Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Hej! U mnie nieciekawie :( W sobotę pojawiło sie leciutkie brązowe plamienie, trwało tylko 1 dzień ale mam dosyc silne bóle brzucha, takie jak na @. Czy któraś z was ma może takie bóle? Miała iśc do gina za tydzień ale wybieram się jutro. Może mam za mało progesteronu? Biorę luteinę ale w minimalnej dawce 2 X 1 tabletka, może mi lekarz ją zwiększy. Zobaczymy, mam tylko nadzieję, że z dzidzią wszystko ok, już 2 razy poroniłam i bardzo się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika nie czekaj do jutra
jezeli w tak wczesnej ciazy pojawia sie plamienie plus do tego przeszlas juz dwa poronienia to pedz jak najszybciej do szpitala na izb przyjac ginekologiczno-poloznicza maja zasrany obowiazek Cie przyjac bez kolejki!!! nie czekaj do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika nie czekaj do jutra
aha Bron Cie Panie bOze nie chce Cie straszyc jeszcze dodatkowo ale silne bole brzucha tak jak na okres moga zwiastowaczagrazajace poronienie wcale nie musisz duzo plamic ba wcale nie musisz plamic..powtorze ubieraj sie dzwon po meza lub mame lub przyjaciolke i jedz do szpitala na ginekologie tam zrobia Ci usg i ewentualnie albo zostawia na obserwacji albo zaleca inne dzialania juz w domu jakies leki , lezenie itd ale nie czekaj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika w te pedy do szpitala!! Niech ci zrobia usg i sprawdza co sie dzieje!! Jak u mnie sie pojawilo plamienie to w szpitalu bylam 20 minut poźniej!! z tym nie ma co czekac!!! ja wlasnie wstalam... tzn juz jakis czas temu... a poszlam spac o 3 nad ranem... mala ma ciezki dzien ( i noc) wkurza sie strasznie. nie wiem czy to zeby czy cos innego...zaraz postaram sie ja troszke uspac i moze wtedy tez sie zdrzemne ale nie wiem jak to wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do mojego gina, przyjmie mnie dziś wieczorem. Do tego czasu 3 tabletki luteiny i nospa. Na razie ból ustąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamień na razie też nie mam, więc spokojnie czekam na wizytę, u nas szpital fatalny, większośc lekarzy to konowały a mój nie ma dziś dyżuru, jakby co jest pod telefonem, jakby bóle sie powtórzyły albo plamienia to mam dzwonic i pewnie wtedy na oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika ja bym nie czekała do wieczora. po ta sa szpitale zeby w razie takich sytuacji sie do nich przejechac. wiesz co nie chce cie straszyc ale co ci ten twój doktorek na wizycie zrobi? jelsi cos bedzie nie tak to i tak musisz do szpitala jechac... bez sensu zupelnie. wez sie ubierz i jedz do szpitala! a wieczorem mozesz jeszcze do swojego isc i nawet mu nie mów ze bylas w szpitalu jak wszystko bedzie ok! Anika to twój maluszek!!!!! jest dopiero ranek przez caly dzien .... moze byc za późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika nie czekaj
jedz do szpitala natychmiast nie chce moralizowac ale popieramMamani w calej rozciaglosci nie powinnas czekac od tego sa szpitale i lekarze tam by Ci pomoc albo nawet zwyczajnie uspokoic!! Mamani ma racje powtarzam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika nie czekaj
aha i tak jak mowi Mamani jezeli nie daj Bog cos by bylo nie tak Twoj lekarz od razu wypisze Ci skierowanie do szpitala a do wieczora jest mnostwo godzin, tym bardziej ze jestes w grupie zwiekszonego ryzyka bo juz ronilas ciaze i to niejedna nie ma na co czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zolte plamienie od wczoraj tj wczoraj mialam troszke zoltego sluzu i dziaiaj tez jade wiec do gin tzrymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko poczekam, najbliższy szpital położniczy mam w innym mieście, bo w moim (prawie 100- tysięcznym) nie ma!!. Na razie nic się nie dzieje, tylko mdłości tak jak miałam. Generalnie w takich przypadkach daja tylko progesteron i każą leżec i czekac, więc raczej nic nowego mi nie powiedzą, zależy mi na usg i ewentualnie dawkowaniu progesteronu. Przeszłam to już i za każdym razem wizyta w tamtym szpitalu to była porażka, prywatnie gin mi lepiej dobrał leki niż lekarz w szpitalu, bo udało mi się urodzic jedno dziecko. Poza tym kwesti usg, w szpitalu beznadziejne, stary rzęch, mój gin ma bardzo dokładne, boję się że czegoś w szpitalu się nie dopatrzą. Ogólnie tamten szpital to jeden z gorszych w Polsce, nie chodzi o warunki bytowe ale o opiekę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ne odzywam sie bo mam straszne mdłości, chwila przy kompie jest straszna. Właśnie wróciłam od lekarza, jeszcze tydzień w domku na l4. Odpocznę sobie, mam nadzieje że mdłości ustapia. Ankia trzymaj się będzie dobrze. Tylko uwazaj na siebie i pędz do lekarza. Nie ma zartów. Pozdrawiam i przesyłam milion 😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika to twoja sprawa. ja bym nie czekala bo liczy sie kaza godzina. co do "zóltego śluzu" to ja taki mialam w pierwszej ciazy i teraz tez. to raczej normlany objaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie naskakujcie tak na na Anikę, sorki ale jej jest