Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

ja tez mam czesto te skurcze ale przechodza, chociaz po kapieli nie przeszly ale kilka godzin po, mnie tez kluje krocze i uciska ale to od tego ze dziecko wstawia sie do kanalu, z kiszka stolcowa u mnie nie jest zle!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
ja czasami mam takie akcje z kiszka :) ale kurcze ja juz zaczyna sie bac ze tych prawdłowych skurczy nie rozpoznam ..A jakie mam sny straszne matkooo..dzis mi sie snio ze urodziłam moja córke ale w domu i nikt nie chcial mi pepowiny odciac lekarz odmówil a na pogotowie sie nie mogłam dodzwonic kurcze popadam w paranoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powrocilam od lekarza...:) Z wiesci nic ciekawego... Szyjka twarda jak beton:P:P:P Pani dokotor powiedziala ze trzeba sie zabrac za pozadne sprzatanie:D:D:D Na tym etapie cos juz sie powinno ruszyc:) A tu nic:P No coz jutro czas na bieganie po schodach...:) Mamahuberta-bylam pewna ze Ty juz Niunie swoja tulisz a tu popatrz... Ale dzisiaj cos Mamani nie ma.... Czyzby???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z zakupów ale nie czuję żeby coś sie miało dziać..... Zaraz idę wziąć długą ciepłą kąpiel :) Coś MamaHuberta zniknęła.. I rzeczywiście MaMani też.... Jak w nocy nic sie nie stanie to niestety muszę iść na te badania :( do szpitala na 8 rano :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zostaje sama w nocy,bo mąż idzie do pracy i jakos mam takiego stracha,że chyba nie zasnę.Boję sie że może się cos zacząc w nocy a jego przymnie nie będzie i tak cały tydzień w strachu:( Sandra27 byłam na tej stronce i z tego co przeczytałam to mam połowe z tych objawów,super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Munka :) jestem i cały czas czytam sobie wpisy na forum,ale nadal nic się nie dzieje,więc nic nie piszę :) już jestem troszkę zniecierpliwiona i nerwowa.....boje się,czy wszystko będzie w porządku....ale nadal trzeba cierpliwie czekać.Byłam na ktg w piątek i nic nie wyszło, kazali przyjechać za tydzień, czyli 5-go września,a jak nic to wywołanie koło 12 września, ale ja tak długo nie wytrzymam i wtedy umówię się na 9 września.No i to tyle....L4 mam do środy,więc jeszcze w między czasie mojego lekarza odwiedzę.Myślałam,że urodzę przed terminem, nie oczekiwanie....a tu nic....i ciągle się człowiek zaczyna martwić.... No nic, życzę Wam dziewczynki dobrej i spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
kurde a mnie znowu zaczyna bolec jeszcze jedna taka noc i mnie chyba cos strzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek:-)widze ze jestem pierwsza:-)musze sie pochwalic że moja córeczka poszła dzisiaj jako pierwszoklasistka do szkoły:-)biedactwo nie mogła nawet śniadanka zjeśc taka przewrażliwiona:-(ale zapakowałam jej śniadanko i picie i bedzie git:-)a u mnie nic oprócz mojego biednego krocza nic nowego cos czuje ze chyba przenosze conajmniej tydzien:-(szkoda tylko ze nie miałam robione ktg bo ja chodze priv a ten lekarz nie ma takiego sprzętu w gabinecie tylko echo a wizyte mam w piątek o ile nie urodze.mały tak sie wierci boleśnie ze czasami czuje ze mi gały z orbit wyjdą:-) Tak wogóle to widziałam ze któraś z was daje też synkowi na imię Damian chyba Marlena jesli sie nie myle wiec bedzie dwoch Damianków:-)NO TO POBóDKA ŚPIOCHY:-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki 🌼 Ja już zawiozłam synka do przedszkola :)i biorę się za pracę :( Wczoraj byłam u gina i wszystko w porządku, badał szyjkę i powiedział, że twarda, na jeden paluszek, więc mam się spodziewać, że raczej przenoszę :( Łożysko ok, wód dużo a mała waży już 3410 g a tu jeszcze 10 dni do terminu, więc może do 4 kg dociągnąć - tak powiedział. Oby tylko nie przegoniła Filipa (4100 g) :) Jeśli się nic nie wydarzy do 13 września to 15-16 mam dzwonić i będziemy się umawiać już do szpitala :) Przytyłam 10 kg :) Mała wariuje, wygina się aż czasem myślę, że jej nóżka albo rączka zaraz wyjdzie przez skórę - tak to śmiesznie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja jestem, jestem :) I nic