Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Tulcia i bardzo dobrze że mówisz tylko o sobie, jak Ty mówisz o sobie to ja bore sie w garść żeby Ciebie ratować :D moja księżniczko z fasolką 🌼 Ja też sama siedze w domu , mąż dopiero wróci razem z Gabi bo została na po południe u niej. Wieć na mnie gapią sie sąsiedzi bo nie posiadam żadnych ozdób w oknach. Przyjechały właśnie zakupy i muszę zaraz te pudłą rozpakować. W między czasie odgrzałam sobie dużą patelnie pierożków ruskich i teraz bede wsuwać no i oczywiście czekam na kapustę ;-) Tulcia ja tez sie cieszę że Cie mam tu :-) tak sie do iebie i do innych dziewczynek przyzwyczaiłam że nie wyobrażam sobie dnia bez napisania do Was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, idę spać, łzy to same mi lecą po policzkach - co te hormony z nami robią, co? buziaczki, dobrej nocy, kochane Walentynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 CZESC DZIEWCZYNKI!!! 🌻 Ja juz lece do pracy.Dzis odbieram reszte wyników i umawiam sie do lekarza na przyszly tydzień.Martwi mnie jeden wynik z TSH mam ponizej normy :( a nigdy nie mialam problemów z tarczyca! Morfologie mam super! OK,lece papapapa...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł szefowo...TSH hmmm powiem szczerzzw=e że ja w ciąży z Gabi nie robilam na hormony tarczycy. Dziewczynki gdzie sie podziewacie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem! hej ho! 🌻 u mnie pogoda też sliczna więc i ja mam lepszy humorek :) zrobiłam dzisiaj rano znowu test i druga kreska jest nadal tak samo blada, nic a nic nie ściemniała. trochę się zmartwiłam, ale ... co ma być to będzie! cześć JLO, cześć Bysia, cześć Zapamietasz ❤️ a gdzie reszta śpiochów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziwczyneczki...:) Fajna pogoda, dobrze nastraja...:):) Siedzę sobie w domku z kawką, a w ogródeczku pieknie, słonecznie bardzo...błękit nieba jak lazur. I takie to mam klimaty na tej mojej podWarszawkiej wioseczce hehe. Wczoraj miły wieczór... wszystko zgodnie z planem :P Miłego dziona PS Ja dzisiaj raczej będe tutaj dyzurująca, bo mam plan nigdzie nie wychodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, Tulcia u mnie też świeci słońce..:D Zapamiętasz tylko noska sobie nie odmorź bo jest mróz na dworku :p Tulcia to normalne że ta kreska jest jeszce taka słaba ...takie mocne to wychodzą po tygodniu mniej wiecej od terminu miesiączki wiec nic sie nie zamartwiaj kochanie....JESTEŚ W CIĄŻYYY kochanie ❤️ Jak chcesz to zrób sobie Bete , powiedz mi wjakim rejonie Wa-wy pracujesz to znajde ci przychodnie i zrobisz bete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA ❤️ dziękuje Ci - nie pisz mi proszę takich rzeczy, że mi sprawdzisz i pomożesz, bo mi się znowu na płacz zebrało - taka beksa się ze mnie zrobiła, że szok..... ja jestem ba Tarcho, jak zawsze... dziekuję Ci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeeDee22
🖐️ dziewczynki! DeeDee22 melduje się na posterunku zwarta i gotowa do próby przeczytania OooooOOOOGGGGGRRRRROOOOOMMMMUUUUUU postów jakie napisałyście, jak mnie nie było! Ale macie rozmach, nie powiem. U mnie też słoneczko, chociaż rano jest zimno, brrrrrr, ale w południe się ociepla i jest miluchno... wiosenne płaszczyki już wyjęte z szafy. OK zabieram się do czytania poprzednich stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia nie płakusiaj , na Mysliborskiej jest przychodnia moja znajoma do niej chodziła i tam możesz pobrać krew....tylko na bete to tzrba raczej z samego rana..wiec może jutro...❤️ Ja bede pewnie ryczeć wieczorkiem :D desperate ile razy dziennie musisz kurze wycierać :p mimiu🖐️,DeeDee🖐️--->jestes dzisiaj nasz i nigdzie stąd dzis nie uciekasz ..no😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, z tego wszystkiego wyświetlił mi się pomarańczowy nick, co już poprawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo podobało mi się stwierdzenie miumiumiu-->> kto tu wchodzi ten zachodzi ;)) ja weszłam i zaszłam :D juppii!! powoli czytam wcześniejsze strony.... Zapamiętasz- pytałaś czy miałam jakies przeczucie... hmmmm @ zawsze miałam nieregularny (tzn nie mogłam sobie wyliczyć co do dnia) i cykl raczej