Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Myszko , chcialabym ale tez zaczynam sie naprawde bac. Najbardziej balam sie zasnac aby jakos nie przespac tych oznak porodu czy skorczy. U mnie w dalekiej rodzinie byl taki przypadek, ze kobieta w szpitalu przespala porod i ..... same wiecie :-( Narazie nic mi nie ma ale czuje tez ten naciska na krocze i do tego biegunka. Chyba zaczynamy sie rozpakowywac, chodz wolalabym poczekac jeszcze z tydzien. Chyba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miałaś dreszcze a teraz biegunkę to już bliziutko :) Bardzo ci zazdroszczę Znając mojego pecha to umyję wszystkie okna a Dawid i tak nie wyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja mialam doklądnie taką jak magia :D:D misie przebrane za pszczólki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka dzień przed jego wyjazdem popłakałam się, że co ja najlepszego zrobiłam, zapisując go na ten obóz. to nie było jednak z mojej inicjatywy, ale jego, on chodzi na judo juz 2 rok i sam bardzo chciał jechać. przed wyjazdem 3 dni nie odstepował nas na krok, spał nawet z nami, a ja wąchałam jego włoski, jak głupia :) wczoraj w dzień wyjazdu miał dobry humor i od razu przed autokarem skumał się z kolega w jego wieku, wiem że mają dobra opiekę, dzwoniłam wczoraj do ternera to mówił że biega usmiechniety. jestem spokojna, ale serce mi ściska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magia może te skurcze to przepowiadające były? w każdym razie mnie z synkiem złapały skurcze w nocy i uwierz mi -nie można tego przespać :) od wieczora jak się rozkręcały to czułam że to juz:) ja juz też do kibelka latam częściej, nie mam biegunki, ale przemiana materii mi jakos przyspieszyła. pije sobie właśnie liście malin :) myszka tez przeszukałam allegro i te karuzele po ok 150 to sa nowe modele, więc uważam że tą za 77, 77 zł z rybkami opłaca się kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poleciałam na działkę zobaczyć jak po tych ulewach się tam wszytsko trzyma i moja śliwka tak obrodziła, że gałęzie są do ziemi - no to zaczęłam zrywać i zerwałam z dwóch gałęzi i uzbierało się dwie reklamówy - oczywiście tachałam to do domu (mam z 1,5 km) i teraz mam skurcze bolesne na maxa co 10 min., krzyż mi odpada, brzuch twardy jak skała i ciśnie mnie na odbyt. Poczekam jeszcze a jak nie przejdzie to chyba się zacznę zbierać. Kuźwa przesadziłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no eryka to przedobrzyłaś, nie powinnysmy dźwigać zwłaszcza teraz. połóz sie i odpocznij, a może ciepła kąpiel, jesli to skurcze przepowiadające to powinny ustapić po kapieli :) dawaj znać nam co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczęta! Ja wyszłam ze szpitala tydzień temu, 11, tyle że nie mam u siebie dostępu do netu, teraz też piszę od rodziców. Widzę, że rozpakowywanie się zaczęło. Gratulacje dla Evi i Backspace! Eryka - weź tę kąpiel. jak radzi Mamahuberta, choć jak ciśnie na odbyt, to moim zdaniem mogło się zacząć... Ale jeśli nawet, to przez chwilę będziesz łągodniej te skurcze odczuwać dzięki kąpieli. Mam założony pessar, więc jeśli nie dostanę poważnych skurczy, to zanim mi tego nie zdejmą, raczej nie powinnam urodzić. W szpitalu jak w szpitalu, oczywiście najbardziej chciałam już sobie stamtąd pójść. Pośladek po zastrzyku z nospy i magnezu boli do dziś. W każdym razie i tak mam prikaz, żeby się oszczędzać i dużo leżeć, zresztą sama czuję, że u mnie mowy o jakimś dłuższym chodzeniu nie ma mowy. Trochę przejdę i już mnie boli spojenie łonowe, albo brzuszek. No i jadę na nospie forte - 3 razy dziennie. Jeszcze 2 tygodnie, no i mogą mi zdjąć ten pessar, no i teoretycznie wolno mi już wtedy będzie urodzić. W sobotę kupiliśmy wreszcie łóżeczko, no i moje kochanie je złożyło :)!. Stoi sobie i czeka na małego Mateusza. Materacyk też kupiony, tylko na razie w folii leży w tym łóżeczku, żeby się nie kurzył. Poza