Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Cisza, jak makiem zasiał ;) chyba nam topik obumiera?! Mamusie pojedynczych bąbelków, czas brac sie za drugie!!! :D U nas spokoj i cisza...oby nie przed burza ;) Oliwierek to nadal moj pupilek :) cichy, spokojny i opanowany...pieknie sie bawi, coraz szybciej przemieszcza...prawdziwy synuś mamusi ;) do jutra jeszcze antybiotyk bierzemy. Co za koszmar rano i wieczorem szpikowac go chemia, pluje na odleglosc, a pyszczek dokladnie zamkniety! Fifi dokazuje ile wlezie..i tak mi sie dzieci podzielily charakterkami... No i co tam u Was ?:) Ivoon- u Ciebie juz koncowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HI! Ja was czytam codziennie no a zpisaniem to juz roznie:)zaraz lece do pracy ,maz pojechal na Mazury na 2dni ,a ja no coz.......odbije sobie innym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
witam a tez cytamcodziennie,ale niestety jakos zapisanie sie nie moge zabrac :( jakos tak tutaj smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj przyszla mamo- napisz krotko co u Twojej Malej :) moze nam jakies zdjecie pokazesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 posty mi zjadło wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr moja cierpliwość się wyczerpała Wojtek chyba pożegnał się definitywnie z cycem i to sam tak \"zarządził\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo witaj Ula :D Twoj Wojtus juz wkrotce roczek skonczy! ale zlecialo.. Moj Oli juz tez mniej cyca, rano kaszka, potem zupka, i trzeci jest deserek. No i soczek :) cycus tylko awaryjnie no i w nocy ;) Szczerze mowiąc ja tez chce tak do roku karmic i koniec. Wiecie co.... mam straszna ochote na alkohol :D jakies malibu z mleczkiem.. piwko z soczkiem... zubrowka z sokiem jablkowym :D bo u mnie to juz abstynencja od kwietnia 2006 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł Mamuśki:) Ja rozumiem, że jesteście zalatane i zabiegane, ale bez przesady:P Jak można tak zaniedbywać topik co??????? :D U nas bez większych zmian - leci nam 35tc :) Remont posuwa się do przodu:) Poczyniłam postępy i zadzwoniłam do znajomej położnej, ze szpitala, w którym będę rodzić i zapytałam co mam spakować do torby:D Wogóle to dla mnie jakaś abstracja i masakra:/ Miłego dnia mamuśki i maluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! No,no Ivoon to juz koncoweczka u Ciebie-patrze teraz ,ze szlas leb ,w leb z moja kuzynka ,ktora wlasnie urodzila dziecko na miesiac przed terminem(z maluszkiem wszystko jest OK i bardzo dobrze). Wiec ciesz sie jeszcze kochana wolnoscia -bo juz niebawem wasze zycie sie zmieni o 360stopni. A ja juz pozegnalam studentow no i witam ekipe remontowa u siebie na oddziale-bede miala odnowiony gabinet wrescieeeee po blisko 10 latach! Lece bo maly marudzi i pora go kapac.pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo Ty mnie nie strasz:P Fajnie mi życzysz :p :D Moja dzidzia na siedzieć w brzuszku do lipca i koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon a czym ja Cie strasze?!Za miesiac bedziesz juz mama i cale Twe zycie bedzie sie krecic wokol dzieciatka:)A ciaze donosisz:) Byska co z Toba? Tula tez milczy jak skala ooooooo maryam czy desperate juz nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
