Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Wróciła,m kochane ,cała i zdrowa bez ładowarki do laptopa :-( naszczęcie mam jeszcze stacjonarny komputer wiec...tylko brakuje mi 3 klawiszy Gabi gdzieś zgubiła i muszę długopisem w dzierke wkladeać żeby wyszła mi literka :D i tak do środy sie pomęcze.A wogóle to okazuje sie że przyjeźdza jeszce do nas prócz teściowej mojego męża ciocia i dlatego u mnie taki zlot będzie. U mnie jeśli chodzi o dolegliwości to nic sie nie zmieniło tylko wieczorami ten brzyszek mnie pobolewa to łyka, profilaktycznie nospe i jest git. Jutro mam juz doktorka normalnie nie moge sie doczekać jutrzejszej wizyty jak małe dziecko jestem niecierpliwa ...ale to juz jutro. Dzieczyny wy teżmacie taki apetyt bo ja juz dwa kilo przytyłam i jem jak g lupia zwłaszcza wieczorami...przedchwilką zjadłam pizze i grzeje jeszce sobie rosół ...bede niedługo jak smok wyglądać :-( JLo Ty to cos szefowo zaniedbujesz nas ostatnio..mało sie udzielasz , a w końcu tyś szefowa...no pisać mi szybko co u Fasolki.. ivoon nareszcie wróciłaś ....❤️ desperate kurcze ale jazda z tą czarodziejka jestem bardzo ciekawa co to za ziółka będą ale pewnie warto spróbować , trzymam kciuki za powodzenie ziółek ❤️ Ktos dzwoni do drzwi xzaraz wracam ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bysia- a jedz dzidzia bedzie zdrowa :) no tez jestem ciekawa tej kobitki! kuzynka mojego nie mogla zajsc w ciaze przez kilka lat, jak zaszla spotkalo ja to co mnie- wyciecie jednego jajowodu! do tego miala obydwa zarosniete! a ta jej ten brzuch masowala, dala jakas mieszanke ziol, i 3 miesiace potem zaszla w ciaze! teraz ma juz 3 bachorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ranyy ale numer , to naprawde jakas znachorka ja tam wierze w takie akcje...nawet chodziłam swojego czasu do wróżki..i sprawdziło mi sie wiele w tym ciąża :-) Tulcia kochana ❤️ jak Ty sie czujesz bedąc kinder niespodzianką :-) bo ja naprawde super tw twuuuuu i niech tak juz bedzie do końca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki chyba przyduszę komarka na trochę bo cos oczka mi się zamykają :-} będę wieczorkiem...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :-) wróciłam z pracki i muszę szybciutko napialić w kominku, bo na Śląsku zima :-D a jak u Was samopoczucie dzisiejsze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....................🌻 Ceść Dziewczynki!!! 🌻...................................... ;) Masz racje Bysiu ze ostatnio Was zaniedbuje i sama siebie nie poznaje :o ,ale to chyba moja ❤️ FASOLKA ❤️ czerpie cala energie ze mnie ,że mi sie juz nic nie chce :( Ja jutro tez ide do lekarza na 18.00 mysle ,ze powie mi coś optymistycznego. Powiem wam ,ze dzis fatalnie się czuje no ale weekend był w miare dobry (wiec coś za coś).Postaram sie pisac cześciej choc nie wiem czy mi to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 👄 ucieklam wczoraj bez pozegnania bo musialam sie polozyc 😴 w ogole to moglabym teraz spac caly czas :D od wczoraj wieczorem czuje sie potwornie ze wzgledu na mdlosci i wymioty :o nie moge jak na razie nic jesc ale niedlugo sie poprawi ;) ja do lekarza ide dopiero 2 marca kiedy to juz bedzie 8 tydzien ..ale juz nie moge sie doczekac zwlaszcza ze tak sie denerwuje czy z fasolcia wszystko ok ❤️ Tula kobieto ty jestes wulkanem sexu :D wiem cos o tym bo ja przez ostatnie 2 tygodnie tak mialam :D od tego duphastonu i generalnie hormonow mialam co noc sny erotyczne :D nadal mam ochote straszna no ale postanowilam sie hamowac do