tym jeszcze mnóstwo drobiazgów do kupienia, no i wózek i wanienka. Pozdrawiam serdecznie K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasińska całuski kochana!!!! dobrze że cię juz puścili, ale oszczędzaj się. u nas juz alarmy się zaczęły iczekamy kto nastepny :0 może ja..... dzis tak jak pisałam wcześniej nie mogę chodzić :( właśnie mnie boli spojenie łonowe, dosłownie nie wiem jak to opisac te kosci w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinska - super że u Was wszystko OK. Teraz tylko czekać :) Eryka, zadzwoń może do położnej - lepiej się poczujesz jak z nią skonsultujesz swoje objawy. Ja na pewno tak zrobię jak nie będę pewna co się dzieje :) Właśnie skończyłam myć wielkie trzyskrzydłowe okno. Trochę się zmęczyłam.... Odpocznę troszkę i biorę się za drzwi balkonowe :) Magia - jak się czujesz? MamoHuberta - Mam nadzieję że jakoś będziesz się trzymać podczas nieobecności synka :) Aha! Macie jakieś pomysły co do mojej wysypki na brzuszku? trochę swędząca..... Dzisiaj wybieram się do innego lekarza więc go zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spakowana jestem tylko na złość mój mąż w Warszawie :( Obdzwoniłam rodzinkę i znajomych i kuźwa jakby co to nie ma mnie kto zawieść :( No i coś jeszcze muszę z Filipem zrobić - na złość wszyscy w pracy :( Mówie małej,żeby poczekała, bo nikt nie może nam pomóc. Sąsiada nawet żadnego nie ma - cholera !!!!!! Wyć mi się chce !!!!!!!! Wzięłam prysznic tylko, bo przy Filipie kąpiel niemożliwa :( Trochę mi lepiej ale skurcze są i już co 7 min. No i biegunka :( MamaHuberta a kości tak jak opisujesz bolą, jakby ktoś tam je rozerwać chciał :( Jejku tak się boję :( Lekarz kazał wziąć dodatkową nospę forte i magnez i czekać jeszcze aż skurcze będą trwały ok. 1 min. bo narazie to tak z 30 s. trwają . No i nie ma Go w szpitalu, bo wyjechał o 13 i dziś Go już nie będzie. Jejku żeby mała poczekała do rana :) Aha no i piszę tego posta w przerwach między skurczami :D Ziemniaczki wstawiłam na obiadek i próbuję jakoś odwrócić uwagę :D Ale boję się na maxa a czasem śmieję jak głupia jakaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryka to pewnie juz niedlugo :) oj chyba bedziesz nastepna w tabelce :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinska ja miałam ten pessar załozony w pierwszej ciąży i ściągnięty w 36 tyg. i tak szyjka po nim była ściśnięta że przenosiłam Filipa tydzień :) Miałam wywołany poród oksytocyną, bo mi wody zaczęły się sączyć już. Jejku dziewczyny boję się - mąż będzie za jakieś 3,5 godz. Obym wytrzymała jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, Eryka ---> trzymaj się, będziemy czekać na dalszy rozwój akcji. U mnie narazie spokojniutko, bolą mnie nogi, kręgosłup i krocze , tak ze prawie chodzic nie mogę. Spać tez nie mogę .... co do rozbudzania w nocy to ja mam to codziennie. Siostra E. tłucze sie po mieszkaniu do 1-2 w nocy, później o 4-5 wstaje teść do pracy i tez sie tłucze ( trzaskanie drzwiami do WC i lazienki, szukanie czegos po szafach ) następnie o 6 dzwony z pobliskiego koscioła walą 10 min. i zaraz po tym zaczyna się lażenie sąsiadów - czyli generalnie cała noc do d.... i tam codziennie. Chodze wk... i niewyspana. Kiedy wreszcie oddadza mi moje mieszkanie ...? Idę .... pranie mi sie skończyło .... buuu... jak mnie wszystko boli .... ja też już chcę urodzić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umyłam małe okno i drzwi balkonowe :) Za parę minut jadę do lekarza - mam nadzieję że nie będę zbyt długo czekać .