czesc dziwczyki przyznam,ze preczytaam wasze wypocny:),ale bardzo nie dokladne ivooncia dojdzie do tegoze ja po przerwie zaze na nasz topik......,a ty jz bedziesz sie chwaila swoim dzieciatkiem:) trzymaj sie dzielnie,bo ten ostani miesiac bedzie tobie dokuzal napisze szybiutko co u nas mala gdy stala sie polrocznikiem,czyli 5d ni temu,wazyla 8100 i miala 70cm kawal piekej babeczki z mojej wikusi jezeli hodzi o jedzonko to u mnie jest z tm baaaardzo kiepsko bo wiksia to ta cycus mamsi stara sie dawac jej kaszke,ale ona z ledwocia przeyka 4 yzeczki:(butelka wcale sie jej nie podoba i nawet jej nie wezmie do ust deserki bardziej jej smakuja,zjada naet polowesloiczka:)a obiadki,czyli zupki calowicie sie jej nie podobaja wiec karmie ja tak rano cycus,o 12kaszka o 15 cycus i tak w zasadzie je co 3 lub 4 godzinki w nocy nawet co 2godiny wstajemy ale to tez nie jest norma bo czasami ladnie mi prespi jezeli chodzi o dopajanie to tylko kilka lyzeczek przelknie,moze nie chce si jej pic?juzsama ni wiem:( kurcze dziewczyny sorki za te literowki,ale cs ta moja klawiatura szwankuje,a nie mam czasu poprawiac troche sie pewnie nameczyce ,aby to rozszyfrowac:) mloda juz ladnie siedzi,prawie sie nie wywalajac:)pelza po pododze interesuje ja wszystko co ni jest zabawka,tak ja juz ewnie kiedys pisalam:)komora klawiatura zachwalacie moze jakas zabawke baaarzdo baaardzo?taka zabawke ktora swietnie zajmuje dziecko?os co ozecie poecic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki:) Jesooooo ja czekam na rozpakowanie, a Wy już takie wielkie pociechy macie no:) U mnie po wczorajszym bólu głowy niby lepiej, ale tylko niby...:( Byłam dzisiaj na USG i okazało się, że żołądek dzidzi dalej jest duży (co prawda mniejszy niż ostatnio, ale też duży) w efekcie dostaliśmy sikierowanie na specjalistyczne badanie przewodu pokarmowego dzidzi, jeśli coś jest nie tak, to wykryją to i po porodzie można zaraz interweniować :( Zatem mam tydzień schizów, bo pierwszy wolny termin był na 23.06 :( Na dodatek byłam na dzisiejszym USG sama, bo mąż pojechał w delegację i cały czas ryczę i się matrwię :( reszta pomiarów wq porządku, dzisia przez 2 tygodnie przytyła 150g i urosła troszeczkę:) termin przesunął się tym rqazem na 26 lipca, ale pani dr powiedziała, że na tym etapie ciąży jest wieksza możliwośc błedu więc nie ma co się tym terminem sugerować i trzymamy się 22 lipca:D humor do doopy jednym słowem :( nawet lody miętowe go nie poprawiły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ivooncia,bedzie dobrze przykro mi tylko ,ze sie musisz tak denerwowac:( napewno wszystko bedzie dobrze,a dzidzia piekna i zdrowa nie martw sie bo nerwy tylko moga tobie zaszkodzic a lzy zostaw sobie na moment porodu:)i momentu gdy juz bedziesz miala swoja malutka kruszynke przy cycusiu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
dziewczyny zbiórka raz dwa :) mam problem jak to bylo z waszymi maluchami jak ząbkowały? moj mala dzisiaj nie spala w ciagudnia:(marudzila okropni ,apetytu nie ma:( a kupa jest jaks dziwaczna bo ze sluzem.........................co to moze oznaczac? wyaje mi sie ,ze to na zabki.ale nie wiem bo zaden jeszcze sie nie przbil:( myslalm,ze zwarjuje z nia dzisiaj:( teraz juz zasnela na raczkach:)taka padnieta byla,ze nawet nie zjadla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Jak milo,ze robi sie tu ruch czasem :D Mamusiu- z takiego marudzenia to moze byc duzo przyczyn, ale pewnie ząbki....u nas nie ma na razie zadnego :P Ivoon- kochana-w 100% rozumiem niepokoj, mysl pozytywnie i idz do przodu, nawet jesli cos wykryja, to Ty zdazysz przed porodem dowiedziec sie co nieco i przygotujesz sie! poza tym badz dzielna i nie placz, bo MAŁA to czuje!!! usmiechaj sie dla Niej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
