Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

czesc dziewczyny! przepraszam ze sie nie odzywalam, ale potrzebowalam taka przerwe od swiata:D nawet do tesciow na obiadek nie poszlam tylko siedze w domku! ivoon- tez umieram- razem razniej brzuch mnie boli okropnie! dzis juz 27dc takze lada chwila chlupnie :D no, no jak ten czas leci- niedlugo na porodowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Ivoon jakie tortury dla komarow:D Desperate czasem potrzebujemy czasu tylko dla siebie i tylko dla siebie.Bedzie dobrze kochana:) A tak na marginesie to wstajemy leniuszki z kolderki i z poduszki:)ale rymy wale.U nas dzis bedzie bardzo goraco wiec czeka mnie LB(lezenie bykiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff jak goraco............ Wczoraj cały dzień spędziłam na kanapie u mamy a maż na budowie. W piątek się przestraszyłam bo byłam sama w domu a dostałam skurczy co 20 min i brzuch mnie strasznie bolał, a mąż na imprezie pracowniczej. Na szczęscie przeszło mi po 2 godz. bo już w myślach pakowałam torbe do szpitala. On nic nie skorzystał bo się przestraszył i tylko 2 piwka wypił i wrócił wcześniej. Wczoraj już było ok i dziś mam nadzieję że też. Dzisiaj pierwszy raz od 2 m-cy wyspałam się normalnie o ile w ciąży można mówić o normalnym spaniu. Mimo gorąca położyłam się o 10:30 i usnęłam po pół godzinie a potem wstałam tylko 2 razy do kibelka i obudziłam się cudnie wyspana o 8:30. ANi mi brzuch nie zawadzał ani nie bolał przy przewracaniu na boki. Super aby tak zostało bo już zapomniałam że można się wyspać. Mam gotuje mi kompociki z jabłek w słoiki na czas po porodzie a mąż truje że mam sie spakować jakby co i trzeba kupić w końcu dzidziusiowi pieluchy, wanne itp bo on sam nie będzie kupował. Dziś ukrop z nieba się leje. Trzymajcie się chlodno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Niewiasty :) Jejku Ulcia Ty to uważaj kochana.....mega stracha bym miała na Twoim miejscu i pewnie z tysiąc razy bym spanikowała :D cały dzionek spędziłam na słoneczku i baseniku...dopieściłam opaleniznę, więc ładnie będzie wyglądać pod kreacją weselną :D najgorsza była niemożność wykąpania się,więc prażyłam się jak skwarka :D ale za nic nie przekonam się powtórnie do tamponów :) teraz letniawy prysznic, wyrko, mężuś i.................filmik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzie dostalam od tesciowej w prezencie 2 koszule, jedna typowo do karmienia sliczna :) a druga...w rozmiarze XL...przeogromna!! i typowo babcina :D:D:D szeroka, dluga i w kwiatki Wzielam prysznic i postanowilam ubrac ja dla meza (dla zartu) oboje padlismy ze smiechu, ze tesciowa chce rozbic nasze pozycie malzenskie :D no coz...niewdzieczna ze mnie synowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Aniaj-dobra jestes:D Babeczki stawiamy kropeczki............................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko Panienki :) a zaskoczę Was.....lodzików nie było :P był za to, deser własnej roboty :D aniaj.....musiałaś bbbbbbbboooooooooooooooooooooooosssssssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkooooooooooooooooooooo wyglądać :D lecę załątwiać ważne sprawy, a tak mi się nie chce...upał taki, że szok..... :) całuski dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ❤️ Wróciłam własnie z Mazur i padam bo klima nam wysiadła ;-) po drodze tzn freonik sie skończył :-( i tak do samej Wa-wy. Na Piknicu było fajnie ale powiem szczerze że mało było muzyki Country ...jednym słowem to raczej był Woodstock niż Country :-o ale zabawa to zabawa. Powim wam dziewczyny że zaczynam odczuwać swój stan i swoje rozmiary :-( już kiepsko znoszę jazdę a za tydzień czeka mnie jeszcze jeden wyjazd nad morze na tydzień i chyba fikne w tym samochodzie albo bedziemy co chwile robić przystanki bo Czaruś juz za bardzo sie denerwuje jazdą :-( Poza tym goraco jak w pikle a jeszcze czeka mnie lekarz w tym tyg i wyjazd Gabi na kolonie :-o bardziej to od niej przeżywam. Tyle u mnie w skrócie ... Ulcia ty zacznij faktycznie kompletować rzeczy bo to nigdy nic nie wiadomo ...... Szefowo a jak Ty sie czujesz ? ja nic nie chce mówić ale poród zbliża sie wielkimi krokami :D Lece do babci na obiadek i niebawem wracam :D Dla wszytskich dziewczynek 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja juz od dawna znosze zle podroze i glownie siedze w domku :o A teraz to i moja macica zaczyna intensywnie cwiczyc skurczeBH co jest malo przyjemne:( Ciezko mi sie tez spi a najleprza pora to ok.trzecia nad ranem i tak do 7. 