Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Desperatka Kochanie życzę Ci wszystkiego co najlepsze, najwspanialsze, najcudowniejsze w życiu, a najbardziej z całego serduszka oczywiście szybciutko dzidziusia:* Tulka widziałam opis na gg...........bądźcie dzielni kochani:) My dzisiaj znów pospacerowaliśmy i moje nogi odmawiają posłuszeństwa na najbliższe milion lat:D kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane za zyczonka :) w kwietniu mamy duzo swiat bo 2 byla nasza rocznica slubu-3 juz rany jak ten czas leci dzis moje urodzinki a 23 urodzinki meza :) oczki juz super jeszcze troche widac rane tam gdzie ciapali ale juz sie zmniejsza :D ale to jest zycie bez okularkow- super! widze siebie w lustrze nie musze zakladac do golenia nog :P nie paruja mi szkla jak gotuje :D i, i, i.....:D odkrywam swiat na nowo! tula- trzymaj sie! buziaki dla was wszystkich! musze poczytac zaleglosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
desperate ja rowniez zycze wszystkiego dobrego:)i dużo kolorów z sssuuupppeeeeer wzrokiem:) tulka i co przebił sie już?matuchno,ale to nerwowka z tymi zabkami:) trzymaj się bądź dzielna a u mnie wszystko dobrze:)mala juz jest duza:)madra i kochana czasami mam chec pospac dluzej,ale to jest nie mozliwe:(nikt mi z wikusia nie pomaga:(maz dalej tylko praca i budowa:( ale daje rade dom jest strasznie zapuszczony:)bo moja mala ma etap ,ze wszystko ja ciekawi i doslownie karze sie nosic na lapkach i rece mam wycwiczone,ze szok.wiec czasu na generalne porzadki mi brakuje gdy pogoda zaczela nam dopisywac ,spacerowalam z nia po 4 godziny i jeszcze wychodzilam z nia na ogrod wiec dzisiaj mam juz serdecznie dosyc spacerow i darowalam sobie,wyszlam z nia na ogrod i pokazywalam mlodej,pieska ,kotka,kwiatki,wszystko jej sie podobalo:) wczoraj bylismy u tesciow na grilu,ale pyszne byly szaszlyczki mniam mniam:)obiadlam sie baaaardzo:)ale caly dziec z dzieckiem na rekach .poza domem bardzo mnie wypompował,padliśmy wszyscy juz o 22-ej bratowej zamowilam wózek na allegro za 500 zl ,dzisiaj przyjechał,jest super ,nic nie widac,ze byl używany bratowa zadowolona ,bo na nowy by nie miala kaasy:( my za tydziec mamy wazna uroczystosc:)chrzciny wikusi tak okropnie sie denerwuje czy wytrzyma w kościele?czy będzie płakała?:( jak wasze maluchy zniosly godzine w kosciele? i jeszcze jedno kiedy przesadziliscie maluchy do spacerowek?moze pisalyscie ,ale ja juz nie pamietam dobra lece pomyc gary,ccccaaaaaaaalllllllllllyyyyyyyyyyy stos garow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamuśki:) U nas całkiem dobrze, byliśmy dzisiaj u pani dr i wszystko w porządku:) Wypisała L4 i kazała się ma maxa oszczędzać :D W środe idziemy na badania. tarczyca, morfologia, mocz i glukoza.....feeeeeffefeffefe fujfujfuj:D Teściowa dzisiaj mi niespodziankę zrobiła - wpadła i okna umyła:D Potem tylko małe porządki, bo w sumie i tak w świętach będziemy u jednych i drugich rodziców:D no i jutro jedziemy do doradcy finansowego, finalizować kredyt, bo już tę sterte papierzysk mamy:) Trzymajcie kciuki:0 Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Desperate sto lat sto lat lat sto lat sto :D wpadamy do Ciebie na bibke i na słoneczko więc szykuj torcicha a book-uje bileciki areoplane :D A ja bede kretem już do końca życia :-( Kochane bede was musiała chyba na jakiś czas zostawić albo bede sie pokazywać sporadycznie pod jestem zawalona robotą i to na maxa :-( przede mną komunia za miesiąc +5 dodatkowych imprez rodzinnych wieć prosze o