mialam dziwne skurcze przez 4dni.szpital to cos okropnego zle sie tu czuje.z dzidzia wszystko oki.odezwe sie jak bede w domku,bo teraz pisze z komorki a nie wiem ile to kosztuje.pozdrawiam.basia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedna Basiu- mam nadzieje, ze wszytko bedzie dobrze i wydobrzejesz!! Ja dzis bylam na usg 3d Mam piekne foty mego dzidziola!!!:D piekne z profilu..widac nosek, usteczka i raczke na glowie :) mial robione echo serca i cala reszte...dzidzia jest piekna i zdrowa!!!! i nic wazniejszego sie nie liczy dzis :) a kto tam siedzi..to nie chcial pokazac:P chociaz powiem Wam..ze wg moich przeczuc to chlopak, bo doktor widzial,ze cos tam odstaje!! ale nie mogl znalezc jajeczek :) kazal przyjsc za 10 tygodni i wtedy zajrzy:) no i dostane filmik mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, podczytuje Wasze posty na temat staranek od pewnego czasu i musze przyznac,ze wyczuwam w waszym gronie wyjatkowo mila atmosfere. Mam nadzieje,ze bede mogla do Was dolaczyc,jako ze dojrzewam powoli do roli mamy. Oficjalnych staran nie rozpoczelismy, jednak od jakiegos czasu nie zabezpieczamy sie, wiec chyba na jedno wychodzi. Szczegolnie sympatyczny jest fakt,ze na topiku sa dziewczyny mieszkajace za granica. Mysle,ze fajnie jest moc powymieniac sie doswiadczeniami. I wspolnie oczekiwac wymarzonego momentu zajscia w ciaze. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś pierwsza się melduje Witamy nową koleżankę Basiu trzymaj się, wytrzymasz. Ja też się modliłam żeby nie iść koleny raz do szpitala, a teraz w te upały to na pewno koszmar. Przynajmniej jakby się coś działo to lekarze są na miejscu i moga reagować od razu. Wczoraj wyszłam z domu. POjechaliśmy do najbliższego sklepu kupić koszule i krawat dla meża na wesele. Ja zdecydowałam że jednak nie idę bo jest dzień że mam 2-3 skurcze, a jest tez taki że mama co 20 min przez jakiś czas. POzatym ledwo doczłapałam do auta tak mi ciężkio. Cały czas leżę a brzuch rośnie i to chyba dlatego. POzatym 5 min spaceru powoduje że brzuch mi się spina jakby miał mi eksplodować. Wolę nie ryzykować bo z kościoła na sale jest 20 min jazdy samochdem i jak zajade to bede musiała się położyć. A godzina czasu na weselu mnie nie zbawi. Przynajmniej zaoszczędzę na sukience i po porodzie kupie sobie coś fajnego w zamian. Moja mama tez twierdzi zeby dla godziny czy dwóch nie ryzykować zdrowia dzidziusia. Potem ja będe płakać jak coś się stanie Mąż jest świadkiem u brata więc nie ma wyboru No i teściowa się pogniewała jak powiedziałam ze ja raczej nie idę, strzeliła takiego focha że głowa boli. A potem z krzywym uśmiechem powiedziała pójdziesz, pójdziesz zobaczysz że pójdziesz, przecież już ci lepiej. A jest lepiej jak leże plackiem a jak tylko pochodze np. żeby wstawić jakąś zupke od razu się zaczyna. A ja musze iść do fryzjera bo mam odrosty na 5 cm i chętnie bym obcięła włosy ale moj ukochany uwielbia długie włosy i kontroluje kazdy skrócony cm. DObrze że fryzjer jest w klatce obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też się melduję dzisiaj... tym razem coś szefowa zaspała :D:D:D petra81- miło Cię poznać, pewnie, że możesz do nas dołączyć, bo to topik całoroczny - NOWY ROK nowe możliwości :) Oficjalnie zapisy są u naszej bosski- JLo ;););) Życzę Wam udanych staranek i szybkiego pojawienia się brzusia... :) Basia- bardzo mi przykro, że masz taką sytuację i musisz leżeć w szpitalu.. leż i się nie ruszaj, a na pewno wszystko będzie dobrze! Buziaczki 👄👄👄 aniaj, super, ze masz już zdjęcia maluszka! Niesamowite uczucie móc oglądać na ekranie maleństwo ❤️ chłopaczek mówisz.... super!!!!! 