Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Tulenko- gratuluje! Ale dziewczyny wyczuly, ze cos ci jednak w brzuszku siedzi :) emsy- wspolczuje, wiem jak to jest- ja stracilam moja fasolke w 5tym tygodniu :( ale trzeba do przodu- glowa do gory! podobno jak z fasolka cos nie tak to wlasnie organizm ja odrzuca- moglby byc dzidzius niedorozwiniety np ;) za 3 miesiace zaczniesz znowu staranka i wtedy musi sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate- 🖐️ jak mija dzionek ;-) i pewnie ciplutko u Ciebie :-( Emsy da rade...czas leczy rany i zanim sie obejzy bedzie juz znowu w ciazy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu Bysińka :D weszłam na stronę Twojego gina :) wygląda na to, że ze strony można się zapisać tylko na najbliższe dni, więc chyba tam zadzwonię :) a powiedz, jaki on ma sprzęt MEDYCZNY ten Pan doktór? ja dzielne pracuję, a test leży po prawej stronie na biurku i sobie zarkam na niego od czasu do czasu :D i mówię: MAMUSIA MOWI CI HELOŁ, SYNUŚ (a co! :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia tam gdzie on przyjmuje to jest taki fajny już gabinecik. Pierwszy raz jak do niego poszłam to w łazience oczywiście w gabinecie kibelek z bidecikiem były takie farychy jednorazowe i tak sie nim okręciłam ze sie nie mogłam potem z niego wyplątać ;-) Kochanie masz na mijscu gabinet zabiegowy czynny od 7 frano do 12 i możesz tam wszytskie badania. Jest usg dopochwowe i normalne. Bardzo higienicznie i nowocześnie nie jakaś państwowa lipa :-) Tulcia jja też pare razy dziennie zagladam do pudełeczka ze swoimi teścikami a myslałam że mam cos nie tak z głową ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia a jego sprzetu osobistego to nie miałam okazji go oglądać i nie zamierzam bo spfrzecik mojego męża jest najlepszy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WIENC co do Misiolinka - jest bidak w pracy, a to jego reakcje: 1. nic nie mowi, bo nie chce zapeszac 2. nic nie mowi, zeby nie było jak w zeszłym miesiącu, że JA bede płakała i MNIE będzie przykro 3. cieszy się i nie może uwierzyć w nasze szczęście 4. pyta na gg jak się ma nasz dzidziuś 5. każe mi jeść porządnie dla naszego dzidziusia 6. pyta się, czy będziemy mogli się normalnie kochać 7. mówi, że w sumie nie musimy się kochać teraz, najważniejszy jest dzidziuś 8. pyta, czy mogę przesłaś mailem zdjęciu testu 9. szuka w necie, jak się interpretuje test 10. mówi, że mnie kocha 11. prosi, żebym się zapisała na USB i tak cały czas na zmianę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaha fajny ten Twój chłop na USB ahahhahhah:D u nas to juz tak inaczej bo to drugie to nie znaczy że ja nie wariuje ze szczęścia ...Gabi mi ciągle podciąga koszulkę i patryz czy juz rośnie brzuszek ;-) Zapisz sie ze mna na wtorek bedzie raźniej :D jak to bywa w kupie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny- u mnie dzien mija wspaniale! slonko swieci- az chce sie zyc! jutro mam termin u mojej pani ginekolog! moze mi da te tabletki- zeby mnie zaplodnic :D no w sumie to juz prawie pol roku od mojej operacji- mozna zaczac znowu dzialania z pomoca tabsow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate to koniecznie odrazu po wizycie daj zanć co i jak ....trzymam mocno kciuki za dobre wieści od Pani gin 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULKA GRATULUJE!!!Wedzialam kochana ze tak bedzie!!!Mówilam ,ze przejmiesz pałeczke YES YES YES!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i najlepsza kwestja dnia! Bosska dzis miała swój debiut!Kto sie domysla?!........................ Tak poszłam w objecia do wielkiego ucha czy jakos tak!(a nie bylam u niego z 10lat!!!)jenyyyyyyyyyyy ........