Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

pare dni nic nie pisalam, ale was czytalam. no tak...mamahubera to musi rodzic...albo juz po, mam nadzieje :) u nas jak to sie mowi...stare dzieje.karmienie piersia juz nie st tak bolesne, idzie wedlug mnie calkiem dobrze.mala od czasu do czasu pokaze rdzicom to i owo,ale ogolnie to spimy dobrze, a Nick narzekac nie moze...7-8 godzin snu. jem wszystko nie stisuje zadnej diety. jak rozmawialam z kobitkami od lktacji, tak tutaj zalecaja aby zyc normalnie i nie eliminowac potraw czy owocow. musze sie przyznac, ze ja nie uprasowalam Sophii rzeczy przed narodzinami. ale mam usprawiedliwienie...mamy w domu pralke i suszarke, wiec bakterie sa tam zabijane.mam nadzieje...bo zelazko jeszcze w pudelku z takich rzeczy ktore mi sie bardzo przydaja to: puduszka :boppy:, ma ksztalt rogala i uzywam ja do karminia piersi. druga rzecz to tak bardzo nie potrzebna...ale ulatwiajaca zycie...podgrzewacz do husteczek do pupy:) ale niezbedne to nie jst na pewno. mamy tez fotelik/lezaczk z melodiami itd, firmy :boppy: i on jst ulubionym meblem dla Nicka. Nick kladzie Sophie na foteliku/lezaczku a sam gra w play station albo oglada filmik :) takze jak widzicie zycie u nas plyynie spokojnie i jestesmy tak mala zafascynowani,ze milosc panuje w domu od rana do wieczora :) Zosii) i jest ok. tylko mi sie bardziej teskni :( ok....dziewczyny. dzisiaj ostatni dzien sierpnia! zobaczymy ktora/ktory bedzie pierwszym dzieckiem we wrzesniu!!! :) trzymam kciuki za was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro trzymam mocno kciuki za ciebie i malenstwo. Myszka zazdroszcze ci okropnie, ze sie u ciebie ruszylo. Trzymam kciuki, zeby sie ruszylo na porzadnie i porod byl latwy i szybki. Mamahuberta pewno w szpitalu :) Alez ja zazdroszcze juz rozpakowanym mausiom.... U mnie nic, cisza glucha, nic sie nie dzieje. Jedynie dzisiaj snilo mi sie, ze siedzialam na brzegu lozka i wodymi odeszly a ja nie wiedzialam co to :P We snie nie wpadlam zbytnio w panike wiec moze i w rzeczywistosci bedzie ok :) Te moje sny sie czasem sprawdzaja- np. wdzien kiedy zaszlam w ciaze (co okazalo sie oczywiscie pozniej) przysnilo mi sie ze jestem w ciazy :) Jutro przylatuje moja mamusia, wiec moze cos? Licze na to, zeAmirka po prostu czeka na babcie, ktorej bardzo zalezy na tym by byc przy porodzie :) Ech dziewczynki co by nie mowic to juz jest blizej niz dalej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
A ja cierpie bo od jakis 2 tyg pochwa swedzi mnie i szczypie porobiły mi sie takie pęcherzyki w piatek a teraz to juz sa rany musze przeczekac do jutra i pojde po czopki pimafucin do lekarza chociaz brałam je przez 6 dni i pomogły mi na 2 ... K>>u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunienka - niby się ruszyło ale ja nie widzę żeby działo sie coś więcej... :( Trochę jestem zawiedziona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,ja dzisiaj miałam gości przyszli moi rodzice na kawke,skorzystałam z okazji i wybrałam z mamą ubranka dla małego na wyjście ze szpitala,bo ja to byłam niezdecydowana.Dzisiaj mnie jakoś rozpiera energia ciągle bym coś robiła,w czasie robienia obiadku zdąrzyłam upiec babke,i poukładać ubrania w szesciu szafkach,normalnie nie moge usiedziec na miejscu mimo tego że boli mnie już kręgosłupa,zauwarzyłam,że zaczął mi odchodzić po trosze czop,nie jest go za dużo,ale jest:)chciałabym już urodzić:) jeszcze mam pytanie jak u was ze spaniem,bo ja to tak się wierce że szok nie moge za długo na jednym boku leżeć bo mnie zaraz cała ta strona strasznie boli ,chyba Damianek jest tak nisko że mi uciska na te kosci,mam wrazenie jakby mi ktos biodra rozciągał,a ten ból mi jeszcze idzie do nóg. Myszka widzisz w końcu zaczęło się cos dziać,z taką świadomością to,aż się humor poprawia wiem to po sobie:)jak mi lekarz powiedział że już ruszyło to wyszłam z gabinetu cała w skowronkach:)trzymam kciuki,żebyś na finał nie musiała długo czekać;) Mamami ty to widze lubisz pichcić smakołyki,mi to za bardzo takie żeczy nie przypadły do gustu,raz kupiłam 10 kg truskawek to mi je teściowa zaprawiła,bo na mnie by sie chyba nie doczekały:) Karro życze ci łatwego i szybkiego porodu:)🌼 Koug jakbyś mogła to daj namiary na NK z chęcią zobaczyłabym twojego aniołka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLCIA 20