długi. brałam kiedyś tabletki, po których mi się trochę uregulowało ale jak przestałam ok 1,5 roku temu to znowu takie nie wiadomo co. Po prostu: ten typ tak ma i koniec. ALe od mniej więcej 4 miesięcy był w miarę regularny, ostatnią @ miałam na początku stycznia i teraz w lutym czekałam i czekałam, a tu nic. Powiem wam, że przed @ zawsze mnie pobolewały delikatnie piersi (głównie w okolicach sutków) ale to 2-3 dni i koniec. A teraz ponad tydzień... coś mi się wydało podejrzane, Poza tym cały czas miałam podwyższoną temperaturę (co mi się NIGDY wcześniej nie zdarzało). Zwlekałam z testem, bo się już raz rozczarowałam (na jesieni w zeszłym roku), ale powiedziałam sobie- w Walentynki robie i koniec. I zrobiłam rano- od razu wyszły 2 dobrze widoczne kreski, nawet nie czekałam minuty. To jest dziwne uczucie, niby bardzo pragnie się dziecka ale jak się widzi 2 kreski na teście to nie można w to uwierzyć! Ręce mi sie trzęsły! Nikt jeszcze nie wie oprócz mężulka (czytaj: przyszły tatuś), mnie no i Was... Muszę się teraz umówić do lekarza na potwierdzenie. Tak jak Was, mnie wczoraj też przez chwilkę ogarnął taki niepokój, jak to będzie. To moja 1 ciąża- wyczekana, wytęskniona, więc nie wiem jak to jest. Bysia-->> Ty nam tu przewodnikiem po tajnikach tego błogosławionego stanu!! Liczymy na Ciebie doświadczona Mamo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ubolewam nad tym, ze wczoraj cala chalupe wysprzatalam :( a tu bedzie trzeba jeszcze raz jak sie skonczy! wlasnie sie szykuje- u mnie srodek weekendu- ide do tesciow na obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze mogę Wam powiedzieć, że chyba nawet wiem, kiedy doszło do zapłodnienia- niegdy wcześniej aż tak nie przykładałam się do obserwacji śluzu, temp itp, a w styczniu coś mnie tknęło i (bardziej z ciekawości) zaczęłam obserwować śluz. Ale tylko to, bez mierzenia temperatury i innych... RAz pamiętam że pojawił się śluz płodny (ten rozciągliwy, jak białko jaja kurzego- uwielbiam to określenie :D:D:D), złapałam mężulka i.. szczegóły Wam oszczędzę ;););) no i proszę- to działa!!!!! :D:D:D:D Ciekawość zaspokojona, skutecznie i owocnie! heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate-->> otworzyłam sobie link jaki podałaś z burzą piaskową- wow !! To gorsze niż mgła! Częśto tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee hmm jeśli chodzi o to doświadczenie starej mamy to powiem szczerze, że ja juz prawie jestem na etapie kupowania wkładek higiecznych mojej Gabi bo tak sie jej spodobały.....cholerka dziewczyny jak sie czuje i zachowuje jakby to była moja pierwsza ciąża....jednak lepiej rodzić dzieco po dziecku a nie tyle lat czekać...czuje że nic nie wiem i taka głupitka jestem.......tzn pamietam jakie leki wolno a jakich nie itd i kiedy do lekarza i na usg ale tak jak wami rządzą mna HORMONKI i raz sie ciesz raz rycze... Kochane pytać zawsze możecie a ja postram sie wam odpowiadać..:D desperate super ta burza piaskowa normalnie moja Gabi jak była mała to takiejj w piskownicy nie robiłą :D no i nie musiałam sprzątać..po niej potem :p Piosenkę już znam niezła jest :D Tula nie wolno Ci teraz tyle pracować :D chodz do nas na ploteczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak długo bierzecie (brałyście przed ciążą) kwas foliowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deedee..kurde nie mogę czynnnie uczestniczyc bo mnie telefonami bombardują...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu, nie martw się, jest dopiero 11, cały dzień przed nami! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore teraz 2 miesiąc...Coprawda często zapominam..niestety :( ale teraz bede się starałam pamietac. Bo ja qrka mam niestety dosyc pokaźną baterie leków do brania... najgorsze to te na alergie i astmę... Ale musze je brać, bo mogłabym zejść....a nie zajść... hahahahaha :P Take życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny słuchajcie! właśnie moja przyjaciółka poprosiła mnie, żebym była chrzestną dla jej dzidzi. Co Wy o tym myślicie? DODAM, że nie wierzę w żadne wróżby i zabobony- słyszałam o różnych takich Napiszcie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×