Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Hej,ja jestem dzisiaj wykończona:(noc miałam straszną,nie mogłam spać bo wszystko mnie bolało krzyż na dole,biodro i noga za dużo sie chyba wczoraj nachodziłam,głowa do tego znów sie nabawiłam jakiegoś przeziębienia i najgorsze biegałam co chwile do ubikacji bo dostałam biegunki,myślałam że oszaleję.Dzisiaj to już tylko głowa boli i mam katar,może to zatoki. Jeszcze mnie czekają dzisiaj urodziny,ale niewiem czy pójde,bo bym musiała się troche przespać przez dzień. Skórczy,ani żadnych twardnięc brzucha nadal niemam,tylko kłucia w dole brzucha,ale ciekawa jestem czy rozwarcie sie powiększyło? Wiecie ostatnio chciałam sie pokochać z mężem i jak wemnie wszedł to myślałam,że padne z bólu,był delikatny i wogóle ale tak mie zabolało w środku że szok no i bolało pózniej przez jakis czas,niewiem czy to cos złego przedtem tak nie miałam?:(i normalnie nici z baraszkowaniem:(hmm a to był jeden z moich sposobów na przyspieszenie porodu:):( Brutta wszystkiego najlepszego🌼 Teraz idę spszątać tak mi się niechce,ale co zrobić. Trzymajcie się cieplutko,umnie dzisiaj z pogodą nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wytrwałości:) ja wczoraj potańczyłam z córcią i normalnie poczułam, że dzidzia w brzuchu mi się niżej przesunęła... myślałam, że spodni dziś nie dopnę tak już mam brzuch nisko, a tu jeszcze 4 tygodnie do terminu... wygodniej mi było jak brzuch był wyżej:) karro:) powodzenia:) marleena:) może jakiś nawilżacz? Myszka:) dokładnie, najważniejsze, że Dawid się rusza... mi też tak brzuch bardzo twardniał jak upały były magia:) ja z kolei słyszałam, że przed porodem dzieci się mniej ruszają, ale nie wiem jak jest bo moja córcia to się do końca tak samo ruszała:) w poniedziałek zacznę 37tc więc już nie będę się martwić, że urodzę przedwcześnie:) w końcu posprzątam mieszkanie i wezmę córcię na dłuuuuugi spacer:) decydowaliśmy się na drugie dziecko tak szybko żeby mała miała dobry kontakt z rodzeństwem i żeby mogły razem się bawić, a teraz czasem mam wyrzuty sumienia, że nie mogę normalnie funkcjonować i bawić się z małą normalnie i muszę unikać jej noszenia... ale jeszcze max miesiąc:) miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...:D Dziekuje slicznie za zyczenia:) Bardzo mily wieczor spedzilam:) Zrobilismy grilla... bylo paru znajomych:) Strasznie mily czas az do 1-ej w nocy:) To juz pewnie bylo Nasze ostatnie party w dwojke:) Mi tez sie dziewczyny wydaje ze mi brzuszek poszedl na dol bo mam problem ze spodniami.. Strasznie gniota:P Sama nie wiem...:) Laseczki ktore maja jakies objawy albo cosik to dawajcie znac co z Wami... Mamani cos nie ma .... i Mamyhuberta tez.... Czyzby???????? Moja kolezanka miala pierwszy termin na 19-go a drugi na 29-go i nic... Wczoraj byla na kontroli i nadal ma czekac:P Przechlapane... Milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutta wszystkiego dobrego🌼🌼 myszka powinnas sie cieszyc ze macica cwiczy to zupelnie normalne o tym czasie i nie ma sensu brac dodatkowego mg bo po co ja wyciszac pozniej sie tak wyciszy ze porod trzeba bedzie wywolywac!!a do tak duzego wysilku jak porod to macica musi sie troche przygotowac!!! ja juz nie biore nic, ani witamin ani mg nic, u mnie tak sobie, samych twardnien mam malo czesciej z bolem misiaczkowym i ten czop juz dobry tydz schodzi i tak poza tym jakos\'ciagne\' pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNiny
sie dopisuje mam termin na 19.09 a bóle dzis od 6 rano regularne były teraz juz mi przeszło ale było nieciekawie .. Żaden czop mi nie chce odejsc zadne upławy mam za to opryszczke swedzi i szczypie i musze czekac do poniedziałku zeby pojsc do lekarza po leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę:) Ja właśnie będę wstawiać lazanię do piekarnika :P O 16:00 mam dzwonić do lekarza i wtedy powie mi na która mam do niego przyjechać. Jestem ciekawa co mi powie.... Zjadłabym coś ale nie wiem na co konkretnie mam ochotę :( PS. Obstawiam, że MamaHuberta rodzi lub już urodziła. To sobie dziewczyna super prezent na jutrzejsze urodziny sprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem tylko korzystam ze ejszcze nie urodzilam i poszlam