okolo 12go tygodnia ;) a moj maz hohoho :D moje hormony chyba i na niego dzialaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko... :) Cos tak czuję, że ten topik za chwilę zmieni nazwę:) "Zrealizowane cele" :) albo coś w tym rodzaju. Coraz więcej tu fasolek... Udzielam sie na jeszcze jednym podobnym topiku.... I tam mamy tylko jedna fasolke, a tu... az miło sie tak przyjemnie rozsiąść i poczekać az sie...zarażę. Narazie mam 2 tydzień zwolnienia...a tam, take małe co nieco, mogłabym wrócić w zasadzie do pracusi, ale wolę dmuchać na zimne, bo może .... :):):) 18dc zaczełam brac luteinkę, zobaczymy co będzie...:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niop....działamy jak zaraza :-D ciekawe kiedy nas dopadnie miumiumiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Ivoon... To nasze chłopaki muszą nas najpierw dopaść... hihi i wstrzelić się (ups) w te 12 godzin.....hihi I wtedy będziemy już zarażone po całości... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - trzymam kciuki za zarażenie! :) teraz mniej optymistycznie, bo ja zaliczyłam dzisiaj małego doła, na który złożyło się to, że: - puchnę!!! pierścionek mi utknął na palcu... nie mieszczę się w ciuchy :( - powyciągałam jakieś kiecki z piwnicy, i chodzę w takich rzeczech z połowy lat 90tych, co to szkoda mi było tego wyrzucić.... horror!!! już myślę o tym, jak będę wyglądać za kilka miesięcy - jak smoczyca - BYSIA witaj w klubie smoków.... ;) - mam pryszcze!!! wrrrrr... po bokach twarzy, tak na granicy z włosami prawie :( a jak bolą dziady, to możecie się domyślić!!! - mam dzisiaj poważną rozmowę, tym razem z Tatą... nawet wolę nie myśleć.... a argument, że wnuczek może urodzić się w 60 urodziny Dziadka nic nie da, bo Tacie jeszcze nie mówimy... - kasy nie przybywa, lecz ubywa... a lista wydatków nie ma końca :( na nic nas nie stać i to mnie dobija - w związku z tym będziemy mieszkać na totalnym zadupiu :( gdzie nie ma chodników a niebo poprzecinane jest żurawiami - jedna wielka budowa i kupa blota :( 30 km od mojej rodziny :( Reasumując: ślub + nowe mieszkanie + dziecko w jednym czasie = katastrofa emocjonalna i finansowa. Chciałabym być moim kotem, który leży sobie na parapecie i łapie ciepełko od kaloryfera, i nic go nie obchodzi, bo micha będzie - jak zwykle - o 19tej .... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 HASŁO NA TYDZIEŃ ZUS ostrzega:prowadzenie zdrowego trybu życia grozi wieloletnią wegetacją za groszową emeryture!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULCIA powiem tak jak mówia mi moi pacjenci "CO SIĘ POLEPSZY TO SIĘ POPIEPSZY" tak to w życiu bywa ale nie łam sie kochana wyjdziesz na prosta-zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulaaaaa slonce nie doluj sie bo nie ma czego! mnie juz zycie (mimo mlodego wieku :P) nauczylo ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i tak jest ZAWSZE! a na to na co teraz patrzymy krzywym okiem z dolem bedziemy kiedys wspominaly ze smiechem. Teraz przezywasz rozne doly z powodu hormonow ale nie martw sie za kilka tygodni to minie :D 👄 co do pryszczy to CIe pociesze ze utrzymaja sie tylko okolo 2 tygodni pozniej bedziesz przepiekna :) Tulaaaaaaa no bez dolow mi tu aha no i nie jedz sushi (to chyba ty jadlas ostatnio ;)) bo dzis wyczytalam ze moze miec bardzo zly wplyw na dziecko bo to surowe w koncu. Ide do domu dziewczyny trzymajcie sie i do jutra. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JJLO... super hasełko :) Tulcia... no qrka co TY..dziewczyno...kotu zazdrościsz??? daj spokój...taka śliczna dzidzia Ci się szykuje...nowe mieszkanko :):) Ślub piękniusi...Ty wiesz ile dziewcyn by chciAŁO BYĆ NA TWOIM MIEJSCU.... Pół świata... hehe :):):):) Pokoik dzidzi będziesz szykowała... jak ja bym tak chciała.. A pieniążki...rzecz nabyta, przyjda pójdą... Rodzice zawsze cos tam wspomogą.. będzie OKI. Głowa do góry :):):):) Natychmiastościowo proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka bez wiariactw mi tutaj bo Ciem pacnę ;-P głooofa do góry i bez marudzenia dziewuszko Kochana ....wszystko będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie hasło zrobilo wrazenie tylko na Miumiumiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuleńko a wiesz że jak kobieta brzydnie w ciązy to na dziewczynkę :D wiec może szykuje ci sie śliczna córunia...a syfy pfiii też mi coś ...STAJESZ SIĘ PRAWDZIWĄ KOBIETĄĄĄĄĄ... Tata dowie sie ...przetrawi i bedzie skakał do góryyy jak 20nletni chłopak....noooo Tulcia ja juz ntez zdjełam pierścionki bo troszkę spuchłam,teraz w tym okresie w którym my jestesmy gromadzi sie w nas woda i to dlatego tak sie czujemy spuchnięte :-) ale to minie. maryam kochana ❤️ to cie męczą te mdłości wstrętne...ojjj wykańczaja strasznie ale to tez minie i pamiętajcie byle dobic do II trymestru i bedzie cudownie....najfajniejszy okres ciązy 🌼 JLo na mnie też zrobiło dobree podoba mi się :D 🌼 A ty jak sie czujesz szefowo ? kurcze w którym TY juz jestes tygodniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dobre pytanie BYSIU! Mam nadzieje ze jutro bede wiedziec wiecej na ten temat bo wszystkich z tropu zbija ten mój 2dniowy @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz ide spac, a wiec dobranoc dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI ❤️ JLo, MARYAM, MIUMIU, IVOON, BYSIA ... dziękuję za wszystkie dobre słowa ❤️ dzisiaj mi się zebrało na smutki, ale już lepiej, również dzięki Wam!!!! bo pomogłyście mi nabrać dystansu! rzeczywiście wiele babeczek chciałoby być na moim miejscu :) JLO - hasło jest fajowskie!!!! mam ten rysunek z tym hasłem i należy do moich ulubionych ;) no i ja też jestem ciekawa, w którym dokładnie tygodniu ciąży jesteś! MARYAM - święte słowa! a sushi wczoraj jadłam wegetariańskie i JUŻ MI NIE SMAKUJE!!!! dziwne, nie? szybko zmieniają się te smaki... :P MIUMIU - pokoik szykowała... ech... wiesz, że jeszcze to do mnie nie dociera? dzisiaj byłam w ciążowym sklepie, chciałam obejrzeć jakieś jeansy z gumą w H&M mama ale same dziwne numery były typu XS..... (XS nosiłam zanim rzuciłam palenie..... ale nie 10 kilo później!!! czyli nie teraz :P) i widziałam te małe ciuszki.... kurczę... dziwne uczucie. IVOON - jak Twoje staranka??? BYSIA!!! - no wiem, ze te pryszczyki to mogą zwiastowac córcię... ale nic to! ja miałam być Konradem :P Tacie jeszcze nie powiedziałam, bo widziałam sie z nim sama, a chciałabym to zrobić razem z moim przyszłym mężusiem :D Boniu! też jesteś spuchnięta??!!! Ja ważę o 1,5 kg więcej niż wczoraj :o I jak z cysiami? Ja dzisiaj kupiłam stanik 75c, bo mi moje 75b, w którym zawsze trochę powietrza zostawało, zaczęło dziś uwierać!!! No i nadal bolą jak potłuczone.... :( W ogóle to czekam jak na szpilach na Twoje jutrzejsze badanie! na którą idziesz?????? JLO - spij słodko, szarlotko! :) dobrej nocki Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia chodze od paru dni bez stanika bo jak nosiłam i potem zdejmowałam to myslałam ze zwariuje z bólu i dokładnie tak jak napisałąś jakby ktoś mi je obił. Ja nosiłam 70C i w sumie nosze