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka - bardzo dobrze robisz, że jedziesz do tego lekarza, wysypkę pokaż koniecznie, moja bratowa myślała, że ma jakieś uczulenie, a okazało się, że to cholestaza. Nie będę niepotrzebnie straszyć, ale wtedy trzeba być pod kontrolą lekarza, bo różne mogą być tego konsekwencje. Na szczęście u Ciebie do porodu bliżej niż dalej, więc nie powinno być problemu. Trzymam kciuki! No i za Ciebie, Eryka, oczywiście też - widzę, że ruszyło Cię na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamy!! duzo zdrowia dla mani! zdjec z waszych pokoikow mi nie otwiera ale na pewno sa pieknie przygotowane, ciaza donoszona to 37 tydz czyli 36 plus 1, w ostatnim miesiacu dziecko juz tylko przybiera na wadze, dlatego jeszcze 6 dni i juz sie nie bede martwila zadnymi bolami, ja tez mam bole krocze ale chyba juz od miesiaca i to raczej nie przyspiesza porodu a bardziej swiadczy o ucisku glowki, mnie biodra strasznie bola, a wczoraj po spacerze bardzo mi sie napinal brzuch, tylko tak dziwnie bo bardziej czulam ze sie napina niz byl super twardy a tak poza tym mam coraz wieksze odczucia jak na miesiaczke ale kto to wszystko wie!! pozdrawiam was serdecznie i milego, spokojnego poniedzialku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj eryka i po co byly ci te sliwki-ale nie martw sie bedzie dobrze bez nerwow!!!!a jak pojdzie na calego to czekamy na nastepnego dzidziusia🌼wiem co to znaczy jak nie ma gdzie szybko malego zostawic, moj maz teraz na popoludniach w pracy a jakby mnie przydusilo to taksowka i z malym do szpitala chyba za nim maz by dojechal, a nikt nie planuje do nas przyjechac prosilismy siostry ale mezowie nie maja czasu a one same nie moga-trudno!eryka trzymam kciuki !!!!!! kasinska super ze wrocilas!!!!!!!!!🌼 ja tez walcze z tym bolem spojenia lonowego ale co zrobic, boli kiedy chce nie wazne czy chodze czy nie, tych lisci nie pije -nie wiem gdzie je kupic a poza tym u mnie brak apetytu i znowu mnie odzruca na jedzenie jak na poczatku wiec sobie podaruje ta herbate ktora za ciekawa nie jest w smaku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
Podczytuje to forum i widzę ,że zaczyna się rozpakowanko:) Ja dziś dostałam skierowanie do szpitala w razie odejścia wód a jestem w 37 tyg.,gin mi zrobił USG i synek ma już 3,65 kg i obawiam się ,że dojdzie do 4 kg a termin mam na 2 .09. Póki co żadnych oznak zblizajacego sie porodu,biegam gdzie chcę ,nie mam zgagi, obrzęków im bliżej końca tym lepiej sie czuje ,czego i Wam życzę mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc robaczki !! Oj dwa dni mnie nie bylo a tu sie tyle dzieje ze hej :) Eryka trzymaj sie kochana ❤️ i pisz co sie dzieje, czekamy na rozwoj wydarzen !! A jakby co to dzwon po karetke i tyle jak nie ma cie kto zawiezc .. ale mam nadzieje ze maz zdazy ! Kasinska witaj !! Ja myslalam ze ty z tego szpitala juz wrocisz z maluszkiem a tu prosze :) ale to dobrze, niech sobie siedzi w brzuszku jeszcze troszke ! Magia i Myszka pokoiki sliczne :) moj jeszcze nie gotowy ale juz prawie prawie (tzn kacik w naszej sypialni, nie pokoik) Mamani jak Maniula ? Lepiej sie czuje ? Oj Myszka zachcialo ci sie mycia okien ;) Mi mama pomyla pare tygodni temu wiec sa w miare czyste, a zreszta i tak nie dalabym im rady bo otwieraja sie na zewnatrz i trzeba wskoczyc na wysoki parapet - to juz nie robota dla takiego wielorybka jak ja .. U mnie z humorem baaaaaaardzo kiepsko niestety :O wymiekam .. tesciowa doprowadza mnie do bialej goraczki :( jestem tak podminowana ze chodze i placze po katach bo kazda duperela wyprowadza mnie z rownowagi :( :( Dziewczyny ja nie wiem jak ja to przezyje :( Wczoraj bylismy na zakupach, w koncu moj N. mial wolny dzien zebysmy pojechali. Tesciowa oczywiscie z nami i ciagle komentarze \"a po co wam to\" \"a moze ten kolor zamiast tamtego\" \"tego nie kupuj, takie drogie, ja ci uszyje\" sorry ale myslalam ze dostane pierdolca !!!! Dziewczyny ja nie wiem co to bedzie jak sie maly urodzi, bo jak bedzie stac nade mna i dawac rady co do kapieli karmienia i spania to po prostu spakuje jej walizke i tyle. To nasze pierwsze dziecko i chcialam zeby to dla mnie i N byl wyjatkowy czas a ja juz teraz nie potrafie sie z niczego cieszyc tylko chodze i