Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Wcięło mi posta, więc napisze wieczorkiem, właśnie lecę do kina. Bubba - pozdrowienia dla Ciebie. Buziaki K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wrocilam ze szkoly... Lenia mam takiego ze szok :D a jutro a raczej dzis - w nocy zmiana czasu... olewam wszystko i nigdzie sie jutro nie wybieram musze odepsac tą utraconą godzine :D:D:D:D Przed chwilą lezalam sobie na lozku i czulam jak mój skubanek mnie kopal :D:D:D oj zaczyna się rumakowanie :D:D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wozki z firmy Bolder bardzo ladniutkie,ale cenowo to chyba drogie? nie wiem do konca, bo od 4 lat nie mieszkam w Polsce,ale ...wg mnie to drogie. my troszke sie rozgladalismy i wozki sa tutaj glownie tej firmy Graco. Ktoras z was pokazala caly ten zestaw. na pewno firma nie jest doskonala, bo czuje sie,ze ten wozek troche plastikowy,ale taki wozek i krzeselko doczepiane na gorze wozka to wydatek ok $200 czyli tylko 500zl. http://www.graco-strollers.com/Reviews.aspx?Type=baby&Key=graco_travel_system&Page=1&Prdn=B000M4FE8M&Form=Shop wczoraj jak bylam u lekarza, to widzialam wlasnie kazda mame z takim wozkiem. jak dziecko malutkie ...od urodzenia do ok 5miesiecy to to krzeselko zaklada sie na wozek. troche to smiesznie wyglada,ale ja chyba sie zdecyduje na wlasnie takie rozwiazanie. tak to wlasnie wyglada http://www.gracobaby.com/products/category.asp?N=400+10417 czy w Polsce takie wozki z doczepianym fotelikiem sa popularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelcia wlasnie moja kolezanka ktora mieszka w usa urodzila pare miesiecy temu i tlumaczyla mi ze tam u was nie ma gondoli tylko spacerowka i na to naklada sie fotelik.ona tez ma tej firmy graco tutaj tez mozna przymocowac fotelik ale nie naklada sie go ani na gondole ani na spacerowke tylko bezposrednio na \"rame\" wozka.w moim wlasnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka28....no wlasnie tak tutaj jest. nigdy na to nie zwracalam uwagi, i widzialam w internecie kilka gondoli,ale to moze 1% wozkow. chyba musze przyznac mezowi racje, bo jak mi powiedzial,ze nie maja gondoli to ja go....troche wysmialam :) wiecie co...bo tutaj to samochod i samochod, wiec nawet wozki i foteliki wszystko tutaj jest tak dopasowane do leniwego zycia w samochodzie. i oczywiscie chodnikow nie ma, choc u mnie w Grand marais pare sie znajdzie, bo turystyczne miasteczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Ale normalnie dzisiaj ze mnie powsinoga, dopiero niedawno wróciłam do domku :). Za to ta cudna wiosna ma jeden minus - pyłki. A ja oczywiście jestem alergikiem. Miałam cichą nadzieję, że w tym roku może mnie ominie, bo podobno ciąża łagodzi nawet takie objawy alergiczne, etc, no ale zdaje się ,że się pomyliłam :(. W sumie to nawet nie wiem, czy mogę swoje leki brać- telfast i flixonase, dzielnie się powstrzymywałam, no ale dziś już nie wytrzymałam. Czy są tu może oprócz mnie jacyś alergicy i wiedzą coś na ten temat - wolno te leki brać czy nie wolno? Bubba - co do rozstępów. Na biuście jak na razie ani śladu (tfu tfu, nie zapeszając ;) ), na brzuszku też brak, na pupie całe mnóstwo, ale te to już są \'historyczne\' ;) - głównie z okresu dojrzewania, kiedy to rosłam jak na drożdżach, a moja budowa ciała intensywnie się zmieniała. No i potem może od jakiegoś schudnięcia czy utycia czy coś. W każdym razie wszystkie wyżej wymienione części mojego ciałka już od jakiegoś czasu smaruję mustelą, ostatnio to już nawet regularnie jak w zegarku, na początku często zdarzało mi się zapominać. Aha, biust urósł, ale całe życie byłam deska, teraz też nie jest jakiś przerażająco ogromny - wyjęłam takie poduszeczki ze stanika i może być ;), jeszcze jakoś się mieszczę. Pozdrawiam tymczasem, ale się późna godzina zrobiła, no no no A - film całkiem fajny, org. tytuł : \'The bucket