Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Tulka magister to ja jestem od 8 lat :P w porównaniu ze mną to i tak macie wysokie ciśnienie, bo moja \"norma\" to np 60/90 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam siedzę... hehe, ale jak nit nic nie mówi ...to ja też nie :):) Siedzę i podziwiam moje nowe żaluzje, hihi i jak mam teraz pięknościowo....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON zdecydowanie odwrotnie 90/60 pociesze cibie ja mam podobnie95/65 lub100/70 miumiumiu-to nie siedz cicho tylko gadaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noinonono na odwórt miało być ;) ja tez jestem cały czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie musze Wam cos powiedzieć, a raczej poradzic się..... Mój M nie pozwala mi chodzic do faceta gina....:( a ten do ktorego poszlam, jest naprawde bardzo dobry no i przyjmuje w Klinice gdzie mamy abonament... Była wielka draka jak sie dowiedział, że to jest mężczyzna. Jutro mam wizyte u niego...monitoring pęcherzyka... :( No i nie wiem co mam zrobic...kłamac, mówić prawde i sie kłócić czy zmienic gina na kobitkę...:( Męczy mnie to dzisiaj przez cały dzionek... i tak się we mnie buntuje coś, że sorry ale lekarz to moja sparaw. jak mu powiem prawdę do popsuję Walentynki, jak skłamię to się będe xle czuła, a jak się wyda to będzie huragan... No i qrka co mam zrobić? Ratujcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, MIUMIU - trudna sprawa... u mnie też ten problem się pojawił TEORETYCZNIE, ale ja to generalnie wolę babki ginki, więc na teorii sie skończyło. Teraz BYSIA poleciła mi sowjego gina factea, no i na razie Misiek nic nie mówi, ze nie. Ja bym w przypadku Trudnego Egzemplarza zrobila tak: sprobowalabym znalezc babke gina, a jakby sie nie dalo, to bym poszla do faceta gina, ale bym bujnela chyba, ze to babka... no nie wiem, trudna sprawa - zależy od chłopa. a co będzie, jak się dowie, że go okłamałaś? niby to nie jest ważna sprawa, no ale ... zaufanie i tak dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Tulcia za odp.... No tak kombinuje coby jutro iść i sprawdzić ten pęcherzyk, a poxniej poszuka kobitki. Mój M nie wie, że jutro mam wizytę... nic nie powiedziałam...mialam pal, że może z pracusi się wyrwę, ale mam zwolnienie i cos mogę wykombinować... Ale on jest BARDZO wyczulony na wszelkie kręcenie, poprostu albo ja jestem taka niemota i nie umiem kłamac, albo on mnie zna jak zły szeląg. Tak mi zależy, żeby jutro mi powiedzieli co i jak...:( Mnie to mówiąc szczerze wszytsko jedno czy to facet czy kobietka...lekarz to lekarz. A ja od dziecka po szpiatalch się szwędałam to sie przyzwyczaiłam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, byłam na krótkim spacerku, wysprzątałam mieszkanko i powiem Wam.... brzuch mnie tak zaczął boleć... i plecy... boję się, czy nie za wcześnie się ucieszyłam... położę się chyba... niby mówią, że ciąża nie choroba... ale...? i z tym sikaniem to jakiś obłęd... czuję, że mi się chce bardzo, idę siusiu a tam trzy kropleki - też tak macie BYSIA, JLO??? MIUMIU to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane ale mam dziś spocha , usnełam na filmie gabi ;-) na komedii :-) Z tym siusianiem Tuleńko to naraie nie mam problemów, tzn siusiam więcej ale nie odczuwam tego jako problemu. Hmmm ale dzis w nocy o 2 wstałam na siusiu. Tulcia spokojnie taki ból brzuszka i plecków t podobno normalne i praktycznie każda tak ma. Mnie też pobolewa ale nie cały czas np teraz właśnie mnie pobolewa. miumiu ja to bym na Twoim miejscu powiedziała mężowi że jutro ide do tego lekarza bo już mam od dawna wyznaczoną wizyte a potem postarasz sie znaleźć kobietę gin. Ja nie znoszę kłamczuchowania fu fu fu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dziewczyny niskie ciśnienie 90/60 i tak cała ciążę..... Ja dzisaj wyjełam sobie wszystkie usg które miałam robione z Gabi i pierwsze mialam w 6 tygodniu. AAA i sprawdziłam jak sie maja te kalkulatory w necie do faktycznej daty porodu. I okazuje si ze w sumie nijak bo ja zawsze miałam cykl krótkie a jak wpisałam date ostatniej miesiączki jak zaszłam z Gabi to wyszło że miałam niby cykle 36 dniowe a takich nie miałam czyli faktycznie ją przenosiłam :-) Tulcia jak sie czujesz kochana? JLo mineły mdłości ? czy bedzie ciężka noc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 CZESC DZIEWCZYNKI!!! 