rycze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety! Wszystko pozamykane i Młody nie szykuje się do wyjścia :( Nadal jest skierowany główką w dół i bardzo mocno uciska :( Dawid główkę ma na 40tyg3dni Brzuszek i kość udowa na 36tyg 5 dni Waży - UWAGA 3500 kg (to chyba po Tacie bo Tata jak sie urodził miał 4800) - jestem przerażona :( Na USG widziałam jak ślicznie rusza buzią i łyka płyn owodniowy. Pępowina jest luźno i nie zaplątana - to mnie bardzo ucieszyło A jak tam Magia i Eryka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski! widze ze okres czekania pelnego napiecia nastal :) fajnie ze juz niedlugo kazda z Was bedzie tulic swoja mala pocieche :) mojej malej odpadl wczoraj pepek, jest bardzo grzeczna, chociaz wczoraj w nocy odstawiala cyrki, spac do 1 nie chciala :-/ poza tym w dzien spi caly czas , budzac sie na jedzonko, co kapanie to darcie na cala okolice, nie wiem czemu moj Olek ani razu przy kapaniu nie plakal a ta wydziera sie w nieboglosy ja zaczelam chodzic na solarium, bo w tym mies mamy chrzciny w planach :) poza tym u nas wszystko ok tez mam karuzelke fishera, chyba taka jak Mamani- przebrane misie a teraz dokupilam sobie hustawke z fishera, ktora buja w 8 predkosciach, mam nadzieje ze jakby co troche mi pomoze :) zaraz powklejam nowe zdj malutkiej zagladam tu czasami i czekam na zdjecia Waszych maluszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi - Wasza córeczka jest prześliczna :) Super fotki Ja znów nie mogę spać. Męczę się już godzinę Mój T pojechał o 2:30 do Warszawy........... Ja się źle czuję, niedobrze mi, palce mi drętwieją, głowa pęka.... nie chce mi się dalej wymieniać Pogrzebię jeszcze w necie i może uda mi się usnąć :( Ważne że Dawid rozrabia :) Ciekawe jak nasza Magia i Eryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry mamusie:-) ciekawe jak tam nasza Eryka może już urodziła?ja za godzine jade na usg żeby sprawdzić czy synek sie dobrze czuje i niczego mu tam nie brakuje:-)jak wroce to sie odezwe pozdrawiam i czekam na nowe nowinki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :) dzis ide do lekarza zobaczymy co mi powie.musze upomniec sie o badanie moczu bo niepodoba mi sie to ze tak ciagle tyje :( czy Wy tez tak tyjecie w tym ostatnim miesiacu?? pocieszam sie tym ze to woda bo musze przyznac ze paluchy mam niezkle spuchniete u rak nogi tez troche myszka biedaczku wspolczuje Ci z tym spaniem masz przerypane niemogac usnac ja mam cos takiego ze budze sie w nocy czesto przy przewracaniu na bok i to mnie strasznie wkurza Evi wasza corcia jest slodziutka :) no i masz grzeczne malenstwo skoro tylko spi i je ;) no a kazdemu czasami zdaza sie miec jakiegos focha nawet takiej dzidzi i wtedy musi troche pokrzyczec ;) Evi napisz jak Ty sie czujesz jak to jest w tym calym pologu.duzo kg juz stracilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Kochane :) ja nadal w dwupaku !!!!!!!! :D Od tych skurczy, które miałam już co 5 min. tak mi się spać zachciało, że połozyłam się z Filipem i usnęliśmy - a on widząc, że mnie boli brzuszek trzymał mnie cały czas za rękę i głaskał - kochany dzieciak :) i tak śpiących zastał nas tatuś :) Obudziłam się i po skurczach hehe. Lekarz mówi, że tak bywa - kobiety przyjeżdzają do szpitala i na izbie przyjęć im wszystko mija, więc jeszcze nie czas na mnie :D Według niego ciąża donoszona to skończone 38 tyg., u mnie końcówka 37 więc powiedział, że to było ostrzeżenie aby się nie przemęczać i nie prowokować na siłę porodu ;) ale ja akurat niechcący :) Dziewczyny bałam się okropnie, nie wiem czemu, przecież to nieuniknione i urodzić trzeba wczesniej czy później, ale ja nie chciałam wczoraj-może dlatego że męża nie było i obawiałam się, że nie zdaży :) Za to dziś mój wujek przywiózł mi ogórki i dziś będę je wkładać do kiszenia :D Hehe żartowaliśmy, że mała poczekała jeszcze aby mamusia ogóreczki pyszne włożyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×