29.08mam wesele ( kolejne ) ale nie idziemy bo to juz tuz przed terminem porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ale ze mnie len! cala gora ciuchow do prania a mi sie nie chce :P pomimo klimatyzacji jest jakos tak duszno do tego @ ma przyjsc i az mnie skreca! wczoraj na polnocy kraju dobilo do 60 stopni! rekord nad rekordy upalu! a tu cos smiesznego :P http://www.youtube.com/watch?v=QniDZy1jF0U http://pl.youtube.com/watch?v=L8jPV56LBHo&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodzę z początkiem stycznia;) Tzn. pierwsza połowa ;) Ale powodzenia w starankach...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byśka, ale Ty turystka jesteś :p Boshe, ja bez ciąży źle znoszę jazdę, to co będzie potem :D u mnie tak gorąco, że szok :d normalnie saunę mam w mieszkaniu, bo akurat popołudniu słonko mi daje czau w okna :D a takie upały mają być przez 2 tygodnie :d moja męża to się w sobote w tym garniaku ugotuje:D lecę zapodać obiadek, bo właśnie mi mężowstkie stworzenie do domku wlazło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia! Ty to smigasz Kobieto :) córka tez, nie marnuje wakacji :) Upal jest bardzo meczacy, lecz powiem Wam..ze mi jakos nie przeszkadza w tej ciąży :) moze dlatego, ze to dopiero (lub juz!) 24 tydzien :) biegam, latam i robie co sie da No i te problemy przy spaniu to jeszcze przede mna, zreszta doskonale pamietam je z grudnia 2006 :) ojojoj ... Ula, JLo...u Was to już koncoweczka :) powoli pierzcie i prasujcie ubranka ;) Moj malzonek padl juz o 21.30 i tyle z niego mam! no ale byl od rana w pracy a potem cale tysiac spraw mial na glowie do zalatwienia biedak A ja bezsenna :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki! Stawiam ..........................................................i zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskie kobitki ❤️ Byłam na badankach i lece do babci na obiadek :D Buziaczki dla wszytskich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki. Ja narazie na chwilke... Dawno mnie nie bylo, ale widze, ze nikt nie tesknil, hehehe :-P Padl nam internet, a potem moj komputer. No i troche potrwalo. Matko, ale mam zaleglosci! Cala skrzynka zawalona mailami, i teraz na to odpisuj (zalamka). Ale dam rade - i tu tez przeczytam wszystko co do slowa :-D Wiec do dziela - biore sie do roboty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie siostrzenice(5i7lat) przyjechaly wiec mam co robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo przygotowujesz sie do roli mamy :-) w ca lkowicie naturalnych warunkach :D Natalie 🖐️ nadrabiaj i pisz co tam u Ciiebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze JLo- ale z dziewczynkami to zaden problem :) male ksiezniczki :) Natalie, pisz pisz :D Ja tylko napisze,ze moj bąbelek to kopie niemilosiernie i wierci sie :D a niedawno narzekalam,ze nie czuje prawie ruchow :D No i imiona \"ostatecznie \" wybrane\" :) Dawidek lub Alicja :) Pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski :) miałam dzisiaj zwariowany dzień i połowę w sumie przespałam :D JLo....dobre takie przygotowania:) Natalie....jak zdróweczko?? Bysia, Aniaj, Desperatka, Tulka jak samopoczucie?? pozdrowionka z upalnego Śląska dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki! Ivoon Twoja rybke czeka zaglada;) Ale sie wczoraj usmialam z najmlodszej siostrzenicyDiany i z Gabrysia:) Tak razem wariowali ze SZOK! OK,liste podpisujcie kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo moją rybkę to Ty w spokoju zostaw Kochana :D lule....bije rekodry...zznów tak wcześnie wstałąm :D zabieram się za górę prasowania, póki upał nie jest tak odczuwalny i cień w pokoju mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Podpisuje sie i kropki tradycyjnie zostawiam ;) ............................................................ Ivoon, dzieki za pytanie o samopoczucie, powiem tak, ze raz jest lepiej a raz gorzej! :) dzis troszke gorzej ;) ale to chyba ten skwar... wspolczuje Ci tego prasowanka :) wczoraj obejrzalam filmik moja dzidzia z brzuszka :) taka fajna pamiatka..małe glaszcze sie po glowce, otwiera i zamyka buzie...i mocno odpycha łapkami i nozkami :D swietny widok :) z checia pojde jeszcze raz we wrzesniu ! miłego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ i sie melduję :D...........🌼 Jestem troszkę zabiegana przez te kolonie Gabi ..jak nie pranie to prasowanie i tak w kółko :-( Ja niestety tez mam lepsze i gorsze dni i już mi sie niestety kiepsko śpi :-( i chodzę ciągle nie wyspana :-( Jade do lekarza na kontrolę podwozia jak wróće to tam wam znać :-) Tula odezwij sie kochana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, uporalam sie w koncu z tymi ,,zaleglosciami,, :-D I szczerze mowiac to nawet nie wiem, jak zaczac i co pisac… juz sie troche odzwyczailam, hihi, ale szybko ,,wroce do formy,, :-D Moze tak troche nieladnie, ze zaczne pisanie o sobie, ale: wyglada na to, ze na naszym topiku chlopaki gora :-) Nie ukrywam, ze jestem troche rozczarowana, ale doktorek nie dal mi zadnych nadziei na dziewuszke – stwierdzil, ze ,,za duzo materialu miedzy nogami,, hehehe :-D No coz, nie po mojej mysli, nie po mysli meza, nie po mysli naszych mam... i wszystkie ,,internetowe sposoby,, zawiodly: chinska tabela plci, ,,sposob na dziewczynke,, , moj pociag do slodkiego i to, ze robie sie coraz brzydsza :-O Pewnie bedzie mega przystojniak, ze tak mamusi urode zabiera, haha :-D Wiem, ze nasz maluszek bedzie kochany i dla nas naj naj naj i pewnie kiedys nawet mi przez mysl nie przejdzie, ze wolalam corcie – no ale teraz potrzebuje troche czasu, zeby to strawic. Samopoczucie narazie niezle - tylko jak jest upal, to padam, ale i bez ciazy zawsze mi bylo slabo w gorace dni. Ulcia – trzymaj sie tam dzielnie! – jeszcze troszke. Ivoon – oj, jak ja Ci zazdroszcze tej opalenizny! Ja w tym roku blada jak sciana, ale coz – lepsze to niz jakies plamy ciazowe :-) Aniaj – dobre z ta koszula :-D A ja od swojej tesciowej nawet na taka nie moge liczyc, hehe :-D Ciesz sie kopniaczkami! Ja tylko czasem cos poczuje, ale jeszcze bardzo rzadko. Moj malutki sie najbardziej ruszal podczas pobierania krwi – biedak sie przestraszyl, bo mamie ze strachu puls skoczyl niezle do gory :-D Jak cudownie, ze masz filmik! Ja dopiero za 3 tygodnie dostane. Bysia – Daj znac koniecznie, jak wizyta. A do spania moze sprobuj takiej specjalnej dlugiej poduchy? Dziewczyny sobie chwala. Tylko chyba nie jest tania. Desperate – :-( chyba musimy mocniej trzymac kciuki. A pijesz te ziolka? Predzej czy pozniej zaskoczy! JLo74 – Duzy ten Twoj synus! 2 kilosy, nono. Faktycznie u Ciebie to juz ,,wielki dzien,, tuz tuz :-D Masz juz wszystko dla malenstwa? Ciekawe, ktora bedzie pierwsza – Ty czy Ulcia? Dziewczyny, moze robimy jakies zaklady? ;-) Dobra, narazie koncze tego posta, bo juz chyba niezle nabazgralam... kto to bedzie czytal, hehe :-D Caluski dla reszty Dziewczatek i dla maluszkow w brzuszkach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natali ja mam leprzy patent niz dluga poduszka juz od ladnych paru miesiecy spie z poskladanym duzym kosem ,mam go pod brzuchem i pomiedzy nogami zupelnie tak jak w tej podusi,a zrobilam tak sama instynktownie a podusie odkrylam znacznie pozniej:) Ja wczoraj robilam wyniki standardowo i wszystko w normie mam. Bysia jak wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×