sie nie dzieje. coś ze mnie wylatuje od wczoraj. Wczoraj niewielki kawalek a dzis to normlanie olbrzyymie to bylo, ale bez zadnej krwi ani nie brązowe. taka mleczobiala z przezroczystym galaretka. ide na KTG dziś popoludniu. niestety o skurczach mi nic nie powiedz a bo mają glowice zepsutą :D:D:D za to dzidziula sprawdzą czy wszystko z nim ok. no i już 2 wrzesnia i nadal zadnego wrzesniowego dzieciaczka nie mamy :D Która pierwsza? Pozdrawiam i zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już dzisiaj byłam na małych zakupach,miałam takiego smaka na słodkie,że musiałam sobie pójsc po kołaczyki:) Dzisiaj jak wstałam to miałam mokrą plamę na spodenkach,troche sie pobałam czy to nie wody,albo to tylko takie mocne upławy?,bo w ciągu dnia też tak mam. A mały sie tak wierci jakby mu już było śpieszno wyjść z brzuszka, wygląda to jakby sie z kimś bił,takie daje ciosy i wykopy:) Sandra no mój mały też się bedzie nazywał Damianek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Mamani może bedziesz pierwsza bo z tego co widze to ci czop odszedł:-)wiec jestes blisko:-)czego ci życze z całego serca :-) zobaczymy która z nas bedzie następna:-)ja własnie wysprzątałam mieszkanie i nic:-(macie moze takie kłucia w pochwie ze sie ruszyc nie możecie?czy przez takie cos moze postepowac rozwarcie?jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra ja wyczytalam w madrym necie ze jak czop nie ejst podbarwiony krwią to do porodu jeszcze zostalo sporo czasu tak wiec sie nie napalam bo u mnie to wszystko idzie zlówiowo :D a jesli chodzi o te bóle to powiem ci tak ze na moje oko to moze byc i to bo przeciez u kazdej kobietki to inaczej i kazda inaczej to odczuwa :) marlena a pytalas lekarza? bo moze to jednak są wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy!wrzesien ciag dalszy!!ja tam juz sama nie wiem, jestem po wielkim sprzataniu z przestawianiem i montazem mebli i nic!mi sie wydaje ze najwiecej tu do powiedzenia maja dzidzie w brzuszku a nie czopy i szyjki bo przy mojej powinnam juz rodzic i tez nic-czy twarda czy miekka czu rozwarcie czy nie dzidzia zadecyduje!!!pozdrawiam!!!!!!!!!!i czekamy......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra tydzień temu zanim byłam u doktora to dużo miałam pracy i wtedy też mnie kłuło i jak poszłam do doktora to stwierdził rozwarcie,więc niewiem ale możliwe że te kłucia mają jakis zwiazek z rozwieraniem sie szyjki.Teraz też mnie kłuje,ale przeważnie wieczorem,jak mały się bardzo mocno wierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciężarówki, jestem jestem!!! mam teraz pierwszoklasistę w domu, więc nie mam zbytnio czasu na neta, wczoraj był wielki dzień, ale mój mały w ogóle nie przezywa że poszedł do szkoły- kozak z niego :) ja jutro do lekarza z rana, moja mała jest teraz bardziej spokojna, tylko na wieczór daje w kość i to dosłownie- łonową!!! ja jak do tej pory nie rozmawiałam z lekarzem ile będziemy czekać aż się zacznie, zreszta on nie jest zwolennikiem prowokacji ja tez nie, póki co czekamy do 5.09 bo to mój termin z usg, a później zobaczymy. chciałabym już i się boję :) im dłużej w brzuchu tym dzieciaczki nam bardziej rosną a to też nie jest pocieszające. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby sie juz ruszyło bo mam wory pod oczami od niespania:-(chcem juz przytulic moje maleństwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamahuberta :) To pewnie jesteś dumna z synka :) Jejku, jak te dzieci rosną :) Wiesz, my mamy podobny termin.Bo ja mam właśnie 5 wrzesień z dłuższego cyklu wyliczony.I jutro też mam wizytę u mojego lekarza.Pewnie powie znowu,że czekamy......jejku, ale musimy być cierpliwe.....a ta końcówka jest jednak męcząca.....no a ja w piątek mam jechać na ktg do kliniki, w której chcę rodzić.Tam powiedzą co i jak i ewentualnie wywołanie w następnym tygodniu.A moja Mała też szaleje wieczorami,ale nie długo....a podobno przed porodem dziecko przestaje być takie ruchliwe.Więc u Ciebie może to znak....no ale póki co musimy być cierpliwe i cieszyć się ostatnimi chwilami