wybaczemie .....:-( A szefową proszę o wyrozumiałość :-( poza tym Tula witaj na pokładzie opuchniętych dziąseł :-( koszmar . Ja mam w dalszym ciągu problemy z młodym z jedzeniem 😠 . Teraz juz mu nie wchodzi kaszka z łyżeczki , najlepsza kaszka to o smaku cielęcinki albo kurczaczka a inne cholerstwa do śmieci. Jak przystało na prawdziwego Księcia musi grymasić i nie może jeść byle czego . Słóiczki moje kochane to tylko Gerber 😠 owoce tylko Hipp 😠 absolutnie żadnych soczków ani herbatek 😠 jedynie czysta przegotowana woda ,oczywiście w odpowiedniej temperaturze 😠 Mleka z butli za cholere nie wypije 😠 jedynie w nocy bo nie ma siły walczyć a chce jeść i wypija tylko jedną butle ok 130 ml. KOchane nic dodać nic ująć po prostu błekitna krew i tyle a mi pozostaje kozetka u psychologa :D No to sie rozpisałam. p.s właśnie gotuję zupkę dla Księcia z cielęcinką bo dzis zjadł jej 200ml. ivoon kochana ja chce zobaczyć Tw oj brzuszek więcej prosić nie bede 😠 czekam na fotke na NK :D przyszła mamusiu czemu sie stresujesz że bedzie płakać albo marudzić :D napewno nie tylko Twoje wiec luz bedzie wesoło :D Dziewczyny czy wasze dzieci jak wstaną zjadają coś ? tzn śniadanko? Bo młody rano nie chce jesć ale generalnie jest zdowolony itd tak jakby nie był głodny :-D Lece zupke miksować i kochane moje do napisania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos mnie jeszcze pamięta ;_) Desperate- moc życzeń. No to super że zabieg udany. Tula - u nas też wychodzi ząbek ale już 2. Masakra przez 3 dni. Dziś było lepiej Mamusiu ja też wózek uzywany kupiłam. W takim stanie że nawet jeszcze takie gumki na oponach miał. Super. Zaoszczędziłam 600 zł. Ja tez panikowałam że chrzciny będą z beksą( mały miał 2,5 mies), ale przespał mszę i nawet polewanie go nie zbudziło. Będzie dobrze a jak nie to nie katastrofa. Takie prawo Wikuni do płaczu. Ivoon - odpoczywaj. Już niedługo zobaczysz bąbelka. Spacerówka w uzyciu od tygodnia tzn od skonczenia 7 mies. Pochwale sie że mały już zasuwa do przodu. Oczywiście wszystkie kąty jego a najlepsze kapcie taty do gryzienia:) Dziewczyny ale wasze dzieciaki sporo jedzą. Wojti najstarszy ale porcje jakies mało imponujące. U nas pobudka 6:40. Punktualnie codziennie. Ok. 9 mleczko odciagniete 150ml 12 obiad zupka 120 ml 15:30-16 cyc i to tylko trochę 17 owoce- 20 cyc i 120 ml mleka z kleikiem no i jest nadzieja bo ostatnich pare dni śpi ciągiem do 4 rano. Tfu tfu no chyba wszystko. Zamówiam juz fotelik taki 9-25 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Pojechałam jednak na badania dzisiaj....wczoraj wieczorem zauważyłam, że mam błąd w dacie urodzenia na L4 i musiałam to zawieźć dzisiaj do poprawy...zatem...spuścili mi tony krwi a i tak muszę jechać jutro na krzywą cukrzycową.....bo całą glukozę zaraz po wypiciu zwróciłam...........buuuuuuuuuuuuuuuu jutro wezmę cytrynę, to podobno łagodzi tej fujsko słodki smak :D Potem polazłam na ławeczkę, korzystać ze słoneczka i mi moje bladziuchne rączki opaliło troszkę....u Was też jest taka cudna pogoda?? Gdzie Wy się wszystkie podziewacie co??:D Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjaśniła się sprawa marnego apetytu Jagusi - mamy na 90% rotawirusa. Najprawdopodobniej złapała go w przychodni. Na szczęście Jagoda dzielnie się trzyma. dzisiaj byliśmy z nią w szpitalu, ale nie musieliśmy zostawać. Jest dobrze nawodniona, i jak powiedziała lekarka, wyłącznie dlatego, że jest jeszcze na cycku.... Ja w dalszym ciągu jestem przeziębiona, mam katar po pas i właśnie okres mi się zaczął :( to tyle u nas. Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas z koleii wyjaśnił sie brak apetytu Czarusia :-( mamy anmie :-( Dostaliśmy już żalazo i kurujemy sie :-( Młody znowy spadł mi na siatce z 10 na 3 centyl. Przygotowania do komuni w trakcie, na budowie juz prawie cała łązienka zrobiona . Tyle u nas. Trzymajcie sie cieplutko i ZYczę Wam Zdrowych Wesołych Świąt i nie objadajcie za bardzo :D Tylko ivon wolno. P.s. ivoon nie korzystaj lepiej teraz ze słoneczka bo dostaniesz plam . Ja wystawiłam buźke do słoneczka a teraz ma na czole przebarwioną skóre i jest to bardzo widoczne i niestety czeka mnie zabieg u dermatologa :-( na jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki:) Współczuję problemów zdrowotnych dzieciaczków :( Mam nadzieję, że dzidziolki szybko będą zdrowe:) Bysiu, ale ja się tak specjanie nie opalałam :) Byłam z córcią naszych przyjaciół na placu zabaw i mi rączki \"chwyciło\" :D Wiem, że nie powinno się opalać, ale całkowicie słoneczka nie da się przecież uniknąć :D A i tak będę w to lato straszyć moją białą opalenizną :D Lecę porządkować domek:D Buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
oj jak mi przykro:( biedne dzieciaczki:(tak sie na swieta pochorowaly i mamuski zmarwione tak barrdzo:( jagoda szybko wyzdrowieje rozumiem jednak ,ze gdyby nie byla na cycu musialybyscie isc do szpitala:(biedne malenstwo a czarus tez szybko dojdzie do siebie,jezeli juz masz winowajce. ja z moja mala mam coraz wiecej roboty:(i rak i nog mi brakuje:( spi w zasadzie tylko w wózku,a w domku to tylko chwile wczoraj bylismy w kosciele na naukach,i wiecie co?nasz ksiac jest poprostu beznadziejny:( na msze mamy przyjsc pol godz wczesniej,aby zajac miejsca:(wozki moga stac tylko z boku,a nie przy nas(smieszne) z dziecmi mamy siedziec w lawkach i z nich nie wychodzic,gdy dziecko zacznie plakac mamy isc do zachrysti i szybko je tam uspokoic nie mozna wstawac z dzieckiem i go nosic po kosciele strach sie bac jaki rygor:) a moja mala to tyle czasu w jednej pozycji w lawce napewno nie wyrobi,i klapa:) acha ksiadz podpisywal koperty i powiedzial ,ze sprawdzi czy dalismy odpowiednia kwote...................matko swieta a odpowiedna kwota to kurde ile? co laska :):):):) jezeli dalismy za malo musimy doniesc,czyli zaplacic przed msza:)a inaczej to co nie ochrzci nan dzieci? smiesznie sie zapowiada:) juz na tych naukach jednej pani plakalo dziecko i kazal jej wyjsc:) wiec sie go zapytalam czy on mysli,ze na mszy bedzie lepiej?jezeli cala osemka bedzie plakac:)i czy mamy cala msze spedzic za drzwiami glupia mine zrobil tylko acha i powiedzial........cytuje..........DZIEKI BOGu NIE MAM DZIECI:)smieszne?jakos nikt sie nie smial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do diabla z tym ksiedzem :D:D:D co za palant, a on taki zwykly szary czlek jak my, ale mu sie zdaje, brrr moj Oli po ostatnim szczepieniu, tez za malo przybral na wadze :( mamy kontrolne wazenie za 2 tygodnie..tydzien temu wazyl 7200..niby ok, ale za malo przybral przez m-c ... ale co tam, zupki juz powoli wcina :D Dziewczyny, nie ma co sie łamac ! dzieci mamy piekne i zdrowe, chwilowe problemy ma kazdy...wiec glowa do gory :) Mam malo czasu, wiec WSZYSTKIM z rozpedu sle buziaki!!!!!1 i wesolych Swiat!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