teraz taki sam..tylko mam cięższe i jędrniejsze piersi niz wczesniej. Rano wstaje i sie szykuje na przegląd do doktorka ....ide na 11 i wyjde tak koo 10 bo zanim przebiję sie przez te korki to chwilke mi zajmie. Ide zaraz zawieszenie podtuningować przed jutrzejszą wizytą u doktorka ;-) A my własnie wrócilismy z kina, poszliśmy na LEJDIS ale sie usmiałam podobał mi sie film chociaż wiecej smiałam sie na Testosteronie. Lece sie szykować a Wy śpijcie spokojnie LEJDIS heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia....zawieszenie podtuningować...hahahahaha tez byłam w sobotę na Lejdis :):) posmiałam sie popłakałam ...a Kota za Isztwana pokochałam hihi Ja czekam na mojego M i tak trochę dyzuruję sobie... Buziak LEJDIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEJDIS :D zrobiłam właśnie trzeci test (w sumie czwarty, licząc ten pierwszy robiony przed terminem) i DRUGA KRESKA DUŻO DUŻO CIEMNIEJSZA!!!! uffff..... idę zatem dzisiaj na betę!!! Moja Mama to tak się cieszy, że dzwoni do mnie dwa razy dziennie pytać, jak się czuję :) Fajne jest życie brzuchatki :D BYSIA - tak, jak Ci napisałam - wszystko będzie dobrze, zobaczysz!!! w końcu nasi Aniołowie stróże się zgadali, że mamy rodzić razem, pamiętasz? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzień dobry... lece sie szykować do doktorka...i odezwe sie koło południa... Buziaczki dla Was wszytskich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Dziewczynki.. Zaczynam się zastanawiac czy ja tutaj za chwilę będę pasowała...same brzuszki się pojawiaja jak grzyby po deszczu... Bociany latają nad yopikiem :P Bysia odzywaj sie powizycie. Co tam, jak tam... Tulcia no to super....`dwie grube krechy to wymarzona sytuacja... wszystko ładnie idzie zgodnie z planem :):) Życie brzuchatki jest zarąbiste, hihi Miłego dzionka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestem :D Wszytsko ok mój skarb ma 5 mm i to jest przełom 4 i 5 tygodnia. Chociaż jak lekarz sie mnie badał to myśal ze to gdzieś 6/7 tydzień ...ale zrobił usg i wyszło ze to 5 tydzień. Kurcze ciąża potwierdzona jaka jestem happyyyyy... Pytałąm go czy to możliwe że ja sie tak dobrze czuje powiedział że tak bo każda ciąża jest inna... Dostałam tylko dodatkowo witaminę E na wzmocnienie po tej chorobie i zestaw badań na kolejną wizytę którą mam 11.03. Wtedy będzie już fajnie widać mój skarb, dzisiaj widziałąm tylko taki mały punkcik :D No to tyle ...teraz bede obdzwaniać rodzinkę ze wszzytsko ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia :):):) No to super GRATULANCJE, hihi :)) Bardzo się cieszę, trzymaj się Kobietko no i to dobre samopoczucie...pozazdrościć....Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! bysia gratuluje !!! wspaniale uczucie fasolke zobaczyc! no to pewnie skaczesz do samego nieba :) no to teraz nie przemeczaj sie jedz duzo warzyw i owocow, nie nos nic ciezkiego,nie pij kawy, coli, nie lataj duzo tylko siedz albo lez! zreszta wy wszystkie kochane fasolinki uwazajcie na siebie! no to teraz trzeba nowa tabelke zrobic! u mnie dzisiaj znowu burza piaskowa na calego :D mialam isc do tesciowej na obiad- a chociaz to dom obok to mi sie nie chcialo ubrac i wyjsc z domu! dalej siedze w pizamce :) zaraz zaczne robic muffinsy! taki dobry przepis trafilam. ze moj sie ich ciagle domaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia - Gratuluje!!!! To musi byc niesamowite uczucie zobaczyc swoja fasolke!! Desperate- kiedy idziesz do tej zielarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×