list\' Buziaki P.S. Ja też chcę takiego malusiego kopniaczka!!! Deadline : weekend majowy - dzidziuś słyszał ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia u nas nie jest to takie poppularne. raczej fotelik jest wybierany jako rozwiazanie tymczasowe- na chwile- przeniesc z samochodu na wózek i tyle. Uwaza sie ze dziecko powinno jezdzic w gondoli najlepiej o wielkosci przyczepy od jelcza żeby mialo duzop miejsca... nie wiem dlaczego bo wiadomo ze male dzieci lubia kiedy jest im ciasno. Wtedy czują się ezpieczne... ale tak sie juz utarlo i tyle... Jak moja babcia widzialą ze wklądalam maluśką Manie w fotelik to az ją trzeslo ze takie pokrzywione to dziecko ze problemy bedzie mialo itd... A moja corcia uwielbiala fotelik i baaardzo lubila w nim lezec :) z 2 strony- nie wiem ile w tym prawdy- kiedy ogladalam rozne programy z usa i kanady to widzialam ze tam takie maluskie noworodki już się sadza. Wklada sie je do hustawek na bardzo pol leząco ktore u nas maja oznaczenia \"od 6 miesiaca\" albo wrecz wklada sie do spacerówki z troche obniżonym oparciem... juz nie wspomne ze do odbicia sadza się dziecko i masuje po plecach... u nas przeklada sie przez ramie w pionowej pozycju i delikatnie masuje plecki... Widzialam tez noworodki wlozone do takich zabawek cos w stylu chodzika tylko wokolo byly jakies zabawki... A u nas trąbia ze chodziki sa bee i nie wolno... Ech to tyle na ten temat :) A ja już zdazylam \"spier...\" panią z TP SA bo mi sie net wylancza co chwile... alez sie na krowe wydarła a ta mi z tekstem ze \"jak tak mam z nią rozmawiac to ona sie rozlancza\" to jej powiedzialam ze od tego piz... tam siedzi zeby naprawila to co spieprzyli... Dziewczyny zebyscie mnie źle nie zrozumialy... to nie tak ze mi sie wylaczylo i dzwonie i krzycze na ludzi... ja od roku mam z tym netem problem. bylo 5 panów z serwisu, modem wymieniony a to sie dalej rozlancza i w serwisie stwierdzili ze wina lezy po stronie tp bop zasieg im sie gubi i ze nie powinni nam podlanczac tu neta bo poprostu nie bedzie dzialal... a oni nadal swoje ze to nie ich wina i ze ja mam cos źle... no to juz dostalam kur... powiedzialam- ostatnia umowa z tą popierdzielona firmą... dobrze ze teraz jest netia i tele 2 i nie trzeba sie uzerac z tymi downami... Z telefonem to samo. cesje robili 4 miesiace! Bo jakas niedouczona pinda nie umiala wpisac danych do systemu... :-o wrrr nie cierpie ich... Musze isc sobie lyknąc cos na uspokojenie... milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki! Jej, jak ten mój komputer mądry - właśnie zauważyłam, że sam sobie godzinę przestawił, no no no. Trochę też się czuję usprawiedliwiona tą zmianą czasu, bo wstałam dzisiaj o 12 :), no ale przecież to tak jak bym o 11, czyż nie? A to już odrobinkę lepiej wygląda hi hi. Oj pogoda się popsuła, rano obudziła mnie burza i zdecydowanie nie była to zachęta do wstania, tak więc poszłam dalej słodko spać, a co. W końcu we wtorek idę do pracy i skończy się lenistwo. Pozdrawiam tymczasem i lecę zjeść jakieś śniadanko, no bo oczywiście jeszcze nie zdążyłam :). Za to pranie wstawiłam, a jedno wyjęłam z suszarki, więc nie jest ze mną tak tragicznie, nie myślcie sobie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie pogoda piekna wiec na spacer idze z m mam nadzieje ze tak juz zostanie i na okolo zrobi sie zielono i kwiatowo :) milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