🌻 Ulcia, ja bym nie poszła na to wesele, jeden moment nieuwagi i.... jak mówisz, możesz żałować później. A teściową się nie przejmuj, niektóre już takie po prostu są. Twoja mama ma rację, dla dwóch godzin siedzenia przy stole (bo rozumiem, że i tak nie byłabyś w stanie tańczyć) nie warto poświęcać zdrowia swojego i przede wszystkim dzidzi. Tym bardziej, że jak mówisz jak wstaniesz do kuchni to jest gorzej... Leż kochana i czekaj spokojnie na szczęśliwe rozwiązanie, a na weselach się jeszcze zdążysz wytańczyć! 👄 My dzisiaj mamy kolejną wizytę kontrolną u ginekologa, tym razem to już ostatnia przed wyjazdem do Polski- już za tydzień!! :D:D:D:D:D:D AHa i odbieram wyniki badania krwi i glukozy- powiem wam, ze ten ulepek do picia nie jest taki zły! Ja uwielbiam słodycze i w ciąży jem dość dużo (szczególnie Nutellę), więc może dlatego łatwo i było to wypić :P Hehehe zobaczymy dzisiaj czy mogę dalej tak sobie szaleć z tymi cukrami :D A gdzie reszta dziewczynek? Wszystkie się porozjeżdżały na wakacje... i dobrze! Odpoczywajcie ile się tylko da!!!!!!!!!!!!!! ❤️ Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo :P:P:P zauważyłam, że na moim suwaczku mam STUDNIÓWKĘ.... hehehe ładna okrągła setka ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lejdis 🌻 Hej Petra 👄 tutaj to już więcej brzuszków niż staraczek, hehe, alke faktycznie jest fajowo i miło się tutaj wśród tych Brzuchatek rozgościć... :P Miłego dzionka Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Lejdis:) ja sem dzisiaj dłużej pospała...wstałam godzinkę temu:D a co tam.....w końcu mam wakacje:) Basiu wszystko będzie dobrze, leż i odpoczywaj...dzidzia najważniejsza jest:) Aniaj....fajniutko, że chłopak....rośnie mam przewaga:) Ula teżś bym nie szła:0 słuchaj mammy, bo mama wie najlepiej codla dziecka dobre:) Perta witamy w naszych skromnych prpgach - przyda się nam wsparcie (ja, Miumiumiu, Kamcia zostałyśmy na placu boju:D ). Nam się też uda Dziewczyneczki:) DeeDee udanej wizyty Kochana:) napewno wszystko jest ok:) dla wszystkich dziewczyneczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki! Jestem ,jestem wstalam dzis faktycznie pozniej- tak jakos na spanie mnie wzielo bo pada i maz z nocki wrocil ajjjjjjjj.A i dostalam paczke rano od tesciowej z lozeczkiem dla Gabrysia❤️Chinska technologia przy skladaniu nie ma sobie rownych:) Aaaaaaaaaaaa wlasnie WITAMY NASZA NOWA KOLEZANKE-PETRE na pokladzie :)Jesli sie nie boisz to wskakuj. Ula ja tez mialam wesele w miniona sobote i tez darowalam sobie pojscie.Ciezko mi w domu siedziec a tam sie meczyc-PO CO?!A tesciowa niech sobie gada kiedys jej przejdzie a za rok zapomni;) Basiu-bedzie dobrze. DeeDee-otwieramy granice :) Miumiumiu ,aniaj,Tulka,bYSIA,Natali,i reszta zalogi- 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Bardzo dziekuje za cieple powitanie:) Oczywiscie, ze sie nie boje JLo,z przyjemnoscia dolacze do starajacych sie, wzajemnie sobie kibicujacac ivoon, a poza tym dziewczyny z brzuszkami przecieraja szlaki, wiec zawsze mozna sie od Was pouczyc. Tym bardziej, ze wciaz jeszcze prawie pol roku zostalo tego 2008, wiec szanse sa:) U mnie zbliza sie polowa cyklu, wiec czas popracowac. Zycze dziewczyny milego dzionka i umykam cos zjesc, po to juz pora lunchu, a ja to do spiochow zdecydowanie naleze. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis kafeteria miala chyba jakas mala awarie..?:) co probowalam napisac to wyskakiwal bląd :) co do tego czy to synuś, to nie wiem jeszcze :D jajeczka ksztaltuja sie do 30 tygodnia i wtedy zrobie porzadne usg, bo teraz nawet na 3D nie bylo widac,na razie oficjalnie nie wiem co moj ludzik tam ma :D wiec na razie nie nastawiam sie :) i nawet dobrze żyć z taką małą niespodzianką w srodeczku :) Witaj Petra i owocnych staranek :) Pozdrawiam Was Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj miałam ten sam problem więc poklachalam z JLo na gg :D cudne łóżeczko dla Gabreysia babcia przysłała :D petra....ja to od sierpnia startuje poraz drugi w tym roku i mam nadzieję, że nie skończy się jak w kwietniu.....:D tym razem musi być dobrze:) pojeździłam troszkę z męzulkiem autkiem (przygotowania to kursu na prawo jazdy, na który być może we wrześniu już nie pójdę:) a teraz pod prysznic, potem wszamam lody miętowe i popatrze z mężom na filmik:) dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon :D to my staranka nawet zaczynamy w tym samym czasie :D:D Faaaajnie, mam ciagle nadzieję... Dzisiaj chyba Nicole Kidman urodziła pierwsze dziecko...w wieku 41 lat sic! Jest dla mnie jeszcze szansa ...hehe :P Ja dzisiaj u mojego M...ciagle jest stan \"chodzimy ze sobą\" no i ja tak jeżdże przez pół miasta na te randki :O tylko juz tęsknię bardzo do....NORMALNOŚCI!!!! Czy kiedyś w ogóle w moim przypadku jest to mozliwe...:O eh... Zmykam...dobrej nocy Laseczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Wlasnie ,wlasnie kto zatrzasnal drzwi w kafie dla szefowej;) Aniaj-fakt niespodzianka fajna ale ciekawosc bywa czasem przeogromna:) Miumiumiu-randki tez fajna rzecz a normalnosc jak przyjdzie to randek Ci zabraknie.Wiec korzystaj kochana :) Tulka melduj sie kochana podpisu nie widze juz pare dni oj nie ladnie . Ivoon lody w lozku?!Rozgrzej atmosfere:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pobudka kobitki :D wstajemy !!! wczoraj jak już pisałam byłam na badaniu kontrolnym... dzidziuś zdrowy, duży, serducho bije, macha rączkami i nóżkami... i pierwszy raz pokazał klejnoty ❤️ chyba nikt nie ma wątpliwości, ze to chłopak! Mój małż się śmieje, że go doskonale wyposażył :D:D:D:D ojjjjj prawda, prawda!!!! :P WYniki na glukozę idealne :D, morfologia też :D, dostałam pozwolenie pisemne, że mogę lecieć samolotem :) Po wizycie zrobiłam sobie maraton po sklepach, bo od kilku dni są w Rzymie mega-wyprzedaże, więc aż grzech nie skorzystać! Kupiłam sobie trochę bielizny, bluzeczki, koszulkę taką piżamową i 2 pary butów, walizkę (w coś się muszę zapakować do Polski), torebkę czerwoniastą... ;) ojjjj baba ze mnie :D:D:D:D to z tej radości po badaniu :D my jeszcze nie mamy łóżeczka, ani wózka, ani mebelków.... niektóre rzeczy chcę kupić w Polsce, mężuś po moim wyjeździe bierze się za malutki remoncik mieszkania- szczególnie pokoju dla bambina ;) Miłego dzionka 🌻 Petra, wpisz się do tabelki 🌻kwiat]🌻 odkopałam dla Ciebie ❤️ STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI IVOON............32..................KATOWICE........... ............3 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28....31..................WROCLAW............... .........6 DESPERATE.......22..................Q8.................. ..............2 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE.............. ............4 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................3 EMSY..............27..................WIELKOPL.......... ..............x FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... .....08.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2........ ........22.09 AGA............24............GDANSK............3........ ........24.09 MARYAM.......24............ZEA.................3........ ........03.10 DEEDEE22......27...........RZYM...............2......... .......17.10 TULA............32...........WAW...............2........ ........17.10 BYSIA...........30............WAW...............3....... .........25.10 ANIAJ...........30(1)........wlkp................3...... ...........?..11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo, wyprzedziłaś mój wpis o minutkę, myślałam, ze sama jestem :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee, gratuluje jajeczek hehehe, u mnie do tej pory wisi na scianie zdjecie z usg z wywalonymi jajkami mojego Filipka:P( przepraszam za kolokwializm :D) JLo- ciekawosc jest przeogromna, to fakt !! ale skoro moje dziecie nie pokazalo, to znak, ze mam czekac :) a lody w lozku..Ivoon...hhmmmmm...to mi rozgrzalo ale wyobraznie, hehehe :D ide piec ciasto z truskawkami (mam nadzieje,ze wyjdzie, bo owoce zamrozone :P Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Dziewczyny no.....lody w łóżku i filmik to normalna sprawa :P Miumiumiu nasze dzidzie będą prawie w tym samym wieku ;) u nas około...miesiąca to staranek...mam nadzieję, że szybciutko zleci :) a randkami się ciesz, bo jak Ci ich zabraknie to będziesz tęskniniła :) DeeDee Twoja dzidzia znów przerzuciła szalę na stronę chłopaków....z tego co mi się zapamiętało...mamy tylko Jagódkę Tulci?? Aniaj i Twoja dzidzia pokaże co tam ma, zobaczysz ;) u mnie dzisiaj deszczowo i zimno, ale na szczęście męża wraca szybciej, bo pojechał na szkolenie :) także powtórzymy wieczorek z lodami i filmikiem :D całuski dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! mam nadzieje ze jeszcze o mnie nie zapomnialyscie. Nie mam jak teraz za bardzo sie udzielac bo zmienilismy mieszkanie i wciaz czekam na podlaczenie do internetu a to moze jeszcze potrwac. Moja dzidzia kopie i ma sie dobrze :) ja zreszta tez ;) jutro ide zrobic wszystkie wyniki (po raz kolejny). ivoon Ty widac zapomnialas o mnie :P jest jeszcze moja Kamilka ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryam...pamietamy, pamietamy :) ❤️ Ivoon...tak nas mało zostało do tych staranek, musi być jakas sprawiedliwośc :D co nie? 🌻 Po za tym jeszcze nam trochę roku do zajścia zostało...no i ja tak strasznie chciałam mieć byczkę :P W przyszłym tygodniu wyruszamy...aż a za Bosfor :) autem :))) Już nie mogę się doczekac :) Całusy Kochaneczki :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryam i Tulcia nie opedza sie od kawalerow dla corek-a beda mialy w czym wybierac:) Ivoon -kolejny mrozny wieczor w sypialni?!:p Podejrzane:D Miumiumiu-ale masz fajnie tez bym sobie wyjechala a taka wyprawa to moze najszybciej za roczek dopiero albo dwa. Aniaj -to czekamy wszystkie na niespodzianke -w grupie razniej:) Ja juz sie szykuje do obiadu maly❤️ sie przeciaga w brzusiu az mu malo mogi nie wyskocza na zewnatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryam Kochana przepraszam Was bardzo...faktycznie Kamilcia mi umknęła :( mój małż stawia u nas na córcię, więc jak odpowiednio zaprogramuje swoich chłopaków to dołączymy do mniejszości hihihihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnieee masz Miumiu :) szalej dopoki mozesz! bo jak za rok to byczątko sie pojawi to koniec dalekich wypraw;) No a ja chcialam skorpionisko male, termin mam na 25 listopada-wiec strzelec, ale...skoro mam miec na 10000% cesarke to robiona jest przynajmniej tydzien przed terminem, wiec stawiam na ten swoj ukochany znak :P no bo ja tez skorpion, nawet mam taki tatuaz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×