hej rozpakowalam sie jestem szczesliwa mimo wielu komplikacji moj skarbeniek ma Zespol Downa pozdrawiam wszystkie mamy sanday1..............25........26.08.......Mateusz Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09............Nicole sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................29.......11.09..........Arianna karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl ewa.z14.........29.........21.09.........Miłosz brutta...........28.........22.09..........?????? Misiaewelka…..25…………… ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej Sylcia 20.......35...........12.09..........Kris Imię.Mamy.........data.porodu........imię.Dziecka....... ....waga........wzrost Barwy Jesieni......24.07.2008.........Mikołaj......... ..........2000 ......47cm backspace82.....30.07.2008...........Mia................ .......2500.......47cm Evi_22..............03.08.2008.........Emilka........... .........2950........54cm Izabelcia78....23.08.2008.....Sophia.................... 2800.......53,3cm Koug......23.08.2008..........Emilka.................... .3245.......54cm wiewiorka2004....24.08.2008......Kubuś..............3500 .........56 cm SYLCIA 20..........28.08.2008.............Kris.........2620..........47cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny:) Ja wlasnie za chwilke jade na wizyte:) Sluchajcie mialam sen:) Snilo mi sie ze urodzilam Duzego Synka:D Ciekawa jestem czy to sen proroczy czy tradycyjnie jak to u mnie byw sen na przekur???:) Zazwyczaj mi sie sni wszystko na odwrot:) Zobaczymy:) Sylcia-🌼 Najwazniejsze ze jestes szczesliwa... Duzo zdrowka dla Twojego Malutkiego Skarba...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sanday1..............25........26.08.......Mateusz Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09............Nicole sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................29.......11.09..........Arianna karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl ewa.z14.........29.........21.09.........Miłosz brutta...........28.........22.09..........?????? Misiaewelka…..25………... 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej Imię.Mamy......data.porodu.....imię.Dziecka ....waga.....wzrost Barwy Jesieni....24.07.2008......Mikołaj.........2000 ......47cm backspace82.....30.07.2008...........Mia .......2500.......47cm Evi_22.............03.08.2008.........Emilka.......2950.......54cm Izabelcia78.......23.08.2008.........Sophia...... 2800.......53,3cm Koug................23.08.2008........Emilka..... .3245.......54cm wiewiorka2004....24.08.2008........Kubuś.......3500 ......56 cm SYLCIA 20..........28.08.2008.........Kris.........2620..... ..47cm Troszke tutaj posprzatalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki !!! Poprawiam tabelkę, gdyż mój wiek od wczoraj zmienił cyferkę :D sanday1..............25........26.08.......Mateusz Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09............Nicole sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................29.......11.09..........Arianna karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............29........13.09.........Blanka ewunienka24.....25........14.09.........Amira majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl ewa.z14.........29.........21.09.........Miłosz brutta...........28.........22.09..........?????? Misiaewelka…..25………... 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej Imię.Mamy......data.porodu.....imię.Dziecka ....waga.....wzrost Barwy Jesieni....24.07.2008......Mikołaj.........2000 ......47cm backspace82.....30.07.2008...........Mia .......2500.......47cm Evi_22.............03.08.2008.........Emilka.......2950. ......54cm Izabelcia78.......23.08.2008.........Sophia...... 