Dziewczyny macie jakieś fajne stronki o pielegnacji noworodka?Podeslijcie linka. Jak myslicie ,czy plastikowe butelki też mozna wyparzać,moja znajoma mówi ,że ona wyparza w mikrofalówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Śliczna u mnie pogoda, piękne słoneczko. Właśnie wróciłam z zakupów z Tatusiem:) Ale było fajnie Teraz chyba sobie kawkę strzelę bo mi się oczy zamykają przez tą brakującą godzinę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:)jak wam mija dzionek?mi sie rano zaczal fatalnie jeszcze czasami mam wymioty:(ale teraz jest dobrze.za chwile pedze do kumpele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj u mnie bardzo pochmurno, pada snieg, nawet taki malutki grad. jest 9 rano a doslownie czarno za oknem. brrr zgadza sie,ze tutaj sa troche inne zwyczaje opiekowaniem sie dziecka. np...bylam w restauracji i przychodzi rodzinka z 4-5miesiecznym dzieckiem. Lato...zero cienkiej czapeczki, zero skarpetek tylko pielucha i body. w restauracji musi byc zapewniona odpowiednia tem, i dlatego klimatyzacja dzialala na maxa. mi np zawsze jest zimno. mama poprosila aby kelnerka nalala dziecku mleko, kelnerka sie pyta czy podgrzac w mikrofalowce,a ona mowi,ze nie!!! to bylo pare lat temu i ja bylam w szoku. fakt,ze tu mleko wszyscy pija bez przegotowania,ale takiemu malemu dziecku?? teraz to dla mnie normalna rzecz, bo teraz jakbym zobaczyla kogos kto pije cieple mleko to bym byla w szoku. no coz...bede was sie pytala o rozne rzeczy, bo moje dziecko chce wychowac polskimi sposobami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Nie mam zadnych stron o pielegnacji dziecka, a plastikowe butelki albo gotowalam albo zalewalam wrzątkiem z czajnika :) jak czytam ze u was fatalna pogoda to az sie wierzyc nie chce u mnie cudo dziś było - 16 stopni sloneczko :) Pospacerowalyśmy z Manią :) Ale mnie boli glowa i zatoki... i prawie zemdlalam... ech ide jutro na te badania... i aż się boje co mi tam wyjdzie :(:( wybraliśmy imie dla córki więc zmieniam dane w tabelce. Mam nadzieje ze to już wersja ostateczna :D:D Imię...........wiek......miasto......termin......płeć/i mię.....która ciąża Evi_22.......... 22.....................20.08......Emilka.... ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Alex/Nela..................1 naturalna blondynka...31..Łódź....23.08......David/Natalia........... 1 wiewiorka2004.....21......Białystok....26.08.....Kubuś/? ...............1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 Monika_28.... 28...Kraków.........28.08...........Mateusz............ Anika3....... ..33.....................30.08 MaMani........21....................30.08......Kornelek/Lilianna ......2 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mrs_ziec.......28..Warszawa......01.09.........?........ .................3 mamahuberta.26.................. ..02.09.........?Oliwia/Igor............2 Marta Obdarta26....................04.09........Weronika/Kuba..... ...1 bimba 2008.....25....................05.09......???? .........................1 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. ................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?.............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 Myszka5.......28.....Krotoszyn....10.09....Dawid/?...... ..............1 el79.............28...................11.09............. .......................1 Kamilla87.......21.....Grudziądz....12.09.........Huberc ik..............2 Dafodilek.......28....Wrocław......12.09........Karol?.. ...................1 eryka...........28..Częstochowa..13.09.....Sara,Laura... .............2 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ..............1 ewunienka24..24....................14.09.............. ...................1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ..................1 sanday1........ 25.....Żywiec......15.09....Mateuszek.................1 Edytka113.....25....................17.09? majka28........29....................18.09? karro............29....................18.09............ .......................1 Koug.............34....Opole...18.09....Bartek /Agatka......... aga............. 25.....Gdańsk.......18.09.......Jakub/Natasza.........1 olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga.....1 eMKa31..........31...Kołobrzeg....19.09..............??? ?..................3 kasinska28......28...BE.............20.09....????....... ....................1 Kaska79.........28 .. Suwalki.......21.09.........????? .....................2 sandra27...... 