nazbierac malin i narobic jeszcze soków bo takie piekne malinki az szkoda zeby na krzakach gnily :D nazbieralam 12 kg a na krzakach jeszcze pelno... ale juz wiecej nie wypijemy tego soku a szkoda mojej pracy jak mam poxniej wywalać... niestety prócz bólu kregoslupa- po zrywaniu malinek, nic mi nie dolega... Pozdrawiam was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od lekarza :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Szyjka się wygładziła i skróciła Rozwarcie 1,5 cm :):):):):):):) Pojawiło się też plamienie, więc jesteśmy już blisko :):):):):):):) Dostałam skierowanie na KTG na wtorek ale zdaniem lekarza nie doczekam :) bo może ruszyć się coś dzisiaj, jutro :):):):):):):) Serduszko Dawida ślicznie bije W razie czego to mam dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Poza tym ten lekarz jutro ma od 9:00 dyżur w szpitalu więc jakby co to...... :) Matko jak się cieszę!! Jeszcze nigdy w mojej wypowiedzi nie wkleiłam tyle radosnych buziek :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka no prosze :D to juz niedlugo bedziesz miala Dawidka :D a ja skonczylam robic soczek :D I nadal nic... oj chyba dziś zastosuje plan B :P:D:D:D wlasnie wrócilam z piwnicy. ogladalam moje przetwory na zime i jestem z siebie dumna :d nawet niewiedzialam ze tyle tego mi wyszlo. caly stelaz w sloikach sliczkach i butelkach :D:D:D jak do poniedzialku mnie nie weźmie to postanowilam zrobic jeszcze przecier pomidorowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
mamani Ty to jesteś pracowita kobitka ,ma mężuś z Ciebie pociechę:) Myszka fajnie Ci wiedzieć takie wieści,ja też tak chce choć trochę się boję...nie porodu,boje się ,że nie będę umiała sie opiekować maluszkiem, mam zero doświadczenia.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski !! Myszka ciesze sie ze sie ruszylo u ciebie :) wiem ze bylas juz niecierpliwa :) Brutta spoznione zyczenia dla ciebie 🌻 Ja nadal w dwupaku wierzcie lub nie, ale tylko do jutra ... o osmej rano mam sie zglosic na wywolanie, rezerwacja pokoju zrobiona :) Bardzo sie denerwuje, nie wiem jak usne dzis w nocy .. wolalabym zeby mnie zlapalo samo z siebie, wtedy czlowiek nawet nie zdazy sie wystraszyc, a tak to chodzimy i czekamy jak na sciecie .. Ale przynajmniej wiem ze juz jutro synus bedzie z nami .. dziewczyny trzymajcie kciuki zeby byl zdrowy .. No nic, pewnie juz sie nie pojawie na forum dopoki nie wrocimy z malym do domu wiec dla kazdej po 👄 i trzymajcie sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
karro trzymaj sie dzielnie ,jesteś silna kobieta.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwa raczej znudzona niż pracowita :D karro to ja trzymam za was kciuki i strasznie zazdroszczę :* 🌼 mam nadzieje ze wszystko pojdzie szybciutko i bezboleśnie i za kilka dni zajrzysz tutaj i nam opowiesz o swoim maluszku :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro-trzymam kciuki... Wierze ze sie denerwujesz:) Bedzie dobrze:):D Buziale dla Ciebie i Malego👄 Myszka-no widzisz a taka z niecierpliwiona bylas...:) A tu wychodzi ze urodzisz szybciej niz Mamani...:) Mamani-znudzona czy nie maz to z Ciebie pocieche ma:D Dzisiaj wieczorkiem zapodaj jakies co nieco z mezem i moze tez jutro pojedziesz:D Ja wlasnie dokonalam ostatnich zakupow co do torby do szpitala:) Nie mam tylko podkladow dla mnie ale to dlatego ze tutaj najwieksze sa jak podbaski belli z przed 10 lat😠 Chyba mama musi wyslac cosik mi sie tak wydaje:) Zobaczymy.... ide sie znowu pokrzatac...:) Milego wieczorku... A Mamahuberta to rzeczywiscie chyba w szpitalu bo cos od niej nic nie slychac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kochane. Myszko mowilam Ci ze bedzie dobrze i ze jeszcze Nas przegonisz :-) Ciesze sie ze humor Ci sie poprawil i moze Dawidek bedzie pierwszo-wrzesniowym dzidziusiem :-) MaMani My to chyba sobie poczekamy :-) Mnie nadal nic nie ma, ale strasznie slabo i zle sie dzisiaj czuje, chodz pogoda piekna a jutro upalnie ma byc u mnie. Bola mnie od jakiegos tygodnia nadgarstki i to tak niesamowicie , ze juz nie potrafie ruszac raczkami :-( i nie wiem z czego to. Domyslam sie ze to z wody ktora sie zatrzymala :-( Karro trzymaj sie dzielnie Kochana. Jestem z Toba calym sercem i napewni wszystko pojdzie szybko i lekko a synus bedzie zdrowy, bo przeciez inaczej nie moze byc!!! 👄 Ja tez obstawiam na mameHuberta, moze juz tuli Olivke :-) Caluje Was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietnie myszka ze cos sie ruszylo!!!!!!chociaz ja mam na dobre 3 cm rozwarcie tez zgladzona i skrócona do tego czop schodzi ale nadal nic a nie oszczedzam sie wcale!!kto to juz wie!!!powodzenia i zeby dawidek byl jak najszybciej przy tobie!!! pozdrawiam mamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate562