na pewno ciężko w tej sytuacji, a skoro ma doświadczenia z tym szpitalem nie miłe to chyba wie co robi, jej lekarz zreszta też, a skoro juz nie plami i ból tez ustapił to do wieczornej wizyty nic nie powinno się wydarzyc!!! Anika do łożeczka i trzymaj się zaleceń lekarza!!! powodzenia, trzymam kciuki żeby wszystko było oki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo huberta nie naskakujemy tylko radzimy a tu kazdy zrobi jak chce bo ma przeciez wlasny rozum :) doskonale rozumiem ze jest jej ciezko bo sama niedawno przez to przechodzilam i pamietam jak sie czulam jak zobaczylam ze cos nie tak... anika daj znac co z Toba. Mialam taka ochote na lody ze musialam sobie troche nalozyc :D:D nie ma jak lody na sniadanko :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u mojeej gin zolty sluz to poczatki infekcji - w czasie ciazy zmiania sie ph pochwy z kwasnej na zasadowe i to raj dla bakterii dostalam globulki dopochwowe i widzialam dzidzie na USG ale urosla od ostatniej wizyty - 2 tyg temu- az p doktor powiedziala ze urosla i to duzo ale to dobrze :) jaka jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że dam znac, ale pewnie dopiero jutro po południu, bo dzwonił facet od internetu, że do jutra nie będzie sygnału, bo coś się stało z nadajnikiemi będą naprawiac. Rzeczywiście czasami nie łączy, mieliśmy straszną wichurę w sobotę, a u nas jest możliwośc odbioru tylko drogą radiową niestety. Tak więc prawdopodobnie będę odcięta od świata na jakiś czas, ale jak tylko będę mogła to się odezwę. Dzięki za wsparcie i trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pozdrawiam i gratuluje....ciesze sie z waszego szczescia... Anika jedz do szpitala..nie wolno lekcewazyc... ja w sumie do Słonca...Sloneczko popatrz na moja stopke...juz wiesz?ja tez mialam te dylematy..i syn w pewnym momencie poczul sie jakby na drugim miejscu..rozmowy..wybor imienia...kupowanie kocykow..jego podpowiedzi i moje pyatania zblizyly go do dziecka...przytulalam go jak mala kopala i on to czul..ale chyba najwieksze wrazenie wywarly na nim zdjecia z usg i samo usg tak w 5 miesiacu..poprosilam swoja gin i po badaniu ubraniu sie miom pokazala mu siostre...lzy w oczach i akceptacja...wiec i moze Tobie takie cos doradze...pewnie ze do tej pory nie obylo sie bez buntu i czasem odrzucenia...ale to zwalam na wkraczanie w \"glupi wiek\"...ale jego twarzy to nie zapomne..m,oze sprobojesz??? MAMANI pozdrawiam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy wszystko jest ok
dziewczyny pomocy: mam krosty na sutkach i zolty sluz w ciazy.14 tydz te krosty to takie biale male kropeczki odstajace a sluz byl bialy a teraz zolty boje sie ze poronie pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htrrrr
a fuuuuujjjjj:( zówty śluz beeeeeeeeeeeee, idz do lekarza ,ale masz grybice poprostu która treba leczyć nystatyną lub innnymi lekami na grzybice. Ciąży to nic nie zaszkodzi o ile nie zaniedbasz tego świnstwa które w ciązy nie które mają, moja kumpela stosowała ziaje płyn go higieny intymnej i nie miała zarazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/łączenie tematow/ 18:15 magdae czesc!!!milo mi !!witam wszystkie przyszle mamy!!!jak dobrze wszystko bedzie to dzidzia bedzie we wrzesniu a na razie wiecej nerwow niz radosci, martwie sie troche bo w dacie miesiaczki piersi bolaly dos mocno i kilka dni po a teraz od kilku dni bola bardzo malo czasami w ogole i boje sie ze co jest nie tak, wybieram siena usg ale czekam az serce bedzie bilo bo to mi powie czy jest dobry rozwoj czy go nie ma!!!!a jak u was na tym etapie!!!!!!pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to i ja witam :) wlasnie czytalam po trochu wszystko , ide zaraz malego kapac i polozyc go spac po czytaniu dzis jestem zmeczona okropnie, Slonce mam nadzieje ze szybko umowisz sie na wizyte ja tez dlugo czekalam, ale prywatnie, kolejki ze szok :-/ dzis bylam na badaniach krwi i moczu, mocz ok, krwe jutro od odbioru i za tydzien wizyta z usg :) dziewczyny jest ktoras z Was z okolic Bydgoszczy? slyszalyscie cos o dr Wasilewskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda napisz w jakim jestes tygodniu zeby zobaczyc serce musisz isc po 6 tyg od daty miesiaczki a i nie jest powiedziane czy na 100% bedzie juz widoczne nie martw sie napewno wszystko jest ok, masz objawy typowo ciazowe :) mnie tez na poczatku pobolewalo i piersi bola caly czas wiec glowa do gory anika daj znac jak po tej wizycie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
6 tydz bedzie za dwa dni!!!!a na usg zamierzam isc w sobote!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
o to chodzi ze piersi bola duzo mniej a czasami wcale dlatego sie martwie, a na popczatku bolaly mocno, zreszta to moja druga ciaza wiec taka calkiem swieza nie jestem tylko nie moge skojarzyc jak bylo w poprzedniej ciazy a to bylo 5 lat temu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie śpię. Od 8 już w pracy niestety. Zazdroszczę tym które w ciąży w domu mogą odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×