27......Słupsk......22.09......./...... .....................2 brutta.........28..Krakow/Dublin..22.09..........????.. ..................1 Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09.......Emilka/...?...............2 Słońce..........30....NL.............25.09(?)........... .....................2 gosiaczek8722... 21....Kielce......26.09?.......Wiktor/Oliwia.........1 AGI78...........30......Mielec.......27.09.............. ...?................1 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ............... marlenaaa.....20.....Godow.........20.09.......?..,andre a?damian....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie tez dzis piekna pogoda dopiero niedawno wrocilismy do domku. my juz tez mamy imie dla synusia tak wiec zmieniam w tabelce Imię...........wiek......miasto......termin......płeć/i mię.....która ciąża Evi_22.......... 22.....................20.08......Emilka.... ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Alex/Nela..................1 naturalna blondynka...31..Łódź....23.08......David/Natalia........... 1 wiewiorka2004.....21......Białystok....26.08.....Kubuś/? ...............1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 Monika_28.... 28...Kraków.........28.08...........Mateusz............ Anika3....... ..33.....................30.08 MaMani........21....................30.08......Kornelek/ Lilianna ......2 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mrs_ziec.......28..Warszawa......01.09.........?........ .................3 mamahuberta.26.................. ..02.09.........?Oliwia/Igor............2 Marta Obdarta26....................04.09........Weronika/Kuba..... ...1 bimba 2008.....25....................05.09......???? .........................1 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. ................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?.............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 Myszka5.......28.....Krotoszyn....10.09....Dawid/?...... ..............1 el79.............28...................11.09............. .......................1 Kamilla87.......21.....Grudziądz....12.09.........Huberc ik..............2 Dafodilek.......28....Wrocław......12.09........Karol?.. ...................1 eryka...........28..Częstochowa..13.09.....Sara,Laura... .............2 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ..............1 ewunienka24..24....................14.09.............. ...................1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ..................1 sanday1........ 25.....Żywiec......15.09....Mateuszek.................1 Edytka113.....25....................17.09? majka28........29....................18.09...Ksawery..............1 karro............29....................18.09............ .......................1 Koug.............34....Opole...18.09....Bartek /Agatka......... aga............. 25.....Gdańsk.......18.09.......Jakub/Natasza.........1 olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga.....1 eMKa31..........31...Kołobrzeg....19.09..............??? ?..................3 kasinska28......28...BE.............20.09....????....... ....................1 Kaska79.........28 .. Suwalki.......21.09.........????? .....................2 sandra27...... 27......Słupsk......22.09......./...... .....................2 brutta.........28..Krakow/Dublin..22.09..........????.. ..................1 Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09.......Emilka/...?...............2 Słońce..........30....NL.............25.09(?)........... .....................2 gosiaczek8722... 