Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

mnie tam brzusio rośnie od............lodzików hihihihih ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVoon, Tula...Wy dziewczynki sie nie licytujcie..... bo i tak juz mnie nie dogonicie...Ja jestem bezapelacyjnie najstarsza...i juz. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIUMIU - no nie wiem... nie wiem... bo z nicku to Ty BAAAARDZO MŁODO WYGLADASZ :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARYAM dla Ciebie tabeleczka do wpisania się :D (znalazłam bestię he he na 55 stronie się skryła :P) STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI BYSIA.............30..................WAW............... ...............3 IVOON............31..................KATOWICE........... ............2 TULA..............32..................WAW............... ...............2 DEEDEE22........26..................RZYM................ .............2 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28......31.................WROCLAW.............. .........6 DESPERATE........22.................Q8.................. ..............1 ZAPAMIETASZ.....27..................ŚLĄSKIE............. ............3 MIUMIUMIU....... :) .................MAZOWIECKIE...................1 FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI......TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... ......08.09 EMSY...........27...........WIELKOPL..........2......... ........07.09 AGA.............24...........GDANSK.............3....... ..........24.09 JLO74..........30...........PODLASIE...........2........ .........22.09 MARYAM...... zapraszamy do nas :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu, ale ja i Tulcia jesteśmy najstarsze bezdzietne :P czyli tzw...stare duuuuuuppyyyyyyyyyy hihihihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do-kła-dnie! ja to nawet jestem najstarsza najstarsza, bo nie mam ani dzieci, ani meża :D no, to już chyba możemy zamknąć ten temat ;) (który chyba sama zaczełam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenyyyyyyyyyyyy MIRIAM wrocila i to podwójnie!!!!!!!!!!!!! WOW!!! Widzicie dziewczyny jaki nasz topik ma dobry ściąg na ciąże!!! IVOON ja ci wywróze kiedy twoja kolej pezyjdzie powiem ci w sekrecie ,ze idzie ,idzie !!! TULKA hasla beda szefostwo sie poprawi jak sie troche ogarnie i dojdzie do siebie!OK?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo kochana ....ja wiem, że idzie idzie....:D tylko kiedy dojdzie hihihihih :D ale mam skojarzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kopiuje i sie dopisuje (mam nadzieje ze nic nie pochrzanie :P) STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI BYSIA.............30..................WAW............... ...............3 IVOON............31..................KATOWICE........... ............2 TULA..............32..................WAW............... ...............2 DEEDEE22........26..................RZYM................ .............2 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28......31.................WROCLAW.............. .........6 DESPERATE........22.................Q8.................. ..............1 ZAPAMIETASZ.....27..................ŚLĄSKIE............. ............3 MIUMIUMIU....... .................MAZOWIECKIE...................1 FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI......TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... ......08.09 EMSY...........27...........WIELKOPL..........2......... ........07.09 AGA.............24...........GDANSK.............3....... ..........24.09 JLO74..........30...........PODLASIE...........2........ .........22.09 MARYAM........24...........ZEA...................3.................11.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nawet mi sie udalo :D a wy baby nie chrzancie ze wy to takie stare jestescie bo macie piekny wiek w sam raz na dzidzie i widzac po plonach jakie topik zbiera zaraz i wy sie podopisujecie do tabelki tej drugiej :D my wszystkie juz bedziemy po porannych mdlosciach a u was sie dopiero zacznie tralalala :D jakie to optymistyczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryam, bardzo ładnie się wpisałaś :D a co to za miasto ZEA....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Maryam - musisz mi wybaczyć, ja w ostatnich dniach to jestem taka roztrzepana, że muszę 10 razy czytac, po pisze i 10 razy sie zastanowic, co chce powiedziec :P tylko z działaniem jest problem :P dziś np całą noc przespałam przy otwartych drzwiach do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez nie ma sprawy :D nie ma co wybaczac.. ja w ostatnich dniach mam zaniki pamieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW! dziewczynki - naprawdę się robi multinarodowościowo tutaj u nas :D Kuwejt, Rzym, Zjednoczone Emiraty Arabskie no i w pewnym sensie Turcja, że tak powiem ;) I do tego Kali i ja z rosyjskimi imionami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki ja to juz lece do lóżeczka bo senna jestem a i czeka mnie kilka wedrowek w nocy do łazienki ;) papapapapapapa...................................................... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po prostu swietny topik z miedzynarodowym doborowym towarzychem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wam wiek wytkna na porodówce tylko, hehe bedziecie stare pierwiastki, hihi ale to piesczotliwie.... Miło dzisiaj tutaj, takie gadulińskie się zrobiłkyście... Maryam... :):) jak Ci tam jest. Ja miałam się wynieśc do Istambułu, ale jakos tak nam tutaj lepiej. Dzieci będa miały fajnie, bo dwujęzyczne będą. Jeszcze u mnie np jest kwestia religii... jakby co dziecko każde uczy swojej, a jak będzie duże to samo okresli...chociaz dla mnie Bóg to Bóg.... bo jakby co Allah to poprostu bóg po arabsku....chyba tak to wygląda...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenyyyyyyyy zapomnialam !!!MIRIAM -GRATULUJE!!! To zapominanie dziewczynki to skutek uboczny ciazy-tak mówia naukowcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLO...miriam to był taki program.hmmmten tego... A u nas jest chyba Maryam...:):) Idz laseczko juz spać, hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi tu dobrze :) mam swoja firme itd tylko korki nas dobijaja strasznie. Jedyny minus rozwoju tego kraju: inwestycja w budynki a nie w drogi.. dopiero sie budza ale juz za pozno bo budynki stoja nie mozna ich zburzyc w celu poszerzenia drog. Masz racje ze dzieci beda mialy fajnie :) nie tylko dwu ale trzyjezyczne beda bo my z mezem rozmawiamy po angielsku plus kazde ma swoj jezyk :) co do religii to nasze dzieci beda muzulmanami. Ja ta religie akceptuje i wychodzac za muzulmanina wiedzialam o wszytskim co mnie czeka poniewaz interesuje sie kultura arabska i islamem od 3 lat :) a jak plynie Twoje zycie z muzulmaninem? :) Mozemy obalac stereotypy co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he - JLO jesteś rozgrzeszona w 100% ze swoich małych wtopek :D buziaczki i całuski - śpij słodko, nasza szarlotko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że JLO mi wybaczy...:):) tak mnie to rozbawiło..:) Co do stereotypów to.... Mój M jest poprostu najwspanialszym ojcem dla swojego syna jakiego w zyciu widziałam. On jest poprostu idealnym tatą. To tez jeden z powodów, że tak bardzo chce z nim miec dzidzie... Ma przecudowna rodzinę...sama bym chciała taka mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze z tabelki ze dopiero sie staracie wiec zycze CI zeby wasza praca trwala jak najkrocej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo śpijcie kolorowo :) dziewczyny to ja się do Was na wakacje wpraszam hihihihi :D do każdej po kolei ;) a mam aż dwa miesiące wolnego, więc mogę podróżować po świecie :D dopadła mnie taka wena twórcza, że dwa dzienniki do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych wypełniłam (wpisałam programy na ten semestr, tematy i wogóle) i jestem z siebie very dumna :D co prawda to dopiero połowa, bo mam jeszcze dwa, ale dzisiaj juz labuję i koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon...Pracusiu :) Maryam...a niech parac trwa i do konca zycia tak jak teraz, hihi, oby tylko w najbliższym czasie jedne raz EFEKTYWNIE :):):):) I nawzajem....wszystkim Nam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×