aniaj juz zupeczki mu podajesz:) to i ja niedlugo zaczne:) to moja mala juz jest ciezsza od twojego skarba:)bedzie juz z 7500:),ale dokladnie bede wszystko wiedziala 22 kwietnia bo mamy szczepienie:( acha chyba nie pisalam ,moja przyjaciolka urodzila:)synka Mateuszka:) waga 3100(maniuni)dlugi 52(maniuni) jeszcze sa w szpitalu,dzisiaj mieli wyjsc ,ale chyba nic z tego bo zoltaczka jest zasilna:( zycze wszystkim wesolych ,zdrowych i pogodnych SWIAT WIELKANOCNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane! Szefowa dziala na pelnych obrotach i jeszcze posta mi ucielo a raczej wcielo:o ajjj Poczytam was dokladniej w wolnych chwilach,ale z tego co widzialam jednym okiem to nasze dzieciatka choruja:( pwenie szybko wroca do zdrowia.Moj maly tez ma mega katar i mialam juz nieprzespana noc z tego powodu:o.Na dzien dzisiejszy jest juz duzo lepiej-jeszcze pare dni i powinno byc juz OK.Ja w spacerowce woze swego big chlopaka od ok.miesiaca bo mi sie nie miesci w gondoli:)Na bilensie wazyl 9kg i ma 75cm moje Mega Szczescie:) Ivoon juz niedlugo bedziesz odliczac dni do porodu i bedziemy witac kolejne dzieciatko w naszym gronie-FAJNIUSIO!!! Aaaaa i patrze ze chrzest nam sie szykuje.A jesli chodzi o ksiedza no coz tak jak w kazdym zawodzie jest powolanie i koniecznosc wyboru. A tak juz na koniecWesołego jajka, pięknego jak bajka. Sprytnego króliczka, co wyskoczy z koszyczka. Kurczaka złotego i wszystkiego najlepszego. (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) *******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@--------------------@ **@-----------------------@ **@-(\\(\\-----------/)/)----@ **@-(=\':\')-------(\':\'=)----@ **@(..(\")(\")..(\")(\")..)----@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ ♥ّۣۜ(¯`v´¯)ّۣۜ●••●ّۣۜ●• •●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●••●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●• ♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥ Pogody, słońca i radości, w Niedzielę dużo gości, w Poniedziałek dużo wody -to dla zdrowia i urody, dużo jajek kolorowych dla wszystkich dziewczynek i maluszkow zyczy Szefowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_**_** _**___** _**___**________*** * _**___**_______**__ **** _**__**_______*___** ___** __**__*______*__**__ ***__** ___**__*____*__**___ __**__* ____**_**__**_**____ ____** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____*#o ___oo_______o#$#o __o##o______o####o _o#$###o__o#$#$#$#o o#####$o@@o########o o#$#$#o@@o##o#####o _o##__o##o_o##o ____o#$#o___o#$#o __o#$$#o_____o####o __o#$#o_____o######o _o###o_______o#o#o#o _o#o#o________o###o __o###o________o#o ___o#o#__________o ____o#o# ____o### _____o#o _______o Niechaj Wielkanocne życzenia pełne nadziei i miłości przyniosą sercu radość w te święta i w przyszłości. Życzę: Wielkanocy jak bajka i smacznego jajka, tęczowych pisanek i dyngusa cały ranek, słońca wiosennego i uśmiechu promiennego. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taka juz uroda mojego Oliego, Fifi gdy mial 4 i pol m-ca wazyl 9.300, tak wiec to dopiero byl kolosik :D lekarka wciaz go pamieta i niestety porownuje do malego Oliwierka :) ja mam samych gigantow synow, wiec jeden szczuplutki nie zaszkodzi ;) chudszy czesto oznacza zdrowszy:) buziolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki! U nas już nieco lepiej! Jagusia odzyskuje apetyt!!! :D Nadal na mnie wisi (dzisiaj przez całą noc karmiłam ją cyckiem, a jak chciałam zabrać sprzęt, to była awantura.....). Je też jabłuszko ze słoiczka. Boże, jak dobrze znów widzieć swoje dziecko zdrowe i szczęśliwe!!!! Przez pięć dni choroby zjechała z wagą z 8300 na 7950 :( Ja tez czuje sie o wiele lepiej, głównie dlatego, że @ mi się powoli kończy. Czy wiecie, że ja w środę idę do pracy???? :-o WESOŁYCH ŚWIĄT życzymy wszystkim! Alleluja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