21....Kielce......26.09?.......Wiktor/Oliwia.........1 AGI78...........30......Mielec.......27.09.............. ...?................1 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ............... marlenaaa.....20.....Godow.........20.09.......?..,andre a?damian....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to ja, ze smutkiem ;), uaktualnię swój wiek hi hi. Propozycji imion na razie brak. Czekamy na określenie płci przez pana doktora. Tj., przepraszam, jest propozycja dla chłopca, niestety jest to najpopularniejsze imię kilku ostatnich lat, więc musimy się jeszcze zastanowić, czy na pewno tak chcemy ;). No ale w sumie mogę wpisać, najwyżej później zmienię :) Imię...........wiek......miasto......termin......płeć/i mię.....która ciąża Evi_22.......... 22.....................20.08......Emilka.... ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Alex/Nela..................1 naturalna blondynka...31..Łódź....23.08......David/Natalia........... 1 wiewiorka2004.....21......Białystok....26.08.....Kubuś/? ...............1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 Monika_28.... 28...Kraków.........28.08...........Mateusz............ Anika3....... ..33.....................30.08 MaMani........21....................30.08......Kornelek/ Lilianna ......2 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mrs_ziec.......28..Warszawa......01.09.........?........ .................3 mamahuberta.26.................. ..02.09.........?Oliwia/Igor............2 Marta Obdarta26....................04.09........Weronika/Kuba..... ...1 bimba 2008.....25....................05.09......???? .........................1 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. ................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?.............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 Myszka5.......28.....Krotoszyn....10.09....Dawid/?...... ..............1 el79.............28...................11.09............. .......................1 Kamilla87.......21.....Grudziądz....12.09.........Huberc ik..............2 Dafodilek.......28....Wrocław......12.09........Karol?.. ...................1 eryka...........28..Częstochowa..13.09.....Sara,Laura... .............2 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ..............1 ewunienka24..24....................14.09.............. ...................1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ..................1 sanday1........ 25.....Żywiec......15.09....Mateuszek.................1 Edytka113.....25....................17.09? majka28........29....................18.09...Ksawery.... ..........1 karro............29....................18.09............ .......................1 Koug.............34....Opole...18.09....Bartek /Agatka......... aga............. 25.....Gdańsk.......18.09.......Jakub/Natasza.........1 olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga.....1 eMKa31..........31...Kołobrzeg....19.09..............??? ?..................3 kasinska28......29...BE/Warszawa 20.09....Jakub/???????.............1 Kaska79.........28 .. Suwalki.......21.09.........????? .....................2 sandra27...... 27......Słupsk......22.09......./...... .....................2 brutta.........28..Krakow/Dublin..22.09..........????.. ..................1 Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09.......Emilka/...?...............2 Słońce..........30....NL.............25.09(?)........... .....................2 gosiaczek8722... 