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 JLO!!!! Wróżko jedna, dobrze wróżyłaś, Ty i Bysia! :* 👄 Ty się witalaś z Wielkim Uchem, a Tula marzyła w tym czasie o.... kapuśniaku albo chociaż ogórkowej :D ma się te marzenia, co? hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane;) Tuleńko sssssssssssttttttttttttttrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaasssssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzznnnnnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeee się cieszę ;D aż nie wiem co powiedzieć z radości, więc powiem banalnie..GRATULUJĘ Wam z całego mojego serduszka:) Emsy kochana trzymaj się dzielnie....jesteś młodą kobietą i szybciutko będzie nowa dzidzia zobaczysz ;) głowa do góry Kochana ;) Ale Wy macie enegrii i radości w sobie fasolinki nasze :D (chyba więcej niz plem..... ;D hihihihihi)nic tylko brać z Was przykładzik :D a mnie tak głooofa dzisiaj boli, że szok, nic nie pomaga ;( lecę coś zjeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia,Tula gdzie sie podziewacie?! Ivoon to wiem głowa ja boli- bidulke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szefowo tylko Gabi grała na moim ulubionym sprzęcie kuchennym czyli laptopie ;-) UUUU no to miałas wesoło, pewnie na cos miałas ochote i za duzo sie najadłaś iiiiiii poszło :-) ivoon🖐️ kurcze nie za często Cie ta głowa boli....badania i jeszcze raz badania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia to pewnie do domu jedzie a ma kawałek do seibie tzn zależy w sumie gdzie pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie uwierzycie.... NADAL PRACUJĘ - to własnie robię. I tak do dnia porodu, jak sądzę.... :P (o ile Bóg i partia pozwolą :D ) 10 godzin dziennie przed kompem... synuś wyskoczy z pisi 23 października, ja mu cysia, a on do mnie: ZABIERZ MATKA TEGO CYCA I DAJ MI TU KOMPA SZYBKO BO MUSZE POCZTE SPRAWDZIĆ. I tak to właśnie będzie.... :) ps. nadal nie mam @, he he - latam raz na pół godziny i sprawdzam... ps.2. nadal mam temperature, bo czuję jak płone... jestem jak grzejniczek. JLO - jak się czujesz Mamuśka? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia uciekaj już do domu i szykyj kolacje dla Misiolińskiego :-) dziś jest Wasz dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dziewczynki z Gabi sie pobawić bo mnie zamęczy :-( a ja kurcze włąsnie usypiam na siedząco :-( Bede early evening :p to chyba tak sie pisało z angielska :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA - ja jestem w domku! dzisiaj (jak zazwyczaj) pracuję w domku ;) a świętować będziemy jak się MISIO ozdrowieje, bo kategorycznie odmówił widzenia się ze mna, dopóki się z przeziębienia nie wyleczy, żeby syncia nie zarazić ❤️ ... i o tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu jestem niskociśnieniowcem i tak mam jak jest zmiana pogody :( a badania głoooofy w porządku są - żadnego mózgojada nie mam hihihih ;) Słuchajcie muszę się pochwalić...dzwoniłam do mojej pani promotor (z podyplomówki) i ...zatwierdziła mi prackę...jupiiiiiiii :D co więc powiedziała, że jest ambitna i na wysokim poziomie i może warto pomyśleć o doktoracie (niech się baba puknie w łeb...nie chcę papierka i użerania się ze studentami tylko babyka :D ) tak więc mogę ją drukować, w weekend oddać na uczelni, a w przyszłą sobotę...obrona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivooon....superancko :) szcerze gratuluję 🌼 A naprawdę jest się czym chwalić :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON - superancko!!! GRATULACJE!!! będziesz teraz magister Ivoon :D ja też z doktoratu swego czasu zrezygnowałam, a po co mi tam dr.... :P IVOONecka, ja też jestem niskociśnieniowiec ;) łączę się w bólu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIUMIU - co ty z tym superancko? :D czy my wszystkie tutaj czytamy sobie w myślach, czy jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON-gratuluje!!!! Ja tez mam niskie cisnienie ale ostatnio u lekarza miałam 130/90 chyba moj rekord!!!! A czuje sie w miare dobrze choc dzis mniecały dzien mdli z lekka :o a teraz jem frytki a raczej wciskammmmmmmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula :P:P:P No to superancko, że tak mamy...hehehheheheh Wow ja też mam niskie cisnienie, bardzo - norma to tak 100/60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki jak to jest?Jak ja siedze na topiku to nikogo nie ma, jak mówie ze ide spac to wy sie wtedy zlatujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×