Ja nie moge byc pewna czy te twardnienia brzucha to czasem nie ruchy mojej małej.Wy tez tak macie ??? mnie sie bardziej wydaje ze mała sie przekreca a moze nie?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dziękuję wszystkim za miłe słowa kwiatki buźki i gratulacje Jestem w końcu po tygodniu wegetacji szpitalnej.Mała miała żółtaczkę i nie chcieli mnie wypuścić szybciej.Na NK jest zdjęcie małej zapraszam kto jeszcze nie widział :) - myszko5 -👄 Poszłam do szpitala jakoś popołudniu w sobotę bo myślałam że mi rano nerki wysiadły i zaczęłam popuszczać..Co 15 minut po parę kropli ze mnie kapało a lekarz na izbie nie zbadał mnie dowcipnie ale zlecił badanie moczu na drugi dzien z rańca.Na szczęście o 20.oo zmienił się lekarz podlączyli mnie pod KTG i w ciągu godziny miałam jakieś 3-4 lekkie skurcze.Powiedziałam tej lekarce i powiedziała że mnie zbada jak usiadłam na kozła to się dowiedziałam że to nie nerki tylko gdzieś mam małe ujście wód plodowych które dzięki badaniu wypłyneły sobie całkiem...Potem to juz szybko poszło.W sumie mała jest wcześniakiem ale z odpowiednią wagą urodzeniową dostała 8 pkt. ale wszystko jest OK.Muszę tylko zaliczyć okulistę i audiologa chociaż mam nadzieję że i oczka i uszka działają jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug-jeszcze raz gratulacje!!!🌼 Super ze wszystko w pozadku:) Nie wiem jak to jest ale nie mam Cie w moich znajomych na NK:( Podaj linka ze zdjeciem albo namiary na siebie na NK:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug witaj juz w domku 👄 Napewno z Mala bedzie wszystko wporzadku, a Ty jak sie czujesz? Ja tez bym chciala Was zobaczyc na NK-prosze :-) Buziaki dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do terminu porodu zostaly mi juz tylko 3-dni a u mnie niestety nic sie nie dzieje :-( W srode ide do lekarza i pozniej do szpitala na wywolanie. Chyba ze cos sie stanie wczesniej... A Twoja Emilka , Koug ma juz 8 -dni. Wow jak ten czas leci. Dobrej nocy Kochane Dziewczynki 👄 Trzymajcie sie dzielnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug-Jest Sliczna:D Slodziutka...:)🌼🌼🌼 A na NK to i tak bym jej nie zobaczyla bo masz wszystko zablokowane...:( Odpoczywajcie sobie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, wpadam ostatni raz :) Pol nocy nie spalam, strasznie mnie mdlilo i w ogole zle sie czulam, myslalm ze sie ruszylo bo mialam pare skurczy, ale kolo 5 rano mi przeszlo. A teraz zwarta (lub rozwarta jeszcze nie wiem) ruszam na wywolanie, wlasnie dzwonilam do szpitala i kazali przyjechac na 9. Wieeelkie dzieki za trzymanie kciukow dziewczyny, do zobaczenia po 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Karo Koug - 🌼 cieszę się że wszystko u Was w porządku U mnie nic sie na razie nie dzieje, ale jakoś lepiej mi sie spało i trochę mnie energia rozpiera :):) Dawajcie znać co u Was MaMani - podziwiam Cię za tą półkę z przetworami Magia - dzięki :) Może nie trzeba będzie wywoływać i Mała wyskoczy sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) koug ja tez poprosze o foteczke emilci :D:D uti1@o2.pl z gory wielkieee dziekuję 🌼 myszka a u ciebie nic? myslaląm ze w nocy cie wexmie karro trzymam kciuki i wracaj szybciutko :D magia a co ja mam powiedziec? u mnie juz dzis pierwszy dzien po terminie i tez nic sie nie dzieje ... oj byle do czwartku :D no nic wybywam gdzies dizisiaj chociaz na chwilke bo jak siedze w domu to lapie dola :D:D Pozdrawiam was laseczki i życze milej niedzieli 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate562
a ja mam takie biełe upławy-bezwonne,co o tym sadzicie.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×