21....Kielce......26.09?.......Wiktor/Oliwia.........1 AGI78...........30......Mielec.......27.09.............. ...?................1 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ............... marlenaaa.....20.....Godow.........20.09.......?..,andre a?damian....1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy :) wklejam wam fotki naszego dziala czyli pokoju Maniusi :D:D wygląda średniawo ale co tam bedzie lepiej jak sie pare rzeczy doda i sprzątnie i domaluje szablony... :D http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e826622b0fda7ed7.html a moja Lilka wczoraj się tak wiertolila że szok :) wogóle źle sie czulam i mialam problemy zolądkowe a do tego jeszcze dzidzia sie wkurzala... Dziś chyba śpi bo wogole nie kopie ani sie nie wierci :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) Kasinska wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) a tak na marginesie to imie Jakub zawsze mi sie podobalo, nawet jak bylam nastolatka (100 lat temu :) ) to z moja przyjaciolka wybieralysmy imiona dla przyszlych dzieci i pamietam ze wybralam Jakub i Kasia :) ha ha stare czasy musze zadzwonic do tej kolezanki, przypomniala mi sie :) MaMani ladna ta tapeta, a poza tym mam nadzieje ze juz ochlonelas po przezyciach z telefonistkami :) ale ci zazdroszcze ze juz czujesz Malenstwo, ja 16 tydzien i nic :( a czekam jak nie wiem na co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Wracam pomału do życia :D Trochę jeszcze mam zatkane zatoki ale dobrze że już jest cieplutko za oknem, więc na świeżym powietrzu lepiej mi się oddycha :) Wczoraj wyszłam pierwszy raz z domu po tygodniu - pojechaliśmy do rodzinki, która mieszka w lesie i połaziłam troszkę i tak mi dobrze było, że przespałam całą noc w końcu :D Dziś idę do gina i mam nadzieję, że wszystko jest ok z dzidzią :) Też już czuję ruchy ale nieregularnie jeszcze :) Jeśli chodzi o wózki i łóżeczka to ja jestem zdecydowana już na ten zestaw GRACO sprowadzany ze Stanów z krzesełkiem i huśtawką :) A krem na rozstępy, używam Fissan i Perfecta mama + do biustu, na zmianę :) W pierwszej ciąży używałam tylko Fissanu i ani jednego rozstępu nie mam dosłownie nigdzie :D Więc polecam :) A jeśli chodzi o wagę, to niestety jeszcze nic nie przytyłam tzn. przytyłam 0,5 kg ale przez tą chorobę zgubiłam 1 kg :( Ale teraz już jem i nadrabiam, żeby dzidzia miała się czym posilać a nie zabieram soki ode mnie hihi Mam dziś plany na sprzątanie w papierach tzn. dokumentach, bo ostatnio nie mogłam znaleźć świadectwa pracy wrrr Z pewnością z dwie szuflady to się zwolnią :) Miłego dzionka kochaniutkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryka zazdroszcze ci. mnie sie strasznie podoba ten zestaw :) ale mam i krzeslo i hustawke i 3 kojce wiec bez sensu bylo by wydawac pieniadze :( ja mialam isc do gina w srode ale wiecie co? chyba zaraz zadzwonie i przełoze wizyte... nie zrobilam jeszcze tych badan... i znów pojde do niego z niczym... Krro a gdzie tam ochlonelam. dzis rano juz musialam zadzwonic i im przypomniec o sobie :D:D A co do ruchów to pewnie juz niedlugo poczujesz :) Ja mam dzis w planach sprzatanko w ciuszkach Mani bo juz się napewno uzbieralo kilka siatek za malych ciuszkó i musze je spakowac a szafe uzupelnic nowymi pojutrze :D:D Niestety czesc ciuszków jest na lince w piwnicy i sie suszy, czesc trzeba wrzucic do ptralki a Mania nie pozwala mi nawet wyjsc do wc dzisiaj. strasznie marudna jest i widze ze bedzie kolejny ząb... Juz nawet nie wiem ktory :D:D Pozatym musze sie polozyc bo po moich nocnych sensacjach jestem wykonczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :)! MaMani - super Wam wyszło to malowanie, szczerze :)! Znalazłam bardzo fajną stronkę o gotowaniu - jest dużo zwłaszcza takich przepisów \'do pieczenia\', np. na różne rodzaje chleba. I nawet zakwas można samemu wyhodować i piec taki bardzo tradycyjny chleb - oj, to by było super! A, no i znalazłam tu przepis na bułeczki z pieczarkami i straszna mnie na nie naszła ochota, jak nie stracę zapału to na pewno wypróbuję ten przepis - wklejam link: http://whiteplate.blogspot.com/2008/01/bueczki-z-pieczarkami.html U mnie jak na razie, nie zapeszając, piękna pogoda, więc za chwilę ruszam na mały spacerek :). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! U mnie za oknem ślicznie. Piękne słoneczko. Chyba pożegnam się dziś z moją zimową kurtką :P Dzisiaj jadę do lekarza. Ostatnio nie miałam USG ale dzisiaj już nie przepuszczę ! Już 6 tygodni nie widziałam mojego Maleństwa a ono już się tak pięknie rusza :) Wieczorem albo rano wkleję Wam fotkę :) Dzisiaj muszę kupić jakąś fajną torbę na prezent - kupiłam wczoraj mojemu T. fajną kurtkę w Reserved na urodzino-imieniny :):) Coś bym zjadła ale nie wiem więc pojawia sie problem, z którym będę musiała się uporać hihi MaMani - pokoik super i te kolorki takie ciepłe. Mania pewnie zadowolona :) Eryka, dobrze, że u Ciebie już lepiej 🌼 Miłego dnia Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja juz od rana na nogach i biegalam po urzedach jak narazie zalatwilam to co chcialam MaMani pieknie wyszly te sciany w pokoju pokoj bedzie bardzo cieplutki i przytulny co do ruchow dzidzi jeszcze nic nie czuje :( a dzis juz sie zaczol 17 tydz.no i mam na plusie jakies 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Podczytuję od czasu do czasu,choć samo mam go zbyt mało by móc pisać często. Zaczęłam 15ty tydz przytyłam od początki jakieś 1,5kg,usg dopiero 25 kwietnia, może będę już znała płeć mojego maleństwa. Ruchów rzadnych niestety nie czuję jeszcze ale jestem dumna z rosnącego brzucha. Niedawno pożegnałam się z okropnym przeziębieniem i dzisiaj byłam na dłuuugim spacerku bo piękne słońce za oknem. Choć kusi mnie,żeby coś już kupić dzidzi ,żale powstrzymuję się do usg, do połowy. Fajnie,że można sobie tu pogadać. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie! śliczny ten wózek IMPLAS, ale coneco v3 i axel niczym sie prawie nie różnią, a cena znacznie niższa. izabelcia u mnie w mieście zwłaszcza wiosna i latem widać dużo wózków typu na stelaż zamocowany fotelik, stało się to ostatnio bardzo popularne i trzeba przyznać że dla zmotoryzowanych wygodne. wczoraj było u nas pięknie, wybrałam się z koleżanka i dzieciakami naszymi na spacer, chciałam sobie kupić jakieś balerinki, ale wszystkie, które mierzyłam były bardzo szerokie i dosłownie spadały mi z nóg. co do spodni ciążowych też się zdołowałam, bo trafiłam na same nie wymiarowe, jak były dobre w biodrach i udach to na brzuchu jeszcze za duże, mniejsze za ciasne, cóż spasowałam z typowymi ciążówkami i wróciłam do domu z \"normalnymi\" rybaczkami z materiału, biodrówkami, tylko o rozm większymi niż nosiłam przed ciążą:) dziś również piękna pogoda u mnie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę do lekarza i będę miała nową fotkę Maludy :) Widzę, że chyba wszędzie ładna pogoda bo nikogo tutaj nie ma hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka! Tak, tak, pochwal się jak było i czy dzidzia duża urosła i koniecznie wklej fotki :). Ja niestety USG mam dopiero na pocz. maja, więc chętnie poczytam, jak tam inne dzidzie :). Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka pochwal sie koniecznie usg. ja mam za 3 tygodnie połówkowe już- ale to zleciało!!!! będę nagrywać na płytkę, tak na pamiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Jesteśmy, z................ Dawidem :):):):):):):):):):):):) Pani doktor dziś na 90% powiedziała że chłopak !!!!!!! Mam zdjęcie siusiaka :):):):) Nie wiem czy takie mogę Wam wkleić, czy może Dawid sie wstydzi.... hihihihi Nie mogłyśmy go zmierzyć, bo się śmiesznie ułożył ale zmierzyłyśmy mu główkę (wymiar na 17t5dni) i brzuszek (wygląda na 18t) Nasz Mały grubasek. I jeszcze kość udową, ale nie pamiętam wymiaru....... Widziałam drobne paluszki u rączek, tak śmiesznie miał rączki nad główką. A nóżki to ma ponoć długaśne - to po Mamie i Tacie :):):) W główce pięknie rozwija się mózg :) 18 kwietnia będę wiedziała na 100% - jedziemy na USG 3D.Nie mogę się doczekać, ale i tak już się cieszę, że widziałam mojego Małego Chłopca :) Przez 3 tygodnie przytyłam 1,8 kg ale w ogóle tego nie czuję. Pani doktor bardzo ze mnie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×