2800.......53,3cm Koug................23.08.2008........Emilka..... .3245.......54cm wiewiorka2004....24.08.2008........Kubuś.......3500 ......56 cm SYLCIA 20..........28.08.2008.........Kris.........2620..... ..47cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro to chyba już się rozpakowała :D Czekamy na wieści :) No i MamaHuberta odezwij się :) Ja tak liczyłam, że może moja mała zechce wyjść na świat w mamusi urodzinki, ale niestety nie śpieszno jej :D Brutta my dziś też jedziemy do gina, więc się dowiemy czy coś się dzieje i czy wszystko ok. Daj znać po wizycie :) Biorę się za robótkę, bo znów dostałam zlecenie :( Mój synek dziś pierwszy dzień w nowym przedszkolu, dumnie założył plecaczek i powędrował z tatusiem :) Czekam niecierpliwie aż wróci i zda relację jak było :) Sylcia dużo zdrówka dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie,jakoś dzisiaj cichutko u nas,może to powód rozpoczęcia roku szkolnego?;)ja dzisiaj planowałam dłużej pospać,ale mój T mnie już o siódmej obudził,za chwilę pędze oglądać \'\'cud narodzin\'\' na zone reality,już te odcinki znam na pamięć,ale i tak nic w telewizji ciekawego nie leci.Damianek dzisiaj bardzo ruchliwy:) Dzisiaj rano odszedł mi nawet spory kawałeczek czopu. W środe wybieram się na odwiedziny do kuzynki która urodziła dwa tygodnie temu córeczkę,już sie nie moge doczekac. Sylcia gratuluje narodzin i życze dużo zdrówka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryka moje gratulacje:D:D:D🌼🌼🌼 Duzo panienek na forum:):D Myslalam ze juz wszystkie w drodze do szpitala...:) Taka cisza tuaj... Zazwyczaj jak wstaje to tutaj juz czeka na mnie pare postow do przeczytania a dzisiaj pusto:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylcia - gratuluję i życzę dużo zdrówka dla Twojego synka Eryka - wszystkiego najlepszego 🌼 No i dla MamyHuberta też wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzin 🌼 Czekamy na wieści :) U mnie cisza - poza ogólnym wkur***niem. Nawet nie chce mi się o tym pisać, szkoda słów.Dzisiaj jadę z koleżanką na zakupy i połazić po sklepach więc może coś sie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, na początek gratulacje dla Nowej Mamy :) ale do sedna: dziś o 3 w nosy wstalam sobie na siusiu i zauważyłam wtedy ze zaczęłam plamić. To raczej nie czop, tylko jakaś ciesz zabarwiona na brązowo !!! I tak plamię do teraz ale juz mniej. Do tego od 4 miałam skurcze co 20-15 min. Teraz się uspokoiło i są co ok 30 min. Co do skurczy to się nie martwię ale to plamienie mnie niepokoi, czy któraś z Was tak miała (ma) ? A do tego od 5 rano byłam już 5 razy w WC na kupkę, to dośc dziwne bo zazwyczaj załatwiam się raz na kilka dni .... myslicie ze to już blisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesd mamy-no i wrzesien!!!!!!! pozdrowienia i gratulacje do mlodych mam-sylciu duzo sily ci zycze bo nie bedzie latwo ale twoj synus to taki sam jak kazdy inny wiec ogromne gratulacje i duzo zdrowia dla niego!!!!!!!! a ja wczoraj mialam alarm przedporodowy mialam skurcze od 1 popoludnia do 8 wieczorem, wiec pojechalismy do szpitala sprawdzic alarm skurcze byly ale nieregularne o skali kolo 60 ale sie skonczylo tylko znowu bardzo bolalo, no wiec ciagniemy dalej, czop nadal schodzi juz drugi tydz a podobno maksymalnie dwa tygodn schodz wiec powoli musi byc finish-albo i nie!dziecko bardzo niziutko wiec tak mysle ze przy rozwarciu moim i ucisku malego pojda wody! myszka nie stresuj sie tak bardzo, ja juz sie pogodzilam z data i bede czekac-jak maz stwierdzil ze jeszcze wszystko nie gotowe to jak on moze przyjsc na swiat!!!!!!!!wiecej optymizmu i cierpliwosci dla mam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko Ja po sobotniej wizycie u lekarza miałam dość długo plamienie krwią czerwoną, a teraz od czasu do czasu mam lekkie plamki leciutko brązowe Chwilowo sie tym nie niepokoje bo reszta jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka..................
