Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Brutta-wszystkiego naj........lepszego :-)wielki buziol:-) u mnie kwiatkow nie widac cos mam z klawiaturka albo musze zrobic reinstalke:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Dawid jest nadzwyczaj spokojny........... Powinnam się denerwować? A gdzie MamaHuberta? Czyżby na porodówce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Myszko może zjedz loda zimne powinno podziałac na małego Dawidka,moj Damianek wczoraj tez był taki spokojny az za bardzo ale pod wieczor dał mi popalic zreszta dzisiaj tak samo.przyszła do mnie dzisiaj moja bratowa z małym a ja mieszkam na 3 pietrze wiec pomogłam jej wniesc wozek -myslałam ze moze mi wody odejda ale mam tylko małe skurcze ,najgorzej to boli mnie krocze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i kłuje mnie podbrzusze:-( moze pomasuje sobie sutki to moze cos ruszy jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sandra - zaraz spróbuję Trochę się denerwuję, bo to różnie może być, tym bardziej że mam przykład u mojego brata, że na samym końcu coś się może stać..... Bardzo się tym denerwuję :(:( Chyba zadzwonię do lekarza i się do niego wybiorę :) Może uda mi się go uprosić o wywołanie wcześniejsze bo oszaleję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brutta wszystkiego naj naj naj :) Przede wszystkim zdrowia ci zycze i latwego, szybkiego porodu :P Karro a to mnie zaskoczylas...Termin za trzy tygodnie a ty juz? Chyba cie tesciowa zmobilizowala do wczesniejszego porodu :P Tez sie dziwie, ze cie wypuscili, aczkolwiek czytalam, ze po odejsciu wod to mozna i 24 godziny czekac i ze jak odchodza powoli to sie na biezaco uzupelniaja, wiec to nie jest tak, ze dziecko nagle wogole bez wod zostaje tam w brzuszku. Trzymam kciuki w kazdym razie. Ja juz dzisiaj lepiej chodze troche, wiec nawet popralam recznie troche kocykow i kombinezoniki na zime i jesien dla malej :) Poza tym wszyscy z rodziny mojego meza dzwonia do niego sie zapytac kiedy rodze i za kazdym razem jak on dzwoni to mysla, ze to juz...wiec zadzwonilam dzis do szwagierki i powiedzialam, ze jeszcze troche :P Jak tak wsyzscy sie niecierpliwia to jak tu samej zachowac cierpliwosc??? Milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups..Karro ty jednak szybciej masz termin. Az trzy dni przede mna :) No to nawet niezle wrozy dla mnie i pozostalych mamus :P miejmy nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do lekarza i kazał mi przyjechać :( Wieczorkiem się wybieram - dam Wam znać po powrocie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutta wszystkiego najlepszego :) to dostaniesz spoźniony prezecik na urodzi w postaci maluszka :D:D myszka jedz do lekarza to sie uspokoisz jak zobaczysz maluszka albo posluchasz sobie serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko -to daj znac po wizycie,ja chyba tez zadzwonie do swojego i zapytam czy to u mnie normalne moze mi sie rozwarcie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! Ja ciagle 2 w 1 ... w nocy nic sie nie wydarzylo, ani jednego skurczu, nic .. Dzis bylismy rano w szpitalu na kontroli - maly ma sie dobrze, wody sie co prawda sacza ale sa na biezaco przez organizm uzupelniane .. czyli w koncu wyslali mnie do domu na kolejna noc z nadzieja ze akcja porodowa rozpocznie sie sama z siebie .. mam obserwowac kolor tych wod (na razie sa bezbarwne czyli wszystko ok) i gdyby tylko sie zmienil to do szpitala. Mam tez co 3 godz mierzyc temperature i w razie podniesionej tez do szpitala ... Na razie nic sie nie dzieje, chodze i sie sacze. Jutro rano znow do szpitala .. najdalej pojutrze bede miala wywolywany porod w kazdym razie .. denerwuje sie :O A moim terminem sie nie sugerujcie, z powodu wady rozwojowej macicy juz od poczatku wrozono mi wczesniejszy porod :) no nic laseczki, ide sie saczyc dalej, caluje was wszystkie b mocno !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja bym sie tak bardzo nie przejmowala tymi ruchami, moj synus pod koniec byl juz baardzo nieruchliwy - ale oczywiscie bedziesz spokojniejsza jak sprawdzisz, daj znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdee
kobieto jaka ty jestes zgryzliwa........czytam was od poczatku i naprawde fajne babeczki tutaj sa:) ale magdee to jakies nieporozumienie!!! poczytaj swoje wszystkie posty!!! ciagle cos ci nie tak:( ciagle narzekasz, przejmujesz sie byle czym i tym samym utrudniasz sobie zycie........nie da sie czytac twoich postow normalnie takie uzalanie sie nad soba......."dobrze ze chociaz wam idzie dobrze bo u mnie ciagle pod gorke" .........wez sie w garsc kobieto........stara baba a jak male rozkapryszone dziecko.....dziwie sie , ze maz z toba wytrzymuje:( plus te tony wykrzyknikow w kazdym poscie , albo pisanie duza litera calego postu.......zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) karro:) jeszcze troszkę:) brutta:) wszystkiego naj, naj, naj lepszego:) dopiszę się do tabelki bo w końcu też jestem wrześniówka:) sanday1..............25........26.08.......Mateusz Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09............Nicole sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................29.......11.09..........Arianna karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl ewa.z14.........29.........21.09.........Miłosz brutta...........29.........22.09..........?????? Misiaewelka…..25…………… ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej Sylcia 20.......35...........12.09..........Kris munka82.......26...........28.09..........Maurycy/Melania Imię.Mamy.........data.porodu........imię.Dziecka....... ....waga........wzrost Barwy Jesieni......24.07.2008.........Mikołaj......... ..........2000 ......47cm backspace82.....30.07.2008...........Mia................ .......2500.......47cm Evi_22..............03.08.2008.........Emilka........... .........2950........54cm Izabelcia78....23.08.2008.....Sophia.................... 2800.......53,3cm Koug......23.08.2008..........Emilka.................... .3245.......54cm wiewiorka2004....24.08.2008......Kubuś..............3500 .........56 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie Dwupaczki jak i te swiezo upieczone mamusie 👄 brutta Wszystkiego Najlepszego i lekkiego porodu 👄👄 U mnie niestety nic. Zadnego rozwarcia , zadnych skorczow. W srode mam nastepna wizyte i wtedy dostane skierowanie do szpitala. Czuje sie bardzo dobrze, i nic nie zapowiada porodu. Moja Mala wyraznie ma sie dobrze w brzuszku i chce byc wrzesnioweczka :-) Karro Jak Ty sie masz? Moze juz rodzisz? Pozdrawiam i zycze szybkiego i lekkiego rozwiazania 👄 Tutaj tez slyszalam, ze jak odejda wody plodowe to nie wolno nawet prysznica wziasc tylko od razu do szpitala. Myszko napisz jak wizyta i jak sie czujesz?? Moze faktycznie MamaHuberta rodzi? Caluje i pozdrawiam z calego serca. Trzymajcie sie dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia, czuję się fatalnie.... Brzuch nadal twardnieje, ale nie tak ostro jak w nocy. Ciekawe jak to będzie dzisiejszej nocy Pojechałam do lekarza a jego nie było..... wyjątkowo - miał jakiś ważny wyjazd :(:( No i będę się wkurzać cały weekend. Co prawda dzwoniłam do niego i powiedział że jeśli to coś pilnego to mam zadzwonić i przyjść jutro po południu, ale jakoś tak mi dziwnie w sobotę mu głowę zawracać..... Ale muszę przyznać, że zrobiło mi się miło jak mi powiedział, że w sobotę mnie specjalnie przyjmie Jest mi tym bardziej gorzej, bo właśnie mój T powiedział mi że jutro ( właściwie dzisiaj w nocy) jedzie do ......WARSZAWY!!!!!! Szlag mnie trafił i teraz siedzę wściekła na maksa :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka... no to Cię nieźle załatwił ten lekarz, ja tam bym poszła w sobotę, a bierzesz może magnez? bo ja jak mi brzuch twardnieje to biorę magne b6 i przechodzi, może spróbuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Munka, to nie on mnie załatwił tylko chyba ja............ Przyjmował dzisiaj też od 15 do 17:30 ale jakoś sie nie mogłam zebrać..... No i pomyślałam, że pójdę o 20 bo w piątki jeszcze przyjmuje od 20:00 No i się zdziwiłam ..... Trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko a czujesz juz ruchy? wiesz co? jesli przetrzymasz noc to ok i jutro maszeruj do tego lekarza a jak nie to to bierze meza i jedzcie do spzitala. Jak ci zrobią KTG to naprawde sie uspokoisz. a jesli chodzi o zawracanie glowy lekarzowi w sobote... moim zdaniem dziecko ważniejsze niż wszystko inne, a skoro lekarz sam zaproponowal to nie ma nad czym sie zastanawiać... za darmo do niego przeciez nie idziesz! A czulas dzis jakies ruchy malego? Mnie powiedzieli ze jak czuje w okresie najwiekszej aktywnosci ( u mnie najczesciej wieczorem) wiecej niż 4 ruchy w ciągu gofziny to wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani- to wszystko z Małym jest ok, bo zdarza mu sie wariować i to nawet mocno. Martwią mnie te twardnienia brzucha..... Teraz są prawie nie do wytrzymania - idę spać - o ile uda mi sie usnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko moze to twardnienie to skorcze macicy, powoli wszystko sie szykuje do porodu. Ale lepiej to sprawdz i nie mysl ze to sobota. Mysle ze lepiej to u swojego Gina sprawdzic niz w szpitalu. Mnie co chwilke twardnieje brzuch i to macica przygotowuje sie i pracuje. Ale nie wiem czy masz to samo? Czy tak samo? Wez kapiel czy prysznic moze poczujesz sie lepiej, a wyjazdem T sie nie martw. Do porodu jeszcze troszeczke.Trzymaj sie Kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia, ale żeby cały czas był twardy.... Sama nie wiem. Chyba jutro pójdę do tego lekarza A ten wyjazd mnie wkurza, bo prosiłam go tyle razy żeby nic nie kombinował na koniec sierpnia i początek września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko Idz do lekarza,napewno wszystko bedzie dobrze. A z facetami to tak juz bywa, nigdy Nas nie sluchaja ;-) Najwazniejsze ze Dawidek sie rusza. Moja Mala to taka grzeczna ze az sie boje, a dzisiaj to wyjatkowo malo ruchliwa. Podobno przd porodem Dzieci sa bardzo aktywne, to u mnie zero oznak porodu, byle do srody wytrzymac. A wyjazdem T sie nie mozesz przejmowac skoro to juz postanowione i jedzie. Nic nie zmienisz a tylko humorek sobie zapsujesz bardziej. Juz Ci kiedys pisalam, ze niektorzy zapominaja ze Jestesmy w ciazy. Buziaki Dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie nadal nic, skurcze dalej nie przychodza :( zaraz jedziemy na kolejna kontrole do szpitala, zobaczymy czy mnie zostawia czy wysla do domu jeszcze do jutra ... Myszko ja mialam takie twardnienia brzucha 2 dni przed tym odejsciem wod, nie mialam skurczy tylko byl po prostu twardy jak kamien caly czas, chodzilam zgieta z bolu, bardzo nieprzyjemne .. No nic kochane, trzymcie kciuki zeby cos sie ruszylo, zmeczona juz jestem chodzeniem z pielucha pomiedzy nogami i czekaniem jak na wybuch bomby .. No nic, napisze po wizycie, chyba ze mnie zostawia, caluje was wszystkie i trzymajcie sie na tej koncowce 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro, to nie wiem czy się cieszyć czy nie.......... Jak mnie będą odsyłać tak jak Ciebie.... Pojadę dzisiaj do lekarza i może akurat jakieś rozwarcie się pojawiło.... Noc znów prawie cała nieprzespana, jestem wykończona, głowa mi pęka, brzuch nadal twardy, chociaż momentami \"puszcza\" do góry. Najważniejsze że Dawid jest ruchliwy Ciekawe jak nasza MamaHuberta - coś mi się wydaje, że to ona następna dopisze się do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate562
Witam, z samego rana:) Ja mam termin na 4 i nic nie czuje z wyjatkiem skurczy w pochwie sa okropne jakby mi mała rece tam wpychała,A to twardnienie brzucha to sama nie wiem czy to ona sie tak wykreca czy to te skurcze.jak na razie NIC tylko bol krzyza czasem ale przez dluzzszy czas to pewnie tez nic......ahhh czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×