Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Czesc Babeczki! Desperate jeszcze bedzie pieknie zobaczysz-moze brzmi to banalnie i tuzinkowo ,ale wiara czyni cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki 🌼 Jlo kochana ciesze sie ze u Ciebie wszystko ok ❤️ niech siedzi Gabryś jeszcze w Twoim brzuszku :D Desperate wszystko bedzie ok .....jak napisałas o tym jednym jajowodzie to odrazu moja siostra staneła mi przed oczami. Dziś w nocy urodziła dwójke zdrowych dzieci i jest po invitro bo miała ten sam problem co ty. Udało sie im za pierwszym razem :D wiec idz do tej lekarki i niech cie przygotowuje do zabiegu a za pare miesiecy moze i ty bedziesz mama bliżniaków :D czego zycze Ci z całego serca ❤️ Ja dzis do doktorka na wizyte i juz siedze jak na szpilkach bo ciekawa jestem co mi powie :-o Dam znac wieczorkiem :-o Zastanawiam sie czy zbada mnie wewnetrznie jesli tydzień temu byłam badana czy zrobi usg hmmmm bo mam miec we wtorek :-) Chyba nie wolno tak czesto tam szperac w srodku ? Lece dziwczynki doprowadzić sie do pożądku bo Dżungla to jest pikuś w porównaniun z tym co ja ze soba zrobiłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuu ale cisza od wczoraj : Byłam u lekarza z Czar usiem wszystko ok :D waży 2 kg i wszystkie wymiary sa w normie :D Lece kochane na budowe miłego dzioka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Mamuśki :) sorki, za moją chwilową nieobecność, ale urwanie głowy to mało powiedziane :D istny sajgon miałam :D wczaoiraj powalczyłam do końca z marynowanie kalafiorków, a dzisiaj sprzątanko, gotowank, prasowanko i zaakupy :D u nas jest koszmanrnie ciepło dzisiaj no...i jutro ma być tak samo :) odpoczywajcie dużo i dbajcie o siebie i dzieciaczki :D caluski dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! bysiu- ciesze sie ze z czarusiem wszystko w porzadku ❤️ ivoon- a ty to jak ja szalejesz w domciu codziennie :D dalej jest mi niemrawo, takze stawiam.... i zmykam! ale czytam was na bierzaco! kurcze jakos jak bylam na wakacjach wszystkie moje problemy odplynely w sina dal, a tu nagle wrocilam i siup wszystko na moja mala glowke :o buziaki dla reszty! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Desperate glowa do gory. Dziewczynki biore sobie urlop od kafe na jakis czas,ale nie od Was:) Jak juz bedzie wszystko unormowane i OK to sie odezwe.Takze Kochane trzymajcie sie cieplo i czekajcie cierpliwie na szefowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo a co się dzieje?? DEsperatka my to chyba w podobnym stanie jesteśmy Kochana...... mam dzisiaj gości....deserek już zrobiłam....teraz przygotuję pieczeń rzymską z warzywkami i ziemniaki zapikenane w boczku :D do tego załatka wiosenna i gotowe :D życzę Wam miłej niedzielki Dziewczyneczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostawiam kropeczki .......................i wrcam do łóżeczka :D Szefowo trzymaj sie i bądż dzielna ❤️ czekamy na wieści ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate bedzie dobrze ❤️ nie martw się ❤️ ivoon zostało ci troszkę tych pyszności ?????? ❤️ Tulcia jak remoncik :-o reszta dziewczynek tez prosimy o kropeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopadłam komputerek u mojej Mamci, więc zostawiam kropeczki ................... Remoncik trwa w najlepsze i powoli zamienia się w REMONT... :( Wczoraj byłam w ikei kupic jakies meble, ale były takie tłumy, że zrezygnowałyśmy, wiec zaraz smigam znowu - mam nadzieje, ze nie bedzie juz tak duzo ludziskow!!!! JLO, a co Ty taka tajemnicza??? poszłaś juz pod nozyk? :D Ulcia, czekamy na raporcik :D :D :D buziaki, miłego dnia!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oto zdjecia Wojtusia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/99cc8cc1479fbd70.