aniaj ty jedna tu jestes:) i masz juz doswiadczenie,wiec blagam pomocy co jeszcze moze byc przyczyna marudzenia?napisze ci co i jak dzisiaj z wikusia aktualnie spi:)ale to jej pierrwsza drzemka dzisiaj,maaaaarrrrudzi okropnie i co najgorsze nie chce jesc ani pic:(a tampereturka to 37,3 napisz mi jeszcze ile obiadku np zupki zjada twoj olo bo moja to naprawde slabo je:( jak daje jej kaszke to z 3 lyzeczki zje i tak samo z zupka juz mam dosyc tego karmienia tego marudzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu, wiec moj Oli tak jak Twoja Mala, zjadal malo..lecz z dnia na dzien...rozszalal sie!!! Rano: miseczka kaszki np truskawkowej bobovity czy tej z winiar(zjada duuzo) w poludnie mniej wiecej sloiczek deseru owocowego (rozne zjada np bobovity) po poludniu caly sloik zupki (tez rozne bobovity) sprobuj dac malej marchewkowa z ryzem-moj sie na niej nauczyl ;) teraz uwielbia jeszcze z krolikiem i indykiem :D wieczorem soczek ( moj lubi bobofruty te geste- z marchewka-pyyycha;) aaa i nie poddawaj sie, probuj co jakis czas...moj raz nie chcial,a potem za mala chwilke zajadal sie.. Co do temeperatury to mierz najlepiej...hmm..w pupci. ja swojemu mierzylam pod paszka i mial 37,7, a w szpitalu mial 39!! Dotknij Mala w okolicach uszu, jesli bedzie plakala, to moze miec to samo co moj, tez marudzil i nocki z glowy :( zaopatrz sie najlepiej w paracetamol w czopkach- gdy bedzie \"ostro\" nie zwlekaj i go zastosuj- dla mojego Oliego bylo to wieeelkie ukojenie,syropki srednia dzialają. Popatrz jeszcze na dziaselka- czy obrzmialy...ok- na razie uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
dzieki aniaj:) kupie paracytamol ,tak na wszelki wypadek i marczereczke z ryzem:)moze jej tez posmakuje mam taka nadzireje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Mamusiu! Podpisuję się pod słowami Ani jeśli chodzi o zupki :) u nas też marchewkowoa z ryżem bobovity jest hitem :) polecam Ci jeszcze spróbowac SINLAC. aaaa! i ogólna rada dla dzieci cyckowych - jak dajesz jedzonko to koniecznie PODGRZEJ!!! W końcu mleko od mamusi jest ciepłe, co nie? :) u nas wszystko ok, choć było ciężko, bo Młoda na zakończenie 8 miesiąca zrobiła wielkie babach, zleciała bodulka z naszego łóżka.... :( ale dobrze się skończyło na szczęście, choć płakała strasznie :( :( :( cycka w dzień praktycznie juz nie je, za to w nocy budzi się często, je krótko :( chodze nadal jak zombie, czasami to mam ochotę wyjść nie wrócić :P może to chodzenie do pracy mnie tak dobija... no i to ja wstaję w nocy, a nie moj Misiek.... całuchy dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
dziewczny sluchajcie,moja mala zjadla kaszke zrobilam jej na120ml wody 3 lyzki plaskie,i wyszla taka zadka wlalam do butelki a ona j wypila na raz:) moje pytaniebrzmi,czy dzieci moga tak pic kaszki?czy powinna w tym wieku jesc juz lyzeczka? m dokladnie 6mies i 10dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
a ja wam sie chyba nawet nie pochwalilam,ze zostalam............................................................................ ciocia:) moja bratowa urodzila 6go czerwca o 16;33 dziewczynke Martynke waga3800 i 52 dluga:) zdrowa i sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