wolności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani na nastepnej wizycie powiem o tym,chyba że bedzie tego wiecej to sobie zadzwonie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Damianek chyba wazy juz ze 4 kilo bo 3 tygodnie temu wazył 3300 a jak kopnie to uuuuuuuuu!aż łza sie zakręci w oku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra :) no to moja Weroniczka dokładnie to samo :) A to dziewczynka- 2 tygodnie temu ważyła 3300....więc teraz...aż sie boje myśleć ile waży.....bo kto takiego Smoka urodzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie az strach pomyslec ale to sie okaże w trakcie porodu moze nie beda tak duzo ważyc -oby:-)nieraz te aparaty usg zawyzaja duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobiłam 3 strony zaległości i jestem juz na bieżąco! sylcia20 duzo zdrówka dla ciebie i synka! brutta i eryka spóźnione zyczenia urodzinowe, eryka my tego samego dnia urodzone :) myszka dziękuje za pamięc i życzenia :) mam nadzieję że juz niedługo Dawidek będzie z wami, bo czytałam że coś się ruszyło i nie przejmuj się że teraz cisza, lada dzień będzie po wszystkim. koug gratuluję, zaraz obejrzę zdjęcia na nk. izabelcia sliczna ta wasza Sophia taka delikatna :) karro trzymam za was bardzo mocno kciuki i zazdroszczę bo w końcu pozbedziesz się zgagi :) martaobdarta z teminów miesiączki przy krótkim i długim cyklu jestem juz przeterminowana, ale czekam do terminu z usg :) ja juz teraz mam ktg przy każdej wizycie, bo mój gin ma u siebie ktg. czekam cierpliwie, ale nie ukrywam że sie boję. buziaki dla mamusiek rozpakowanych o 2w1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, co prawda mało się udzielam, ale czytam was regularnie :) Ja urodziłam córeczkę 23 sierpnia... termin miałam na 1 września I powiem jedno, dziewczyny! PIJCIE TE MALINY!!!!! Ja poprzednio przy dwóch porodach byłam porządnie nacinana, teraz piłam te liście 2 szklanki dziennie od ok. 36 tygodnia... i miałam poród bez nacięcia. Nie wiem czy to przypadek, ale się udało. Ola urodziła się zdrowa, 54 cm, 2350g, w 38 tc. Wszystko poszło szybko - 5h i sprawnie. A najlepsze jest to, że 3 dni przed porodem byłam na wizycie, i lekarz stwierdził że rozwarcia brak, szyjka baaaardzo długa i w ogóle cisza w eterze. Tak więc nie znacie dnia ani godziny :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sanday1..............25........26.08.......Mateusz Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09............Nicole sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................29.......11.09..........Arianna karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............29........13.09.........Blanka ewunienka24.....25........14.09.........Amira majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl ewa.z14.........29.........21.09.........Miłosz brutta...........28.........22.09..........?????? Misiaewelka…..25………... 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej munka82........26.........28.09.........Maurycy/Melania< br /> Imię.Mamy......data.porodu.....imię.Dziecka ....waga.....wzrost Barwy Jesieni....24.07.2008......Mikołaj.........2000 .......47cm backspace82.....30.07.2008...........Mia .......2500........47cm Evi_22.............03.08.2008.........Emilka.......2950. ......54cm Izabelcia78.......23.08.2008.........Sophia...... 2800.......53,3cm Koug................23.08.2008........Emilka..... .3245........54cm mrs_ziec...........23.08.2008........Ola..........3250........54cm wiewiorka2004....24.08.2008........Kubuś.......3500 .......56 cm SYLCIA 20..........28.08.2008.........Kris.........2620..... ..47cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs_ziec GRATULACJE WIELKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jakie to szczęście mieć już Swój Skarb przy sobie :) A może to,że Cię nie nacinali jest efektem wagi Twojej córeczki, bo kruszynka z niej :) no,ale pić maliny nie zaszkodzi :) Jejku, jak ja bym chciała już napisać,że Moja córeczka się urodziła cała i zdrowa :) No nic- CIERPLIWOŚĆ nas uratuje......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×