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2edcc98ee4bbebfe.html Rodziłam od 13 do 19 cfzyli 7 godzin. Pierwsze 3 były nawet znośne a oststnie 3 to skakanie na piłce i chodzenie po korytarzu. Miałam bóle krzyżowe , nic przyjemnego. DObrze że mąż o 16 dojechał. Urodziłam go podczas 2 skórczy partych. WIedziłam że boli ale spodziewałam się czegoś innego. ALe faktyucznie zapomina się już na 2 dzień Mały jest grzeczniutki. Ma tylko jakby zatkany nosek i psikam mu solą morską tylko że mam wrażenie że spływa mu to do gardła i biedaczek próbuje wykaszlec. Dziś chyba pójdziemy do lekarza żeby sprawdzić co sie dzieje. Przesypia już po 2 godziny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulciu- gratuluje synusia- jest przeslodki ❤️ jakie to malenstwo ci w brzuszku siedzialo, no :) ivoon a daj no mi przepis na ta pieczen rzymska- takiego smaka mi zrobilas...mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula- jest przepiekny :) Gratuluje jeszcze raz :) ja tez dziewczyny znikam na jakis czas..mam remonty a teraz klawiature na kolanach :) JLo-czekamy na wiesci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kobietki :) J.Lo będzie dobrze...trzymamy kciuki i czekamy na datę urodzenia Gabrysia i wieści jak Wam poszło :D Bysiu niestety nie zostało nic....moi goście chyba z tydzień nie jedli :D Tulka Ty to agentka jesteś no...i zuch dziewczyna :) Ulcia Wojtuś jest poprostu boski....a te miny...normalnie szaleństwo :D Desperatka pieczeń jest banalna i zawsze wychodzi: pierwsza czynność : wysmarowanie tłuszczem foremki na babkę piaskową:) kolejne to: pokrojenie 2 cebulek i ok 20 dag pieczarek i przesmażenie tego na łyżce oliwy (potem wywalam to na sitko i odciskam \"wodę\"). Potem kroisz 10 dag szynki w kostkę, papryczki (ja daję po pół żółtej, zielonej i czerwonej oczywiście świeżej), pokrojenie 2 ogórków kiszonych (też wywalam to na sitko i odciskam \"wodę\") no i małą kosteczkę zólty serek (ok 15 dag). to wszystko mieszam z mięsem mielonym, dodaję 2 całe surowe jaja i przyprawiam ziółkami, vegetą i sproszkowanym czosnkiem. te ala mielone wkladał do foremki, równam jak ciasto i zapiekam ok 2 godzin w temperaturze ok 180 st (na pocżatku wkładam do 250 st, tak na 15 minut) spokojnie można to doglądać otwierając piekarnik i sprawdzać czy jest gotowe...z góry się to dałnie spiecze, tłuszcz wyparuje w końcowym efekcie można to kroić w plastry jak babkę:0 pychotka zaówno na ciepło jak i na zimno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperatka zapomniałam dodać, że tego mięsa mielonego to tak z pól kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cicho :D Piszcie piszcie dziewczyny!!! Ja moze juz w poniedzialek dowiem sie jaka to plec tej mojej kruszynki :D Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie :D U mnie nic nowego , leżę i odpoczywam . Zaczełam sie trochę wiecej ruszać ale to raczej nie zbyt dobry pomysł bo kręgosłup mi wysiada :-( Aniaj to daj znać koniecznie co tam w trawie piszczy :-) hmmm mam nadzieję że bedzie to córeczka tym razem :-) Miełego dzionka dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiem Wam z własnego doświadczenia a mam je już 12 dniowe:) że - maluszka trudno ubrać w body jeśli ma jeszcze pępek a body nie jest rozpinane po całości lub ma mału otwór na głowę - mi najlepiej go ubierać w pajacyki niż w śpioszki i kaftanik - czapka najlepsza nie wiazana bo zjada sznurki - WOjtuś smoczka do ust nie bierze ale jak przez pierwsze 2 dni mialam malo mleka o w nocy dalam butelke i pil bez zastrzezeń - nożyczki do paznokci - porażka - na razie lamia mu sie same jak tylko troszeczke mu urosną - są grubości kartki papieru - rożek juz jest trochę za mały jak prostuje nóżki Przestawil sobie dzień z nocą i śpi od 15 do 21 z przerwa o 18 na karmienie, ale jest wtedy nieprzytomny i chyba nawet nie wie ze je. Za to o 3 w nocy budzi się i najlepiej to by porozrabiał Byliśmy u lekarza i ladnie waga idzie w gore. Jest zrowiutki tylko że ma TROCHE ZATKANY NOSEK ALE TO PODOBNO NORMALNE U NOWORODKÓW. TRZYMAJCIE SIĘ DZIEWCZYNY I CZEKAM NA NASTĘPNE DZIECIACZKI FORUMOWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) byłam trochę zalatana od poniedziałku...jutro pogrzeb baci mojego męża :( z lepszych wieści to w poniedziałek koleżanka z pracy urodziła córeczkę a wczoraj inna koleżanka z pracy synka :) synusiowi się tak śpieszyło, że z 34 tygodniu siem urodził :D ale będzie dobrze :) została jeszcze koleżanka na grudzień...a zaraz po niej miałam być ja :( eh.