Slonko 26 blizej jak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko-jezeli uwazasz ze ta krew nie ma nic wspolnego z czopem to moze lepiej to sprawdzic bo moze byc czasami od lozyska nawet na koncowce nie powinno sie plamic chyba ze jest to od rozciagajacej sie szyjki,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ja tez bylam tutaj badana 3 razy ostatni raz wczoraj i nigdy nie mialam krwi a w polsce tak-wydaje mi sie ze tutaj badaja bardzo delikatnie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się kto z uporem maniaka wiecznie kasuje mnie z tabelki:( jak któraś ma coś do mnie to walcie śmiało, a nie usuwajcie mnie cichcem... sanday1..............25........26.08.......Mateusz Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09............Nicole sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................29.......11.09..........Arianna karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............29........13.09.........Blanka ewunienka24.....25........14.09.........Amira majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl ewa.z14.........29.........21.09.........Miłosz brutta...........28.........22.09..........?????? Misiaewelka…..25………... 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej munka82........26.........28.09.........Maurycy/Melania Imię.Mamy......data.porodu.....imię.Dziecka ....waga.....wzrost Barwy Jesieni....24.07.2008......Mikołaj.........2000 ......47cm backspace82.....30.07.2008...........Mia .......2500.......47cm Evi_22.............03.08.2008.........Emilka.......2950. ......54cm Izabelcia78.......23.08.2008.........Sophia...... 2800.......53,3cm Koug................23.08.2008........Emilka..... .3245.......54cm wiewiorka2004....24.08.2008........Kubuś.......3500 ......56 cm SYLCIA 20..........28.08.2008.........Kris.........2620..... ..47cm Sylcia:) gratulacje:) trzymaj się ciepło:) eryka:) sto lat:) słonko:) może zadzwoń do lekarza? bo to faktycznie może być od łożyska, lepiej to sprawdzić... pewnie wszystko jest ok, ale lepiej dmuchać na zimne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie! wkoncu wrzesien :) Sylwcia lepiej zadzwon do gina, ja polowe ciazy plamilam na braozowo, raz okazalo sie ze mam powazna infekcje drog moczowych z bialkiem w moczu :-o a nic nie czulam mam nadzieje ze u Ciebie to oznaka porodu, ale lepiej sprawdzic zawsze dzis moja kluska byla na wazeniu, bo za 2 dni konczymy miesiac ❤️ wazy juz 3520 :) -na dobra sprawe to z taka waga rodza sie dzieci a moja wazy tyle majac miesiac, jest drobna ale wierze ze nadrobimy, lekarka mowila ze ladnie przybrala i nie musze niczym jej dokarmiac, cyc wystarczy poza tym moje szkraby spia, wiec mam chwilke dla siebie no a tak wogole to gratuluje rozpakowanym mamusiom!!!! :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEYKA:-) Sylcia ja równiez gratuluje synka:-) słuchajcie wklejam link do zblilizajacego sie porodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, ja melduje że nadal 2w1, a widze że mnie obstawiałyście już do porodu :) po prostu nie miałam neta przez weekend :( w piatek byłam u lekarza, na ktg małe skurcze, wyliczył mi Oliwię na 3235g. pobolewania brzucha i te skurcze co mnie złapały w zeszłą środę to skracanie szyjki, następna wizyta w srodę, chyba że nie dotrwam.. chodzę z tym bebzunkiem, wczoraj znowu miałam wycieczkę, cały dzień na nogach i nic, noce mam jedynie coraz gorsze, kręgosłup trochę doskwiera no i to przewracanie z boku na bok sprawia trudności:( zaraz doczytam co u was przez te kilka dni się wydarzyło, tymczasem pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylcia, gratuluję synka i życzę Wam dużo zdrówka!! :):):):) sandra27 - skorzystałam z linka, zapoznałam się, dziękuję :) U mnie nie ma ŻADNYCH z wymienionych objawów przepowiadających poród :( Mały nadal kopie po żebrach, główka wysoko, czop nie odszedł, skurczy brak, czy to oznacza, że będe jeszcze w ciąży chodzić miesiąc? Mam nadzieję, ze nie... Pozdrawiam wszystkie wrześniówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoHuberta - byłaś naszym czarnym koniem :):) Dobrze że nie robiłyśmy zakładów ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pustawo................ Jadę zaraz połazić po sklepach :) Może coś się ruszy. Jak nie to czeka mnie jutro 3-godzinna wizyta w szpitalu na badaniach, ktg itp :(:( Mam nadzieję że Dawid mi tego oszczędzi i postara się wyskoczyć znienacka dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
A ja wczoraj od 22 do 2 nad ranem mialam takie straszne bole no ale nie chcialam pojechac do szpitala plakalam ale jak sobie spacerowalam to mi przechodzilo no i przeszlo mi jak weszlam do wody .. Napilam sie melisy i w koncu zasnelam :) a dzis nic cisza ... jeszcze 18 dni mi zostalo do terminu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie prócz napierania na krocze i kłucia nic mam tez takie wrazenie jakby mi kiszka stolcowa wyłaziła ma tak któras z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×