mokrego dyngusa dziewczynki:) w kosciele bylo.................super moja mala jak zwykle mnie zaskoczyla:)byla cudowna:) caly dzien byla cudowna:) w domku na chrzcinach bylo 18 osob,zachowywala sie super ani razu nie mialknela nawet:) jaka ona jest cudowna:) miala na sobie piekna biala suknie,jak do slubu:)bolerko i kapelusik:)myslalam ,ze bedzie jej w tym nie wygodnie(bo to nasza mala nudystka,najbardziej lubi lezec na golaska)ale czula sie w tym swiatnie mamy piekne zdjecia bo mloda smiala sie do aparatu cala geba:) inne dzieci troche poplakiwaly,ale ona tylko obserwowala ludzi,i dzieci na sam moment ,polewania glowki woda spala:)i przez sen odpychala ksiedz raczka:) ksiaDZ oczywiscie byl beznadziejny,gadal glupoty wiec nit mu nawet nie podziekowal:) robilismy zdjecia po mszy w kosciele,i on kazal sie streszczac bo on chcial zjesc obiad:) powiedzialam mu,ze z obiadem napewno poczekaja,a drugiej takiej okazji w najblizszym czasie nie bedzie acha i kazal nam byc ccciiiiiiiiiicho,ciagle nas uciszajac wiec znowu mu powiedzialam,ze bog napewno sie cieszy,ze my tak bardzo sie radujemy,i ze raczej nikomu nasze kulturalne rozmowy nie powiiny przeszkadzac,bo nikogo w kosciele juz nie ma chyba sie na mnie obrazil BYL BEZNADZIEJNY ZMIENCIE NA M PROBOSZCZA PLIS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ! Kubel wody na kazda glowe dzis leje:)Nawet na Ivoon to dla zdrowia i urody. Super ze chrzest odbyl sie bez zaklucen i jestescie zadowoleni i szczesliwi.A proboszcz niemieszkasz z nim a raz w tygodniu go widzisz wiec da sie z tym zyc.Usmiech i OK.Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lejdiski:) Tulka, Bysia...jak tam Wasze maluszki?? Mam nadzieję, że jest już lepiej:) Przyszła mamo olewka księdza:0 najważniejszę, że uroczystość się udała i Wikusia była gwiazdą:) Dobrze, że już po świętach bo to obżarstwo jest niezdrowe:) tyle mięcha ile zjadłam przez te dwa dni to moja dzidzia nie widziała przez całą ciążę:) Byłam już dzisiaj u endkrynologa i moje wyniki w porównaniu z tymi szpitalnymi są w normie:) pani dr kazała się pokazać z nowymi wynikami na przełomie maja i czerwca:) Odebrałam też wyniki obiciążenia glukozą i trochę schizów mam :( przy 50 g przed wypiciem tego lukrowanego świństwa miałam 85 a norma podana to od 74 do 106 czyli wszystko spoko:) ale po godzinie miałam wynik 168 i tutaj już nie ma podanych norm....doczytałam tylko na necie, że to za dużo.....doczytałam też, że przy takim wyniku powtarza się badanie tylko 75g i stosuje się dietę (ogranicza słodycze) tylko \"problem\" polega na tym, że ja słodyczy prawie wogóle nie jem bo mnie od nich odrzuca.... :( Co o tym myśleć?? do ginki idę dopiero za tydzień...:( Idę zjeść śniadanko i poczytać książkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon, nic się nie martw kochana! Nawet jeśli lekarz stwierdzi cukrzycę ciążową, to na pewno nic się Twojej Niuni nie stanie! :) Moja koleżanka brała całą ciążę insulinę domięśniowo i musiała badać jej poziom (nawet w nocy), a synuś urodził się piękny i zdrowy, i wagę miał wcale nie cukrzycową, bo coś około 2900!! Więc jak widzisz, cukrzyca w ciąży wcale nie straszna! ale najlepiej skonsultuj to wszystko jeszcze z doktorkiem ;) U nas o niebo lepiej! Jagusia ma już super apetycik! Ja za to mam po tygodniu dojenia cycki mlekiem płynące, i nie za bardzo wiem, co mam