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D oderwałam sie na chwilkę od lekcji Gabrysi bo już nie mam cierpliwości . Wróce jak sie chwilkę odprężę i właśnie to czynię :-) Ulcia kurcze dzięki za rady bo są naprawde praktyczne :D 8 lat zrobiło pustki w mojej głowie i średnio pamietałam o tym pępku :D A napisz mi czy ty sama kupiłas jakies mleko żeby Wojtusia ewentualnie dokrmić na początku czy poradzili ci w szpitalu ? Ivoon kochanie spokojnie wszytsko przed Tobą zobacz jak nasz szybko zleciało i Ty też sie doczekasz swojej fasolki. Podejdż do tego z pokorą a wszytsko się ułoży ❤️ Ivoon do Ciebie też mam pytanko :-) z jakiego podręcznika uczysz dzieciaczki ? aniaj, natalie, miumiu, tulcia. desperate, maryam ....jakogoś pominęłąm to tym bardziej odezwać sie :D Kochane odezwijcie się bo nasz topik padnie nie długo i jak wróci szefowa to będzie jej smutno :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu jak zwykle jesteś Kochana :) aktulanie uczę na mojej szkole z wydawnictwa mac, ale wcześniej uczyłam na wesołej szkole z WSiPu i do tych podręczników wrócę po zakończeniu tego etapu (podręcznika nie zmienia się w trakcie nauczania, jak już zaczniesz w I klasie to do III powinno się jechać na tym samym koniu) :) ale jeśli masz jakiekolwiek pytania co do innych podręczników to chętnie pomogę :) buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej- melduje sie i ja! u mnie dzis znowu srednio, ale to dlatego ze sie scielam z moim i moglabym mu glowe ukrecic :P czy wasi tez czasami potrafia cos chlapnac jezorem bez zastanowienia??? a plakac dalej placze :O jakos mi humor nie dopisuje a ta czarna chmura nade mna powieksza sie i powieksza! troche sie ochlodzilo jak na tutejsze warunki i temp nie przekracza juz 40 stopni-uff! ale jest strasznie duszno i wilgotno(od morza) i oddychac trudno! ivoon dzieki za przepis! lece pozmywac bo w mojej kuchni wybuchla wojna :P buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleko kupiłam sama tzn. mąż w aptece . Panie w szpitalu były w większości raczej obojetne na nasze pytania dot. maluszków. W dodtaku każda odpowiadałą co innego. Pani w Aptece doradził mu Enfamil za 26 zł, chociaż ja kazałam kupić jakieś niedrogie w markecie. Popdobno najbardziej zbliżony smak do mleka matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.LO74
Dziś o 20.30 przyszedł na świat Gabiel - 53 cm 3590gram i 10/10 punktów w skali Apgar. Żona kazała pozdrowić wszystkich co niniejszym czynię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale numer...to gratuluje Szefowo!! no i Mężusiowi tez :D czyli Gabrys przyszedl na swiat jeden dzien wczesniej!!! no to czekamy na Twoj szczesliwy powrot do domciu i relacje :) Dla Reszty- miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 🌼 Szefowo rany julek masz juz Gabrysia przy sobie ❤️ Gartuluję z całego serducha ❤️ .....zaczyna mnie panika ogarniać i chyba pojade dokupić resztę rzeczy bo to nie są juz żarty :-o Ulcia dziękuję za informację . Też chyba kupię jedno opakowanie mleka na wrazie czego :-) ivoon kochana moja Gabi korzysta Wesołęj Szkoły i powiem że lubię ten podręcznik tylko moja Gabi jeszcze żyje niestety wakacjami i nie może skupić sie na szkole i zaczyna mnie to denerwować 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×