o nie...............dziewczyny co to ma znaczyc? nawet ty ivoon siedzisz cicho:( tulci i bysce to sie mega kara nalezy chociaz cala reszta naszej brygady tez zasługuje na pozadnego klapsa:) ja tez bede siedziala cicho jak mysz pod miotla aniaj ja nie pije alkoholu od stycznia 2008 i juz mam takie ciagotki,ze nie wyrabiam:( tym bardziej,ze moj maz wlasnie pije piwko:(ja tak strasznie chce sie napic nigdy tak nie mialam,ale teraz ciagnie mnie okropnie az mi sie chce ryczec bo maz mi nawet lyczka nie chce dac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ;) łyczek na bank nie zaszkodzi :D nasz pociech maja juz ponad pol roczku- jakos to zniosą chyba :D:D:D gratuluje Ci zostania ciociunią ;) u mnie w rodzinie taki deficyt dziewczynek, ze az smutno... czekam na te wnuczki, ach czekam..bo ja juz starac sie nie zamierzam! dosc pracy przy dwojce maluchow, mowie Wam...dzien i noc trzeba byc dyspozycyjną! co do karmienia- to mozna i tak i tak- łyzeczka czy buteleczką...moi chlopcy tylko łyzeczki uzywają, ale to mniej wygodne dla mnie, czas na nauke kubkiem niekapkiem chociaz... Fifiego do niczego nie zmuszalam jak byl maly, sama go karmilam, i takie tam...a teraz on sam chetnie przejal ster nad swoim karmieniem, sam sie zalatwia i wszystko cytuję \"SIAM!!!\" bo tak krzyczy :D ogolnie jestem zadowolona, zaufajcie instynktom, a nie tabelom co i jak dzieci musza robic!!!!!! Ok- na razei znikam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
byla dzisiaj u mnie lekarka ,prywatnie wezwalam ta ze szpitala co wikusie wypisywala z wikusia wszystko idealnie,zdziwila sie ,ze juz tak ladnie stabilnie sama siedzi:) wytlumaczyla mi jak mam ja dokarmiac i ile,bo to byl moj najwiekszy problem moja mala to istny szogun aniaj to ciebie podziwiam niesamowicie ,bo ty masz napewno urwanie glowy ze swoimi maluchami a ja nazekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Szefowo 🌼 przepraszam ze sie nie odzywam ale jak zwykle ten sam problem ....życie. Czytam was na bieżąco ale czaem nawet jak chciałam cos naskrobać to brakowało mi weny :-( U nas kochane wszytsko w pożądku zacznę od Czarkolinka :-) Waży og 7800 po prostu gigant ;-) Ma jednego ząbka :-) Siedzi jeszce nie stabilnie ale z to wszędzie pełza :-) Jesli chodzi o jedzonko to zacząl jesc mleko z butli nie za dużo ale je :-) A jemy tak. koło 7- mleko koło 10 kaszka z owocami koło 12-13 zupka moja lub słoik koło 15 mleko albo kaszka koło 19-20 flaszka mleka . Zawsze dodaje kleik. Jemy jedzonko juz po 8 miesiacu, ciasteczka hippa i chlebek. W nocy budzi sie raz i spi tak do 6-7. Gabi ma wakacje musze sie pochwalic bo niunia jest wzorową uczenicą :D Jesli chodz i dom to już lepiej to wygląda tzn już w kuchi jest glazura i zaczynamy układac podłogi :D W łazience można prawie sie wysiusiać i prawie umyć ;-) Jest mi strasznie nudno tu gdzie mieszkam nie ma kolezanek generalnie bida z nędzą. Do pracy wracam we wrzesniu :-( jestem na etapie castingu na super nianie :-( tragedia Po za tym wszytsko bez zmian :-( Zalogowałam sie na NK Agata Misuro to wysyłajcie mi dziewczynki zaproszenia to bede już tam was miała > Głupio tak żeby jakaś Ada Foka komentowała wasze zdjęcia ;-) ivoon kochana nie zamartwiaj sie tym żoładeczkiemm dobrze ze teraz to wykryli bedzie dobrze i uwazaj już na siebie . Już si enie moge doczekać wiadomości ze juz urodziałś :-))))))))))))))))))))))))))) Tula gwiazdo kiedy mnie odwiedzisz ???????????????????????? Jl.o, maryam.desperate,ivoon,aniaj,tulcia,przyszła mamusiu ❤️🌼❤️ Całuje was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! No prosze ,prosze kto zawital w nasze progiiiii Byskaaaaaa !!!!! M.... ty nasza:)Fajowasko ,ze u was OK:)U nas w zasadzie tez maly psoci niesamowicie wszedzie go pelno juz sam siada i wstaje :)w chodziku demoluje caly dom mam pelno chrupek na podlodze,ciuchy tez oblepione zolta mazia ajjjj pobojowisko mam w domu:)Ja w zasadzie daje juz malemu prawie wszystko no jeszcze bede wprowadzac mu powoli smazone placuszki z simlaca ale to jak znajde wiecej czasu na robienie tego.Bo jemy glownie sloiczki,kisielki i surowe owoce.Nawet truskawy narazie gladko przeszly.U nas dzie wyglada nastepujaco 6.30-7.00 wstajemy (czytaj Gabrys) pol godzimy pozniej kaszka-bardzo gesta. 10-10.30 picku zazwyczaj jakies herbatki ziolowe. 11.30-12.00 obiad 15.-15.30 mleko z kaszka 17-17.30 herbatka 18.18.30 deserek 20.30 21.00 kaszka bardzo gesta i spimy cala noc to tyle w bardzo duzym skrocie. Ivoon a ty sie nie denerwuj bo i nie ma czago bedzie dobrze zobaczysz:)juz niebawem dzieciatko powitamy na swiecie:)Fajowsko!!! Desperate a co u ciebie napisz cos slonko:) Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i piszcie ,piszcie ja tez postara sie poprawic.paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki:) Mnie też atakowało od czwartku jakieś choróbsko:( ból gardła wyleczyła herbatka z sokiem malinowym, więc na chwilę obecną jestem tylko smarkata i pociągająca :) W piątek byłam na zakończeniu roku szkolnego i dostałam na pamiątkę od moich dzieciaków super książkę o maluszkach :|) Oczywiście żegnając się z nimi ryczałam jak bóbr :|( od września nowy rok, nowe dzieciaki (1 klasa) i nowe wezwania :) w sumie to wracam od II sem do pracy, ale czuwać nad zastępstwem trzeba Potem popełzłam na imprezę służbową i dowiedziałam się, że mam nisko brzuch:/ więc koleżanki chcąc mnie pocieszyć przepowiedziały mi wcześniejszy poród - zobaczymy:) co prawda objawów żadnych, ale na wszelki wypadek dokupiłam już brakujące rzeczy do szpitala :D no i zrobiliśmy sobie z mężulkiem prezent wczoraj....kupiliśmy sobie nową lustrzankę, bo w końcu dzidzia musi mieć cudne zdjęcia :)wyprawa po aparacik była aż do Krakowa:) a teraz mój małżon wariuje, bo ciągle pstryka :|) ...remoncik też poszedł do przodu...więc sie cieszę, bo chyba jednak do końca czerwca zdążymy :) Od 3 dni mam tak ppuchnięte stopy i dłonie, że chyba zacznę po ulicy w kapciach biegać.... wygląda o okropnie......... :( Bysia gratulacje dla wzorowej uczennicy:) zasłużyła na wakacje:) Te Wasze niuniaczki już takieeeeeeeeeee dużeeeeeeeeeeeee :) jejciu:D To chyba wszystko co chciałam wyskrobać :) miłej niedzielki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
no jak pieknie sie tutaj zrobilo:) byska suuuper,ze sie odezwalas:)twoj czarus wcale nie jest duuuzym chlopaczkiem przy mojej mega babie:)wikusi8100 w polroczu zycia:) ja zagladam tutaj tylko na momencik,czekam na gosci a co nowego u nas..........a wiec,moja mala dzisiaj juz na stale przesadzona do spacerowki:)fajna sprawa tylko mi bylo strasznie smutno,bo juz mam takie duze dziecko:) ale jakos nie chce w niej siedziec:(ryczy.....,a raczej krzyczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski ! Ale piekna pogoda;)pada,pada i zimno late dobre na chodzenie w ciazy Ivoon masz szczescie:) ide karmic malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×