Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

JLO - lepiej nie strasz, bo ja tydzień temu wcinałam sushi az mi się uszy trzęsły i to zarówno w piątek jak i w sobotę. Generalnie pewnie nie będę jeść, bo po co kusić los. Ale jakbym była Japonką żyjącą w Japonii, to bym jadła, jak one wszystkie. a z tym tuńczykiem to trafiłaś w 10 - mój ulubiony. Najwyżej będe jeść vegetariańskie.... :) desperate - ja też się cieszę, że Was mam! 🌻 JLO - dzięki za założenie tego topiku!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie z sushi ale z hasłem ci na oczy padło! To ja dziekuje ,ze sie przylaczylyscie sie do tego topiku :) hasło bedzie kiedys tam! OK,lece spac DOBRANOC WSZYSTKIM.....................................papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 CZESC BABUSZKI!!! A co u nas tak cicho było wieczorkiem? Wstajemy juz kochane!I tak jak mówi moja siostrzenica:\'\'nocka sie skonczyła!\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć JLO i Wszystkie Dziewuszki... ja dzisiaj w nienajlepszym nastroju... :( Lekarz co bylam u niego w czwartek nakazał staranka do niedzieli, a ja wczoraj z moim M mielismy krótkie spięcie i nie było staranek. Jestem taka na niego zła, że mogłabym Go udusic chyba... Wszytsko mi psuje :( Qrde a jak to własnie wczoraj był TEN dzień...? Mam nadzieję, że u Was weekend rozpoczął sie radosnie... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie na zapas, miałas cudowny wieczór w walentynki a to przedłuża szanse na jakies 5 dni (chodzi mi o plemniki). :D I skieruje do Ciebie dewize Tuli -CO MA BYC TO BEDZIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki JLO Kochana i Tulcia tez ma rację... Ale jak człowiek czegos pragnie to chcę, żeby tak wszytsko było...zapiete na ostatni guzik, że sie tak wyrażę.:) Dobrze, że pogoda ładna i miło nastaraja, zimno, ale słonko ładnie świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki - dokładnie, MIUMIU!!! co ma byc, to będzie :) i jeszcze jedno - na pocieszenie - w tym miesiącu, kiedy nam się dzidziuś począł, to kochaliśmy się chyba 1/3 co w miesiącu bezowocnym :P wiec naprawdę USZKA DO GORY!!!! 🌻 jak się czujecie dziewczynki? JLO, jak nocka minęła? :) BYSIA - gdzie jesteś? nawołuję Cię i nawołuję.... gdzie jesteś moja fumfelko od rodzenia w jednym tygodniu???? ❤️ powiedzcie kochane, od kiedy zaczynać brac witaminy? ja zaczęłam już, bo chciałam wesprzeć dzidziusia (wiecie, te moje biegunki :P). A Wy? Bo mi jest chyba niedobrze po tych witaminach. Odbija mi się chyba żelazem.... czekam do 10.00 i zamawiam sushi!!!!! :D :D :D wegetariańskie co prawda, ale zawsze - mam taką jazdę na ten chrzan wasabi, że szok :D :D :D kissy na miły dzień 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze mozesz juz brac witaminy i traktowac siebie jak kobiete w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakis specyfik ze stanow ale lekarz mi powiedzial zeby brac kwas foliowy i materna(witaminy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane dziewczynki ❤️ Mnie wczoraj nie było bo byłam na imprezie rodzinnej i spotkałam sie z wszytskimi ciociami i siostrami .....i okazało sie że moja babcia wszytskim powiedziała ze jestem w ciąży heheeh łobuziarka i okazało sie moja siostra jest w 10 tyg w ciąży z bliźniakamia :D rany ale sie śmiali z nas tylko ona biedniutka jest bo musi leżeć wczoraj pierwszy raz wyszła z domku .... ona ma termin na przełom sierpnia i września...bardzo sie cieszę razem z nią. Ja jak narazie czuje sie w dalszym ciągu rewelacyjnie i mam nadzieje że tak już zostanie chociaż biorę oczywiście pod uwagę inną możliwość że zacznie mi sie wszystko troszke później :-) TUlcia ❤️jeśli chodzi o witaminki to ja np nie biore jeszcze nic prócz folika...po pierwsze najpierw powinnaś zrobić sobbie badani ai wtedy lekarz na ich podstawie dobierze cie takie żeby czegoś nie było za duzo albo za mało. Ja z Gabi łykałam materne i czułam sie fatalnie...teraz poczekam co powie lekarz na badania i wtedy zaczne brać . My mamy zapas witaminek w sobie także nie szalejmy ...po co masz sie źle czuć.... JLo❤️ własnie też jesem Ci bardzo wdzięczna za ten Topik i wcale nie mamzamiaru przenosić sie na inny typu PAŹDZIERNIKÓWKI.... miumiu❤️przykro mi kochanie ale właśnie my tez w sumie to sie kochaliśmy tylko 3 razy a nie tak jak wcześniej codziennie wiec może sie i tak udało, tule cie mocno🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu ja bym bardzo chciała oglądać jak mój skarbo rośnie ale próbowałam zrobić sobie taką stronke ale nie wychodzi mi ...nie moge zapisać ustawień :-( jak to sie robi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA!!!! no wreszcie!!! ❤️ ja tylko na chwilkę! sushi do mnie jedzie, a kurierem jest Mój Przyszły :) niech się przyzwyczaja, a co tam! kilka miesięcy jeszcze przed nim! zaraz jedziemy powiedziec mojej Mamie i Babci hi hi :D padną na miejscu ;) dobrze, że sie odezwałaś, bo się martwiłam!!!! musisz mi dać jakiś kontakt do siebie - gg na przykład ❤️ pa pa buziaków 102 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulaci kochanie nie ma problemu podam ci moje gg......zoabzc jeszcze to nasz fasolka ona tak wygląda !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie moze sie wymienimy numerami na gg? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY! Bardzo dobry pomysł :) Ja Wam swój dzisiaj wyślę!!! :D BYSIA - ślyczny ten konik morski ;) (jak tak powiedziałam, to Misio się uniósł i powiedział, że to jego Rysio jest, a nie żaden konik morski ha ha ha :D :D :D) a w ogóle to mi się wydaje, że mój jest trochę młodszy od Twojego i może dlatego ta kreska na teście nie wyszła jeszcze wyraźna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on jest bardzo dlugi to cały trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslij komus na gg ten cały link a jak wyslesz tą wiadomość to adres prawidłowy bedziesz mieć na niebiesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLO...skopiuj od http potem do ulubionych i codziennie można oglądac jak rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zbieram głowę umyć, ale od 9 rano tel za tel...ah te darmow weekendy, hehe Musze sie zebrac w koncu... nie chce mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po obiedzie,ale cos znowu pomalu sie jeść chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×