🌻 Mdlości sa ale ponownego spotkania z wielkim uchem to nie bylo! OK,lece do pracy i mam dzis kolejne kłucie w zylke (kolezanki z pracy beda mnie kluć) Stawiam pare......................................... a i najwazniejsza rzecz dziś ❤️ dla was wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki, ja tylko na chwilkę. Życzę Wam wszystkim miłego dnia i przesłyłam mnóstwo ❤️ na dziesiejsze walentynki!!!! Dla mnie to szczególne dzień, bo...... od dzisiaj przepisuję się do innej tabelki :)))))) STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. .....IL CYKLI BYSIA.............30..................WAW............... ...............3 IVOON............31..................KATOWICE........... ............2 TULA..............32..................WAW............... ...............2 DEEDEE22........26..................RZYM................ .............2 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28......31.................WROCLAW.............. .........6 DESPERATE........22.................Q8.................. ..............1 ZAPAMIETASZ.....27..................ŚLĄSKIE............. ............3 FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI......TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... ......08.09 EMSY...........27...........WIELKOPL..........2......... ........07.09 AGA.............24...........GDANSK.............3....... ..........24.09 JLO74..........30...........PODLASIE...........2........ .........22.09 DEEDEE22........26..................RZYM................ .......październik o matko!! jak mi się trzęsą ręce z wrażenia!!!! 2 krechy na teście! Uciekam do pracy ale jutro napiszę na pewno Buizaczki wszystkim Przejrzałam tylko co napisałyście... Tula!!! Gratulujęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę fasolinko. Ten międzynarodowy topik naprawdę przynosi szczęście! Ciao!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tego wrażenia nie wykreśliłam się ze staranek ;) gapa ze mnie Tula! Ty też się przepisuj!! ;) I Bysia też! STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. .....IL CYKLI BYSIA.............30..................WAW............... ...............3 IVOON............31..................KATOWICE........... ............2 TULA..............32..................WAW............... ...............2 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28......31.................WROCLAW.............. .........6 DESPERATE........22.................Q8.................. ..............1 ZAPAMIETASZ.....27..................ŚLĄSKIE............. ............3 FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI......TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... ......08.09 EMSY...........27...........WIELKOPL..........2......... ........07.09 AGA.............24...........GDANSK.............3....... ..........24.09 JLO74..........30...........PODLASIE...........2........ .........22.09 DEEDEE22........26..................RZYM................ .......październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee....Gratuluję!!!!! z całego serca .... moc buziaków.. Ja nie mogę...chyba faktycznie ten międzynarodowy topik działa...:):):) Niedługo więcej będzie fasolek niz starających się... Buziaki dla Wszystkich z okazji WALENTYNEK :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :D dopiero wstałam bo Gabi zaceła sie dusisz kaszlem ale już ok. DeeDee MAMO!!!!!! całuje Cie i ściska, wiem nie za mocno bo masz fasolke....super ciesze sie razem z Tobą❤️ no i oczywiście gratulację dla Taty fasolki chłopak sie pstarał ;-) Dziewczynki ja w sumie to tak średniopodchodzę do Walentynekbo ja uważammże walentynki to powinny być codzinnie no ale wysyłąm WAm serdunia i życze wam mnostwo miłości i ciepła od Waszych chłopaków. JLo BOSSKO dziekuję za kropeczki 🌼 i napisze Ci tak ....kochana i tak sie trzymasz super i ula też i dobrze że nie wiecie co to przeprowadzka do kibelka na 3 miesiące :D miumiu witaj z rana 🖐️ Ty dziś kochan azobaczysz swój pęcherzyk :D 🌼 Tulaaaaaaaaaa skarbie gdzie się podziewasz odezwij sie co z Twoim brzuszkiem ???????❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA, jestem, dzisiaj w innym miejscu i innym biurze. Mam za sobą bardzo niefajną noc - coś mi dzidziuś daje w kość :( Boję się, czy ja utrzymam tą fasolkę z takimi przejściami :( mam takie jakby nerwowe skurcze żołądka, tak mnie ściska, że nie mogę oddychać i zwijam się w pół. No i jak tylko mi taki skurcz puści to musze lecieć do kibelka i usiąść na nim prędziutko :( i wiem, że to NERWY a nie jakas grypa żołądkowa.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEE DEE, kochanie - gratuluję z calego serca!!!!!!!!!! To jest cudowny moment, gdy zobaczy się te dwie kreseczki, co? buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, Bysiunia, nie mam żadnych plamień. Wszystkie objawy typu cysie, bóle w dolu brzuszka, temperatura, sluz są. Boję się wziąć cokolwiek, nie wiem, czy mogę łyknąć stoperan czy nie mogę. nospy w nocy nie mogłam łyknąć, bo mi się przełyk zaciskał. a grypa zołądkowa to nie jest. Ty jesteś panikarka a ja jestem nerwus. Byle mój synio na tym nie ucierpiał... ja wiem, że kobietki w ciązy mają mdłości, wymioty i tak dalej. A czy zmiast wymiotów można mieć... przepraszam za dosłowność - rozwolnienie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ja odkąd wiem o fasolce latam trzy razy dziennie do kibelka a tego dnia co sie dowiedziałam dostałam własnie rozwolnienia ale na krótko naszczęsćie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula Kochana bidulko...wiesz w ciąży wszytsko jest możliwe. Jak nie masz plamień to napewno jest dobrze....a rozwolnienie to fakt, może byc z nerwów... Najlepiej to chyba teraz herbatka z melisy tylko nie wiem czy w ciąży mozna. Bo jak Ty sie tak bedziesz przez cała ciążę stresowała... może idź do lekarza...zawsze to może pomóc, a nie zaszkodzi. Ja jeszcze nie jestem a juz się denerwuję...:P Buziak, trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. .....IL CYKLI BYSIA.............30..................WAW............... ...............3 IVOON............31..................KATOWICE........... ............2 TULA..............32..................WAW............... ...............2 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28......31.................WROCLAW.............. .........6 DESPERATE........22.................Q8.................. ..............1 ZAPAMIETASZ.....27..................ŚLĄSKIE............. ............3 FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI......TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... ......08.09 AGA.............24...........GDANSK.............3....... ..........24.09 JLO74..........30...........PODLASIE...........2........ .........22.09 DEEDEE22........26..................RZYM................ .......październik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia ja SMECTĘ wydaje ci sie że powinna ci pomóc ale doytaj sie w aptece czy wolno ewentualnie gorzka czekolada i miętusia ...nic innego mi nie przychodzi do głowy albo faktycznie idz do lekarza może on cos poradzi :-) A ja chodze ciągle śpiąca i głodna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety!! Tula gratulacje!!!! no ten topik jest swietny :D 🌼 ❤️ zycze CI przyjemnego przechodzenia mdlosci i spadku energii do poziomu -100000000 :D :D Bardzo sie ciesze naprawde 👄 ej nie wykreslac mnie z tabelki :P ja juz stad nie ide bo ten topik przynosi szczescie i wiecie mimo ze sie boje powtorki z sierpnia to mam nadzieje ze tym razem wszystko bedzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz lepiej a raz gorzej, wczoraj przeryczałam cały dzień. Za dużo czytam i mam skrajne mysli. Raz piszą, że ryzyko poronienia po raz drugi jest 25% a innym razem, żeby w ogóle tego ze sobą nie wiązać. Boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×