z nimi jutro w pracy robić... :-o Chyba trzeba będzie odciągać... a w domu nie będzie mnie 12 godzin :( Dzisiaj dzwonię do lekarki i pytam, czy możemy już rozszerzyć dietkę, bo na razie Misia je tylko cysia, Sinclacze, jabłuszko, marchewkę i... jagódki :) a widzę, że z chęcią coś więcej by dziobnęła ;) Zaraz lecę na zakupki! Mam już całą szafę wypełnioną nowymi ciuszkami do pracy, ale brakuje mi jeszcze BUTÓW!!!!!!!!!!!! :D miłego dnia, laseczki! siemka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cisza niesamowita u nas!!!! Halo laski podpiszcie liste!!!! Ivoon ty to powinnas referaty pisac na minimum 3strony dziennie:) Ciesze sie ,ze dzieciaczki zdrowieja.moj maly tez juz dla kataru robi papapapapaaaaaa...... Aj w pracy mam troche roboty i cale szczescie ,ze studenci beda jeszcze tylko do wtorku:) Kolejna grupa w grudniu:) A moj maly tak biega po calej chacie w chodziku ze tylko go sciany powstrzymuja ,a krzyczy przy tym-ubaw niesamowity:D OK,lece prasowac jak ja tego nieeeeeecierpieeeee!!!! Ivoon Ty to lubisz pomocyyyyyyyyyyyyy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo a co mam sama do siebie te elaboraty pisać??:D Prasowanie możesz podrzucić, bo troszkę mi się nudzi:) Dzisiaj pan rzeczoznawca wyceniał mieszkanie, które kupujemy:) Mam nadzieję, że kredyt dostaniemy na dniach i ruszamy z remontem, co by zdążyć do lipca:D Dzisiaj dziadzio nam zrobił sesję zdjęciową :D Zuzance vel Batrusiowi chyba sie podobało, bo w trakcie strasznie ta dzidzia fikała:D Zatem jutro wrzucę na nk zdjątka mojego mega brzuchola:D A teraz lecę wcinać lody miętowe z kawałkami czekolady i oglądać filmik:) Dobrej nocki Kochaniątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdski jesteście kochane :D No do tej pory był nie za duży, ale ostatnio mega urósł:D Dzięki za milutkie słowa wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ivooncia ja brzuszka nie widzialam ,ale napewno jest piekny:):) zazdroszcze tobie czytania ksiazek po parkach:)ja jak znajde chwile czasu,to albo sprzatam,albo gotuje i ciagle mi sie wydaje,ze w domu jest ciagle brudno jakas obsesja normalnie tulcia jak w pracy?wczoraj bylas pierwszy raz tak?i jak bylo?pewnie ciezko,pierwszy dzien musi byc okropny:( a z kim zostaje jagodka? ja rozszerzylam djete mojej malej:)hihi podalam jej wczoraj 2 lyzeczki soczku z jabluszka:)i dzisiaj dalam jej w butelce ale jakos jej to picie nie szlo:)gryzla tylko butle,a jak juz cos tam wciagnela do pyszczka to strasznie plula:) smieszna jest:) do przychodni idziemy 22go,wiec dowiem sie czy juz mam cos jej podawac,moze jakies zupki zastanawiam sie nad przeniesieniem jej do spacerowki,w pozycji lezacej lub półleżącej. bo meczy mi sie w tej gadoli pozdrawiam ide do wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Szefowo 🌼 podpisuję listę .........:D U nas bez zmian cały czas zalatani a do kumuni tylko 2,5 tygodnia a w najbliższym tygodniu wyprowadzka :-( KOSZMAR Młody w nocy kiepsko śpi przez zęby i znowu nie chce mleka z butli :-( dziś o 3 nad ranem karmiłam go kaszką :-( długo ak nie pociągne . Całuje was mocno i przepraszam że tak krótko ale czas mnie goni i zaraz po Gabi do szkoły musze biec :-( Tula trzymaj sie kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Jeszcze raz dziękuję za milutkie komentarze na temat mojego słoniowatego brzusia :D Bysiu trzymaj się dzielnie kochana:) A reszta dziewczynek mogłaby częściej wpadać :P bo ja naprawdę zacznę pisać sama z sobą hihihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×